Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post od Voja »

Turija napisao: Nadam se da ce i Djumi napisati nesto o Arsicu (a i Voja :wink: )
:cheers:
Ako zaista dodje,mislim da ce to ako se ne varam biti prvi igrac koji je doveden,od onih za koje sam javno pisao da bih zeleo da dodju :cheers: Jednostavno igrac po mom ukusu
Slika
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post od Karlsson »

Ne mogu da verujem da neko ima nešto protiv dolaska Arsića. Čovek najbolji igrač Radničkog, jedan od najboljih u ligi.

Ako nam on ne odgovara kao pojačanje ko nam onda odgovara?

Meni više nije jasno šta mi želimo i šta očekujemo.

Šta god da se učini uvek ima nezadovoljnih, a boljeg od Arsića nismo mogli dovesti.
Cane
Postovi: 974
Pridružio se: Pet Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Transferi

Post od Cane »

Za naše trenutne uslove i mogućnosti Arsić bi bio više nego korektno pojačanje. Nadam se da je ovo što čitamo ovde zaista tačno i konačno, mada još uvek nisam nigde video zvaničnu potvrdu njegovog dolaska. Nadam se da su vam informacije tačne. :)
recni galeb
Postovi: 768
Pridružio se: Čet Okt 28, 2010 3:55 pm

Re: Transferi

Post od recni galeb »

http://www.realsanisave.com/content/" onclick="window.open(this.href);return false;šok-za-meraklije-vojvodina-odvela-najboljeg-igrača-radničkog

Ja nekako iz iskustva pogledam prvo u tudje dvoriste... :roll:

PS. Nesto ne ide ali ima tamo da smo im nesto maznuli...
Rotkvarijanac
Postovi: 26
Pridružio se: Sre Avg 30, 2017 7:28 pm

Re: Transferi

Post od Rotkvarijanac »

kazu sest miliona dinara (!?) za arsica i 20%...
Korisnikov avatar
churguzijanac
Postovi: 2018
Pridružio se: Uto Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Transferi

Post od churguzijanac »

Gledo malo hajlajtse. Deluje odlicno i kao pravo pojacanje. Samo nikako nisam nasao neki hajlajts gde igra protiv gamadi. Meni je to nekako parametar.. :lala:
Korisnikov avatar
PelezinhoFkv
Postovi: 210
Pridružio se: Uto Avg 19, 2014 8:57 am
Lokacija: Liman, Novi Sad

Re: Transferi

Post od PelezinhoFkv »

Rotkvarijanac napisao:kazu sest miliona dinara (!?) za arsica i 20%...
Koliko to na prvu loptu (obzirom da je u dinarima i da živimo u Srbiji) enormna i haos velika cifra, ipak je to "samo" 50 hiljada eura, dok mu je vrednost na transfermarketu 600 hiljada evra. Šta znam...
Samo da ga ne potpišu na godinu (i po dana) ili tako nešto.

https://www.transfermarkt.com/lazar-ars ... ler/157532" onclick="window.open(this.href);return false;
"Zvezda i Partizan uvek bile političke organizacije koje su se bavile sportom"
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post od Karlsson »

Ugovor mu ističe na leto, pa su se u Radničkom verovatno vodili da bolje uzmu nešto za njega sada nego na leto ništa. A što se tiče ugovora izgleda da je baš na godinu i po.

http://mondo.rs/a1080150/Sport/Fudbal/V ... i-Nis.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
Djumi
Postovi: 1847
Pridružio se: Uto Feb 15, 2005 9:51 pm
Lokacija: Fudbalski teren

Re: Transferi

Post od Djumi »

Turija napisao:Mislim da je Arsic OK pojacanje.
Hajde jos centarfora, pa da zaokruzimo ekipu. :dance2:

Nadam se da ce i Djumi napisati nesto o Arsicu (a i Voja :wink: )
:cheers:
Arsic je sjajan vezni igrac(nije bocni).Fenomenalna igra 1 na 1,odlican sut iz igre ali i iz prekida.Moram da kazem da je Vojvodina dobila extra pojacanje.Da sam se ja vracao u Vojvodinu prvo bi doveo Arsica,Pavkova i Petrovica iz Radnickog,Gajica iz Vozdovca i Luku Micica iz Bace Palanke.
ps.Nisam redovno na forumu poslednjih par dana tako da sam tek danas saznao za dolazak Arsica.Vidim euforiju ovde......polako ljudi.
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
fare
Postovi: 2745
Pridružio se: Pet Apr 06, 2012 11:32 pm
Lokacija: LALIC

Re: Transferi

Post od fare »

Odlično pojačanje još samo jednog pravog centarfora i fenomenalno odrađen prelazni rok, samo ja bi zabranio potpisivanje ugovora na manje od 3 godine. Potpisivanje na godinu ipo dana je čista glupost pola godine neka se snađe pola sezone odigra vrh i onda onih zadnjih 6 meseci kreću ucenjivanja ako ne produžiš ugovor ideš na tribine
i tako to, tako da igrača imaš bukvalno jednu polu-sezonu :x.
Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4043
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Transferi

Post od Milan »

Ili ga prodaju odmah nakon polusezone... Slazem se da nema koristi od tako kratkih ugovora.

Moram priznati da uopste ne poznajem ovog igraca, tako da cu verovati vasim komentarima...
POŠTO OBRAZ ???!!!
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Transferi

Post od Rabba »

Na našem zvaničnom sajtu nema ništa, ali su Nišlije na zvaničnom sajtu objavile da je Arsić potpisao za Vojvodinu, uz informaciju da je Stanisavljević potpisao za njih.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Korisnikov avatar
ŠoneVoša
Postovi: 123
Pridružio se: Sre Jan 28, 2015 4:05 pm

Re: Transferi

Post od ŠoneVoša »

Butasport pise da je potpisao na 1,5. I da placamo 50.000 evra i 20% od narednog transfera.

http://www.butasport.rs/fudbal/butaspor ... -procente/" onclick="window.open(this.href);return false;
Poslednja izmena od ŠoneVoša u Pet Feb 09, 2018 7:18 pm, izmenjeno 1 put ukupno.
Rotkvarijanac
Postovi: 26
Pridružio se: Sre Avg 30, 2017 7:28 pm

Re: Transferi

Post od Rotkvarijanac »

haha pa to piše na sajtu radnickog :mrgreen:
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post od Karlsson »

Kaže Buta da želimo i ovog.

https://www.transfermarkt.com/reynaldo/ ... eler/92904" onclick="window.open(this.href);return false;
Odgovori