10. kolo: Borac (Cacak)-Vojvodina 2:4

Locked
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9854
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

10. kolo: Borac (Cacak)-Vojvodina 2:4

Post by Voja »

Turija wrote:Ostalo bi trebalo što pre zaboraviti i okrenuti se Čačku, da namirimo debele dugove.Dakle, u Čačak po 3 boda.
Ovo,cini mi se do sad nisam cesto radio (otvarao topike za sledeci mec),ali evo.... Posto nezvanicno cujem da smo u nedelju ceo mec na RTS2,pa je to prilika da se javno osvetimo cacanima za sve muke.... dakle,kakva su ocekivanja?
Image
User avatar
Turija
Posts: 10780
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 10.kolo Borac (Cacak) - FK VOJVODINA (Novi Sad)

Post by Turija »

Voja wrote: Ovo,cini mi se do sad nisam cesto radio (otvarao topike za sledeci mec),ali evo.... Posto nezvanicno cujem da smo u nedelju ceo mec na RTS2,pa je to prilika da se javno osvetimo cacanima za sve muke.... dakle,kakva su ocekivanja?
Dobro si uradio, Vojo!
Vreme je da već od danas mislimo o Čačku.Neko je ovde, (čini mi se ice) već rekao da je za nas to utakmica sezone.Nešto slično je i Kačar spomenuo, a ako se ne varam i Brzić.
Nama je iz mnogo razloga pobeda imperativ. Zato, sa punim motivom, treba da istrčimo na teren u Čačku, isto kao da se utakmica igra u Novom Sadu.Da pokažemo da je novosadska pola bela, pola crvena (iako ćemo na toj utakmici biti plavi) mnogo snažnija od zebraste crveno bele, domaćinove.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Post by mihailov »

Svidja mi se ovako ranije otvaranje topika pred utakmicu!Jer pravilo je kad se jedna utakmica zavrsi,odmah se okrece sledecoj!Zanimljiva i zabrinjavajuca cinjenica je da smo poslednji put pobedili Borca 2004 godine.Sto je najgore,sve utakmice od tada smo izgubili!Drugim recima-pobeda Vojvodine protiv Borca starija je od ovog foruma :lol: Nadamo se da cemo srusiti neugodnu tradiciju i da cemo savladati borbeni tim iz Cacka!
Napred Voso!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8891
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

mihailov wrote:Zanimljiva i zabrinjavajuca cinjenica je da smo poslednji put pobedili Borca 2004 godine.
Pa onda su valjda dozreli za berbu...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Post by mihailov »

I te kako su zreli!I da,ne verujem da cemo biti na rts-u,pa BEZANIJA docekuje partizan!!!
Napred Voso!
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Ha,ha,jeste Bezaniju su do sada prenosili nebrojeno puta a sad sledi jos utakmica sa Partizanom...
Jako,jako bitna utakmica u Cacku i jeste rekao sam da je ovo za nas mec istine i prekretnica koja ce odrediti dalji tok sezone.Tri boda su neophodna da zaplasimo jos vise one beogradske blizance a bogami vidi se da su vec zabrinuti.U svakom slucaju bice opet u Cacku pravih navijaca Vose.
Neka neko malo pojasni u vezi tog prenosa ako moze,a takodje ako neko zna da li ce se igrati u subotu ili nedelju,jer vala treba neke stvari planirati na vreme.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9854
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

ja sam procitao u novinama NEDELJA 14h TV
Image
FirmaPZS
Posts: 11
Joined: Mon Sep 24, 2007 9:58 pm

Post by FirmaPZS »

Prenos utakmice me ne zanima!
Utakmica se igra u nedelju u 14h!
Krece se u 8 ujutru.
Karta za Cacak je 400 din bez propusnice i 200 din sa propusnicom.
Prijave su u shopu i primaju se do petka.
Svi u Cacak da pomognemo nasoj Vosi da dodje do nova 3 boda!
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Post by mihailov »

FirmaPZS wrote:Prenos utakmice me ne zanima!
Utakmica se igra u nedelju u 14h!
Krece se u 8 ujutru.
Karta za Cacak je 400 din bez propusnice i 200 din sa propusnicom.
Prijave su u shopu i primaju se do petka.
Svi u Cacak da pomognemo nasoj Vosi da dodje do nova 3 boda!
Moze li jos diskretnije?Za ovakve stvari sluzi pm!!!
Napred Voso!
milan belic
Posts: 12
Joined: Tue Jul 03, 2007 6:16 pm

Post by milan belic »

Mislim da ce biti vrlo tvrda utakmica, ali naravno da ocekujem tri boda. Ne znam da li je Nastic jos uvek suspendovan, ali mislim da bi on sada, kada su Buac i Tadic u jako losoj formi, mogao mnogo da uradi po bocnoj poziciji. Da li se slazete?
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Svi osecaju izuzetnu vaznost ovog meca! Ova utakmica bi zaista trebala da odredi da li cemo se odvojiti od prosecnih timova i upustiti u borbu sa bg-blizancima...

Bilo bi dobro kada bi se oporavili Pekara, Trivunovic i Stojcev sa kojim smo mnogo konkretniji u napadu, dobro bi bilo kada bi sansu dobio Radosavljev :idea:

Nadam se da ce se svi dugovi naplatiti u Cacku!
ssnigd
Posts: 3407
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Post by ssnigd »

Buacu izgleda najvise odgovara da igra sa Stosicem u paru, jer sa njime dobija na sigurnosti u odbrani i moze da se posveti napadu. Sa Mir. Milutinovicem je imao dosta problema i morao je stalno da ostaje nazad kako bi pokrivao odbranu jer ovaj voli da igra vise krilo nego beka.
Tako da se slazem sa Dejanom da bi Radosavljev trebao da pocne, jer je Buac ipak u krizi(igrackoj). Ali po borbenosti koju ispoljava na svakoj utakmici i po fizickoj spremi sigurno nije i mislim da ga Brzic, a ranije i Rajevac, najvise zbog toga i stavljaju u prvih 11. Sad sam sve rek'o. :)
User avatar
021
Posts: 859
Joined: Fri Jan 21, 2005 6:46 pm

Post by 021 »

Tadić jeste u lošoj formi, i to od početka prvenstva. Isto se nikako ne može reći za Buača. Odigrao je jednu utakmicu malo lošije i odmah dobija kritike. Setite se da je u Kuli bio odličan, takođe i protiv Smedereva. Tadić cele sezone nije uradio ama baš ništa. Zato mislim da nije u redu ovu dvojicu stavljati u isti koš. Ono što Buača koči u ofanzivi jeste da ima jako puno odbrambenih zadataka, koje izvršava veoma dobro i angažovano. Upravo zbog te činjenice je od esencijalne važnosti za tim. Međutim, kao posledica sledi lošija igra u napadu, jer mu ostaje manje snage i dolazi do pada koncentracije. Zato se čini da mu često nedostaje taj jedan, završni potez. No, to je nužna pojava kod takvih igrača, a Buač je i na tom planu dosta napredovao. Bilo bi vrlo rizično na ovako važnom meču ubacivati rovitog Radosavljeva, ko zna u kakvoj je uopšte formi.

Kačar, Despotović i Buač su odlično uigrani, fino sarađuju. Upravo taj trio će, uz adekvatnu podšku Kizita i nadam se Stojčeva, prelomiti utakmicu i DONETI NAM 3 BODA IZ ČAČKA!
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Povrede leđa, odnosno butnog mišića su iza kapitena Nine Pekariće i plejmejkera Marija Đurovskog i oni će u nedelju sigurno biti u konkurenciji za startnu postavu protiv Borca.

Prema rečima lekara Vojvodine dr Borka Vukosava, sasvim blizu tome je i Veseljko Trivunović koji je, zbog takođe zbog povrede preskočio meč sa Bežanijom, a koji će danas biti podvrgnut poslednjim testovima. S druge strane, izvesno je da meč u Čačku propustiti Miloš Stojčev koji još nije sanirao povredu kolena.
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Post by mihailov »

Steta.sve mi se vise cini da je Stojcev jako bitna karika u lancu!!!
Napred Voso!
Locked