HK Vojvodina

Nije fudbal, ali i oni nose ime Vojvodina!
Odgovori
Korisnikov avatar
borrissey
Postovi: 1063
Pridružio se: Pet Avg 26, 2011 9:25 pm
Lokacija: ograda na Istoku

Re: HK Vojvodina

Post od borrissey »

Forza,

da li možda znaš zbog čega se prestalo sa najavama utakmica na fb? Medveščak sam promašio jer mi je eksplicitno bilo rečeno da će sve utakmice koje se igraju biti najavljene na fb (bez obzira na najavu na sajtu hokej.si), ja nisam otišao, a utakmica odigrana. Danas sam ponovo pisao i kažu ima sutra 13:15, a nigde najave. Ne kapiram, nadam se da je sve ok i da se nije sjebala priča već... Treba izdržati.

Dakle, ko je slobodan, sutra /subota/ 13:15 Voša - Zagreb.
Korisnikov avatar
Forza Voša
Postovi: 568
Pridružio se: Pet Nov 29, 2013 6:22 pm

Re: HK Vojvodina

Post od Forza Voša »

borrissey napisao:Forza,

da li možda znaš zbog čega se prestalo sa najavama utakmica na fb? Medveščak sam promašio jer mi je eksplicitno bilo rečeno da će sve utakmice koje se igraju biti najavljene na fb (bez obzira na najavu na sajtu hokej.si), ja nisam otišao, a utakmica odigrana. Danas sam ponovo pisao i kažu ima sutra 13:15, a nigde najave. Ne kapiram, nadam se da je sve ok i da se nije sjebala priča već... Treba izdržati.

Dakle, ko je slobodan, sutra /subota/ 13:15 Voša - Zagreb.
A ti si taj koji je pitao danas kroz onaj prozorcic :D .

Sve je ok sto se tice hokeja, prica fercera kako je i zamisljena.
Znam sve sto se tice fb i sajta ali necu sad o tome (mozda kad te vidim na fuci posto sam i ja na istoku).
Steta sto nisi bio na Medvescaku, jedna od najboljih hokejaskih utakmica u poslednjih 10 godina u Novom Sadu.
„Hasta la Victoria Siempre!“
Korisnikov avatar
borrissey
Postovi: 1063
Pridružio se: Pet Avg 26, 2011 9:25 pm
Lokacija: ograda na Istoku

Re: HK Vojvodina

Post od borrissey »

Forza Voša napisao:
borrissey napisao:Forza,

da li možda znaš zbog čega se prestalo sa najavama utakmica na fb? Medveščak sam promašio jer mi je eksplicitno bilo rečeno da će sve utakmice koje se igraju biti najavljene na fb (bez obzira na najavu na sajtu hokej.si), ja nisam otišao, a utakmica odigrana. Danas sam ponovo pisao i kažu ima sutra 13:15, a nigde najave. Ne kapiram, nadam se da je sve ok i da se nije sjebala priča već... Treba izdržati.

Dakle, ko je slobodan, sutra /subota/ 13:15 Voša - Zagreb.
A ti si taj koji je pitao danas kroz onaj prozorcic :D .

Sve je ok sto se tice hokeja, prica fercera kako je i zamisljena.
Znam sve sto se tice fb i sajta ali necu sad o tome (mozda kad te vidim na fuci posto sam i ja na istoku).
Steta sto nisi bio na Medvescaku, jedna od najboljih hokejaskih utakmica u poslednjih 10 godina u Novom Sadu.
Ko će izdržati da se ispričamo na istoku :D Šalu na stranu, drago mi je da to čujem da je sve OK, mada malo se izgubio onaj momentum sa početka sezone, kad su se štampali i plakati. Mislim, nije važno, neću da kritikujem, već samo bih voleo da izdržite. Žao mi je što nisam došao tad na Medveščak, to je jedina na koju nisam otišao, a mogao sam, inače sam propustio samo dve, kada nisam bio u NS.

Danas šteta što smo izgubili, nekako mi se učinilo da smo olako primali golove i jbg, kazna igre u najgorem trenutku... Vrlo neiskusno.
Korisnikov avatar
Forza Voša
Postovi: 568
Pridružio se: Pet Nov 29, 2013 6:22 pm

Re: HK Vojvodina

Post od Forza Voša »

borrissey napisao:
Forza Voša napisao:
borrissey napisao:Forza,

da li možda znaš zbog čega se prestalo sa najavama utakmica na fb? Medveščak sam promašio jer mi je eksplicitno bilo rečeno da će sve utakmice koje se igraju biti najavljene na fb (bez obzira na najavu na sajtu hokej.si), ja nisam otišao, a utakmica odigrana. Danas sam ponovo pisao i kažu ima sutra 13:15, a nigde najave. Ne kapiram, nadam se da je sve ok i da se nije sjebala priča već... Treba izdržati.

Dakle, ko je slobodan, sutra /subota/ 13:15 Voša - Zagreb.
A ti si taj koji je pitao danas kroz onaj prozorcic :D .

Sve je ok sto se tice hokeja, prica fercera kako je i zamisljena.
Znam sve sto se tice fb i sajta ali necu sad o tome (mozda kad te vidim na fuci posto sam i ja na istoku).
Steta sto nisi bio na Medvescaku, jedna od najboljih hokejaskih utakmica u poslednjih 10 godina u Novom Sadu.
Ko će izdržati da se ispričamo na istoku :D Šalu na stranu, drago mi je da to čujem da je sve OK, mada malo se izgubio onaj momentum sa početka sezone, kad su se štampali i plakati. Mislim, nije važno, neću da kritikujem, već samo bih voleo da izdržite. Žao mi je što nisam došao tad na Medveščak, to je jedina na koju nisam otišao, a mogao sam, inače sam propustio samo dve, kada nisam bio u NS.

Danas šteta što smo izgubili, nekako mi se učinilo da smo olako primali golove i jbg, kazna igre u najgorem trenutku... Vrlo neiskusno.
Priprema za plakate postoji, samo se promeni naziv protivnika, datum, ... pusti se u štampu i kraj (to je 10 min posla) ali pitanje je za koga uložiti za nas značajnih par hiljada dinara na promociju svake utakmice kad su ovi sa spensa rekli nema vise utakmica u vecernjem terminu (možda bude još koja uveče ali to zavisi od xy faktora).
„Hasta la Victoria Siempre!“
Korisnikov avatar
borrissey
Postovi: 1063
Pridružio se: Pet Avg 26, 2011 9:25 pm
Lokacija: ograda na Istoku

Re: HK Vojvodina

Post od borrissey »

@ForzaVoša

da ne smaram tamo na FB, bolej da tebe pitam ovde. Kakva je to utakmica danas protiv "RED tima"? Jel to neko domaće prvenstvo? I da li se u subotu igra protiv Mladosti (i kad)?

Hvala.
Korisnikov avatar
Forza Voša
Postovi: 568
Pridružio se: Pet Nov 29, 2013 6:22 pm

Re: HK Vojvodina

Post od Forza Voša »

borrissey napisao:@ForzaVoša

da ne smaram tamo na FB, bolej da tebe pitam ovde. Kakva je to utakmica danas protiv "RED tima"? Jel to neko domaće prvenstvo? I da li se u subotu igra protiv Mladosti (i kad)?

Hvala.
To protiv Red tima je domaće prvenstvo. Oni su drugi tim Crvene zvezde, uglavnom juniori koji igraju slovenacku juniorsku ligu a igraju samo da bi imali cetiri tima odnosno da bi se prvenstvo odigralo. Jesu mladi ali ima sta da se vidi, skolovani igraci, lepo igraju, ...

Utakmice se igraju i u subotu i u nedelju i cak mislim da postoji mogucnost da obe budu ovde u Novom Sadu, termin jos nznm a protivnici su Mladost i Maribor
„Hasta la Victoria Siempre!“
Korisnikov avatar
borrissey
Postovi: 1063
Pridružio se: Pet Avg 26, 2011 9:25 pm
Lokacija: ograda na Istoku

Re: HK Vojvodina

Post od borrissey »

Forza Voša napisao:
borrissey napisao:@ForzaVoša

da ne smaram tamo na FB, bolej da tebe pitam ovde. Kakva je to utakmica danas protiv "RED tima"? Jel to neko domaće prvenstvo? I da li se u subotu igra protiv Mladosti (i kad)?

Hvala.
To protiv Red tima je domaće prvenstvo. Oni su drugi tim Crvene zvezde, uglavnom juniori koji igraju slovenacku juniorsku ligu a igraju samo da bi imali cetiri tima odnosno da bi se prvenstvo odigralo. Jesu mladi ali ima sta da se vidi, skolovani igraci, lepo igraju, ...

Utakmice se igraju i u subotu i u nedelju i cak mislim da postoji mogucnost da obe budu ovde u Novom Sadu, termin jos nznm a protivnici su Mladost i Maribor
Koliko je bilo do kraja? Ostao sam do kraja druge trecine kad je bilo 5:1. I molim te javi ovde cim se budu znsli termini za subotu i nedelju ako se obe igrsju ovde. Imam neke planove za vioend, a ne bih hteo da propustim utakmice, ako se ne varam, sad krece konacsn rasplet za play off. Hvala!
Korisnikov avatar
Forza Voša
Postovi: 568
Pridružio se: Pet Nov 29, 2013 6:22 pm

Re: HK Vojvodina

Post od Forza Voša »

borrissey napisao:
Forza Voša napisao:
borrissey napisao:@ForzaVoša

da ne smaram tamo na FB, bolej da tebe pitam ovde. Kakva je to utakmica danas protiv "RED tima"? Jel to neko domaće prvenstvo? I da li se u subotu igra protiv Mladosti (i kad)?

Hvala.
To protiv Red tima je domaće prvenstvo. Oni su drugi tim Crvene zvezde, uglavnom juniori koji igraju slovenacku juniorsku ligu a igraju samo da bi imali cetiri tima odnosno da bi se prvenstvo odigralo. Jesu mladi ali ima sta da se vidi, skolovani igraci, lepo igraju, ...

Utakmice se igraju i u subotu i u nedelju i cak mislim da postoji mogucnost da obe budu ovde u Novom Sadu, termin jos nznm a protivnici su Mladost i Maribor
Koliko je bilo do kraja? Ostao sam do kraja druge trecine kad je bilo 5:1. I molim te javi ovde cim se budu znsli termini za subotu i nedelju ako se obe igrsju ovde. Imam neke planove za vioend, a ne bih hteo da propustim utakmice, ako se ne varam, sad krece konacsn rasplet za play off. Hvala!
9-2 na kraju. Subota u 13 i 15 pocinje, u nedelju se ipak igra u Mariboru.
„Hasta la Victoria Siempre!“
Korisnikov avatar
borrissey
Postovi: 1063
Pridružio se: Pet Avg 26, 2011 9:25 pm
Lokacija: ograda na Istoku

Re: HK Vojvodina

Post od borrissey »

Danas najubedljivija pobeda. Utakmica na momente ličila na trening, pogotovo u trećoj trećini. Naši dali par izuzetno lepih golova, posle izrađenih akcija. Baš dobro bilo. Ako sutra pobedimo Maribor, imamo šanse za osmo mesto, koje vodi u playoff, ako ja nešto nisam pogrešno razumeo.
Korisnikov avatar
Forza Voša
Postovi: 568
Pridružio se: Pet Nov 29, 2013 6:22 pm

Re: HK Vojvodina

Post od Forza Voša »

Pobedjen i Maribor u gostima, rezultat 7-6 na produzetke.
„Hasta la Victoria Siempre!“
Korisnikov avatar
borrissey
Postovi: 1063
Pridružio se: Pet Avg 26, 2011 9:25 pm
Lokacija: ograda na Istoku

Re: HK Vojvodina

Post od borrissey »

Defnitivno završena sezona, po meni rekao bih, vrlo uspešno. Ostaje mali žal što nismo u finalnoj seriji pružili zvezdi malo veći otpor, ali nekako su naši ključni igrači (pogotovo u drugoj utakmici kod nas) delovali nekako ispražnjeno. Tu pre svih mislim na Babića i Ruse, pa i malog Relju. Sve u svemu, ovako iz ugla gledaoca, po meni veliki napredak u odnosu na prošle sezone, rekao bih sve tamo do neke 2008. ako se ne varam, kada su Kanađani igrali (Fournier, Perowne i onaj treć zaboravih kako se zove).
Nadam se da će se ova priča održati i da će se još malo više omasoviti. Pitanje za upućene (Forza): jel ima šanse da neki od ovih stranaca ostanu (Akimov, Laptev, Khokholev)? I da li možda možemo očekivati da vratimo neke naše igrače, ako se ne varam Vučurević je Novosađan, mislim i Sabadoš...
Korisnikov avatar
Forza Voša
Postovi: 568
Pridružio se: Pet Nov 29, 2013 6:22 pm

Re: HK Vojvodina

Post od Forza Voša »

borrissey napisao:Defnitivno završena sezona, po meni rekao bih, vrlo uspešno. Ostaje mali žal što nismo u finalnoj seriji pružili zvezdi malo veći otpor, ali nekako su naši ključni igrači (pogotovo u drugoj utakmici kod nas) delovali nekako ispražnjeno. Tu pre svih mislim na Babića i Ruse, pa i malog Relju. Sve u svemu, ovako iz ugla gledaoca, po meni veliki napredak u odnosu na prošle sezone, rekao bih sve tamo do neke 2008. ako se ne varam, kada su Kanađani igrali (Fournier, Perowne i onaj treć zaboravih kako se zove).
Nadam se da će se ova priča održati i da će se još malo više omasoviti. Pitanje za upućene (Forza): jel ima šanse da neki od ovih stranaca ostanu (Akimov, Laptev, Khokholev)? I da li možda možemo očekivati da vratimo neke naše igrače, ako se ne varam Vučurević je Novosađan, mislim i Sabadoš...
Daleko je sledeca sezona da bi znali ko ce gde biti. U Zvezdi su od novosadjana Vucurevic i Bjelogrlic, Sabados je iz Subotice ali je u Novom Sadu bio od neke 18 do 22 godine. Laptev je bio ovde i prosle godine, Akimov je igrao u NS Starsu prosle sezone, vreme ce pokazati.
„Hasta la Victoria Siempre!“
Korisnikov avatar
Grof Žekula
Administrator
Postovi: 2658
Pridružio se: Pet Jan 28, 2005 10:25 pm
Lokacija: Bulevar

Re: HK Vojvodina

Post od Grof Žekula »

Сутра од 18 часова крећемо са IHL - International Hockey League 18/19, против КХЛ Загреб.

http://hokej.si/hzs-statistika/?stat_m=3545" onclick="window.open(this.href);return false;

http://hokej.si/hzs-statistika/" onclick="window.open(this.href);return false;
icebaby
Postovi: 54
Pridružio se: Ned Jun 23, 2019 9:15 pm

Re: HK Vojvodina

Post od icebaby »

Boze jel ima ova liga neki sajt ili FB il nesto?
Jel postoji i dalje?
Nesto sam tu video da 13og igramo protiv ciganije?
Korisnikov avatar
Forza Voša
Postovi: 568
Pridružio se: Pet Nov 29, 2013 6:22 pm

Re: HK Vojvodina

Post od Forza Voša »

icebaby napisao:Boze jel ima ova liga neki sajt ili FB il nesto?
Jel postoji i dalje?
Nesto sam tu video da 13og igramo protiv ciganije?
Sreda u 20:00 sa Zvezdom.
Liga je pod patronatom slovenačkog hokejaškog saveza tako da info možeš naći na hokej.si
„Hasta la Victoria Siempre!“
Odgovori