OK Vojvodina

Nije fudbal, ali i oni nose ime Vojvodina!
Odgovori
Korisnikov avatar
borrissey
Postovi: 1063
Pridružio se: Pet Avg 26, 2011 9:25 pm
Lokacija: ograda na Istoku

Re: OK Vojvodina

Post od borrissey »

zukenp napisao:Mislim da je osmisljeno sa namerom,da se ne bi desavalo mnogo iznenadjenja,i da imaju sto vise jacih i poznatijih klubova u zavrsnici.Tako je kako je,uostalom,nemate garanciju da je kojim slucajem pravilo drugacije,da bi vojvodina osvojila i taj prvi set.Drugacije bi Tuluz usao u mec.Moglo je i drugacije da bude,al dzaba,jos jednom vas mladi tim puca,kad je najbitnije.Dal je do godina ili trenera,ne znam.Meni je fascinatno kako bolje igrate vecinu meceva,nego ono sto prikazete,npr.kod nas,gde ima rezultatskog a i malo pritiska sa tribina.To mi je palo napamet razmisljajuci juce o vasem mecu,i nazalost bio sam u pravu.
Simić, 1996. godište
Vućićević, 1998.
Stevanović, 1990.
Kujundžić, 1997.
Mehić, 1997.
Todorović, 1998.

Mislim da to sve objašnjava.
Korisnikov avatar
Ultra slanina
Postovi: 394
Pridružio se: Uto Mar 01, 2011 1:34 am

Re: OK Vojvodina

Post od Ultra slanina »

Veliko BRAVO za odbojkase!
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: OK Vojvodina

Post od Turija »

Prevelika je to favorizacija bogatih kluba i sportska nepravda.
Dobiti 2 seta u gostima je ravno pobedi. Za to treba biti mnogo bolji od bogatog protivnika, a to je skoro nemoguce.
Cestitke momcima. Rezultat je to koji nas vraca u Evropu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
borrissey
Postovi: 1063
Pridružio se: Pet Avg 26, 2011 9:25 pm
Lokacija: ograda na Istoku

Re: OK Vojvodina

Post od borrissey »

Zurnal.rs napisao:– Показало се у ова два меча где смо слабији. Блок и одбрану морамо да подигнемо на виши ниво. Исто тако, поједини играчи ће морати да се замисле, јер ћу се и ја замислити. Мислим да сам превише веровао у неке, али како су се понашали, тако су се показали у реваншу. Мораће да промене став према одбрани и блоку и онај ко то не буде хтео да ради, питање је колико ће добијати шансе да заигра у предстојећем периоду – истакао је Османкач.
Ne znam na koga je mislio, niti da li je baš tako rekao kao što je preneto, pošto nigde nisam naišao na ovu izjavu negde drugde. Nažalost nisam gledao utakmicu, jer sam išao na hokej, ali nešto mi govori da je na prijemu škripalo i da tu leži glavni problem. I mentalno i tehnički. Mada smo imali užasno malo blokova na celom meču.
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: OK Vojvodina

Post od Turija »

Dobar servis i jak blok donose pobedu.
Dobar smec uglavnom imaju sve ekipe, ali to nije dovoljno.
Prijem servisa je bitan, ali i ako je nesto slabiji moze ga popraviti dizac i smecer, tako da je Osmankac u pravu sto grmi zbog bloka. Svi vole da smecuju, a malo ko da vezba blok, jer je veoma zahtevan elemenat, a neatraktivan.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
zukenp
Postovi: 189
Pridružio se: Pon Mar 04, 2013 12:34 pm
Lokacija: Pazar

Re: OK Vojvodina

Post od zukenp »

Tezak mec,teska pobeda :) .Konacno da vidim na nasem terenu Vojvodinu,kakva je verovatno kuci i na drugim terenima ,barem na ta dva seta . Prvi set serija Dace na servisu 5-0 ,to je verovatno bila i odlucujuca razlika za taj set,kasnije samo odrzavali. Drugi set ,uglavnom poen za poen,nekad i 2- 3 ,ali nekako je utisak bio da cemo i to dobiti.Kad god je bilo blizu,odvojili bi se.Presudan trenutak za vasu bolju igru,i to sto ste uzeli 2 seta,je po meni povreda vaseg korektora,mislim da je bila krajem drugog seta( ili pocetkom 3.) .Nije on nesto los bio do tad,nego imam utisak da su ostali odlucili da sada moraju svi bolje,i stvarno su i zaigrali tako,pogotovu Simic,Kujundzic i Vemic.Mehic je prvi put odigro dobro,ovamo kod nas,sa sigurnim servisom i napadom. Ali peti set je nesto gde se nasa ekipa oseca kao kod kuce,od starta su zaigrali drugacije nego u 3.i 4.setu ,i na kraju ubedljiva zavrsnica.
Korisnikov avatar
borrissey
Postovi: 1063
Pridružio se: Pet Avg 26, 2011 9:25 pm
Lokacija: ograda na Istoku

Re: OK Vojvodina

Post od borrissey »

Sve mi više izgleda da je ovo jedna bezmuda ekipa sa bezmudim stručnim štabom. Ponovo poraz od Novog Pazara (čestitke), iako sam gotovo 100% ubeđen da smo kvalitetnije ekipa.
Korisnikov avatar
naseljekolumbija
Postovi: 1101
Pridružio se: Čet Avg 02, 2012 12:03 pm
Lokacija: NS,NN

Re: OK Vojvodina

Post od naseljekolumbija »

Овде ћемо их згазити. Немају шта да траже у Новом Саду
fare
Postovi: 2744
Pridružio se: Pet Apr 06, 2012 11:32 pm
Lokacija: LALIC

Re: OK Vojvodina

Post od fare »

Evo linka za Vosu u Poljskoj https://www.laola1.tv/en-int/livestream ... vi-sad-len" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
borrissey
Postovi: 1063
Pridružio se: Pet Avg 26, 2011 9:25 pm
Lokacija: ograda na Istoku

Re: OK Vojvodina

Post od borrissey »

Izgubili smo u ljigu i sad se vec ozbiljno moze postaviti pitanje sta se desava sa timom. Ekipa ne napreduje i ako se nesto ne promeni, iskreno se pribojavam za ovu sezonu. Samo nek je usao pool sponzora... :frown:
Korisnikov avatar
naseljekolumbija
Postovi: 1101
Pridružio se: Čet Avg 02, 2012 12:03 pm
Lokacija: NS,NN

Re: OK Vojvodina

Post od naseljekolumbija »

Могуће да смо жртвовали ову утакмицу за куп са НП у уторак . Треба нам максимална победа. Мислим да ионако не могу да нас стигну у првенству.
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: OK Vojvodina

Post od Turija »

borrissey napisao:Izgubili smo u ljigu i sad se vec ozbiljno moze postaviti pitanje sta se desava sa timom. Ekipa ne napreduje i ako se nesto ne promeni, iskreno se pribojavam za ovu sezonu. Samo nek je usao pool sponzora... :frown:
Slabo pratim OKV, jer sve mi je nekako nedefinisano- sareno. Od kvaliteta igraca, vodjenja ekipe, Uprave.
Shodno tome i rezultati i interesovanje.
Steta, izgubljen je nekadasnji imidz Vojvodine.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Novosacki Garisha
Postovi: 79
Pridružio se: Uto Dec 01, 2015 2:33 am
Lokacija: Just follow the yellow brick road...

Re: OK Vojvodina

Post od Novosacki Garisha »

Први смо на табели и бежимо Новом Пазару 6 бодова. У уторак играмо реванш утакмицу од 18:00 против Новог Пазара (тамо смо изгубили 3:1) а у суботу исто са њима од 18:00. И нека смо изгубили у Љигу то је била скроз небитна утакмица. Ове године дупла круна, мада и ако ништа не освојимо увек ћу доћи када ухватим времена :cheers:
You can not stop us!
zukenp
Postovi: 189
Pridružio se: Pon Mar 04, 2013 12:34 pm
Lokacija: Pazar

Re: OK Vojvodina

Post od zukenp »

Ma bice poraza u ligaskom delu jos,nama sigurno,a verovatno i vama.Ova u utorak je najbitnija utakmica za obe ekipe,sve dok ne pocnu playoff mecevi. Zato za taj mec,nije uopste bitno ni sto smo izgubili 3 meca u drugom delu sezone,niti je taj vas jedan u Ljigu nesto bitan.Ovi nasi su vec odustali od sustizanja prvog mesta,to je i rekao Zatric,pomenuvsi da ce vise odmarati najbitnije igrace( poceo sa tim vec na prethodnom.mecu) .Mi nemamo dva tima,imamo nekih 8 igraca koje mozes da koristis,tako da svaki odmor je bitan za kraj sezone..
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: OK Vojvodina

Post od Turija »

Patnja u svim elementima.
Ne znam sto Osmankac ne menja dizaca? Ovako nece ici. Bar da proba nesto.
Ne znam kakva nam je klupa, ali prijem servisa je katastrova, pa sve nadalje.
Poslednja izmena od Turija u Uto Feb 06, 2018 7:38 pm, izmenjeno 1 put ukupno.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Odgovori