Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Cisto sumnjam.

Coveka je previse uprava izneverilo. Kad vec uprava daje bombasticne izjave i stupa u kontakte sa Medojevicem, Aleksicem itd, mozda ne bi bilo lose stupiti u kontakt s Genkom i dovesti Nastica na pozajmicu. Ugovor mu istice na leto, moze se pokusati i sa potpisivanjem predugovora vec sad.
Cane
Posts: 1021
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Transferi

Post by Cane »

U svakom slučaju sada treba maximalno podržati Stolicu u nastojanju da sam izabere i sastavi tim, kako u pogledu onih na koje se više ne računa tako još i više u vezi dolazaka. Nadam se da će imati dovoljno snage i odlučnosti da se odupre svim pokušajima pojedinih "genijalaca" i kombinatora iz uprave i oko nje koji bi opet da nam dovode i uvaljuju sve i svašta. Neka ultimativno zahteva da mu se omogući i garantuje obećana samostalnost odlučivanja u tom pogledu, pa i po cenu odlaska! Na žalost sa nekima izgleda mora tako, jer su u stanju da svašta obećaju kad je frka pa da to posle zaborave i počnu da kroje i sastavljaju tim. Ilija, otresi ih sve, ne pravi kompromise nego "pokaži zube" od samog početka i ne popuštaj!
Karlsson
Posts: 2113
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Vojvodina: Kapiten ostaje, zamenik odlazi?

http://mondo.rs/a1073157/Sport/Fudbal/F ... a-ide.html" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Cane, mislim da trener Stolica ima cvrstu podrsku navijaca, ali mu je daleko potrebnija iskrena podrska Uprave, da bi odrzao red, rad i autoritet medju igracima. Da ga ne potkopavaju sa strane. Da Struka, najzad, postane struka, a ne zastitna fasada za mesetare(nje) i dezurni krivac za pogresne interesne poteze.
Da Vojvodina ponovo bude fudbalski klub, a ne interesno udruzenje grupe gradjana.
Kada se oseti fudbalska atmosfera u Vosi, tribine ce se napuniti mnogo brze nego sto se misli. Tradicija je cudo. Postoji i kada se pomisli da je definitivno unistena.
Nadam se da Stolica nece biti doveden u situaciju da mora da daje ostavku zbog nefudbalskih pritisaka. Nekako mi se cini da je covek koji moze da vrati Vojvodinu na pravi put i u Evropu duze od (pred)kvalifikacija.
Ziveli!
PS
Sto se tice Stanisavljevica, mislim da Stolica ceni njegove kvalitete, ali da trazi vise od igre na momente. Treba mu igrac u fulu najmanje 3/4 utakmice.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Cane
Posts: 1021
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Transferi

Post by Cane »

Turija, u potpunosti se slažem sa ovim što si napisao, nema se tu šta dodati.
Upravo u tom cilju mislim da se navijačka i opšta podrška ponekad mora posebno apostrofirati, da to osete ovi koji su navikli da mešetare i kojima je to ispred svih ciljeva koje si lepo naveo. Mislim da je sada jedan od takvih trenutaka jer se evidentno ukazuje dobra energija među ljudima u klubu i šire i upravo zato treba insistirati po svaku cenu na zdravom pristupu i ne dozvoliti ponovo kojekakve kombinacije. Ne bih sad o detaljima, ali veruj mi da ne pišem ovo baš sasvim slučajno i napamet.
Karlsson
Posts: 2113
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Turija wrote:https://www.dnevnik.rs/index.php/sport/ ... 13-01-2018
Pohvalio bih aktivnost i aktuelnost u tekstovima g-dina Predojevica u Dnevniku, jer dobijamo najsvezije informacije o desavanjima u Vosi, sto i treba da bude tako i ocekiva se od Dnevnika.
Zaista svaka čast Dnevniku na redovnom izveštavanju o dešavanjima u Klubu. Za to nemam zamerke.

Ali mi smeta što daju ogroman prostor i blizancima. Često i više nego Vojvodini, pogotovo kada je Zvezda u pitanju. Skoro su objavili dva teksta zaredom samo o tom Benu koji je prešao u Zvezdu.

Nema potrebe za tim. Ima toliko medija koji nas smaraju 24 časa o blizancima, pa ne vidim zašto bi i oni morali u taj mulj da upadaju. Zaista ne znam da li iko čita Dnevnik zbog blizanaca. Informacije o FK Vojvodini je ono što ih čini posebnim i različitim i toga treba da se drže.

Ne vidim recimo da ''Južne vesti'' pišu o Zvezdi i Partizanu niti o bilo kom klubu van tog regiona. Oni se drže Radničkog, Radnika i ostalih klubova sa juga Srbije. Zbog toga ljudi i odlaze na njihov portal.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

Pa ako sam dobro shvatio nasu situaciju,nasi navijaci su uvek bili na strani uprave i trenera :mrgreen:
A Cane citajuci tebe sticem utisak da su pritisci vec ogromni!? :mafia:
Image
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Karlssone, potpuno delim misljenje. Postom sam imao nameru da pohvalim rad novinara Predojevica, ne sportsku politiku celog Dnevnika.
Ono sto mi se jos dopalo kod Predojevica je sto je pokusao da delom pokrije i desavanja u Spartaku. Mislim da bi to trebalo uraditi i sa Backom iz B Palanke, a ne samo ostaviti jedanput nedeljno lokalnim dopisnicima da posalju izvestaj. Dnevnik je glasilo pokrajinskog znacaja i nije samo novosadski list.
Svestan sam da Dnevnik ne moze samo preko sporta vratiti citaoce, vremena se menjaju i tehnologije, ali ce barem imati vecu posetu na Portalu. Ako ne curi, makar kapne neki dinar od broja pregleda i reklama.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Cane
Posts: 1021
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Transferi

Post by Cane »

Voja wrote:Pa ako sam dobro shvatio nasu situaciju,nasi navijaci su uvek bili na strani uprave i trenera :mrgreen:
A Cane citajuci tebe sticem utisak da su pritisci vec ogromni!? :mafia:
Na sreću mislim da trenutno stvari ipak nisu toliko dramatične, ali upravo da ne bi do toga došlo baš sada treba "ohrabriti" :wink: neke ljude iz kluba i blizine istog da se prestanu baviti poslom koji nije njihov, nego da puste stručnije i one koji su dobili poverenje da selektiraju tim. Samo to. :D
User avatar
Beonic
Posts: 683
Joined: Mon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: Transferi

Post by Beonic »

Po meni je trenutno bitnija selekcija igrača koji su u klubu nego dovođenje novih.
Da imamo kvalitetne igrače - nemamo.
Da igraju najbolji koji su u klubu - ne igraju.
Samo pogledajte platni spisak sve će biti jasno.
Poduža je lista ljudi kojima bih se zahvalio.
Nadam se da će Stolica pokušavati kombinacije koje Buač nije, ili jeste nešto kratko na kraju u prijateljskim.
User avatar
ernesto
Posts: 1208
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Transferi

Post by ernesto »

Rotkvarijanac wrote:izgleda odlazi antić, iskreno ne znam šta da mislim o tome...
Osim borbenosti ja ne znam sta twj covek ima!
Nije jedan centarsut imao dok je bio kod nas,samo neka ide(ajde svabe sta se neckate)!
A da se vrati Burek!
User avatar
Djisa
Posts: 1202
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Transferi

Post by Djisa »

ernesto wrote:
Rotkvarijanac wrote:izgleda odlazi antić, iskreno ne znam šta da mislim o tome...
Osim borbenosti ja ne znam sta twj covek ima!
Nije jedan centarsut imao dok je bio kod nas,samo neka ide(ajde svabe sta se neckate)!
A da se vrati Burek!

Opet bi imali problem sa strancima, Eze, Bondarenko, Burek, Park, Kojasevic I ko zna ko jos
Pa da se ne ljubimo!
milancl
Posts: 466
Joined: Tue Aug 21, 2012 2:18 am

Re: Transferi

Post by milancl »

Ružnal piše da je pored Ezea, blizu potpisa sa nama Marko Putinčanin (30), "koji igra na pozicijama štopera i desnog beka, dobro poznat Iliji Stolici, jer mu je bio trener u Voždovcu".

I navodno smo zainteresovani za igrača Bate Borisova Anesa Ruševića, bivšeg igrača Novog Pazara, za kog je zainteresovan i Napredak.

A upravo o tome Ružnal piše, citiraću izjavu Milorada Kosanovića za iste novine: "Izgleda da mnogi klubovi prate naše aktivnosti, a konkretno probleme pokušava da nam napravi Vojvodina. Neću o imenima, ali posle nekih, maltene dogovorenih transfera, dali su daleko veće ponude. Pojedini igrači su hteli u Napredak, da rade sa mnom, smatraju da mogu još da napreduju, a onda su se umešali Novosađani i njihovim klubovima ponudili duplo više od nas. Nemamo nameru da se sa njima utrkujemo na taj način, jer im je sa te strane daleko lakše. Barataju tuđim, društvenim parama, a to znači da im posle dugove svi vraćamo." :frown:

Ne znam čijim parama barataju blizanci... :x
Jedan klub na svetu volim jaaaa...
Karlsson
Posts: 2113
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Hahaha koja komedija. Blizanci od prvog dana svog osnivanja favorizovani i gurani od strane države. Državne sponzore da ne spominjem koji su ulazili u njih i nikom nikada to nije smetalo.
Sada prvi put Voša dobije nekog državnog sponzora i to najpropaliju firmu u zemlji i evo ga odmah problem.

Neka ode Srbijagas iz Voše, nema problema. Ali neka onda ode i MTS iz Partizana i nek Rusi prestaju da kompenzuju uzimanje našte nafte sponzorisanjem Crvene Zvezde.
Ja mislim da je to pošteno.

Što se pojačanja tiče Eze je solidan, ali mislim da je moglo bolje. Putinčanin skroz nepotreban.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Može da misli ko šta hoće, ali Kosan objasnio :)

Dobrodošli u novu Vojvodinu, treći stub odbrane Srbije :)
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Post Reply