Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Danilo
Postovi: 1012
Pridružio se: Ned Avg 17, 2014 1:07 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Danilo »

U momentu u kom smo voleo bi za trenera Milorada Kosanovica, meni deluje kao najbolja opcija.
Iz Spartaka pricaju navijaci da je Veselinovic odlican, ne trpi niko da mu se i promil mesa u tim.
Prica se i sa Okukom ali nadam se da ce pre u Kinu, kao ima tamo ponudu, Lalatom , trazi puno
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Karlsson »

Kakva se politika vodi ne bi me iznenadilo da ovaj sadašnji ostane trajno.
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od gospodinFKV »

Sadasnji nema licencu...
Cane
Postovi: 974
Pridružio se: Pet Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Cane »

Kažu da Acu Veselinovića do ovog trenutka niko nije ni kontaktirao na temu naše klupe. :frown:
Što se tiče ostalih, Lalatović je izgleda spreman da se vrati i ne postavlja nikakve posebne i nerealne uslove, ali iz nekog razloga Bajatović ga ne želi i on je jedina prepreka. Ako je to zaista tačno i ako ga i pored njegove spremnosti ne dovedu nego nam opet usledi neko polurešenje napraviće veliku i ozbiljnu grešku!
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Karlsson »

Svaka čast lalatoviću na svemu, ali zaista mi nije jasno šta mu se mota u glavi ako ponovo želi da se vrati.

Pa zar nije otišao iz Vojvodine u Čukarički zbog boljih uslova i finansija, a sada bi iz Čukaričkog nazad u Vojvodinu?
Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4042
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Milan »

Lalatovic trener? Hvala, ali ne!

Veselinovica bih voleo da vidim ponovo na klupi, ali ne verujem da je lud da se vraca. Opet, kod nas je sve moguce...
POŠTO OBRAZ ???!!!
Korisnikov avatar
Djisa
Postovi: 1187
Pridružio se: Ned Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Djisa »

Milan napisao:Lalatovic trener? Hvala, ali ne!

Veselinovica bih voleo da vidim ponovo na klupi, ali ne verujem da je lud da se vraca. Opet, kod nas je sve moguce...

I Lalatovic, I Veselinovic I Pavkovic I Stolica, samo da ne dodju Okuka I Kosanovic I ostale ispusene mustikle!
Pa da se ne ljubimo!
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Stexman »

Nazalost Okuka je izgleda najblizi klupi. Stvarno mi nije jasno zasto. Mislim da je on najgore resenje od svih ponudjenih.
Cane
Postovi: 974
Pridružio se: Pet Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Cane »

Sutra bi izgleda trebalo da se okonča ova storija s izborom trenera, a prema postojećim naznakama nemamo se baš čemu nadati. :(
Ali ajde, sačekajmo da bude ozvaničeno pa da komentarišemo.
Korisnikov avatar
Salvador
Postovi: 1059
Pridružio se: Ned Maj 09, 2010 6:07 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Salvador »

Okuka?!!
Nadam se da je samo jako loša šala..
Ne mogu da zamislim da postoji jedan navijač Vojvodine koji bi voleo da vidi tog čoveka na našoj klupi.
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od ernesto »

https://www.transfermarkt.co.uk/cesar-f ... ainer/1551" onclick="window.open(this.href);return false;

Moj predlog Sportskom Direktoru!
U Spaniji vodio Atletico Madrid, Albacete, Cordoba, Elche.
Prica odlicno engleski i nije skup uospte!
Bolje resenje od Okuke 100%
glogovac
Postovi: 18
Pridružio se: Ned Dec 17, 2017 5:53 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od glogovac »

Cane napisao:Sutra bi izgleda trebalo da se okonča ova storija s izborom trenera, a prema postojećim naznakama nemamo se baš čemu nadati. :(
Ali ajde, sačekajmo da bude ozvaničeno pa da komentarišemo.

Ne preterujete sa omaložavanjem Okuke ,on je kandiddat za selektora BiH,ima iskustvo i rezultate,dupla kruna u poljskoj,trener godine u kini 2012,pogledajte na sajtu kako su ga ispraćali navijači.


http://www.draganokuka.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
Djisa
Postovi: 1187
Pridružio se: Ned Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Djisa »

glogovac napisao:
Cane napisao:Sutra bi izgleda trebalo da se okonča ova storija s izborom trenera, a prema postojećim naznakama nemamo se baš čemu nadati. :(
Ali ajde, sačekajmo da bude ozvaničeno pa da komentarišemo.

Ne preterujete sa omaložavanjem Okuke ,on je kandiddat za selektora BiH,ima iskustvo i rezultate,dupla kruna u poljskoj,trener godine u kini 2012,pogledajte na sajtu kako su ga ispraćali navijači.


http://www.draganokuka.com/" onclick="window.open(this.href);return false;

Bas cudno, prvi komentar I hvalis trenera kog niko drugi nece. Ako ga hvale u Poljskoj I Bosni nek tamo ide, ovde nam ne treba.
Pa da se ne ljubimo!
glogovac
Postovi: 18
Pridružio se: Ned Dec 17, 2017 5:53 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od glogovac »

Koliko je neznalica trenera prošlo kroz klub,Okuka je trenersko ime za respekt.Lalatović nikad neće izaći iz srpske lige,već je trenirao pola lige,pa će verovatno ponovo u krug.
Cane
Postovi: 974
Pridružio se: Pet Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Cane »

glogovac napisao:Koliko je neznalica trenera prošlo kroz klub,Okuka je trenersko ime za respekt.Lalatović nikad neće izaći iz srpske lige,već je trenirao pola lige,pa će verovatno ponovo u krug.
Izvini prijatelju, ali ja bih rekao da ti već znaš sa sigurnošću da je Okuka naš novi trener? :|
Tu se neki odgovori sami nameću. :wink:
Onda je red i da ti zaželimo dobrodošlicu. :D
Mislim na forum. :lol:
Odgovori