Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Turija »

http://zurnal.rs/fudbal/super-liga/5729 ... stajem-ako" onclick="window.open(this.href);return false;
Da procitamo i sta g. Kosanovic kaze na ovu temu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4043
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Milan »

Koji te to navijaci hoce Kosane?

I da, Vojvodina nije tvoja kuca! Davno si je ti izdao i preselio adresu kod cigana...
POŠTO OBRAZ ???!!!
Korisnikov avatar
Del_Boske
Postovi: 365
Pridružio se: Ned Apr 25, 2010 1:30 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Del_Boske »

Milan napisao:Koji te to navijaci hoce Kosane?

I da, Vojvodina nije tvoja kuca! Davno si je ti izdao i preselio adresu kod cigana...
Имају људи по више некретнина...
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Stexman »

Ha ha ha, ovo je tako tacno! A jedno moze biti kuca a drugo vikendica. ;)

Ja nekako mislim da on ipak voli Vojvodinu vise nego zvezdu. Mozda gresim ali nekako mi se cini da je to istina. On je skapirao kako se u zvezdi uzimaju trofeji i to ga je u mnogome odvratilo od nje. Pa uporedite rezultate njegove protiv blizanaca i recimo Lalatoviceve... Ko je veci cigan tu?

Kosanu cu uvek biti zahvalan za titulu 89. To mu niko ne moze obrisati. A i mnogo veci Vojvodinasi od njega su nas razocarali pa su se vracali po sto puta u klub. Ovaj nas bar nikad nije unakazio kao neki pre.
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Turija »

Ja sam nekako blizak Stexovom stavu i stavu nasih veterana, sto se tice trenera Milorada Kosanovica.Pokusacu da objasnim zasto.
Kosanovic je rodom iz Borova i iz detinjstva je navijac zvezde, kao i vecina ljudi tamo (sto mi bas nije jasno zasto nisu naklonjeni Vojvodini, jer im je najbliza po svemu, ali dobro, da se ne udaljavam od sporta).
Igrao je za Vojvodinu kao igrac nekoliko godina, a sa njom kao funkcioner osvojio prvu svoju sampionsku Titulu.To ne moze da ostane bez traga.
Medjutim, decacki snovi i zelje se tesko menjaju, pa je hteo da se okusa u zvezdi, iako je i sa Vosom i kao trener imao dobar rezultat.Presao je na zvezdinu klupu i zadovoljio svoje mladalacke teznje. Mislim da mu je boravak u zvezdi bilo treznjenje od iluzije.
Otisao u Kinu, napravio rezultat, vratio se u Novi Sad i posle bio uspesan trener po klubovima u Srbiji.

G-din Kosanovic je danas u godinama kada se covek preispituje.
Proveo je najduzi period zivota u Novom Sadu.To ne moze da ne promeni coveka.Mislim da je, sa svim tim godinama, ljubav prema Vojvodini rasla i prerasla mladalacku i da na neki nacin zeli da se oduzi Vosi.Vidi se to i po izjavama, kada prica o Vojvodini.Vojvodina je cesto u njegovim mislima.
Na neki nacin verujem, da g. Kosanovic oseca da, sada, treba da pomogne Vojvodini.Sto se tice trenerskog znanja i iskustva, trenutno, nema boljeg trenera u Srbiji.
Medjutim, g. Kosanovic je svestan da se zelja ne moze ostvariti samo na osnovu htenja i trenerskog umeca, vec to treba da isprati dobra organizacija Kluba, kao i materijalna potpora.
Tako da, danas, oporavak Vojvodine zavisi iskljucivo od Srbijagasa. Na Srbijagasu je trenutna sudbina Vojvodine.
Na treneru Kosanovicu je da to ucini na terenu u sta verujem da ce uraditi dobro (pobedio je ove sezone oba blizanca, sto ne moze biti slucajno).

Ironija sudbine Napredka je da mu uspesni treneri iz Novog Sada odlaze posle sjajnih rezultata u Krusevcu, vuceni zavicajnim (iza)zovom.
Mislim da je trener Kosanovic najbolja opcija za Vosu, ali sigurno nece doci na njenu klupu grlom u jagode, tj ako ne dobije cvrste garancije Sponzora FKV.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Cane
Postovi: 974
Pridružio se: Pet Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Cane »

Stolica napustio Voždovac. Da li zbog nas ili iz nekog drugog razloga znaće se koliko sutra.
Korisnikov avatar
naseljekolumbija
Postovi: 1101
Pridružio se: Čet Avg 02, 2012 12:03 pm
Lokacija: NS,NN

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od naseljekolumbija »

Ја се слажем са Туријом и Стексом. Милане, био сам и ја љут тада као клинац пре 20 година и свашта сам му викао кад је дошао на Карађорђе као тренер цз. Али доста времена је прошло, прошла је и љутња и острашћеност и мислим да је време да се Косан врати својој фудбалској кући. :wink:
Korisnikov avatar
Протомајстор
Postovi: 418
Pridružio se: Ned Feb 10, 2013 8:29 pm
Lokacija: Исток, Лиман

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Протомајстор »

Мислим да сваком Сланинару смета што у Вошу долазе близаначки отпаци, још им после и траку дају :roll:
Ако је неко стекао име у Воши (Бобе, Косан, Љупко, Синиша, Јокан, итд.), па оде у већи клуб (близанце), затим нам се опет врати - то је нешто сасвим друго.
Чак и опција довођења бивших тренера близанаца (Лалат) и играча репрезентативног калибра (Шестић) није лоша, јер и тиме добијамо на реномеу и квалитету.

Нама чак ни повратници-капитени (Ђурић и Пекарић ономад) не добију траку назад, нити чак достојну шансу у тиму, него дотерујемо шлепере балвана, а немамо их где.
Исто је и с тренерима. Који ће нам сад Илија Столица и Предраг Роган, молим вас?
Мишљења сам да треба довести некога ко је већ био на клупи Војводине, а таквих је и више него довољно.
Овде се помињу Бобе Павковић и Милорад Косановић, па хајде да покушамо! Нису баш перспективни, али су бар велика имена. :dedica:
Roki
Postovi: 73
Pridružio se: Ned Jul 14, 2013 9:04 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Roki »

Trener bez konkurencije je Veselinovic,preozbiljna njuska za ovu kaljugu od lige,poseduje sve od karaktera pa do znanja,zeljan rezultata i uspeha,nepristaje da bude nicija marioneta kao vecina ostalih kvazi trenera...Kosanovica su stigle i godine,neka se preispituje na nekom drugom mestu,na toj poziciji treba nam neko ko je ostrouman a ne senilan,neko ko dolazi iz sadasnjosti,a ne iz kamenog doba.
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Stexman »

Veselinovicev najveci kvalitet je ujedno i najveca prepreka za rad u Srpskom fudbalu.
Sto se tice nasih bivsih trenera, nekako bi lakse progutao duzi ugovor sa bivsim trenerom nego sa nekim novim za koga nikad nisam cuo.
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Turija »

Cane napisao:Stolica napustio Voždovac. Da li zbog nas ili iz nekog drugog razloga znaće se koliko sutra.
Prema datoj izjavi, pri ostavci, rekao bih da se sprema za odlazak u inostranstvo?
No, kako izjave kod nas ne znace gotovo nista, sve je moguce.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
fkvislife
Postovi: 167
Pridružio se: Pon Jul 23, 2012 2:19 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od fkvislife »

Zna li neko šta je sa Batakom?
Mogao bi dobiti novu šansu da se pokaže
Najveća ljubav, jedina moja, Vojvodinaa..
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od ernesto »

fkvislife napisao:Zna li neko šta je sa Batakom?
Mogao bi dobiti novu šansu da se pokaže
Najvece sanse se daju Bataku i Roganu!
Videcemo sta ce biti!
Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4043
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Milan »

Ljudi, nemojmo se zajebavati sa Batakom. Nemam nista licno protiv njega, ali zar nije bilo evidentno da on nema sta da trazi na klupi Vojvodine?! Nama treba neko ko zna, ume i hoce!
POŠTO OBRAZ ???!!!
Korisnikov avatar
Grof Žekula
Administrator
Postovi: 2658
Pridružio se: Pet Jan 28, 2005 10:25 pm
Lokacija: Bulevar

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Grof Žekula »

Milan napisao:Nama treba neko ko zna, ume i hoce!
Ми то не можемо да платимо.
Свешће се на "Нама треба неко ко хоће"!
Odgovori