Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Korisnikov avatar
KoKanidja
Postovi: 615
Pridružio se: Sub Feb 12, 2005 4:29 pm
Lokacija: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Re: Transferi

Post od KoKanidja »

Bempah i Afrije sporazumno raskinuli ugovore.

Mislim i Babic takodje.
"...МИСЛИМ ДА САМ ТИ ВЕЋ РЕКАО ДА НЕЋЕМО СТАТИ"
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Transferi

Post od Rabba »

KoKanidja napisao:Bempah i Afrije sporazumno raskinuli ugovore.

Mislim i Babic takodje.
To je onda već 8 izvesnih odlazaka, a zimski prelazni rok još nije ni blizu
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Cane
Postovi: 974
Pridružio se: Pet Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Transferi

Post od Cane »

Ma koliko to zvučalo šizofreno, u ovom prelaznom roku gotovo svaki odlazak nas samo može ojačati. Nadam se da će se što pre raskrstiti sa pogubnim Viskol nasleđem u igračkom fondu.
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Transferi

Post od Rabba »

Ono što me pred svaki prelazni rok interesuje je koliko naših igrači zaiskati blizanci.

Prilično sam siguran da će Rockov ući u neku žurnal priču, pogotovo ako Stojković ode od grohbara. Smem da potpišem da ćemo Veselinovića gledati kako ni kriv ni dužan puni stupce žute sportske štampe. Takođe, nešto mi miriše da bi Kojašević mogao da im se pronađe u užem spisku želja.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Korisnikov avatar
Душан
Postovi: 471
Pridružio se: Sub Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: Transferi

Post od Душан »

Чуо сам да је наводно Сасуоло заинтересован за Роцкова. Вест није сто посто сигурна, али чим се нешто прича, нечега има.
Korisnikov avatar
Beonic
Postovi: 683
Pridružio se: Pon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: Transferi

Post od Beonic »

Rabba napisao:To je onda već 8 izvesnih odlazaka, a zimski prelazni rok još nije ni blizu
Nemam u poslednje vreme vremena da ispratim svaki post na forumu, pa nisam povatao kojih su to 8 igrača.
Đelmić, Bureković, Renan, Bempah, Afrije, Babić i ko još?
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Transferi

Post od Rabba »

Beonic napisao:Nemam u poslednje vreme vremena da ispratim svaki post na forumu, pa nisam povatao kojih su to 8 igrača.
Đelmić, Bureković, Renan, Bempah, Afrije, Babić i ko još?
Jovančiću ističe ugovor i Bubalo, koji je i dalje pod ugovorom sa nama :)
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Korisnikov avatar
Beonic
Postovi: 683
Pridružio se: Pon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: Transferi

Post od Beonic »

Rabba napisao:
Beonic napisao:Nemam u poslednje vreme vremena da ispratim svaki post na forumu, pa nisam povatao kojih su to 8 igrača.
Đelmić, Bureković, Renan, Bempah, Afrije, Babić i ko još?
Jovančiću ističe ugovor i Bubalo, koji je i dalje pod ugovorom sa nama :)
Samo Jovančiću? Imamo 60 igrača u klubu koji su potpisani do 2056. izgleda :frown:
Ima još prilike on da produži, akoliko sam shvatio ovih 7 ostalih je baš otišlo?
Hvala na info u svakom slučaju. :lala:
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post od Karlsson »

Vidim za Sergeja se vezuju sve veće cifre. Poslednja ide čak do 140 000 000. Koliko tačno bi nama sledilo? Negde sam naišao na 5%, negde na 3,5%...

http://www.mozzartsport.com/vesti/mance ... ise/187227" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Transferi

Post od Rabba »

Karlsson napisao:Vidim za Sergeja se vezuju sve veće cifre. Poslednja ide čak do 140 000 000. Koliko tačno bi nama sledilo? Negde sam naišao na 5%, negde na 3,5%...

http://www.mozzartsport.com/vesti/mance ... ise/187227" onclick="window.open(this.href);return false;
3.5% od njegove cene bi nam prepolovilo dugove... Barem...
Beonic napisao:Samo Jovančiću? Imamo 60 igrača u klubu koji su potpisani do 2056. izgleda :frown:
Ima još prilike on da produži, akoliko sam shvatio ovih 7 ostalih je baš otišlo?
Hvala na info u svakom slučaju. :lala:
Ja sam 100% siguran da Jovanča neće produžiti ugovor... Da, samo njemu ističe sad na zimu, po informacijama do kojih sam uspeo da dođem. Zato gomili igrača ugovor ističe na leto. Antić, Lakićević, Kojašević, Park, Avramovski, Perić, Lazarević(nisam za njega 100%), Jevrem Kosnić.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Cane
Postovi: 974
Pridružio se: Pet Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Transferi

Post od Cane »

Sergej brate, prelazi na Ostrvo, to je liga za tebe. Može i Španija ili Pariz, samo ne u Juve. Bićeš naš heroj! :cheers:
Korisnikov avatar
Red Marquis
Moderator
Postovi: 3777
Pridružio se: Ned Nov 09, 2008 4:49 pm
Lokacija: West Side

Re: Transferi

Post od Red Marquis »

Juventus je pravi klub za njega. Zna ligu, imaće mesta jer u veznom redu Juventusa najviše škripi, plus tamo se ne bacaju velike pare pa da neko sedi na klupi kao u Engleskoj i Španiji.
Io odio Belgrado
Korisnikov avatar
MiSmoFKV!
Postovi: 1253
Pridružio se: Pet Maj 24, 2013 11:39 pm

Re: Transferi

Post od MiSmoFKV! »

Душан napisao:Чуо сам да је наводно Сасуоло заинтересован за Роцкова. Вест није сто посто сигурна, али чим се нешто прича, нечега има.
Danas potpisao Ilić, koliko sam čuo još bolji od Emila. Neko ko prati prijateljske bi mogao više da napiše.
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Transferi

Post od Turija »

MiSmoFKV! napisao:
Душан napisao:Чуо сам да је наводно Сасуоло заинтересован за Роцкова. Вест није сто посто сигурна, али чим се нешто прича, нечега има.
Danas potpisao Ilić, koliko sam čuo još bolji od Emila. Neko ko prati prijateljske bi mogao više da napiše.
Ide prica da je decko talentovan, ali mislim da izjava da je bolji od Rockova je olako data.
Tesko je biti bolji golman od Rockova.
Drugo, Rockov je za mene mnogo vise od samog golmana Vojvodine.
Pred Ilicom je buducnost u dresu Vose, pa videcemo.
Kakva je situacija sa Pericom, sto se tice ostanka u Vojvodini?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Forza Voša
Postovi: 568
Pridružio se: Pet Nov 29, 2013 6:22 pm

Re: Transferi

Post od Forza Voša »

http://www.fkvojvodina.rs/2017/12/marko ... ji-ugovor/" onclick="window.open(this.href);return false;

Potpisao trogodisnji ugovor koji traje dve godine i mesec dana (do januara 2020.)
„Hasta la Victoria Siempre!“
Odgovori