Super Liga - sezona 2023/24

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Cane
Postovi: 974
Pridružio se: Pet Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od Cane »

Del_Boske napisao:
Radoye napisao:https://www.youtube.com/watch?v=oMN2dUbClAM

Stavljam ovo ovde samo zato sto se i mi spominjemo.
Доста у праву, али и доста будалаштина.
Нашла се гажа.
Uglavnom su budalaštine. Milojko je odavno prolupao i u poslednje vreme se bavi politikom a ne sportom. Čak je koliko se sećam bio i propali kandidat na nekim izborima. Uz to se otvoreno deklarisao kao zakleti navijač čerge tako da me baš briga šta lupeta. O blizancima me ne interesuje šta god da kaže, a o stanju i prilikama vezanim za Vošu on svakako nema pojma.
ssnigd
Postovi: 3320
Pridružio se: Sre Maj 02, 2007 5:46 pm
Lokacija: NS

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od ssnigd »

Ajde Kelne za Srbiju odigraj sutra!
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Korisnikov avatar
Душан
Postovi: 471
Pridružio se: Sub Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od Душан »

Cane napisao:
Del_Boske napisao:
Radoye napisao:https://www.youtube.com/watch?v=oMN2dUbClAM

Stavljam ovo ovde samo zato sto se i mi spominjemo.
Доста у праву, али и доста будалаштина.
Нашла се гажа.
Uglavnom su budalaštine. Milojko je odavno prolupao i u poslednje vreme se bavi politikom a ne sportom. Čak je koliko se sećam bio i propali kandidat na nekim izborima. Uz to se otvoreno deklarisao kao zakleti navijač čerge tako da me baš briga šta lupeta. O blizancima me ne interesuje šta god da kaže, a o stanju i prilikama vezanim za Vošu on svakako nema pojma.
Једном приликом је рекао да је Војводина основана 1912 г. Лик се уби од доказивања да звезда није комунистички клуб него ју је основала српска омладина 1945 . :D А све то што је рекао о близанцима је тачно, само што сам ја то причао пре 15 година, а Лудојко се сетио да се бави истином кад су га сви прогласили за пролупалог, и сви беже од њега. Пре само пар година причао је хвалоспеве о звезди, и о томе како је партизан највеће зло, а ето јадну звезду лишавају титула Толе и компанија.
Korisnikov avatar
Del_Boske
Postovi: 365
Pridružio se: Ned Apr 25, 2010 1:30 am

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od Del_Boske »

Cane napisao:
Del_Boske napisao:
Radoye napisao:https://www.youtube.com/watch?v=oMN2dUbClAM

Stavljam ovo ovde samo zato sto se i mi spominjemo.
Доста у праву, али и доста будалаштина.
Нашла се гажа.
Uglavnom su budalaštine. Milojko je odavno prolupao i u poslednje vreme se bavi politikom a ne sportom. Čak je koliko se sećam bio i propali kandidat na nekim izborima. Uz to se otvoreno deklarisao kao zakleti navijač čerge tako da me baš briga šta lupeta. O blizancima me ne interesuje šta god da kaže, a o stanju i prilikama vezanim za Vošu on svakako nema pojma.
Баш тако, ушао је у политику, једну странку, да је не помињем, и онда свугде провлачи њихову пропаганду. Љигавац, никад ми се није свиђао.
Korisnikov avatar
MiSmoFKV!
Postovi: 1253
Pridružio se: Pet Maj 24, 2013 11:39 pm

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od MiSmoFKV! »

Pa ovo je bolje od Lale majstore vodi nas do titule :mrgreen:
[video]https://www.youtube.com/watch?v=K8kyeKaHmmY[/video]
Kokain, kokain to je prava stvar, ziveo Lalatovic i Pablo Eskobar. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Korisnikov avatar
Душан
Postovi: 471
Pridružio se: Sub Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od Душан »

Свака част Вучићу. И свима који су били на власти пре тебе, да не испадне да си једини, јер сви исто мисле кад су у питању државни мезимци. Близанци опет понос Србије, као некада, када је партија стајала иза њих, тако и данас, ко шиша остале клубове, распаднут Омладински стадион, угашени ФК Нови Сад, угашен Пролетер ,опљачкану Војводину, Раднички из Крагујевца који је само формално жив, њиву на стадиону у Суботици,стадиони који подсећају на рушевине позоришта у античкој Грчкој ,продају Косова, смањење пензија, дизање пореза, битно је да државни мезимци који су у дуговима до гуше поново ведре и облаче по Јевропи а дом пензионера звани ФСС и дебилни новинари ће да балаве над њиховом успехом и пласманом репрезентације на СП. Сад почиње она дебилна прича ето видите како се у Србији игра фудбал и кад се нема пара, а уложени милиони у близанце се сакривају под тепих. Уосталом шта има бре да се решава проблем у спорту кад је овако најбоље. Док је нас политичара близанци су мирни макар дуговали и милијрде јер они су државни брендови,а њихови навијачи доносе гласове на изборима, а ви остали клубови се сналазите како знате и умете, јер ви нисте важни. Додуше носиоци игре репрезентације нису никад присмрдили у близанце, али нема везе, рећи ћемо да јесу. За то време народ као овце блене и радује се, а сутра ће се питати шта има за ручак.
Cane
Postovi: 974
Pridružio se: Pet Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od Cane »

Danas zaista treba imati jak želudac da bi se istrpela ova nenormalna količina ogavnosti i "izliva emocija" na svim ekranima i portalima. Poseban utisak je izjava onog "našeg", nadam se zauvek bivšeg, polutrenera koji u ekstazi pozdravlja i citira Halida Bešlića. Debeli, ostani zauvek tu gde jesi i da se nikad više ne desi da osvaneš ponovo u Voši i zagađuješ naše terene.
Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4043
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od Milan »

Jos gore mi je kad cujem novosadski naglasak. Gnjida jedna...
POŠTO OBRAZ ???!!!
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od Turija »

Spartak ,,odvalio,, Vozdovac u Bg.
Cestitka treneru Veselinovicu i igracima.
Po nekoj imaginarnoj verovatnoci, mozda, imamo sanse u Subotici da ih iznenadimo?
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Samo Voša !
Postovi: 33
Pridružio se: Pon Okt 30, 2017 3:30 pm

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od Samo Voša ! »

Turija napisao:Spartak ,,odvalio,, Vozdovac u Bg.
Cestitka treneru Veselinovicu i igracima.
Po nekoj imaginarnoj verovatnoci, mozda, imamo sanse u Subotici da ih iznenadimo?
:cheers:
Ma Spartak dao drugi gol iz nepostojećeg penala a treći iz ofsajda. Sudija usrao utakmicu sramnim odlukama pogotovo kod penala.
Idemo na 6 bodova u poslednja dva kola ! Gazi Vošo!
Korisnikov avatar
Душан
Postovi: 471
Pridružio se: Sub Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od Душан »

Са три везане победе избијаш на треће место, али и са два пораза падаш на осмо. Каква занимљива лига :mrgreen:
Bunja
Postovi: 17
Pridružio se: Pon Nov 19, 2012 3:17 pm

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od Bunja »

https://ibb.co/jqLLnw" onclick="window.open(this.href);return false;
https://ibb.co/k0dC0G" onclick="window.open(this.href);return false;
Samo Voša ! napisao:
Turija napisao:Spartak ,,odvalio,, Vozdovac u Bg.
Cestitka treneru Veselinovicu i igracima.
Po nekoj imaginarnoj verovatnoci, mozda, imamo sanse u Subotici da ih iznenadimo?
:cheers:
Ma Spartak dao drugi gol iz nepostojećeg penala a treći iz ofsajda. Sudija usrao utakmicu sramnim odlukama pogotovo kod penala.
Idemo na 6 bodova u poslednja dva kola ! Gazi Vošo!
Korisnikov avatar
Душан
Postovi: 471
Pridružio se: Sub Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od Душан »

Спартак је заслужено на трећем месту, како год да окренеш.
Korisnikov avatar
Душан
Postovi: 471
Pridružio se: Sub Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od Душан »

Пенал у Нишу. :D Ови су зајебали и звезду по броју пенала.
Roki
Postovi: 73
Pridružio se: Ned Jul 14, 2013 9:04 pm

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od Roki »

Radnicki ce u Evropu ali na penale...i Buac bi tako carevinu branio
Odgovori