Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Vosa je sve
Postovi: 118
Pridružio se: Čet Feb 09, 2017 11:48 pm

Re: Transferi

Post od Vosa je sve »

http://static.mondo.rs/Picture/572450/j ... vodina.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;

burekovic nije bio 100% nas zato antic ima prednost
kao i jos neki pojedini fudbaleri
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Transferi

Post od Turija »

Vosa je sve napisao:http://static.mondo.rs/Picture/572450/j ... vodina.jpg

burekovic nije bio 100% nas zato antic ima prednost
kao i jos neki pojedini fudbaleri
Ne verujem bas da je ,,cizma na tu nogu", ali alibi pije vodu.
U svakom slucaju, hvala ti za informacije o procentima.
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
MiSmoFKV!
Postovi: 1253
Pridružio se: Pet Maj 24, 2013 11:39 pm

Re: Transferi

Post od MiSmoFKV! »

Renan na instagramu stavio sliku i opisu napisao da odlazi:
Today one more cycle ends in my life, one more story, one more learning, I want to carry the incredible and joyful moments that I had in the club, to thank my companions for each day of struggle and joy, to welcome me and welcome me so well , thank the fans for all support, thank you, I'll carry every good memory with me, all good luck to my friends from the club and congratulations.
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Transferi

Post od ernesto »

Da da odlazi!
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Transferi

Post od Rabba »

El Prezidente u dnevniku napisao:Практично, данас смо почели припреме за зимски прелазни рок, а то подразумева да најпре имамо спортског директора и тренера, да би потом ушли у покушај да освежимо и појачамо тим. Наше мишљење је да екипа која буде отишла на зимске припреме мора бити већ дефинисана, а никако да се током тог периода нешто у њему мења, што је до сада био случај. Другим речима, они играчи који буду ишли на припреме, на њих ћемо рачунати у пролећној полусезони.
Dobra je ideja, ali me jako interesuje kako će biti i ostvarena... Koliko igrača ostaje, koliko novih se planira? Ako ode 20-25 i opet dođe drugih 20-25, možemo odmah, ali istog trenutka da krenemo da tražimo smenu i ovih...

Što se tiče naših igrača, mondo piše:

Ne očekuju se drastične promene u sastavu, ali definitivno je da ne može da računa na Daniela Avramovskog i Džozefa Bempaha koji treniraju sa drugim timom, In-Hjuk Parka, koji je sa mladom reprezentacijom Južne Koreje, odnosno na Renana Alvesa i Dženana Burekovića koji su napustili tim.

Znači i Renan je definitivno uskoro bivši, što je ovde i spomenuto na forumu. Park je na trening kampu sa U23 reprezentacijom Južne Koreje. Njih čeka prvenstvo Azije do 23 godine, a u toku im je valjda taj selektivni trening kamp.

Da je stvarno tako, može se videti i na sledećem linku:

http://www.kfa.or.kr/eng/national/teaml ... ubun=13002" onclick="window.open(this.href);return false;

Ali zašto je Bempah suspendovan, to mene jako interesuje...
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Transferi

Post od Turija »

I Parku i Bempahu je bio potreban period adaptacije, kontinuitet nastupa i poverenje u potencijal.
Sve to je izostalo, kao i sa Burekovicem i Frensisom.
Nazalost, forsirani su drugi igraci od kojih nismo imali i necemo imati koristi na terenu, niti finansijskog efekta pri transferu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Transferi

Post od ernesto »

https://youtu.be/UayVKDH38wg" onclick="window.open(this.href);return false;
Dragi forumasi zanima me vase misljenje o ovom momku!
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Transferi

Post od Rabba »

ernesto napisao:https://youtu.be/UayVKDH38wg
Dragi forumasi zanima me vase misljenje o ovom momku!
U zemlji tehnički limitiranih sirovina fudbalera, gde je pravilo "dabog da ti crkla porodica ako ne izvedeš dva halfa i dva zadnja vezna", dovoditi stranca na jednu od te dve pozicije mislim da je kontraproduktivno...

EDIT: Mada, naravno, usta su brža od mozga, pa nisam pogledao da momak ima i naše državljanstvo...

EDIT 2: Primili su 51 gol na 20 utakmica
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Samo Voša !
Postovi: 33
Pridružio se: Pon Okt 30, 2017 3:30 pm

Re: Transferi

Post od Samo Voša ! »

Svi su nekako složni da imamo "limitiran" sastav i da je ovo naš domet. Nekako se ne slažem sa tom činjenicom. Smatram da nama treba trener koji će da izvuče maksimum iz tima i koji će svojim znanjem da "nauči" te klince da igraju taj fudbal (npr Veselinović i Spartak). Ja ne znam iskreno šta mi ocekujemo od njih kada mahom sem Jovanče, Vukasovića i Kojaševića svi su mladi momci i nemaju više od 25. godina. Tu pre svega mislim na "našu" decu ali i na Antića, Lakićevića, Kalezića, Saničanina Mihajlovića, sve su to mladi momci koji imaju 23,24,25 godina.
Ne igraju sjajno i to je tačno ali u klubu gde za godinu dana imamo 3 smene komplet upravne 6+ trenera potpuno rasulo treba i njih razumeti. Ne opravdavam kada ne trče i ne trude se i istrče na teren i igraju kao da moraju ali kada se uzmu sve okolnosti nekako nije ni čudno. Pogledajte druge timove i jače lige imaju ptičijeg mleka, ulažu milione i opet ništa. Možemo pogledati i blizance koji su sada jedva u toj LE a cela država ih gura.
Smatram da se čovek uči dok je živ pa isto tako i ovi momci. Mi kada neko sa 22 godine nije Mesi mi ga otpisujemo. Da se ne lažemo SMS kao i mnogi drugi ne bi bili tu gde su da su iz Voše otišli direktno mahom svi oni imaju usputne stanice gde stasaju i postanu klasa. Kada pogledamo unazad nismo mi nikada imali galaktilose, Sampa je pala na klince koji su grizli itd.
Smatram da nama treba dobar, stručan trener koji će da uspostavi red, rad i disciplinu uz kontinuitet (koji mi nikada nismo imali) garantujem da će se uspeh videti! Opet pominjem Veselinovića (jbg možda sam dosadan ali prosto sam ljubomoran na Spartak) koji da je ostao kod nas za godinu dve bi Evropa bila realan cilj.
Ovo je samo moje nestručno mišljenje uz želju da pružimo maksimalnu podršku našim igračima ! Sportski pozdrav moji slaninari ! :cheers:
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Transferi

Post od gospodinFKV »

Samo Voša ! napisao:Smatram da se čovek uči dok je živ
Neki od ovih momaka bi to bukvalno shvatili, i mozda postali igraci sa 50-60 godina. :mrgreen:

Salu na stranu, to podrazumeva da ti igraci poznaju neke elementarne stvari kada je fudbal u pitanju. Nije posao trenera da konja od 25 godina uci gradivo petlica, vec da resava neke nedostatke i pronadje mesto i ulogu u timu svakom igracu. Da trener prvog tima uci polovinu tima nekim stvarima, poput kretnje i prijema, koje su trebali da usvoje kao petlici, je besmislica. Zato je nasa skola do skoro bila cenjena. Sa tom decom se radilo. Ko god je stigao do prvog tima, pogotovo veznjaci i krila, posedovao je visi nivo tehnike od polovine ''prekaljenih'' superligaskih divljaka.

O ''finesama'' poput centarsuteva necu ni da pricam. Ono :shit: sto je sada u partizanu je pola limana izrazbijalo svojim centarsutevima, dok nije naucio. Svaku nasu tekmu kod kuce, limanske babe lepile prozore, za svaki slucaj...
Korisnikov avatar
Душан
Postovi: 471
Pridružio se: Sub Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: Transferi

Post od Душан »

Роцков
Лакићевић
нови леви бек
Веселиновић
нови други штопер
Јованчић
Којашевић
Зличић
Калезић
ново десно крило
нови нападач

С тим што бих ја лудог Михаиловића задржао као алтернативу, колико год његово знање било скромно ипак се труди. 12,13 играча отпустити на паузи. Највећа небулоза коју смо урадили је одлазак Бембаха , Ренана и Бурековића.
Korisnikov avatar
churguzijanac
Postovi: 2018
Pridružio se: Uto Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Transferi

Post od churguzijanac »

Osim Jovancica mi nemamo igrace spremne da preuzmu odgovornost u igri, pre svega tu mislim na Vukasovica i Mesarevica.Samo gledaju kako da ne pogrese.Mora vise drskosti i vere da bude.Ne vazi to samo za njih, samo eto njih dvojica mi najvise upadaju u oci.
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Transferi

Post od gospodinFKV »

churguzijanac napisao:pre svega tu mislim na Vukasovica i Mesarevica
Vukasovic nije taj tip igraca. Vukasovic i Jovanca ne treba da budu zajedno na terenu.

Oni su ti tzv. ball winning midfielderi. Dakle, zadnji vezni, kojima u samom imenu stoji uloga na terenu. On treba da bude taj kojeg pustis na protivnickog igraca s loptom, da je odigrava prvom do sebe, i ispred njega mora stajati plejmejker. To bi trebao biti Mesarovic, Kalezic ili Zlicic, koji bi potom ispred sebe imali krila, Kojasevica i nekog spic igraca.

Ne treba ni Vukasovic, a ni Jovanca, da iznose loptu dalje od kruga na centru. Nadam se iskreno da ce se Mesarovicu i Zlicicu konacno spustiti mu*a, jer zadnji vezni nije plejmejker.
Korisnikov avatar
churguzijanac
Postovi: 2018
Pridružio se: Uto Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Transferi

Post od churguzijanac »

gospodinFKV napisao:
churguzijanac napisao:pre svega tu mislim na Vukasovica i Mesarevica
Vukasovic nije taj tip igraca. Vukasovic i Jovanca ne treba da budu zajedno na terenu.

Oni su ti tzv. ball winning midfielderi. Dakle, zadnji vezni, kojima u samom imenu stoji uloga na terenu. On treba da bude taj kojeg pustis na protivnickog igraca s loptom, da je odigrava prvom do sebe, i ispred njega mora stajati plejmejker. To bi trebao biti Mesarovic, Kalezic ili Zlicic, koji bi potom ispred sebe imali krila, Kojasevica i nekog spic igraca.

Ne treba ni Vukasovic, a ni Jovanca, da iznose loptu dalje od kruga na centru. Nadam se iskreno da ce se Mesarovicu i Zlicicu konacno spustiti mu*a, jer zadnji vezni nije plejmejker.
Ne bih se slozio u potpunosti,mislim na taj deo ko treba a ko ne da prelazi polovinu.Treba da se zna ko sta radi, ali mora da ima vise hrabrosti i odgovornosti na svakoj poziciji u ekipi.Matic ne bio bio tu gde je sada da se drzao iskljucivo svoje polovine.
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Transferi

Post od Rabba »

Душан napisao:С тим што бих ја лудог Михаиловића задржао као алтернативу, колико год његово знање било скромно ипак се труди.
Od jedno 60% igračkog kadra koji nam je pred odlaskom, jedinog kojeg samo magično možemo nekome da utopimo je naš nepravosnažno osuđivani lepotan. Ja njega na proleće vidim sa trakom oko ruke. Da upotpunimo farsu koja je FKV postala.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Odgovori