Sezonske karte - sezona 2007/08

Locked
User avatar
Jan
Posts: 374
Joined: Mon Jan 24, 2005 12:18 pm
Location: Novi Sad

Sezonske karte - sezona 2007/08

Post by Jan »

Da li neko zna kada ce biti pustene u prodaju nove sezonske karte ?
Za desetak dana krece nova sezona...
VOŠA ZAUVEK !!!
User avatar
Buca
Posts: 753
Joined: Wed Sep 20, 2006 7:50 pm

Re: Sezonske karte 07/08

Post by Buca »

Jan wrote:Da li neko zna kada ce biti pustene u prodaju nove sezonske karte ?
Za desetak dana krece nova sezona...
Sad sam zvao klub i nezvanicno su mi rekli da ce karte biti pustene u prodaju sledece nedelje kada dodju sa stampe a cene ce biti:
Zapad-3000din(2000-penzionerska)
Istok-2000din
Sever ce se prodavati u shopu-800din
Ovo nije 100 posto tacno!
Željko Brkić jedan je od nas!!!
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Ako ćemo dizati cene, onda bi bio red uvesti đačke i studentske godišnje karte, sa bar 50% popusta.
Takođe bi trebalo uvesti i PORODIČNE GODIŠNJE KARTE, otprilike sa istim popustom.
Dati danas 6 ili 9 hiljada dinara, ipak, je (pre)velik izdatak za tanki porodični budžet.Pogotovo, ako ne budemo igrali UEFA Ligu.
Preskupo je to za osiromašeni bivši srednji sloj, koji grca u kreditima do guše.A, želi da bar za vikend, na svežem vazduhu i zelenoj travi, odmoriti svoje skoro ,,Mrtve duše,,.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Stara Garda
Posts: 772
Joined: Sat Jan 22, 2005 4:41 pm

Post by Stara Garda »

Od danas se mogu kupiti propusnice za severnu tribinu po ceni od 800 dinara. Propusnice vaze za sve prvenstvene,Kup i Kup Uefa utakmice.
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Post by Marcello »

VRLO SKUPO ZA NAŠ SKROMNI STANDARD I JADNU LIGU!!! :evil:
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
mile bronx
Posts: 259
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:56 pm
Location: liman

Post by mile bronx »

Marcello wrote:VRLO SKUPO ZA NAŠ SKROMNI STANDARD I JADNU LIGU!!! :evil:
Pogotovo ako se dogodi ko i ranijih sezona, da ulaz na veliki broj utakmica bude za dz...
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Dobro. Za sada znamo cenu godišnjih karti za Sever i da se one mogu kupiti u našoj Prodavnici na Stadionu.
A, šta je sa godišnjim kartama za Istok i Zapad?Da li se one mogu kupiti u Shopu ili samo u FC Vujadin Boškov?Kada i po kojoj ceni?Da li neko zna?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Anonimus
Posts: 407
Joined: Fri May 26, 2006 9:30 pm
Location: Novi Sad

Post by Anonimus »

Godisnje karte za istok i zapad se mogu kupiti samo u FC Vujadin Boskov,na Veterniku.
STOP MAFIJI!!!
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Hvala.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Cause
Posts: 458
Joined: Mon Nov 28, 2005 11:27 pm
Location: Kraljevo

Post by Cause »

Hvala!
" Dečko je pun zmajova! "
User avatar
Qr0nJa
Posts: 416
Joined: Thu Sep 06, 2007 6:23 pm

Post by Qr0nJa »

Ja sam izgubio karticu. Da li bi ja mogao da ulazim na tekme na svoje ime?
...i nikad ne shvatiti to,sto volim tebe ja ludo jer srce moje vecno za tebe kucace znaj....
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Post by mihailov »

Qr0nJa wrote:Ja sam izgubio karticu. Da li bi ja mogao da ulazim na tekme na svoje ime?
Kolko sam ja upucen malo teze,ali raspitaj se jos malo bolje
Napred Voso!
User avatar
Qr0nJa
Posts: 416
Joined: Thu Sep 06, 2007 6:23 pm

Post by Qr0nJa »

mihailov wrote:
Qr0nJa wrote:Ja sam izgubio karticu. Da li bi ja mogao da ulazim na tekme na svoje ime?
Kolko sam ja upucen malo teze,ali raspitaj se jos malo bolje
HVALA
...i nikad ne shvatiti to,sto volim tebe ja ludo jer srce moje vecno za tebe kucace znaj....
Locked