fkvojvodina.com

It is currently Tue Nov 21, 2017 6:36 pm

All times are UTC + 1 hour

Post new topic Reply to topic  [ 951 posts ]  Go to page Previous  1 ... 60, 61, 62, 63, 64
Author Message
 Post subject: Re: OK Vojvodina
PostPosted: Mon Nov 13, 2017 11:47 am 

Mislim da je osmisljeno sa namerom,da se ne bi desavalo mnogo iznenadjenja,i da imaju sto vise jacih i poznatijih klubova u zavrsnici.Tako je kako je,uostalom,nemate garanciju da je kojim slucajem pravilo drugacije,da bi vojvodina osvojila i taj prvi set.Drugacije bi Tuluz usao u mec.Moglo je i drugacije da bude,al dzaba,jos jednom vas mladi tim puca,kad je najbitnije.Dal je do godina ili trenera,ne znam.Meni je fascinatno kako bolje igrate vecinu meceva,nego ono sto prikazete,npr.kod nas,gde ima rezultatskog a i malo pritiska sa tribina.To mi je palo napamet razmisljajuci juce o vasem mecu,i nazalost bio sam u pravu.

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Mon Nov 13, 2017 12:25 pm 

zukenp wrote:
Mislim da je osmisljeno sa namerom,da se ne bi desavalo mnogo iznenadjenja,i da imaju sto vise jacih i poznatijih klubova u zavrsnici.Tako je kako je,uostalom,nemate garanciju da je kojim slucajem pravilo drugacije,da bi vojvodina osvojila i taj prvi set.Drugacije bi Tuluz usao u mec.Moglo je i drugacije da bude,al dzaba,jos jednom vas mladi tim puca,kad je najbitnije.Dal je do godina ili trenera,ne znam.Meni je fascinatno kako bolje igrate vecinu meceva,nego ono sto prikazete,npr.kod nas,gde ima rezultatskog a i malo pritiska sa tribina.To mi je palo napamet razmisljajuci juce o vasem mecu,i nazalost bio sam u pravu.

Simić, 1996. godište
Vućićević, 1998.
Stevanović, 1990.
Kujundžić, 1997.
Mehić, 1997.
Todorović, 1998.

Mislim da to sve objašnjava.

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Mon Nov 13, 2017 6:02 pm 

Veliko BRAVO za odbojkase!

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Tue Nov 14, 2017 5:30 pm 

Prevelika je to favorizacija bogatih kluba i sportska nepravda.
Dobiti 2 seta u gostima je ravno pobedi. Za to treba biti mnogo bolji od bogatog protivnika, a to je skoro nemoguce.
Cestitke momcima. Rezultat je to koji nas vraca u Evropu.

Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Tue Nov 14, 2017 6:06 pm 

Zurnal.rs wrote:
– Показало се у ова два меча где смо слабији. Блок и одбрану морамо да подигнемо на виши ниво. Исто тако, поједини играчи ће морати да се замисле, јер ћу се и ја замислити. Мислим да сам превише веровао у неке, али како су се понашали, тако су се показали у реваншу. Мораће да промене став према одбрани и блоку и онај ко то не буде хтео да ради, питање је колико ће добијати шансе да заигра у предстојећем периоду – истакао је Османкач.

Ne znam na koga je mislio, niti da li je baš tako rekao kao što je preneto, pošto nigde nisam naišao na ovu izjavu negde drugde. Nažalost nisam gledao utakmicu, jer sam išao na hokej, ali nešto mi govori da je na prijemu škripalo i da tu leži glavni problem. I mentalno i tehnički. Mada smo imali užasno malo blokova na celom meču.

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Tue Nov 14, 2017 7:01 pm 

Dobar servis i jak blok donose pobedu.
Dobar smec uglavnom imaju sve ekipe, ali to nije dovoljno.
Prijem servisa je bitan, ali i ako je nesto slabiji moze ga popraviti dizac i smecer, tako da je Osmankac u pravu sto grmi zbog bloka. Svi vole da smecuju, a malo ko da vezba blok, jer je veoma zahtevan elemenat, a neatraktivan.

Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov

Profile  
Reply with quote  
Post new topic Reply to topic  [ 951 posts ]  Go to page Previous  1 ... 60, 61, 62, 63, 64

All times are UTC + 1 hour