Pripreme

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Korisnikov avatar
Del_Boske
Postovi: 365
Pridružio se: Ned Apr 25, 2010 1:30 am

Re: Pripreme

Post od Del_Boske »

Мувам се данас нешто око ВБ, тек видим Јапанца на бициклу у тренерци Војводине... бициклом човек иде на тренинг? :)
Korisnikov avatar
N13
Postovi: 1969
Pridružio se: Pet Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Pripreme

Post od N13 »

Del_Boske napisao:Мувам се данас нешто око ВБ, тек видим Јапанца на бициклу у тренерци Војводине... бициклом човек иде на тренинг? :)
Slika

Ako su mogli Pirlo i Gatuzo, sto ne bi mogao i on :)
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Pripreme

Post od Turija »

Vrlo interesantna fotografija.
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
naseljekolumbija
Postovi: 1101
Pridružio se: Čet Avg 02, 2012 12:03 pm
Lokacija: NS,NN

Re: Pripreme

Post od naseljekolumbija »

Данас у 14h гостујемо у Руменци на обележавању 85 година ФК Јединство.
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Pripreme

Post od gospodinFKV »

Del_Boske napisao:Мувам се данас нешто око ВБ, тек видим Јапанца на бициклу у тренерци Војводине... бициклом човек иде на тренинг? :)
[video]https://www.youtube.com/watch?v=arE3OhjSORg[/video]
:mrgreen: :mrgreen:
Korisnikov avatar
Grof Žekula
Administrator
Postovi: 2658
Pridružio se: Pet Jan 28, 2005 10:25 pm
Lokacija: Bulevar

Re: Pripreme

Post od Grof Žekula »

Zvanični sajt napisao:VOŠA SUTRA PROTIV CEMENTA

Fudbaleri Vojvodine sutra će odigrati prijateljski meč protiv ekipe Cementa iz Beočina.

Posle utakmice protiv Čukaričkog u petak, fudbaleri Vojvodine su od šefa stručnog štaba Vladimira Buača dobili tri slobodna dana, pa će tako danas ponovo početi sa treninzima u svom FC “Vujadin Boškov”. Zbog odigravanja utakmica baraža za Svetsko prvenstvo, narednog vikenda u Evropi neće se igrati mečevi nacionalnih šampionata, a crveno-beli će to iskoristiti da odigraju što više prijateljskih susreta i tako podignu formu pred sam kraj jesenje polusezone.

Već sutra u 11 časova, u FC “Vujadin Boškov” u Veterniku, Voša će odigrati prijateljski meč protiv ekipe Cementa iz Beočina, trenutno šestoplasiranim timom Srpske lige – grupa Vojvodina, a kapije Vošinog trening centra biće otvorene za sve one koji budu želeli uživo da posmatraju ovu utakmicu.
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Pripreme

Post od Turija »

https://www.dnevnik.rs/sport/fudbal/vla ... 07-11-2017" onclick="window.open(this.href);return false;
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Pripreme

Post od Rabba »

http://www.fkvojvodina.rs/2017/11/vojvo ... -cementom/" onclick="window.open(this.href);return false;
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Pripreme

Post od ernesto »

Jel gledao neko tekmu danas?
Korisnikov avatar
Beonic
Postovi: 683
Pridružio se: Pon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: Pripreme

Post od Beonic »

ernesto napisao:Jel gledao neko tekmu danas?
Gledao sam ja. Katastrofa!
U početnoj šest stranaca. Mislim da ću biti mašina koja jedno te isto ponavlja, ali ako dovedeš stranca on mora da pravi razliku na terenu. Koreanac kao da je prvi put video loptu, uzimali su mu je i prolazili ga kao da nije tu. Kalezić pogubljen apsolutno. Bureković kojeg cenim je sada pokazao koliko je tanak u odbrani. Velemir (krilo Cementa koje moram da pohvalim) mu je decu pravio u prvom poluvremenu i imao dve jako dobre prilike. Bempah je u prvih 5 minuta napravio isto toliko prekršaja, trudio se, ali kao da bez te grubosti nije mogao, ako je neko bio prisutan neka me ispravi, ali mislim da je prvi prekršaj na prijateljskoj napravio klizeći sa dve noge sa leđa (bio sam daleko, tako je delovalo). Renan solidan, Cebara nista više od te reči, "solidan, mora bolje".
Perić i Ilić odlično branili, pošto su verovali ili ne morali da zaustave zajedno bar 7 šuteva, dok smo mi imali dva u okvir (Zličićev gol i Burekovićev slobodnjak u poslednjoj sekundi).
Penal apsolutno opravdano za njih, uz realizaciju Gajića (naš igrač tamo na pozajmici). On je u prvih osam kola treće lige dao sedam golova (pročitao u Dnevniku) tako da je efikasan i treba obratiti pažnju na njega.
Lazar Zličić naš najbolji igrač sa lepim golom.
To je to ukratko.
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: Pripreme

Post od Radoye »

Beonic napisao:Velemir (krilo Cementa koje moram da pohvalim)
Jel' taj bese nekad kod nas u mladjim kategorijama ili sam ga pomesao s nekim?
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
Beonic
Postovi: 683
Pridružio se: Pon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: Pripreme

Post od Beonic »

Radoye napisao:
Beonic napisao:Velemir (krilo Cementa koje moram da pohvalim)
Jel' taj bese nekad kod nas u mladjim kategorijama ili sam ga pomesao s nekim?
Nisi pogrešio. Naše je dete. Gledam sada, prešao 2015/16. u grčki AEK, zatim bio u Slobodi Užice, sada je u Cementu.
Korisnikov avatar
borrissey
Postovi: 1063
Pridružio se: Pet Avg 26, 2011 9:25 pm
Lokacija: ograda na Istoku

Re: Pripreme

Post od borrissey »

Beonic napisao: Gledao sam ja. Katastrofa!
U početnoj šest stranaca. Mislim da ću biti mašina koja jedno te isto ponavlja, ali ako dovedeš stranca on mora da pravi razliku na terenu. Koreanac kao da je prvi put video loptu, uzimali su mu je i prolazili ga kao da nije tu. Kalezić pogubljen apsolutno. Bureković kojeg cenim je sada pokazao koliko je tanak u odbrani. Velemir (krilo Cementa koje moram da pohvalim) mu je decu pravio u prvom poluvremenu i imao dve jako dobre prilike. Bempah je u prvih 5 minuta napravio isto toliko prekršaja, trudio se, ali kao da bez te grubosti nije mogao, ako je neko bio prisutan neka me ispravi, ali mislim da je prvi prekršaj na prijateljskoj napravio klizeći sa dve noge sa leđa (bio sam daleko, tako je delovalo). Renan solidan, Cebara nista više od te reči, "solidan, mora bolje".
Perić i Ilić odlično branili, pošto su verovali ili ne morali da zaustave zajedno bar 7 šuteva, dok smo mi imali dva u okvir (Zličićev gol i Burekovićev slobodnjak u poslednjoj sekundi).
Penal apsolutno opravdano za njih, uz realizaciju Gajića (naš igrač tamo na pozajmici). On je u prvih osam kola treće lige dao sedam golova (pročitao u Dnevniku) tako da je efikasan i treba obratiti pažnju na njega.
Lazar Zličić naš najbolji igrač sa lepim golom.
To je to ukratko.
Svaka čast za izveštaj! :cheers:
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Pripreme

Post od Turija »

borrissey napisao:
Beonic napisao: Gledao sam ja. Katastrofa!
U početnoj šest stranaca. Mislim da ću biti mašina koja jedno te isto ponavlja, ali ako dovedeš stranca on mora da pravi razliku na terenu. Koreanac kao da je prvi put video loptu, uzimali su mu je i prolazili ga kao da nije tu. Kalezić pogubljen apsolutno. Bureković kojeg cenim je sada pokazao koliko je tanak u odbrani. Velemir (krilo Cementa koje moram da pohvalim) mu je decu pravio u prvom poluvremenu i imao dve jako dobre prilike. Bempah je u prvih 5 minuta napravio isto toliko prekršaja, trudio se, ali kao da bez te grubosti nije mogao, ako je neko bio prisutan neka me ispravi, ali mislim da je prvi prekršaj na prijateljskoj napravio klizeći sa dve noge sa leđa (bio sam daleko, tako je delovalo). Renan solidan, Cebara nista više od te reči, "solidan, mora bolje".
Perić i Ilić odlično branili, pošto su verovali ili ne morali da zaustave zajedno bar 7 šuteva, dok smo mi imali dva u okvir (Zličićev gol i Burekovićev slobodnjak u poslednjoj sekundi).
Penal apsolutno opravdano za njih, uz realizaciju Gajića (naš igrač tamo na pozajmici). On je u prvih osam kola treće lige dao sedam golova (pročitao u Dnevniku) tako da je efikasan i treba obratiti pažnju na njega.
Lazar Zličić naš najbolji igrač sa lepim golom.
To je to ukratko.
Svaka čast za izveštaj! :cheers:
Hvala. Saznali smo nesto i o igracima kojima ne daju da ih vidimo na terenu i u kakvoj su formi.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Grof Žekula
Administrator
Postovi: 2658
Pridružio se: Pet Jan 28, 2005 10:25 pm
Lokacija: Bulevar

Re: Pripreme

Post od Grof Žekula »

Zvanični sajt napisao:VOJVODINA DOČEKUJE MAČVU U SUBOTU

Fudbaleri Vojvodine u subotu će odigrati prijateljski meč protiv ekipe Mačve iz Šapca.

Nakon jučerašnje prijateljske utakmice protiv Cementa iz Beočina, fudbaleri Vojvodine danas nastavljaju sa treninzima, a već u subotu odigraće novi prijateljski meč. U FC “Vujadin Boškov” u Veterniku, od 11 časova sastaće se sa ekipom Mačve iz Šapca, što će im biti dobra provera pred nastavak šampionata i prvenstvenu utakmicu protiv Radnika na “Karađorđu”.

Očekuje se da će šef stručnog štaba crveno-belih Vladimir Buač protiv Mačve na teren izvesti trenutno najjači sastav, a kapije FC “Vujadin Boškov” biće otvorene za sve koji budu želeli uživo da posmatraju ovu utakmicu.
Odgovori