Super Liga - sezona 2023/24

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od ernesto »

Turija ne bih se slozio sa tvojom konstatacijom da je Radnicki ima slab igracki kadar!
Imaju dva vrlo solidna golmana za nasu ligu(Zivkovic-Krznaric),
Oba beka su dobra i Subic i Aksentijevic,stoperi Raspopovic(dugo igrao u Turskoj), i visoki Tomic!
Caki(sa 17 god. otisao u PSV...pravi paker a i nije mu strano da da gol),Aca Jovanovic kapiten njihov,stub odbrane,Lazar Arsic sa ubitacnom levicom,Pavkov koji odlicno igra za sada plus mali Mrkic!
Imaju tim za top 5 u ligi!
Korisnikov avatar
N13
Postovi: 1968
Pridružio se: Pet Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od N13 »

Minja napisao:
LIMAN napisao: Ако ништа, бар су ћелавог циганског Хитмена сменили са места селектора, па ће се можда наћи места за дечка који вреди 100 милиона, осим ако га Немања Гудељ или неки слични маг фудбала не изгура из репрезентације. :oops:
Covek je odveo reprezentaciju nase zemlje na veliko takmicenje, i to poprilicno neocekivano. Zasto SMS nije igrao ostaje pitanje, ali i bez njega je napravio fantastican rezultat. Po ostvarenom, najboljih 11 je bilo na terenu. Mozda bi sa sms prica bila sasvim drugacija.. Mozda se ne bi ni plasirali. Mi to ne mozemo znati. Covek ima i znanje i iskustvo. Po meni, njegova smena je velika sramota, ali, kakav savez takve i odluke.
Nije ovo odgovarajuca tema, ali budimo realni ocajan je selektor. Nas je pre svega na sp odvela Tadiceva forma na pocetku kvalifikacija. Mi smo samo protiv Moldavije odigrali dobar fudbal, ovo sve ostalo je bio veliki uzas i mucenje. Izjednacenja u poslednjim trenucima, preokreti, a uz to ni jedna velika reprezentacija u grupi. Jbt gruzija nas mucila kod kuce pred punim stadionim. Na sp bi nas punili svi redom. Treba nam trener sa mnogo vecim autoritetom.
мализека
Postovi: 311
Pridružio se: Uto Feb 04, 2014 3:07 pm

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od мализека »

Имали смо невиђену срећу у неколико кључних утакмица и наравно Тадића, који је својим потезима донео половину бодова које је наша репрезентација освојила. :) То је гола истина, а половина тих полуиграча се шлепују уз Тадића, Гаћиновића, Радоју(повређеног), Костића, Матића и још понеког. Шта би било да нам на голу није стајао "луди" Стојке?! Где су сви ти феноменални играчи поникли у циганији и гробљу?! :whistler:
playmaker
Postovi: 514
Pridružio se: Ned Sep 18, 2011 1:31 am

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od playmaker »

On je morao biti smenjen jos posle utakmice u Becu, nije smeo da nas vodi protiv Gruzije koju smo na srecu pobedili.

Jedina je sramota sto je smenjen a da zamena ne postoji i sada umesto da nov selektor ima priliku da vidi tim na okupu u prijateljskim mecevima nas vodi VD selektor.

Bilo kakva prica o zasluzi i plasiranju na prvenstvo je bezobrazna u najmanju ruku.
Igrali smo tuzan fudbal, imali smo najlaksu grupu ubedljivo i cak ni u njoj nismo uspeli da pobedimo zasluzeno i cestito niti Austriju niti Vels niti Irsku, sve smo ili igrali nereseno ili smo se provukli da ni sami ne znamo kako.

Jednostavno, mi nemamo kvalitet za ozbiljnu igru, nepozivanje Sergeja je prica za sebe, samo to je dovoljan razlog za otkaz...

Kako smo se plasirali tako smo i mogli da ispadnemo, cista sreca, ko prica o iskustvu Muslina i njegovom znaju (a znamo da mu se jedan Sergej ne uklapa u sistem) mislim da taj nije normalan.
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od Turija »

Ernesto, na osnovu onoga sto sam video od Radnickog u Novom Sadu sam izneo misljenje.
Iako imaju u sastavu imena za koje smo culi, meni ne deluju nesto posebno. U prvom poluvremenu im je odbrana bila busna kao svajcarski sir. Napad nije postojao, a sredina neprimetna.
Zato me ni ne cudi sto se pate i, uz svesrdnu pomoc sudija, gube bodove.
Ne znam detaljnije bilo sta reci, ali takav je moj utisak.
Cini mi se da Djumi tesko moze doci do zapazene igre i rezultata. Medjutim, videcemo do kraja jeseni, kako ce se stvari razvijati.
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Душан
Postovi: 471
Pridružio se: Sub Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od Душан »

мализека napisao:Имали смо невиђену срећу у неколико кључних утакмица и наравно Тадића, који је својим потезима донео половину бодова које је наша репрезентација освојила. :) То је гола истина, а половина тих полуиграча се шлепују уз Тадића, Гаћиновића, Радоју(повређеног), Костића, Матића и још понеког. Шта би било да нам на голу није стајао "луди" Стојке?! Где су сви ти феноменални играчи поникли у циганији и гробљу?! :whistler:
Не призивај духове :D Пази кад Радоњић оде на СП.
1892
Postovi: 1009
Pridružio se: Pet Jan 28, 2005 3:34 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od 1892 »

Душан napisao:
мализека napisao:Имали смо невиђену срећу у неколико кључних утакмица и наравно Тадића, који је својим потезима донео половину бодова које је наша репрезентација освојила. :) То је гола истина, а половина тих полуиграча се шлепују уз Тадића, Гаћиновића, Радоју(повређеног), Костића, Матића и још понеког. Шта би било да нам на голу није стајао "луди" Стојке?! Где су сви ти феноменални играчи поникли у циганији и гробљу?! :whistler:
Не призивај духове :D Пази кад Радоњић оде на СП.
Radonjić je netipičan igrač i mislim da ima strašan potencijal ali i veliku promaju u glavi. On i Živković su uz Sergeja i Mijata najkvalitetniji mladi igrači koje imamo. Svi mi mislimo isto o blizancima ali ovaj dečko zna fudbal ali da li će napraviti karijeru je veliko pitanje.
Come on you Reds!
Korisnikov avatar
Душан
Postovi: 471
Pridružio se: Sub Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od Душан »

1892 napisao:
Душан napisao:
мализека napisao:Имали смо невиђену срећу у неколико кључних утакмица и наравно Тадића, који је својим потезима донео половину бодова које је наша репрезентација освојила. :) То је гола истина, а половина тих полуиграча се шлепују уз Тадића, Гаћиновића, Радоју(повређеног), Костића, Матића и још понеког. Шта би било да нам на голу није стајао "луди" Стојке?! Где су сви ти феноменални играчи поникли у циганији и гробљу?! :whistler:
Не призивај духове :D Пази кад Радоњић оде на СП.
Radonjić je netipičan igrač i mislim da ima strašan potencijal ali i veliku promaju u glavi. On i Živković su uz Sergeja i Mijata najkvalitetniji mladi igrači koje imamo. Svi mi mislimo isto o blizancima ali ovaj dečko zna fudbal ali da li će napraviti karijeru je veliko pitanje.
Далеко од тога да је лош играч, свакако је један од најбољих у лиги, али пре пар месеци док је играо за Чукарички, био је резерва у младој репрезентацији, а имам неки осећај да ће га на силу гурнути у А селекцију. Ипак Сергеј и Гаћиновић, а донекле и Живковић имају у ногама јаке утакмице. Прва двојица готово сваке недеље, Живковић мало ређе, али ипак за разлику од Радоњића одигра понеку утакмицу за Бенфику. Радоњић игра тренинг утакмице у нашој лиги, и нема континуитет јаких мечева. Видело се против пете поставе Арсенала да и поред свог талента који поседује, по мени он још увек није за А селекцију.
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od Rabba »

Ruku na srce, taj Radonjić je fantastičan igrač, ali je u glavu teška dijabola... Da ne mrzim cigane toliko, možda bih ga i ispratio malo.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od gospodinFKV »

Sva trojica ste u pravu.

Neosporiv talenat i neosporiva dijabola. Jos uvek nije za A selekciju, ali ce taj poziv dobiti. Zasto? Zato sto nije prvi igrac u toj situaciji. Najsveziji primer pre njega je Katai.

Nasa fudbalska javnost jako voli da posmatra sve kroz ruzicaste naocare - nema namestanja, sve regularno, to su sve super igraci. Igrac se pozove u reprezentaciju, jer je u ovom blatu dao 20ak komada, dakle, mora da je odlican, vanserijski, svetski igrac, a i svakako neko domaci ''mora'' dobiti sansu. Napravi se takva medijska pompa, onanisanje na sve strane, od svakog igraca se napravi srpski Mesi, dok vreme i jaca liga ne pokazu suprotno.

Gde je sad taj Katai? Greje klupu i sediste na tribinama u ekipi koja je ubedljivo poslednja u spanskoj Primeri posle deset kola. Toliko o njegovom talentu, a na Radonjicu je da se sredi u glavi i bude strpljiv, jer je Katai ziv primer da talenat nikako nije dovoljan.
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od Stexman »

Meni se cini da Radonjic osim brzine nema nista. Tehnicki je nikakav, sebican za petoricu... mrzim sebicne igrace pa cak i kad su nad prosecni(Ronaldo)... Jednostavno ja u njemu ne vidim fudbalera.
Korisnikov avatar
Душан
Postovi: 471
Pridružio se: Sub Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od Душан »

ernesto napisao:Turija ne bih se slozio sa tvojom konstatacijom da je Radnicki ima slab igracki kadar!
Imaju dva vrlo solidna golmana za nasu ligu(Zivkovic-Krznaric),
Oba beka su dobra i Subic i Aksentijevic,stoperi Raspopovic(dugo igrao u Turskoj), i visoki Tomic!
Caki(sa 17 god. otisao u PSV...pravi paker a i nije mu strano da da gol),Aca Jovanovic kapiten njihov,stub odbrane,Lazar Arsic sa ubitacnom levicom,Pavkov koji odlicno igra za sada plus mali Mrkic!
Imaju tim za top 5 u ligi!
Губе 3:0 од цигана на полувремену у сред Чаира. Јесте звезда јака, али играју без 5, 6 првотимаца, и учачкали им три комада са 30% снаге. И трсиш се хоћеш у европу, па да им судије нису помогле на пар утакмица били би у зони испадања.
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od Stexman »

A Radonjic i Krsticic dobili poziv u reprezentaciju.
Pa mi stvarno ne zasluzujemo nikakve rezultate reprezentacije...
Korisnikov avatar
borrissey
Postovi: 1063
Pridružio se: Pet Avg 26, 2011 9:25 pm
Lokacija: ograda na Istoku

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od borrissey »

Koja smejurija i danas. Ne pamtim da sam video idiotskiji promašaj od onog nesretnika iz Mačve, a penal je već posebna dimenzija navlačenja...
Banat
Postovi: 56
Pridružio se: Pon Sep 26, 2016 4:31 pm

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od Banat »

A nadao sam se da će Đumi otkinuti neki bod onima, al dobro. Što se tiče onog penala u Šapcu, po pravilima igre to i jeste najstroža kazna ali ono, nama smrtnicima pitanje da li bi bilo svirano. Suviše je naše dvorište prljavo da bismo gledali u tuđe. Moramo da zasučemo rukave i očistimo ga.
Odgovori