Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Korisnikov avatar
borrissey
Postovi: 1063
Pridružio se: Pet Avg 26, 2011 9:25 pm
Lokacija: ograda na Istoku

Re: Uprava

Post od borrissey »

Cane napisao:...ali zbog iznenadne najezde ovih "moralista" i nekakvih "ekonomskih čistunaca", a izgleda pri tome i neviđenih experata :wink: , ...
U izvini doktore petrohemijskih nauka, nisam te prepoznao. :frown:
Korisnikov avatar
Krle
Postovi: 1365
Pridružio se: Pon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: Uprava

Post od Krle »

http://mondo.rs/a1051664/Sport/Fudbal/D ... odina.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Za one sa jakim želucem... :pegla:
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Uprava

Post od gospodinFKV »

Mos' misliti, moDno nas uzeo u usta. :greenbutt:

Mozda da ne kacimo ovakve stvari. Je*iga, mi samo pljujemo, nista nam ne valja, i ne vidimo viziju ovih moralnih gromada sto navijaju za jedan klub, a sede u druga dva. No dobro, priliku da vodi ovaj klub nije jos samo Malajac dobio, pa se nesto ni ne zestim sto je sad i ovaj zaseo. Iz ove se koze ne moze, tako da ono - sto pre oguglamo, to ce manje boleti. :dance2:
Korisnikov avatar
Krle
Postovi: 1365
Pridružio se: Pon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: Uprava

Post od Krle »

gospodinFKV napisao:Mos' misliti, moDno nas uzeo u usta. :greenbutt:
Kriv je Mondo, moral i etika, što nas konstantno zajebavaju na putu do titula...
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
Junior
Postovi: 788
Pridružio se: Ned Apr 18, 2010 7:41 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Uprava

Post od Junior »

Minja napisao:FKV postaje sprdnja
:) :) :)

Odavno je FKV sprdnja. Samo vremenom postaje sve veća i meni odbojnija sprdnja.
Korisnikov avatar
Rivelinjo
Postovi: 306
Pridružio se: Čet Maj 09, 2013 12:29 pm
Lokacija: Middle Earth
Kontakt:

Re: Uprava

Post od Rivelinjo »

gospodinFKV napisao:Mos' misliti, moDno nas uzeo u usta. :greenbutt:

Mozda da ne kacimo ovakve stvari. Je*iga, mi samo pljujemo, nista nam ne valja, i ne vidimo viziju ovih moralnih gromada sto navijaju za jedan klub, a sede u druga dva. No dobro, priliku da vodi ovaj klub nije jos samo Malajac dobio, pa se nesto ni ne zestim sto je sad i ovaj zaseo. Iz ove se koze ne moze, tako da ono - sto pre oguglamo, to ce manje boleti. :dance2:
Čovek je surovi profesionalac - to što navija za partizan, ne znači da Voša neće uzeti duplu krunu i ligu šampiona... :mrgreen:
Spominju i neki sukob interesa, ali ja sam siguran da radi u svom interesu - nema tu greške.
Sve što se uradi brzo, mora se raditi iz početka - polako.
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Uprava

Post od Stexman »

Vazno je da im nije smetalo dok je bio kod cigana. Tada nije bilo sukoba interesa!? Sta je Toncev, Vucelic? Oni nisu politicari?
Lazni moralisti Mondovci. Drze se morala samo kad njima odgovara.
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Uprava

Post od gospodinFKV »

Krle napisao:
gospodinFKV napisao:Mos' misliti, moDno nas uzeo u usta. :greenbutt:
Kriv je Mondo, moral i etika, što nas konstantno zajebavaju na putu do titula...
Promasio si poentu, buraz.
Stexman napisao:Vazno je da im nije smetalo dok je bio kod cigana. Tada nije bilo sukoba interesa!? Sta je Toncev, Vucelic? Oni nisu politicari?
Lazni moralisti Mondovci. Drze se morala samo kad njima odgovara.
:!:
Da me bilo ko ne shvati pogresno, samo se osvrcem na selektivno moralisanje pokusaja sportskih novinara. Cinjenica da su se svi (srbijagas, grad, vlada,...) odjednom sad setili da postoji FKV me prilicno brine. Sve to smrdi na neko tesko sranje, al ajde, necu rusim sneska drugom delu foruma. Vreme ce pokazati koja je strana bila u pravu. Nikad se nisam bojao da pogresim, ali nas dugogodisnje iskustvo uci da se u ovoj kaubojstini fuca igra zbog dva kluba, i potpuno je besmisleno nadati se nekoj stabilnosti, al ajde.
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: Uprava

Post od Radoye »

Dosad se desavalo da u klubu imamo likove koji su na neki nacin bliski jednom ili drugom blizancu. Ovo je prvi put da imamo nekog ko je blizak sa oba.

Nisam siguran da ce iz toga bilo sta dobro da se izrodi... :?
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Brane
Postovi: 517
Pridružio se: Sre Jan 26, 2005 5:18 am
Lokacija: Otava, Kanada

Re: Uprava

Post od Brane »

Bata je bilo jedini koji se bezrezervno suprotstavljao blizancima. Radio je u svoju ali I u korist kluba. Tada su oni bili primorani da nas kradu na terenu, na ocigled svih. Sada se sve to zavrsava mnogo 'kulturnije'. Dovidjenja najvisim sportskim ciljevima.
Korisnikov avatar
Pera Centar
Postovi: 810
Pridružio se: Sub Jan 18, 2014 12:01 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Uprava

Post od Pera Centar »

Brane napisao:Bata je bilo jedini koji se bezrezervno suprotstavljao blizancima. Radio je u svoju ali I u korist kluba. Tada su oni bili primorani da nas kradu na terenu, na ocigled svih. Sada se sve to zavrsava mnogo 'kulturnije'. Dovidjenja najvisim sportskim ciljevima.
Bata Butorovic nikada nije radio u korist FK Vojvodina, mada je to vesto kamuflirao.

Klub u vreme tog lika nije nista osvojio, jer se on sklanjao kad je vazno.Njegov period je po meni jedan od najmracnijih perioda ovog kluba.

Siguran sam da ni ova garnitura nece doneti nista dobro, takva im je narav, jednostavno neumeju da urade nista dobro.
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Uprava

Post od ernesto »

Bata je haos radio,gore i od Vuka cak!
Brane
Postovi: 517
Pridružio se: Sre Jan 26, 2005 5:18 am
Lokacija: Otava, Kanada

Re: Uprava

Post od Brane »

Ma sta mi naprica. Koliko se secam imali smo najjaci tim u njegovo vreme. Na jedan gol od lige evrope. Omladinci I kadeti takodje dobri. Svaki prelazni rok su blizanci balavili za nasim igracima. I kao po obicaju su samo mogli da se nameste u red da po*use jel su svi, ali svi odlazili preko. To je bilo jedino vreme kad se o Vojvodini pricalo sa respektom.
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Uprava

Post od ernesto »

A dugove sto je ostavio??? Karin Komerc nije isplatio za SC,sad je dug tri pita veci zbog kamata,namestanja utakmica(kup 2011 i 2013 protiv Jagodine),davanje sudiji mito i jos dosta toga!
Dugovanja Stojki,Moreiri,Apiji,Grinu(koga da nismo isplatioi pre par sezona ne bismo Evropu igrali)!
Svi su ga se plasili,nista nije placao samo je muljao!
Ima dobrih stvari sto je uradio ali vise losih....
Danilo
Postovi: 1012
Pridružio se: Ned Avg 17, 2014 1:07 pm

Re: Uprava

Post od Danilo »

https://www.dnevnik.rs/sport/fudbal/jev ... 08-11-2017" onclick="window.open(this.href);return false;

Ajde da vidimo i taj izvestaj
Odgovori