Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Korisnikov avatar
Rivelinjo
Postovi: 306
Pridružio se: Čet Maj 09, 2013 12:29 pm
Lokacija: Middle Earth
Kontakt:

Re: Uprava

Post od Rivelinjo »

Ne znam zašto, ali prvo što mi pada na pamet, kao asocijacija, je priča iz knjge Na Drini ćuprija.
Kad se jedan zemo oduševljava što su Austrijanci napravili prugu, pa može za sat vremena da otputuje do Sarajeva, da se ne muči.
Drugi mu odbrusi nešto u fazonu: "konju, pa zar ti misliš da su oni pravili tu prugu da bi ti išao do Sarajeva?!"

Ja od ovih "svetlih" likova ne očekujem ništa dobro. Barem ne za Vošu i navijače joj. To što imaju puno para, ne znači da i hleb pekaru plaćaju, što se kaže. Mislim da je ovim potezom, u najboljem slučaju, zacementirano da budemo uvek od 3. do 5. mesta, da sa druga dva državna projekta uvek igramo onako kako se kaže, da budemo siromašni, ali da ne ispadnemo iz lige i da se ne zatvori klub.

O medijskom promovisanju likova iz MUP-a i BIA da ne pričam - dok su te službe radile kako treba, nije se znalo ni kako ministar izgleda, kamoli ostali "šefići" i radnici. To valjda zbog transparentnosti - da ne bude uhapšen ko "ne treba".

Iznenadiću se ako umesto stadiona ne nikne neki tržni centar, a stadion se izmesti na "bolje mesto" i napravi "pravi fudbalski" - nekih 15 km van grada. Ili u BG - da svi "projekti" budu na jednom mestu. :)
Sve što se uradi brzo, mora se raditi iz početka - polako.
Korisnikov avatar
naseljekolumbija
Postovi: 1101
Pridružio se: Čet Avg 02, 2012 12:03 pm
Lokacija: NS,NN

Re: Uprava

Post od naseljekolumbija »

Rivelinjo napisao:Ne znam zašto, ali prvo što mi pada na pamet, kao asocijacija, je priča iz knjge Na Drini ćuprija.
Kad se jedan zemo oduševljava što su Austrijanci napravili prugu, pa može za sat vremena da otputuje do Sarajeva, da se ne muči.
Drugi mu odbrusi nešto u fazonu: "konju, pa zar ti misliš da su oni pravili tu prugu da bi ti išao do Sarajeva?!"

Ja od ovih "svetlih" likova ne očekujem ništa dobro. Barem ne za Vošu i navijače joj. To što imaju puno para, ne znači da i hleb pekaru plaćaju, što se kaže. Mislim da je ovim potezom, u najboljem slučaju, zacementirano da budemo uvek od 3. do 5. mesta, da sa druga dva državna projekta uvek igramo onako kako se kaže, da budemo siromašni, ali da ne ispadnemo iz lige i da se ne zatvori klub.

O medijskom promovisanju likova iz MUP-a i BIA da ne pričam - dok su te službe radile kako treba, nije se znalo ni kako ministar izgleda, kamoli ostali "šefići" i radnici. To valjda zbog transparentnosti - da ne bude uhapšen ko "ne treba".

Iznenadiću se ako umesto stadiona ne nikne neki tržni centar, a stadion se izmesti na "bolje mesto" i napravi "pravi fudbalski" - nekih 15 km van grada. Ili u BG - da svi "projekti" budu na jednom mestu. :)
Управо тако, не бих ништа одузео твом виђењу већ бих само додао - можда нам евентуално само пусте још неки куп :D Шта очекивати од неког ко каже да је Војводина "бренд". Није ово Мекдоналдс будало.
vdn slaninar
Postovi: 985
Pridružio se: Pet Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Uprava

Post od vdn slaninar »

Uprava da se izjasni o prodaji igraca blizancima,za pocetak.
Brick Liman
Postovi: 827
Pridružio se: Sre Maj 02, 2007 3:54 pm
Lokacija: Tower Blocks Liman

Re: Uprava

Post od Brick Liman »

Deca su posla u noc da se igraju ...
... MODERNA OMLADINA!

https://www.youtube.com/watch?v=Md0lG-4nTFc" onclick="window.open(this.href);return false;
v1o9s1a4
Postovi: 67
Pridružio se: Pon Nov 17, 2014 2:45 am

Re: Uprava

Post od v1o9s1a4 »

Dokle vise te price oko stadiona ? Da Vojvodina igra na terenu na sajmu, da li bi to znacilo da se taj teren izmesta i pocinje gradnja ne znam cega posto je Vojvodina dobila novu upravu ? Shvatiti vec jednom da fudbalski klub trenutno nema nikakve veze sa stadionom, sem sto ga privremeno koristi. Ukoliko neko zeli to zemljiste moze ga dobiti iskljucivo preko grada i klub se tu nista ne pita.
Cane
Postovi: 974
Pridružio se: Pet Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Uprava

Post od Cane »

vdn slaninar napisao:Uprava da se izjasni o prodaji igraca blizancima,za pocetak.
Da, upravo u ovom trenutku to je daleko najvažnije pitanje kojim treba da se bave. :lol:
Ja bih im, samo kad bi hteli,sada sa posebnom radošću ne prodao, nego poklonio, većinu ovog našeg trenutnog igračkog "kadra". :?
Eto Terza i Vučela se prosto ubiše da dođu do ovih naših veličina. :lol:
fare
Postovi: 2744
Pridružio se: Pet Apr 06, 2012 11:32 pm
Lokacija: LALIC

Re: Uprava

Post od fare »

E sad kada bi nas nova uprava iznenadila jednim tv prenosom za početak :D. Neka potpišu neki ugovor sa Rtv ili Novosadskom tv kao npr. odbojkaši.
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Uprava

Post od Rabba »

Kad bi nas ova nova uprava počastila jednom iznenadnom ostavkom, to bi mene oraspoložilo... Srbijagas... Najveći gubitaš... Možda pokušava država nešto da nam kaže?
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Uprava

Post od gospodinFKV »

[video]https://www.youtube.com/watch?v=VvkrM19l1Bo[/video]

Istorija FKV u poslednjih 20ak godina. Mogli bismo i dalje da idemo od toga, al ajde... :mrgreen:
Korisnikov avatar
torrente
Postovi: 500
Pridružio se: Čet Avg 06, 2009 3:16 pm
Lokacija: Srem bato

Re: Uprava

Post od torrente »

kod nas u Sremu se kaze (ovo na forumu pisanje je idealno za ovu uzrečicu)...sad neću ni kako ja hoću!
moja familija je došla u Vojvodinu pre žaba...
Danilo
Postovi: 1012
Pridružio se: Ned Avg 17, 2014 1:07 pm

Re: Uprava

Post od Danilo »

Kako brzo zaboravljamo sav mulj u kojem se nalazimo i vec pricamo o izgradnji nivog stadiona ,samo nas svrbi d... na kojoj ce lokaciji biti.Pljujemo ljude koji su se okurazili da pomognu.
Ljudi svi mi znamo da nema niceg dok se skupstina ne rasformira i navijaci koji drze sve konce ne oteraju.Ako to uradi uprava bicu ubedjeniji da mozemo napred
Ovako ....
мализека
Postovi: 311
Pridružio se: Uto Feb 04, 2014 3:07 pm

Re: Uprava

Post od мализека »

Да ли се зна колико ће новца нови спонзори упумпати у Вошу? Какве су процене? Долази ли на клупу Илија Столица, односно какве се све промене очекују и када би то могло да крене...током зимске паузе или одмах? :)
Cane
Postovi: 974
Pridružio se: Pet Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Uprava

Post od Cane »

Iskreno, baš me briga za poslovanje Srbijagasa i interesuje me pre svega eventualna dobit za FKV, ali zbog iznenadne najezde ovih "moralista" i nekakvih "ekonomskih čistunaca", a izgleda pri tome i neviđenih experata :wink: , koji se od sinoć ubiše ponavljajući da je u pitanju preduzeće koje posluje s gubicima (po tim komentarima stiče se utisak da je recimo Agrokor pojam solventnosti za Srbijagas :lol: ) treba pomenuti neke činjenice. Dugovi i gubici o kojima je reč uglavnom nisu nastali nekakvim promašajima u poslovanju ili sličnim nego se primarno radi o višegodišnjim nenaplaćenim potraživanjima za isporučeni gas. A tu si isporuke gasa siromašnim lokalnim samoupravama, zatim silnim velikim preduzećima koja su u međuvremenu otišla u stečaj, ustanovama od opšteg značaja, školama, bolnicama itd. Da su se ponašali po čistoj ekonomskoj logici svima bi zavrnuli gas recimo negde u novembru i tih dugova ne bi bilo, ali pošto su javno odnosno državno preduzeće, jasno da su svesno ušli u takve gubitke, čuvali socijalni mir itd. Ovo uopšte ne smatram temom za raspravu na forumu navijača FKV, ali nisam mogao odoleti da ne reagujem na pojedine "navijačke" :| komentare u kojima se baca drvlje i kamenje na nekog ko iskazuje nameru da pomogne klubu za koji ti isti valjda navijaju.
Danilo
Postovi: 1012
Pridružio se: Ned Avg 17, 2014 1:07 pm

Re: Uprava

Post od Danilo »

Cane napisao:Iskreno, baš me briga za poslovanje Srbijagasa i interesuje me pre svega eventualna dobit za FKV, ali zbog iznenadne najezde ovih "moralista" i nekakvih "ekonomskih čistunaca", a izgleda pri tome i neviđenih experata :wink: , koji se od sinoć ubiše ponavljajući da je u pitanju preduzeće koje posluje s gubicima (po tim komentarima stiče se utisak da je recimo Agrokor pojam solventnosti za Srbijagas :lol: ) treba pomenuti neke činjenice. Dugovi i gubici o kojima je reč uglavnom nisu nastali nekakvim promašajima u poslovanju ili sličnim nego se primarno radi o višegodišnjim nenaplaćenim potraživanjima za isporučeni gas. A tu si isporuke gasa siromašnim lokalnim samoupravama, zatim silnim velikim preduzećima koja su u međuvremenu otišla u stečaj, ustanovama od opšteg značaja, školama, bolnicama itd. Da su se ponašali po čistoj ekonomskoj logici svima bi zavrnuli gas recimo negde u novembru i tih dugova ne bi bilo, ali pošto su javno odnosno državno preduzeće, jasno da su svesno ušli u takve gubitke, čuvali socijalni mir itd. Ovo uopšte ne smatram temom za raspravu na forumu navijača FKV, ali nisam mogao odoleti da ne reagujem na pojedine "navijačke" :| komentare u kojima se baca drvlje i kamenje na nekog ko iskazuje nameru da pomogne klubu za koji ti isti valjda navijaju.
Bravo , a jel znas koliko to ovde ljudi razume.
Nazalost Novosadjanima je tekav mentalitet ,samo da pljuju
Sutra da zavrnu bravu bili bii ekstraprofiteri, al opet ne bi valjalo.Pa sta onda valja
Odgovori