Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Uprava

Post od Turija »

Jel se to nadaju da ce biti kao sa Jovom Smederevcom, kada je dosao na celo Kluba sa iste funkcije?
Tesko da ce, mnogo sta se promenilo.
Medjutim, sigurno je bolje od ovoga do sada, jer to nije vodilo nicemu drugom nego gasenju Kluba.
Da li ce sve ovo sada samo odloziti takav epilog ili izvuci Klub iz beznadja, videce se dosta brzo.
Sto se personalnih resenja tice,tu skoro da nista novog nema, jedino g-din Darko Jevtic i Milan Djukic uliva neki stidljivi optimizam da cemo na terenu nesto uraditi drugacije i bolje?
Poslednja izmena od Turija u Uto Okt 24, 2017 8:31 pm, izmenjeno 2 puta ukupno.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Stefke
Postovi: 324
Pridružio se: Čet Sep 12, 2013 10:50 am
Lokacija: Клиса

Re: Uprava

Post od Stefke »

Бајатовић и дружина сигурно нису дошли по празну касу ФК Војводине, већ по Карађорђе, што је и најављено одмах на почетку. А касније ће временом, ако Бог да здравља и стављања клуба на зелену грану, доћи на ред. Битно је то одмах рећи, да се зна на чему смо.

http://www.021.rs/story/Novi-Sad/Sport/ ... ednik.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Osim novih dresova koje su danas dobili igrači, najavljene su i brojne promene. Od deblokade računa pa do odlučivanja o sudbini stadiona "Karađorđe".
У свом кварту ти си херој,
И твоја улица твој је дом!
https://www.youtube.com/watch?v=sY6pBCx2cMI" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4043
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Uprava

Post od Milan »

Ocekujem da ce Voša ici uzlaznom putanjom i da ce biti nekog uspeha. Razloge za to trazim u laksoj pripremi terena za izmestanje stadiona. Sto se mene tice, mozemo i prvaci postati, ali ako izmeste stadion, Vojvodinu sam zauvek izgubio...
POŠTO OBRAZ ???!!!
Korisnikov avatar
naseljekolumbija
Postovi: 1101
Pridružio se: Čet Avg 02, 2012 12:03 pm
Lokacija: NS,NN

Re: Uprava

Post od naseljekolumbija »

Могу они да узму стадион и без уласка у клуб пошто је ионако градски. Него ми ово личи на неку бедну компензацију. П.С. Видим да су ботови кренули да зарађују сендвич и на овом форуму.
мализека
Postovi: 311
Pridružio se: Uto Feb 04, 2014 3:07 pm

Re: Uprava

Post od мализека »

Не знам шта да мислим, ово су све "јаки играчи", јасно је да се нешто спрема...појма немам шта. Сви говоре да ће да изместе стадион...надам се да неће. Ако одлуче да на његовом месту граде нови стадион (што није немогуће), има да се уграде само тако. У сваком случају ће узети озбиљне паре. :| Искрено, како је било, ово ће можда и спасити Вошу од гашења, задњи је час. :|
Cane
Postovi: 974
Pridružio se: Pet Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Uprava

Post od Cane »

Kako volim kad ovi "upućeni u sve" počnu odmah da mrače i sve dovode u pitanje. Ajmo maštoviti, ko će ponuditi jaču argumentaciju za teorije zavere, nemojte razočarati molim vas. :lol:
Od svega rečenog uhvatiste se odmah za pitanje stadiona i već znate šta će biti. Ja priznajem da ne znam, a ranije sam već na ovom istom mestu pisao da se Karađorđe nikako ne sme seliti, pri tom stavu ostajem 100% i biću prvi koji će pozvati na svaki oblik protesta ako to zaista neko počne zagovarati ili sprovoditi.
Uzgred, ako je to ideja i razlog zbog kojeg se sve ovo radi, zar ne bi bilo lakše "rešiti"pitanje stadiona na način da se samo pusti da se klub potpuno uruši i ostane i bez ovo malo uticaja, značaja, navijača, a bio je na tom putu, nego ga podići iz tog ponora pa mu onda "otimati" stadion. Možda sam naivan, ali meni to ne deluje logično.
Korisnikov avatar
Red Marquis
Moderator
Postovi: 3777
Pridružio se: Ned Nov 09, 2008 4:49 pm
Lokacija: West Side

Re: Uprava

Post od Red Marquis »

Jel nema neki pravi krimos da nas uzme? Bio bi nam čistiji obraz.
Io odio Belgrado
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Uprava

Post od Turija »

Ako sruse SPENS, srusice i Stadion. To ide jedno sa drugim.
Za mene nepojmivo, sa svih aspekata.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
мализека
Postovi: 311
Pridružio se: Uto Feb 04, 2014 3:07 pm

Re: Uprava

Post od мализека »

Не знам шта ће да ураде, али би сигурно више користи имали од изградње новог Карађорђа на месту старог и реконструкције СПЕНС-а. Рушење и премештање ми изгледа политички превише ризично за њих. :wink: У сваком случају, верујем да ћемо током наредне године сазнати шта се спрема. :|
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Uprava

Post od Stexman »

Ne znam zasto je sad odjednom problem stadion? Pa on nije nas od kraja drugog svetskog rata. Ja sam godinama u nazad pricao o zahtevu za de-nacionalizaciju imovine FK Vojvodina pod koju spada i stadion ali nije bilo volje da se to uradi. Mogu da rade sa stadionom sta god hoce! Nista mi tu ne mozemo nazalost.

Ako se resi da se rekonstruise ili cak pravi novi na istom mestu nemam nista protiv pod uslovom da bude cisto fudbalski stadion. O izmestanju kao opciji ne sme ni da se razmislja!
Korisnikov avatar
novosadjanin
Postovi: 1351
Pridružio se: Pon Nov 13, 2006 12:30 pm
Lokacija: CURVA OCCIDENTALE

Re: Uprava

Post od novosadjanin »

Za nov stadion Karadjordje na istoj lokaciji. Bez atletske staze i kapacitet da bude 12000. Bombonica.
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
мализека
Postovi: 311
Pridružio se: Uto Feb 04, 2014 3:07 pm

Re: Uprava

Post od мализека »

novosadjanin napisao:Za nov stadion Karadjordje na istoj lokaciji. Bez atletske staze i kapacitet da bude 12000. Bombonica.
Ја сам више за варијанту од 16-17.000, као стадион АЗ...али никако преко 20.000, шта ће нам већи. :)
Korisnikov avatar
Протомајстор
Postovi: 418
Pridružio se: Ned Feb 10, 2013 8:29 pm
Lokacija: Исток, Лиман

Re: Uprava

Post od Протомајстор »

Turija napisao:Ako sruse SPENS, srusice i Stadion. To ide jedno sa drugim.
У праву си, ово ми није пало на памет. :lala:

Немам никаквих сазнања осим прочитаног на претходним страницама, али ја сам некако оптимиста - први пут после јако дуго времена.
Након серије тајкуна у управи, коначно добијамо класичну државну подршку. Ко га шиша... :mrgreen:
Зашто бити гадљив на политичаре-локалце којима је Воша и њена регионална прича драга, а од упумпаних народних пара ће моћи несметано да олижу прсте? Ови ми изгледа далеко озбиљније него Збиљићева варијанта.
Могуће је да грешим, али нешто ми мирише на спас, иако већини опасно смрди.
Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4043
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Uprava

Post od Milan »

мализека napisao:Не знам шта да мислим, ово су све "јаки играчи", јасно је да се нешто спрема...појма немам шта. Сви говоре да ће да изместе стадион...надам се да неће. Ако одлуче да на његовом месту граде нови стадион (што није немогуће), има да се уграде само тако.

Naravno da će se ugraditi. Nadam se samo da će to biti od stadiona na sadašnjem mestu...
POŠTO OBRAZ ???!!!
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Uprava

Post od gospodinFKV »

Cisto sumnjam. Suskalo se vec da je neko bacio sapu na taj kompleks za stambeni blok. Lokacija je vrhunska, a cena samo moze gore, jer ce i trzni da nikne tu.

Onog trenutka kada se odluci da se gradi novi stadion, budite sigurni da se izmesta :(
Odgovori