Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4042
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Uprava

Post od Milan »

Za koliko ga mi ono prodasmo?
POŠTO OBRAZ ???!!!
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Uprava

Post od gospodinFKV »

Za jedno 7-8x manje od toga :mrgreen:
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8760
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: Uprava

Post od Radoye »

Prodali smo ga Vukovicu (tojest on ga je sam sebi prodao) za 350 hiljada...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Uprava

Post od Turija »

http://www.zurnal.rs/fudbal/vojvodina/5 ... -vojvodine" onclick="window.open(this.href);return false;
Koliko ima tezine u komentarima ispod gornjeg teksta, da li neko od forumasa ima saznanja?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Cane
Postovi: 974
Pridružio se: Pet Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Uprava

Post od Cane »

Turija napisao:http://www.zurnal.rs/fudbal/vojvodina/5 ... -vojvodine
Koliko ima tezine u komentarima ispod gornjeg teksta, da li neko od forumasa ima saznanja?
Meni to više liči na ispucavanje lepih želja i maštanje, ali ne bih imao ništa protiv da se bar nešto od pominjanog ostvari. Videćemo nadam se već od utorka u kom smeru polovi ovaj naš brod. Ako se zaista tada održi ta skupština, koliko vidim svuda je samo nezvanično najavljuju.
Korisnikov avatar
Djisa
Postovi: 1187
Pridružio se: Ned Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Uprava

Post od Djisa »

Turija napisao:http://www.zurnal.rs/fudbal/vojvodina/5 ... -vojvodine
Koliko ima tezine u komentarima ispod gornjeg teksta, da li neko od forumasa ima saznanja?
Glupost. Cuj, on se bori za dolazak Mandarica. Da Mandaric hoce da dodje, ne bi njemu trebala pomoc nekog indijanca iz skupstine. Drugo, nije ni taj Mandaric bas super resenje, on uzme pare I ode a ostavi klub u dugovima (secam se Portsmuta), mada ni nasa ostala uprava nije drugacija. Trece, on je biznismen, treba mu neki interes da dodje, a realno Vojvodina tesko moze do pozitivne nule, a kamoli da pocne da donosi pare (mozda I moze ali uz pravilan rad tek za 5 godina, a to je veliki rizik da ulozis 15-ak miliona evra I da cekas da prodas nekog klinca).
Pa da se ne ljubimo!
Korisnikov avatar
PelezinhoFkv
Postovi: 210
Pridružio se: Uto Avg 19, 2014 8:57 am
Lokacija: Liman, Novi Sad

Re: Uprava

Post od PelezinhoFkv »

gospodinFKV napisao: Takodje, italijanski mediji pisu kako Lazio gleda da proda SMS za 120 miliona. Boga molim da se njegov odlazak poklopi s nekom normalnom upravom, koja nece isisati taj kes iz kluba, jer ako ode van Italije, 5% od njegovog transfera je nama kraj dugovanja.
Ne sme se nikako zaboraviti i činjenica da klub (valjda) ima i 20%( ili 30%) od transfera Radoje. Postoje naznake da će njegov tranfer biti preko 10 miliona, pa samim tim klubu pripada 2-3 miliona, što je u ovim uslovima fantastično.
"Zvezda i Partizan uvek bile političke organizacije koje su se bavile sportom"
Cane
Postovi: 974
Pridružio se: Pet Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Uprava

Post od Cane »

Minja napisao:Верујем да се многима окреће желудац од избора председника УО нашег клуба. Ја сам један од њих.
Razumem razloge zbog kojih neko ima takvo osećanje, u neku ruku ga čak i delim. Ali s druge strane neopisivo više mi se okreće želudac od same pomisli da ne bude izabran predsednik i UO. To bi zaista bila potpuna katastrofa i svako personalno rešenje, odnosno kvalitet istog, trenutno je manjeg značaja u poređenju s tim. Voleo bih da svako ko je u prilici da ovih dana odlučuje o budućnosti kluba ima to u vidu. Mada nisam ubeđen da će tako i biti. Videće se, koliko sutra.
ssnigd
Postovi: 3320
Pridružio se: Sre Maj 02, 2007 5:46 pm
Lokacija: NS

Re: Uprava

Post od ssnigd »

Neverovatna razlika izmedju novog I prethodnih predsednika kluba, UO ili sponzorskog pula I cega vec. Sve same postenjacine. Isti q... Sta god radili vi kraduckajte, nemojte da preterate. Treba I sledeca postenjacina nesto da odradi.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Korisnikov avatar
borrissey
Postovi: 1063
Pridružio se: Pet Avg 26, 2011 9:25 pm
Lokacija: ograda na Istoku

Re: Uprava

Post od borrissey »

Bajatović bi sa svojom državnom platom od oko 1.600.000,00 RSD mesečno (niko ne zna tačno) mogao da izdržava jedno pola igračkog kadra i ceo pogon na VB :pegla:
Danilo
Postovi: 1012
Pridružio se: Ned Avg 17, 2014 1:07 pm

Re: Uprava

Post od Danilo »

borrissey napisao:Bajatović bi sa svojom državnom platom od oko 1.600.000,00 RSD mesečno (niko ne zna tačno) mogao da izdržava jedno pola igračkog kadra i ceo pogon na VB :pegla:
Pa sto ti ne izdrzavas,nadji nekog ko hoce ,jbte nama nevalja kad hoce neko , kad nece niko....ljudi pruze ruku da odrze nesto da ne odemo u 3 lepe
Pa jel mislis da je njemu trebala fk vojvodina.Pa jel mislis da ima nesto da se uzme.Imao je Rk vojvodina uzeo 5 titula sta ce mu ovaj mulj
Korisnikov avatar
borrissey
Postovi: 1063
Pridružio se: Pet Avg 26, 2011 9:25 pm
Lokacija: ograda na Istoku

Re: Uprava

Post od borrissey »

Danilo napisao:
borrissey napisao:Bajatović bi sa svojom državnom platom od oko 1.600.000,00 RSD mesečno (niko ne zna tačno) mogao da izdržava jedno pola igračkog kadra i ceo pogon na VB :pegla:
Pa sto ti ne izdrzavas,nadji nekog ko hoce ,jbte nama nevalja kad hoce neko , kad nece niko....ljudi pruze ruku da odrze nesto da ne odemo u 3 lepe
Pa jel mislis da je njemu trebala fk vojvodina.Pa jel mislis da ima nesto da se uzme.Imao je Rk vojvodina uzeo 5 titula sta ce mu ovaj mulj
Ne znam da li mi teže padaju tvoji postovi sa aspekta sadržaja ili pravopisa. Mrtva trka.
Vosa je sve
Postovi: 118
Pridružio se: Čet Feb 09, 2017 11:48 pm

Re: Uprava

Post od Vosa je sve »

HVALA GRADU HVALA I SRBIJAGASU
Cane
Postovi: 974
Pridružio se: Pet Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Uprava

Post od Cane »

Koliko čujem ipak je napravljeno nešto. Za početak meni deluje optimistično.
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: Uprava

Post od Karlsson »

Odlično! A sada prvi zadatak neka bude skidanje svih onih odvratnih ''Viskol'' obeležja na stadionu i oko njega!
Odgovori