OK Vojvodina

Nije fudbal, ali i oni nose ime Vojvodina!
Odgovori
Korisnikov avatar
naseljekolumbija
Postovi: 1101
Pridružio se: Čet Avg 02, 2012 12:03 pm
Lokacija: NS,NN

Re: OK Vojvodina

Post od naseljekolumbija »

Шампиони! Браво момци! Одлучио је домаћи терен и вееелико срце :cheers:
Korisnikov avatar
angua
Postovi: 244
Pridružio se: Uto Okt 05, 2010 12:07 pm
Lokacija: negde u kosmosu

Re: OK Vojvodina

Post od angua »

Bravo :cheers:
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10575
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: OK Vojvodina

Post od Turija »

angua napisao:Bravo :cheers:
Mozda najmladji Sampion u istoriji drzave?Mislim na prvu postavu, a i igrace na klupi.
Svaka cast momcima, uz puno uspona i padova dosli su do cilja.
Cestitke svima.
:lala:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
borrissey
Postovi: 1063
Pridružio se: Pet Avg 26, 2011 9:25 pm
Lokacija: ograda na Istoku

Re: OK Vojvodina

Post od borrissey »

MOMCI, SVAKA VAM ČAST!!!

Vi ste pravi heroji crveno bele boje. Objasnili ste mnogima (uključujući i mene), šta se može uraditi kada imaš veliko srce. Ponosan sam na ovaj klub!

PS: šta ti je usud, pratiš x godina odbojku, ideš na većinu mečeva, i onda budeš sprečen da ispratiš ključnu utakmicu za titulu u svom rođenom gradu. Ako neko zna da postoji snimak utakmice, bio bih mu/joj zahvalan da to podeli ovde.
Danilo
Postovi: 1012
Pridružio se: Ned Avg 17, 2014 1:07 pm

Re: OK Vojvodina

Post od Danilo »

Veliko bravo
Junior
Postovi: 788
Pridružio se: Ned Apr 18, 2010 7:41 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: OK Vojvodina

Post od Junior »

Ogroman uspeh, ogroman!!

Sve čestitke momcima, hrabro su igrali do samog kraja i to se isplatlo. Čestitke i treneru Osmankaču, jako dugo je u klubu i drago mi je što je u debitantskoj sezoni uzeo titulu.

Što se samog finala tiče, nisam iskreno očekivao da ćemo uspeti. Mislim da Zvezda ipak ima kvalitetniji tim od nas, ali ponavljam, momci su hrabrom igrom vratili titulu tamo gde pripada. I sad je red da bar jedno 10 godina ne mrda nigde :)

PS. Iako je popularnost odbojke u ogromnom padu, nama ipak ostaje da se zapitamo zašto za majstoricu finala plej ofa, gde imamo priliku da posle 10 godina (!) vratimo titulu u naš grad, nismo u stanju da napunimo jebenu malu salu Spensa, uz besplatan ulaz. Da nije Gandže i ekipe atmosfera bi bila kao u pozorištu. Po meni velika sramota. I nemojmo da se zavaravamo da je to zbog fudbala, ni na prve dve utakmice plej ofa nije bila puna sala...
Korisnikov avatar
021
Postovi: 849
Pridružio se: Pet Jan 21, 2005 6:46 pm

Re: OK Vojvodina

Post od 021 »

Mislim da je osvojeno prvo mesto u regularnom delu najrealniji pokazatelj kvaliteta, i sa te strane, ova titula je potpuno zaslužena. U odbojci se do sada skoro nikada nije dogodilo da ekipa koja je prvenstvo završila na trećem mestu kasnije bude prvak.

Što se same utakmice tiče, presudnu ulogu odigrao je rezervni tehničar Todorović. Iako je oklevao da skloni Radovića (inače standardnog dizača, koji je tokom finalne serije bio van svake forme), u drugom setu Osmankač se osmelio da šansu pruži mlađem igraču (i dosta talentovanijem, rekao bih), što mu se na kraju isplatilo. (U fudbalskom klubu, uzgred budi rečeno, takav potez trenera nikada nećemo videti. Pojedini igrači će doveka imati zacementirano mesto u timu i nikada neće biti zamenjeni, makar zbog njih izgubili i utakmicu i Kup i prvenstvo.)

Bilo kako bilo, desetogodišnji gubitnički niz je prekinut. Na ovom uspehu, ipak, klub ne bi trebalo da se zaustavi. U budućnosti bi valjalo postaviti nekoliko ciljeva. Pod brojem jedan, da nakon 11 dugih godina odbojkaši ponovo napune Veliku salu. Pod brojem dva, da odigramo značajnu ulogu i u Evropi.

:cheers:
Korisnikov avatar
Grof Žekula
Administrator
Postovi: 2658
Pridružio se: Pet Jan 28, 2005 10:25 pm
Lokacija: Bulevar

Re: OK Vojvodina

Post od Grof Žekula »

021 napisao:Vojvodina protiv Tuluza u kvalifikacijama za Ligu šampiona

Odbojkaši Vojvodine NS seme, prvaci Srbije, igraće u trećem kolu kvalifikacija za Ligu šampiona s francuskim Tuluzom, finalistom tamošnjeg plej-ofa.

Zbog rejtinga, Novosađani su izbegli drugu rundu kvalifikacija i sa Francuzima će se boriti za plasman u grupnu fazu. Prva utakmica igraće se u Novom Sadu 8. novembra, a revanš 12. novembra u Francuskoj.

"Mnogo toga će zavisiti u kakvom će sastavu igrati Tuluz, ali nisam nezadovoljan žrebom. U svakom slučaju, treće kolo kvalifikacija će biti veliki izazov za naš mladi tim i očekuju nas žestoki okršaji. Dobro je što će te utakmice doći u ranoj fazi našeg prvenstva pa ćemo videti gde smo u tom trenutku u odnosu na timove iz Evrope. Svaka evropska utakmica značiće nam puno i biće velika škola za mladi tim pred kojim su mnogobrojni izazovi u domaćim takmičenjima", rekao je trener Vojvodine NS seme Nedžad Osmankač, prenosi Dnevnik.

"Nismo na žrebu loše prošli. Bilo je u tom šeširu i ekipa iz Italije i Rusije, tako da smo svakako mogli da dobijemo i neko kvalitetnije i zvučnije odbojkaško ime. Francuske ekipe su uglavnom kvalitetne, možda sada finansije u njihovim klubovima nisu kao nekada, ali tim će sigurno biti dobar jer je njihova liga kvalitetna", rekao je generalni direktor kluba Nikola Salatić.
Korisnikov avatar
borrissey
Postovi: 1063
Pridružio se: Pet Avg 26, 2011 9:25 pm
Lokacija: ograda na Istoku

Re: OK Vojvodina

Post od borrissey »

Dok se FKV raspada po svim šavovima, ne smemo zaboraviti ostale klubove naših boja. Na primer, OK Vojvodina je predstavila novi sajt: http://okvojvodina.org/" onclick="window.open(this.href);return false;

Na prvi tempo se vidi da je tri svetlosne dimenzije ispred sajta FKV. E sad, čuveni sponzorski pool je i ovde ušao, videćemo šta će iza njega ostati...
Danilo
Postovi: 1012
Pridružio se: Ned Avg 17, 2014 1:07 pm

Re: OK Vojvodina

Post od Danilo »

U ovom nasem sistemu,nazalost bez politike nista, odbojka je dugo odolevala ....
Odbojka ( sns)
Kosarka sns
Rikomet sps
Vaterpolo ?
Fudbal skupstinari ?
zukenp
Postovi: 189
Pridružio se: Pon Mar 04, 2013 12:34 pm
Lokacija: Pazar

Re: OK Vojvodina

Post od zukenp »

Mozda je bas i ok da ja postavim ovu vest ,s obzirom da se kod nas igra :) . Superkup 12.10. u 18 casova ,uz prenos za vas na rts- u . Ne znam kakvi ste vi za narednu sezonu,ali mislim da ce ovo biti pravi pokazatelj kakvu smo mi ekipu skrpili za narednu sezonu.Moje misljenje je da smo slabiji,posebno na mestu srednjaka( otiso Lopar) a i na mestu trenera.Zatric je bio dobar igrac,al nisam siguran kako ce se snac na mestu trenera. Klupa nesto duza,dovedeno par mladih igraca.Takodje srednjak je pod znako pitanja,nisam siguran da ce u pravom smislu zamenit Sormaza.No videcemo :)
http://okvojvodina.org/2017/09/26/super ... om-pazaru/" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
borrissey
Postovi: 1063
Pridružio se: Pet Avg 26, 2011 9:25 pm
Lokacija: ograda na Istoku

Re: OK Vojvodina

Post od borrissey »

zukenp napisao:Mozda je bas i ok da ja postavim ovu vest ,s obzirom da se kod nas igra :) . Superkup 12.10. u 18 casova ,uz prenos za vas na rts- u . Ne znam kakvi ste vi za narednu sezonu,ali mislim da ce ovo biti pravi pokazatelj kakvu smo mi ekipu skrpili za narednu sezonu.Moje misljenje je da smo slabiji,posebno na mestu srednjaka( otiso Lopar) a i na mestu trenera.Zatric je bio dobar igrac,al nisam siguran kako ce se snac na mestu trenera. Klupa nesto duza,dovedeno par mladih igraca.Takodje srednjak je pod znako pitanja,nisam siguran da ce u pravom smislu zamenit Sormaza.No videcemo :)
http://okvojvodina.org/2017/09/26/super ... om-pazaru/" onclick="window.open(this.href);return false;
Ja mislim da smo mi otprilike isti, ili malo jaci nego prošle sezone. Otišla su dvojica iz prve postave: korektor Premović i srednjak Bora Petrović. E sad, Bora je i tako često bio povređen i u principu je bio treća opcija, a došao je još jedan srednjak, čini mi se dobar. Osim toga, vratio se i Vemić da bude treći primač, ako sam shvatio dobro. To znači dosta dugačka klupa, jer su ostali i Kujundžić i Mehić. Čini mi se da je jedini problem zapravo korektor, ali nešto mi deluje da će Perića pomeriti sa prijema na poziciju korektora, ne verujem da je planirano da bude četvrti primač. ima i visinu i napad za korektora, a i servis. Videćemo. On je jako talentovan, ne znam kakav je u glavi.
Korisnikov avatar
borrissey
Postovi: 1063
Pridružio se: Pet Avg 26, 2011 9:25 pm
Lokacija: ograda na Istoku

Re: OK Vojvodina

Post od borrissey »

Rašrafio nas je Pazar u superkupu. Čestitek Pazarcima, a nama prst na čelo. Jako mi se ne dopada način na koji je odigrana ova utakmica. Ne kapiram da, čak i posle zadržavanja kostura tima, ekipa koja ima velike ambicije može i sme ovako da izgleda...
zukenp
Postovi: 189
Pridružio se: Pon Mar 04, 2013 12:34 pm
Lokacija: Pazar

Re: OK Vojvodina

Post od zukenp »

Cini mi se da vasi igraci gube jos u svlacionici,kad igraju kod nas.Atmosvera je dobra ali daleko od neizdrzive,pogotovu sad to nije bilo. Nekako ne bih mogo izdvojit nijednog vaseg igraca,da kwzemo da je bio odlican sinoc.Srednjak( br 5) dobro poceo,i drzao Vojvodinu,sve do sr3dine drugog seta,kad ga je Daca blokirao 3x zaredom.Tada ga izvodi i igre,a niko drugi ga nije nasledio.Mehic jeste imao 15 poena,al on vs nas ovde,niti jedan mec poslednjih sezona,nije odigrao dobro.Mnogo gresio iz servisa,c3sto bi u napadu samo plasirao loptu...Sa druge strane,drago mi je sto sam pogresio u utisku da smo slabiji.I tehnicar ,a posebno primac koji je dosao mesto Ristica,odlicni.Ristic je bio dobar,al ovaj i servira ko lud,i napada,a cak i blokira,iako nije nesto visok.Bice ovo jos jedna zanimljiva sezona :) .Srecno svima,pa ko bude imao najvise snage na kraju.
Korisnikov avatar
borrissey
Postovi: 1063
Pridružio se: Pet Avg 26, 2011 9:25 pm
Lokacija: ograda na Istoku

Re: OK Vojvodina

Post od borrissey »

Zgromili smo zvezdu u drugom kolu. Izgleda da se Vučićević sve bolje snalazi na poziciji korektora i da bi on mogao biti otkrovenje šampionata.

http://zurnal.rs/odbojka/super-liga/551 ... u-beogradu" onclick="window.open(this.href);return false;
Odgovori