fkvojvodina.com

It is currently Mon Oct 23, 2017 9:57 pm

All times are UTC + 1 hour

Post new topic Reply to topic  [ 4130 posts ]  Go to page Previous  1 ... 272, 273, 274, 275, 276
Author Message
 Post subject: Re: Marketing kluba
PostPosted: Wed Oct 11, 2017 10:54 am 

Minja, slažem se sa tvojim mišljenjem, s tim, što ja ne bih odustao od klasičnog marketinga. Kapiram da bi kombinacija klasike i gerile bila odlično rešenje.

Mi smo, do sada, imali samo gerilu. Naša ultra grupa je napravila revoluciju u gradu, u ranim 2000-im. Međutim, izostala je reakcija kluba. Ne želi svako da se poistoveti sa grupom, zapravo, većina građana - ne. Tu je klub opasno zakazao.

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Wed Oct 11, 2017 7:43 pm 

Ma to je jasna stvar, nisam ja ni mislio da se zakupi reklama u terminu Dnevnika 1. Ne radi se o tome, već o ideji i entuzijazmu, kojih nema u FKV, već ima korupcije, nepotizma i kurcobolje. Pogledajte sa kojim mizernim sredstvima je HKV zapalio društvene mreže, o budžetnijim klubovima da i ne govorim. Mislim, koliko može da košta da se ode svake nedelje u po jednu Osnovnu školu sa par igrača, odigra fudbal sa reprezentacijom škole, pokloni se par lopti, eventualno računar (društveno odgovorno poslovanje), dobro isfotka, snimi, montira promo film i sponzoriše na fb? Jel to toliko skupo? Ma daaaaj. Dakle, radi se, da ponovim, o čistoj kurcobolji. Ljude u FKV jedmnostavno boli ona stvar i to je sramota. Setite se samo stogodišnjice i kako je ekipa entuzijasta snimila film u centru na čisti oruk. Klub je gluv i slep za bilo šta što bi popravilo njegov imidž u NS i šire. Ma mrzi me da pišem više o tome što i vrapci na grani znaju.

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Thu Oct 19, 2017 12:00 am 

Cane wrote:
"srpske majke" :lol: iliti Cece nacionale

Не знам ко је смислио ово кукавичје јаје око "српске мајке", али нико никада ту госпођу није тако звао а камо ли доживљавао.
Чиста подвала и ако може без тога.

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Thu Oct 19, 2017 8:39 am 

Del_Boske wrote:
Cane wrote:
"srpske majke" :lol: iliti Cece nacionale

Не знам ко је смислио ово кукавичје јаје око "српске мајке", али нико никада ту госпођу није тако звао а камо ли доживљавао.
Чиста подвала и ако може без тога.

Upravo zato sam to i stavio pod navodnike, a uz to tu je i smajli koji ukazuje na moj odnos prema istom, ako je uopšte potrebno ovo pojašnjavati. :o
Ne bi da idemo dalje u temu koja nema nikakve veze sa FKV, ali nažalost nije tačno da pomenutu gospođu niko tako ne naziva.
http://www.svet.rs/vesti/estrada/ceca-r ... je-omiljen

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Thu Oct 19, 2017 11:05 am 

Ajde da ovo bude poslednji post na tu temu.

Profile  
Reply with quote  
Post new topic Reply to topic  [ 4130 posts ]  Go to page Previous  1 ... 272, 273, 274, 275, 276

All times are UTC + 1 hour