Odnos članova kluba prema Voši

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Korisnikov avatar
Pera Centar
Postovi: 810
Pridružio se: Sub Jan 18, 2014 12:01 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post od Pera Centar »

Ranije smo pisali o tome kada sam tvrdio da je Tadic pravi Vojvodinas i neka je otresao ovu s..nu od novinara.
Ovaj klub FK Vojvodina treba da pripada onome ko ga je gradio, a ne nekom Scepi, Zoki, Dundji sa tribine, Ridjosicu od jogurt revolucije i pumpadziji iz Veternika.
Dok legende i bivsi fudbaleri ne preuzmu klub, koji je njihov vise nego sto je nas koji samo navijamo za njega, bice raspad sistema i kradja na sve strane.
I tada, ako se to ikada desi, mi pravi navijaci cemo uzivati u nasoj Vojvodini, koju ce voditi oni kojima je ona pri srcu kao u vreme Boskova.
Nazalost ovo je samo utopiska zelja jednog pravog navijaca, koji ne smatra da mu FK Vojvodina zbog 40+ godina navijanja za nju, bilo sta duguje.
Korisnikov avatar
naseljekolumbija
Postovi: 1101
Pridružio se: Čet Avg 02, 2012 12:03 pm
Lokacija: NS,NN

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post od naseljekolumbija »

"Зашто ниси играо за цз и партизан"? Да би ти питао морону.
Korisnikov avatar
Red Marquis
Moderator
Postovi: 3777
Pridružio se: Ned Nov 09, 2008 4:49 pm
Lokacija: West Side

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post od Red Marquis »

naseljekolumbija napisao:"Зашто ниси играо за цз и партизан"? Да би ти питао морону.
I to još pita dok sedi na atletskoj stazi stadiona Vojvodine. Da se Duća digao i razvalio ga stolicom rekao bih da je adekvatno reagovao. Uvek to govnarsko navlačenje da bi mi pomislili "Eto veliki igrač, ali nisu mu se jadnom kockice poklopile da igra tamo gde svako dete sa planete Zemlje mašta da igra".
Io odio Belgrado
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post od Turija »

naseljekolumbija napisao:"Зашто ниси играо за цз и партизан"? Да би ти питао морону.
Dobro je sto je pitao i kad bi im nas svaki igrac ovako odgovorio, ne bi im vise nikad palo napamet da to pitaju.Samo bi se brukali i bilo bi kontraproduktivno za blizance.
Problem je u odgovoru, a ne pitanju.
Zato, svaka cast Tadicu za odgovor.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Del_Boske
Postovi: 365
Pridružio se: Ned Apr 25, 2010 1:30 am

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post od Del_Boske »

Ипак мислим да је проблем што су новинари дебили и да мисле да је ово сасвим логично питање, да постоје два озбиљна клуба у овој земљи.

А објективно, ко осим Војводине има зрно идентитета? Нови Пазар и Рад?
Korisnikov avatar
ragazzi di Neoplanta
Postovi: 350
Pridružio se: Pon Dec 17, 2012 11:46 pm

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post od ragazzi di Neoplanta »

Teško da je i mi imamo zrno identiteta, možda smo malo subjektivni svi mi oko tog pitanja. Nekog sa strane da pitaš, ne znaju nas sigurno po identitetu ili integritetu, već po tome što smo se uglavili kao neki treći klub u zemlji silom prilika, kao najbolji od "ostalih" po rezultatima. Možda u rangu Radničkog, OFK-a...
"Kontam da 99% mase sa ovog foruma stoji pola sata ispred rafa sa hlebom, ne znajuci koji da izabere."
Korisnikov avatar
Del_Boske
Postovi: 365
Pridružio se: Ned Apr 25, 2010 1:30 am

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post od Del_Boske »

Па, ако ништа друго, поред Обилића, једини државни прваци из Србије :D
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post od Karlsson »

Srđan Babić 2014. godine: Nema šanse da pređem u Zvezdu, jer ne želim da izneverim navijače Vojvodine kao neki pre mene.
http://www.zurnal.rs/fudbal/vojvodina/3 ... a-marakanu" onclick="window.open(this.href);return false;

Srđan Babić 2017. godine: Dolazim u najveći klub na Balkanu.
http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.p ... id=1280506" onclick="window.open(this.href);return false;

— Жеља ми је одувек била да сазнам какав је осећај истрчати на терен као Звездин фудбалер. Пре две године сам се надао да ћу то доживети, али морао сам мало дуже да чекам јер се нису све ствари поклопиле. Пресећан сам и сада размишљам само о будућности и о свему оном што ме очекује у црвено-белом дресу — рекао је Бабић.
Korisnikov avatar
MiSmoFKV!
Postovi: 1253
Pridružio se: Pet Maj 24, 2013 11:39 pm

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post od MiSmoFKV! »

Govnar, proci ce kao preletacevic. Prosto je neverovatno koliko su on i pankov izgledali kao stoperi pored Nina Pekarica, a kasnije nista.
recni galeb
Postovi: 768
Pridružio se: Čet Okt 28, 2010 3:55 pm

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post od recni galeb »

Ма он ни није из НС тако да може човек и да не стане у то у :shit: трави, један је Чмарко Прелетановић! :greenbutt:
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post od Turija »

Nikada neću moći razumeti takvo snishodljivo, bezlično i nemoralno udvorničko ponašanje, pa da su otišli u Real, Barsu, MU..treba imati barem minimum ličnog dostojanstva. :pegla:
Zvezda je danas prosečan srednjoevropski klub, opijen Barijem, gde su joj trofej doneli igrači (skoro svi) iz drugih jugoslovenskih klubova, a ne njene vlastite škole.Što će reći, politički uticaj, a time i novac.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post od gospodinFKV »

To je samo zacarani krug - igrac ne zna sta da izjavi, jer nista ne oseca ---> copy-paste izlizane floskule o najtrofejnijem klubu na Balkanu ---> novinar to presrecan napise

Kad igrac dodje u klub za koji navija, to se oseti u izjavi. Prosto je drugacija.

Isto tako i kad igrac dodje kod nas, znam tacno o cemu se radi, cim krene na temu kako je vreme da napravimo iskorak, kako dolazi u klub sa dugom tradicijom, jedan od tri najbolja kluba u Srbiji, itd itd...
Korisnikov avatar
MiSmoFKV!
Postovi: 1253
Pridružio se: Pet Maj 24, 2013 11:39 pm

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post od MiSmoFKV! »

Odrastao si u Vojvodini, a da li ste imali simpatije prema vodećim srpskim timovima Crvenom zvezdom i Partizanom?
„Ne, ja sam navijač Vojvodine – treći najjači klub srpskog fudbala. Tamo sam došao sa 12 godina i sve moje misli su vezane samo za Vojvodinu“.
Mica Ivanic vazda bio gospodin, srecan rodjendan doktore :lala:
http://www.mozzartsport.com/vesti/zasto ... ima/178281
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post od Turija »

MiSmoFKV! napisao:
Odrastao si u Vojvodini, a da li ste imali simpatije prema vodećim srpskim timovima Crvenom zvezdom i Partizanom?
„Ne, ja sam navijač Vojvodine – treći najjači klub srpskog fudbala. Tamo sam došao sa 12 godina i sve moje misli su vezane samo za Vojvodinu“.
Mica Ivanic vazda bio gospodin, srecan rodjendan doktore :lala:
http://www.mozzartsport.com/vesti/zasto ... ima/178281
Srecan ti rodjendan i hvala za sve sto si ucinio za Vosu.
Sutra smo sa tvojim roditeljima i prijateljima iskreno uz tebe.
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
churguzijanac
Postovi: 2018
Pridružio se: Uto Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post od churguzijanac »

Mico,imas golemu podrsku, ako im jos metes jedan,nasoj sreci nece biti kraja :mrgreen:
Odgovori