9. kolo: VOJVODINA - Mačva 1:0 (0:0)

vdn slaninar
Postovi: 985
Pridružio se: Pet Mar 30, 2012 9:46 am

Re: 9. kolo: VOJVODINA - Mačva, sreda u 19h

Post od vdn slaninar »

Vladu za trenera,da pored Rockova imamo jos jednog koji voli klub.Da se vrati i kult kluba medju igracima.Samo im objasni da je svima u interesu da igraju sto bolje.Ako bude stavljao najbolje igrace i napravi fer sistem,bez moranja igranja menadzerskih igraca,napravice nesto.
Korisnikov avatar
Протомајстор
Postovi: 418
Pridružio se: Ned Feb 10, 2013 8:29 pm
Lokacija: Исток, Лиман

Re: 9. kolo: VOJVODINA - Mačva, sreda u 20h

Post od Протомајстор »

Rabba napisao:Da malo disciplinuje zvezdice ako odluče da osciluju.
:D
Е баш си ме насмејао! На које си конкретно звездице мислио, не видим их ниједну у најави. Заправо, тренутно имамо само Роцкова, он је човек-тим и институција Војводине.
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: 9. kolo: VOJVODINA - Mačva, sreda u 19h

Post od gospodinFKV »

Протомајстор napisao:
Rabba napisao:Da malo disciplinuje zvezdice ako odluče da osciluju.
:D
Е баш си ме насмејао! На које си конкретно звездице мислио, не видим их ниједну у најави. Заправо, тренутно имамо само Роцкова, он је човек-тим и институција Војводине.
Mislim da niko od ovih tu nije zvezdica, i da su svi bas dobri momci. Ne znaju puno, ali mi deluju dobro, i zato mislim da ce im Buki leci kao budali samar.
Korisnikov avatar
Red Marquis
Moderator
Postovi: 3777
Pridružio se: Ned Nov 09, 2008 4:49 pm
Lokacija: West Side

Re: 9. kolo: VOJVODINA - Mačva, sreda u 19h

Post od Red Marquis »

Stefan Mihajlović se već istakao po dobroti.
Io odio Belgrado
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 9. kolo: VOJVODINA - Mačva, sreda u 19h

Post od Turija »

Mislim da ne treba sada izmisljati toplu vodu i dovoditi trenere sa JSL trenerske vrteske, vec dati sansu Bukiju.
Zasluzio je to svojim odnosom u dresu Vose, iskren je i posten momak, a i upisao se na kurs za Profi licencu, sto znaci da zeli da se usavrsava i svojski radi u Klubu kojeg voli i lojalan mu 100%.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: 9. kolo: VOJVODINA - Mačva, sreda u 19h

Post od Rabba »

Ima tu potencijala za zvezdice. Naravno da nisam mislio na Rockova, čoveka koji je apsolutni lider ovog tima. Pre tako neki koji bi mogli da proosciluju, tipa Mihajlović, možda Avramovski...
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: 9. kolo: VOJVODINA - Mačva, sreda u 19h

Post od gospodinFKV »

Red Marquis napisao:Stefan Mihajlović se već istakao po dobroti.
Mihajlovic je toliko bitan, da sam zaboravio da gari igra za nas :mrgreen:

Nece on pored Parka imati neku minutazu...
Danilo
Postovi: 1012
Pridružio se: Ned Avg 17, 2014 1:07 pm

Re: 9. kolo: VOJVODINA - Mačva, sreda u 19h

Post od Danilo »

Niko nije znao da mi odgovori na poslednje pitanje , pa ajde da opet postavim.Posle ostavke Vukovica

, ko je doveo ovu zadnju turu igraca?

Neverovatno zvuci da imamo 11 STRANACA, a 4 mogu da igraju ili da su u protokolu.
Jel se zna ko preuzima klub, stecajni je sns ovac
Korisnikov avatar
KoKanidja
Postovi: 615
Pridružio se: Sub Feb 12, 2005 4:29 pm
Lokacija: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Re: 9. kolo: VOJVODINA - Mačva, sreda u 19h

Post od KoKanidja »

Ajde vise jebote pa ko je mogao da dovede? Vuk i Mija su ih doveli, uz pomoc ko zna koje svoje kombinacije, ko drugi jebote.

Imamo 11 stranaca kao sto kaze Buac, i sad ce biti drama ko da igra.

A onda je pitanje sta Vojvodina ima od tih sto igraju. Od Jovanovica, Kojasevica, Djelmica, Parka, Avramovskog gotovo sigurno mi nemamo nista.
Od prve trojice jer imaju 30 godina, i Kojasevic ugovor na godinu dana sa platom od 5 soma. Od druge dvojice jer su pozajmice. A mozemo njima pridruziti i Jovancica koji ide sad na zimu, a dodao bi njima i Vukasovica za kojeg niko nikad nece dati dinar i sledece godine puni 28.

7 igraca koji su moguci svi u 11, ili minimum 18, od kojih necemo nista dobiti, a Klub zivi od prodaje igraca.
"...МИСЛИМ ДА САМ ТИ ВЕЋ РЕКАО ДА НЕЋЕМО СТАТИ"
Korisnikov avatar
KoKanidja
Postovi: 615
Pridružio se: Sub Feb 12, 2005 4:29 pm
Lokacija: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Re: 9. kolo: VOJVODINA - Mačva, sreda u 19h

Post od KoKanidja »

I sto se mene tice, od ovih 7, niko mi nebi bio u 11, osim mozda Kojasevica, na tom desnom krilu, da zaradi tu platu, donese malo iskustva u timu i ode.
Za sve ostale imamo nase igrace, koji mogu da vrede nesto.
A mislim da Buac moze dosta da uradi i sa takvom ekipom, mislim da je mnogo bolji trener i od Lalatovica i Ivanovica i Vanica.
"...МИСЛИМ ДА САМ ТИ ВЕЋ РЕКАО ДА НЕЋЕМО СТАТИ"
Cane
Postovi: 974
Pridružio se: Pet Jul 07, 2017 9:16 am

Re: 9. kolo: VOJVODINA - Mačva, sreda u 19h

Post od Cane »

Buaču treba dati priliku, ukoliko je to i formalno moguće, podržati ga maksimalno, posebno u ovim uslovima. Ali ipak ne treba sad od njega praviti Murinja. To bi i za njega moglo biti kontraproduktivno. Dobar je lik, skroz pozitivan, veran Voši i zaslužuje svaku podršku kao takav, a kakav će biti kao trener prvog tima to tek treba videti. Iako bi i ja to voleo, ipak je malo neozbiljno tvrditi gotovo na neviđeno da je bolji od ne znam koga sve ne.
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: 9. kolo: VOJVODINA - Mačva, sreda u 19h

Post od Rabba »

KoKanidja napisao:A onda je pitanje sta Vojvodina ima od tih sto igraju. Od Jovanovica, Kojasevica, Djelmica, Parka, Avramovskog gotovo sigurno mi nemamo nista.
Od prve trojice jer imaju 30 godina, i Kojasevic ugovor na godinu dana sa platom od 5 soma. Od druge dvojice jer su pozajmice. A mozemo njima pridruziti i Jovancica koji ide sad na zimu.

...

7 igraca koji su moguci svi u 11, ili minimum 18, od kojih necemo nista dobiti, a Klub zivi od prodaje igraca.
Amin! E konačno da neko i napiše ovako nešto.

Malo neslaganje možda oko Vukasovića, ali opet treba uzeti u obzir da smo dva glavna igrača prodali(na papiru) za manje od milion. Dva igrača koji su kvalitetom odskakali od ostatka lige. Ne voliš Vukasovića, nešto ti ne leži :) Bilo koje pare za njega su dobrodošle pare. 50-100 hiljada, mislim da bi bilo sasvim dovoljno.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Korisnikov avatar
KoKanidja
Postovi: 615
Pridružio se: Sub Feb 12, 2005 4:29 pm
Lokacija: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Re: 9. kolo: VOJVODINA - Mačva, sreda u 19h

Post od KoKanidja »

Pa da, JAKO PUNO je da imamo njih 7 u 11, cak i u 18, na koje ne mozemo da racunamo za neke pare Klubu.

A sto se tice Vukasovica, kao sto sam vec rekao nekoliko puta, on je za mene nevidjeni duh na terenu, bezi od igre i organizacije napada, 5 asistencija za 120 utakmica, mani me :) . Nesto to malo sto uzme lopti, to moze skoro svaki defanzivni vezni iz druge lige. Da vredi nesto, mozda bi se nekad neko interesovao za njega.
"...МИСЛИМ ДА САМ ТИ ВЕЋ РЕКАО ДА НЕЋЕМО СТАТИ"
Korisnikov avatar
Salvador
Postovi: 1059
Pridružio se: Ned Maj 09, 2010 6:07 pm

Re: 9. kolo: VOJVODINA - Mačva, sreda u 19h

Post od Salvador »

Ja imam isto misljenje o Vukasovicu, nikakva korist od njega.
Jos kada se setim onog penala protiv cigana, nije se covek nimalo uzbudio, kao sve je ok.

A ove informacije za nove igrace - neverovatnoca, cuveno domacinsko poslovanje uobicajeno u savremenoj Srbiji....
vdn slaninar
Postovi: 985
Pridružio se: Pet Mar 30, 2012 9:46 am

Re: 9. kolo: VOJVODINA - Mačva, sreda u 19h

Post od vdn slaninar »

Pa to je jasno ko dan,ne moze klub imati vise koristi od poluigraca koji nikom ne trebaju nego od svoje dece.Koji je interes kluba,ko treba da igra Krstevski ili Mihajlovic,Djurisic i Desancic ili Vukasovic i Jovancic,Stamenic ili ko zna ko vec...Da se u praksi daje sansa igracima iz nase skole ne bi nam iz omladinaca bezali u Cuku ili kod cigana,vec znaju da ce tamo mozda dobiti sansu a ovde sigurno ne.Put ka stabilizaciji kluba je jedino forsiranje igraca iz nase skole.Mi imamo trenutno Buaca i Rockova koje smatramo nasim i svi ih podrzavamo,greske im oprastamo jer znamo da su zeleli najbolje,zamislite da imamo 7-8 takvih u timu.Vidimo se veceras da podrzimo Buaca i momke.
Zaključana tema