Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Korisnikov avatar
Del_Boske
Postovi: 365
Pridružio se: Ned Apr 25, 2010 1:30 am

Re: Transferi

Post od Del_Boske »

Пет година? Ови из Чуке знају нешто што ми не знамо? :)
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Transferi

Post od Rabba »

Još se neko tu spominjao kao potencijalni odlazak u Čuku, Tedić, beše?
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Transferi

Post od Stexman »

Tako se to radi, potisuje se ugovor na 5 godina a ne stipendijski sto smo mu mi dali...
Mali je talenat i jedini gubitnici smo mi kao klub...

@ Rabba
Spominjao se Tedić i ja mislim Rubežić.


I BTW, Debeli Kosan je odveo dva klinca 2002 godiste u zvezdu... i napada na jos dece... Tom coveku trreba zabraniti pristup sportskom centru VB.

A koliko sam upućen Djumi je dobio ponudu terze da bude direktor omladinskog pogona zvezde, koju je on glatko odbio! Svaka cast gosp. Djuričiću, svaka cast.
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Transferi

Post od Rabba »

Da li neko odavde ko je blizak klubu moze da potvrdi dolaske i odlaske? I da li moze da kaze koji kralj je odobravao ove poslednje dolaske? Kalezic, Park, KOJASEVIC!!!

Ja bih samo da vidim da li sam lud:

1. Renan
2. Burekovic
3. Bempah
4. Vujanovic
5. Cebara
6. Kalezic
7. Park
8. Kojasevic
9. Frensis
10. Avramovski

Mogu da igraju 4 stranca. Ajde da ih imamo 5-6, pa i 7, ali 10...
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post od Karlsson »

Bosanski ''Sportsport'' navodi i da je bivši štoper njihove reprezentacije, Boris Pandža, blizu potpisa za Vojvodinu

http://sportsport.ba/ino_fudbal/kojasev ... aca/250203" onclick="window.open(this.href);return false;
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post od Karlsson »

Rabba napisao:Da li neko odavde ko je blizak klubu moze da potvrdi dolaske i odlaske? I da li moze da kaze koji kralj je odobravao ove poslednje dolaske? Kalezic, Park, KOJASEVIC!!!

Ja bih samo da vidim da li sam lud:

1. Renan
2. Burekovic
3. Bempah
4. Vujanovic
5. Cebara
6. Kalezic
7. Park
8. Kojasevic
9. Frensis
10. Avramovski

Mogu da igraju 4 stranca. Ajde da ih imamo 5-6, pa i 7, ali 10...
Pitanje je koliko će tih stranaca uopšte i biti u protokolu, a kamoli nešto ozbiljnije.

Od Frensisa, Vujanovića i Kalezića mislim da nema ništa. Za Cebaru isto nisam siguran, ali njemu bi možda i mogli da se srede papiri zbog srpskog porekla. Ne znam da li je Avramovski dok je igrao za Zvezdu sredio naše državljanstvo.
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post od Karlsson »

Stexman napisao:Tako se to radi, potisuje se ugovor na 5 godina a ne stipendijski sto smo mu mi dali...
Mali je talenat i jedini gubitnici smo mi kao klub...

@ Rabba
Spominjao se Tedić i ja mislim Rubežić.


I BTW, Debeli Kosan je odveo dva klinca 2002 godiste u zvezdu... i napada na jos dece... Tom coveku trreba zabraniti pristup sportskom centru VB.

A koliko sam upućen Djumi je dobio ponudu terze da bude direktor omladinskog pogona zvezde, koju je on glatko odbio! Svaka cast gosp. Djuričiću, svaka cast.
Pa kako je to moguće? Zar nisu skoro potpisani stipendijski ugovori sa tim klincima?
Korisnikov avatar
Душан
Postovi: 471
Pridružio se: Sub Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: Transferi

Post od Душан »

Јел зна неко да ли ови што су дошли нешто вреде или не. Какав је тај Ђелмић што би могао да дође из Дебрецина?
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post od Karlsson »

Poslednjeg dana prelaznog roka na "Karađorđe" je stiglo šest novih igrača: Daniel Avramovski (pozajmica iz Olimpije do kraja sezone), Jevrem Kosnić (Ređina), Marko Bogojević (Dahau, Nemačka), Ada Đeziri (ASO Člef, Tunis), Damir Kojašević (Vardar) i Siniša Saničanin (Mladost Lučani), s tim da je Bogojević odmah prosleđen na pozajmicu u Radnički iz Šida.

Imamo toliko stranaca da 3 tima ne mogu da ih registruju...
vdn slaninar
Postovi: 985
Pridružio se: Pet Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Transferi

Post od vdn slaninar »

Kako sad Micin stipendijski ugovor kad na zvanicnom sajtu stoji vest "sestorica omladinaca potpisala profesionalne ugovore" medju njima i Micin 4 godine,kad u stvari ne.Jos jedna velika laz na koju niko iz kluba nije reagovao.
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Transferi

Post od Stexman »

Ne znam stvarno, kako...
Na zvanicnom sajtu stoji tako, ali evo izjave Vukovica za Dnevnik:
- Нисмо имали другачије решење, осим да га суспендујемо - објаснио је Драгослав Вуковић, председник Надзорног одбора ФК Војводина. - Мићин је тужио клуб и затражио раскид стипендијског уговора, не знам по ком основу.
Tu se ne zna ko pije a ko placa...
FkpCascais
Postovi: 170
Pridružio se: Pon Jun 11, 2012 8:41 am

Re: Transferi

Post od FkpCascais »

Od silnih pojacanja, pojacanja su Kojasevic, Sanicanin, Avramovski, Djelmic i mozda Kosnic i Renan. Ovaj danac/alzirac Djeziri se nigde bas nije proslavio mada je svojevremeno bio clan Rangersa, Leicestera, portsmoutha, Viborga i Blackpoola a i kandidat za reprezentaciju Alzira mada nije debitovao. Korejanac valjda ima neke kvalitete koje su ubedile ljude nemackog Hofenhajma da ga uzmu a i igrao za Juznu Koreju u U2O a i između 2O15 i 2O16 13 puta i 1 gol za olimpijski tim (U23). Dobro je sto ste pri vrhu tabele tako da imate prostora da se tim uigra makar imali neke negativne rezultate. Izgleda da je odlaskom seika benzina da su otvorena vrata dovođenju pojacanja i tako u klubu pojaca kokurencija i resenja na terenu. Kojasevic se mozda bas pokaze ozbiljno pojacanje.
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post od Karlsson »

Zaista je zanimljivo to što Vuković odlazi poslednjeg dana prelaznog roka, a mi istog momenta dovodimo masu igrača. I to dosta igrača koji se mogu nazvati igračima (Kosnić, Saničanin, Đelmić, Kojašević, a možda i Avramovski i Park).

Očigledno je pumpadžija krojio transfer politiku, pa je neko jedva dočekao da ovaj ode i da na brzinu pokuša da popravi što se popraviti može sa ovim igračima.
Jer ne zaboravite da su Mijić i Vanić govorili da će doći još dva, najviše tri igrača i da je to to. Kad ono...
ssnigd
Postovi: 3320
Pridružio se: Sre Maj 02, 2007 5:46 pm
Lokacija: NS

Re: Transferi

Post od ssnigd »

Ili da je stigao novi glavni menadzer sa nekim svojim igracima I ugovorima, o kojima cemo saznati tek kada nova uprava bude uzimala klub I bude govorila kako su ovi bili lopovi pre nje. Pa onda opet u krug.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: Transferi

Post od Radoye »

Ja vise nisam u stanju da ispratim i azuriram stranicu sa aktuelnim igrackim sastavom na sajtu. Sto je najgore cini mi se da ni ljudi iz kluba ne bi u ovom momentu znali da nabroje ko je registrovan da igra za klub a ko ne...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Odgovori