Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Turija
Posts: 10623
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

A ko ce nama (odsad) davati golove i donositi bodove???
Rockov moze 1, ali ne moze 3.
Srecno, Filipe :!:
PS
Ko je jos ostao da moze preko?
Kapitenu, neka je sa srecom i tebi.
Doslo vreme da nasim najboljim igracima zelimo da odu.
Kakav apsurd.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Karlsson
Posts: 2111
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Jel moguće da su igrači blizanaca toliko cenjeniji od naših?

Njihov škart odlazi u prvu holandsku i rusku ligu, a naši najbolji u drugu špansku, drugu portugalsku i turskom prvoligašu koji je jedva izborio opstanak.

I to za siću ili čak besplatno, dok ovi i na igrače koji im ne trebaju zgrću milione.
User avatar
Turija
Posts: 10623
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Dokle god nasi ne pocnu igrati dobro protiv blizanaca i dobijati derbije ili ucestvovati u LE, slabo cemo imati milionske transfere, iako ja mislim da i sada nasi ne idu ispod miliona.
Moramo izbaciti na evropsko trziste bar jednom u dve godine igrace , ako ne Radoju, Tadica, Milinkovica..priblizno tom kvalitetu nekog igraca.
Malbasic se vrzmao oko te tacke, ali se nesto ne secam njegovih golova datih blizancima.
Golovi dati Javoru, Radniku, Borcu...nemaju tu tezinu.
I glavno, ne sme se ispasti u prva dva kola kvalifikacija za LE.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Karlsson
Posts: 2111
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Ali opet govorimo o njihovim škartovima i našim najboljim igračima.

Taj Ristić je bio Zvezdina klupa i kada je ulazio ulazio je na poziviji koja nije njegova prirodna. Na kraju zarade 2 miliona za njega.

Mihajlović prošle sezone ništa nije odigrao, a Partizan izvukao 1.7 miliona za njega.

I sada mi treba da se ljubimo u dupe od sreće ako izvučemo 500 000 za Malbašića ili 300 000 za Planića.

Pa da su iz slabijih timova od Vojvodine malo je i nerealno.
User avatar
angua
Posts: 244
Joined: Tue Oct 05, 2010 12:07 pm
Location: negde u kosmosu

Re: Transferi

Post by angua »

Pitanje je koliko su objavljene cifre tačne, i naše i njihove.
Drugo i naši igrači su odlazili i u klubove lige petice i u klubove jačih evropskih liga kada smo mi igrali neku značajniju ulogu u prvenstvu i kada smo pokazivali nešto u Evropi.
User avatar
ernesto
Posts: 1202
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Transferi

Post by ernesto »

Cebara napokon registrovan,milsim da ce prijatno iznenaditi!
Karlsson
Posts: 2111
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Znači on je doveden kao zamena za Malbašića.
User avatar
churguzijanac
Posts: 2026
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Transferi

Post by churguzijanac »

Nema zamene, samo omladinci, ako bog da, i pokazu nesto, odose za godinu dana.
User avatar
Душан
Posts: 471
Joined: Sat Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: Transferi

Post by Душан »

Па сад да је шпанска секунда лоша лига, не бих рекао, јача је од португалске, белгијске а можда и холандске и руске лиге. Цигани морају да надувавају своје трансфере због јавности, и чињенице да им држава плаћа играче. Проблем трансфера у Војводини је тај што и то мало пара не заврши у њеној каси.Замене за Малбашића нема, то је што је, ако оде још и Планић, онда нам ни одбрана неће више бити несавладива, јер се све своди на Роцкова. Утакмица са Спартаком ће бити јако занимљива.
stormer
Posts: 233
Joined: Fri Jul 21, 2006 7:17 pm
Location: Novo Naselje

Re: Transferi

Post by stormer »

http://www.mozzartsport.com/vesti/zavrs ... vra/176078" onclick="window.open(this.href);return false;

Ode i Planic izgleda
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1263
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Transferi

Post by MiSmoFKV! »

Ни по једном мерилу шпанска друга није јача од набројаних. Немојмо се спрдати.
Срећно Филипе! Географски сигурно занимљивије од Хихона, а фудбалски, нисам толико сигуран.
Јесте да се већина форума не би сложила са мном, али ја бих Зличића на његово место.
Моцарт десети пут пише о одласку Панића у ФЦСБ.
User avatar
churguzijanac
Posts: 2026
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Transferi

Post by churguzijanac »

Otici ce i Planic, nego malo je smrdi 300k,dubok dzep,zapravo nema dna a treba nesto i klub da se ostavi, tek tolko da prezivimo, da moze da nastavi da ispumpava.
vdn slaninar
Posts: 997
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Transferi

Post by vdn slaninar »

http://www.mozzartsport.com/vesti/malba ... vra/176110" onclick="window.open(this.href);return false;
Vosa je sve
Posts: 118
Joined: Thu Feb 09, 2017 11:48 pm

Re: Transferi

Post by Vosa je sve »

to se mora mnogo mnogo bolje prodavati
prodali smo melega bogdana i filipa
nismo ni milion uzeli
a trebao je svako min po milion
jako tanko
Cane
Posts: 997
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Transferi

Post by Cane »

Svaki od ovih nazovi transfera koje je realizovala ova tzv i nepostojeća uprava je samo dodatni dokaz potpune pogubnosti njihovog boravka u klubu. Dovoljno je samo letimično pročitati postove u ovoj istoj temi od par proteklih godina, videti pri tome iznose koji su ostvareni za neke objektivno slabije igrače, pa će se sve lepo samo kasti. Tuga i sramota svih onih koji su tome doprineli.
Post Reply