Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Korisnikov avatar
Marcello
Postovi: 954
Pridružio se: Sre Jan 10, 2007 2:21 pm
Lokacija: uvek na našoj strani

Re: Transferi

Post od Marcello »

Red Marquis napisao:Ima da kupim majicu Viskol zbog ovog otpuštanja Kordića :dance2:
Šta ja znam...nekako, ovo je došlo prekasno. Kordić već dugo nije na golu (Bogu hvala!) i mislim da nam je svejedno da li je ostao u klubu ili ne. On je svoje "odbranio" (čitaj -iskiksirao) kad nam je to najmanje trebalo i to se više ne može ispraviti.
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
Korisnikov avatar
Red Marquis
Moderator
Postovi: 3777
Pridružio se: Ned Nov 09, 2008 4:49 pm
Lokacija: West Side

Re: Transferi

Post od Red Marquis »

Marcello napisao:
Red Marquis napisao:Ima da kupim majicu Viskol zbog ovog otpuštanja Kordića :dance2:
Šta ja znam...nekako, ovo je došlo prekasno. Kordić već dugo nije na golu (Bogu hvala!) i mislim da nam je svejedno da li je ostao u klubu ili ne. On je svoje "odbranio" (čitaj -iskiksirao) kad nam je to najmanje trebalo i to se više ne može ispraviti.
Svejedno, ja sam živeo u permanentnom stanju straha da Emilova povreda/prodaja bi ovog vratila među stative. Naravno, ništa ne može vratiti izgubljeno vreme, živce i bodove...
Io odio Belgrado
vdn slaninar
Postovi: 985
Pridružio se: Pet Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Transferi

Post od vdn slaninar »

I Sasa Curko napustio klub,sporazumni raskid.Imao je bas problema sa povredama, al i da nije mislim da ne bi dobio pravu sansu.
Korisnikov avatar
KoKanidja
Postovi: 615
Pridružio se: Sub Feb 12, 2005 4:29 pm
Lokacija: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Re: Transferi

Post od KoKanidja »

Mirosavljev opet u Proleteru. Ne znam jel u pitanju pozajmica ili je i on raskinuo i presao direktno.
"...МИСЛИМ ДА САМ ТИ ВЕЋ РЕКАО ДА НЕЋЕМО СТАТИ"
milancl
Postovi: 447
Pridružio se: Uto Avg 21, 2012 2:18 am

Re: Transferi

Post od milancl »

KoKanidja napisao:Mirosavljev opet u Proleteru. Ne znam jel u pitanju pozajmica ili je i on raskinuo i presao direktno.
Pozajmica!
Jedan klub na svetu volim jaaaa...
vdn slaninar
Postovi: 985
Pridružio se: Pet Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Transferi

Post od vdn slaninar »

Ako nekog jos zanima i ako je uopste bitno ko nam igra,
http://www.zurnal.rs/fudbal/vojvodina/5 ... -vojvodinu" onclick="window.open(this.href);return false;
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post od Karlsson »

Lepo je što dovodimo mlade snage i što se misli na budućnost, ali ko će nama izneti ovu sezonu?

Bez Bubala koji raskida ili je već raskinuo ugovor, bez Planića i Malbašića koji verovatno dolaze, bez registrovanog Cebare, mi imamo ubedljivo najmlađi klub u ligi.
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Transferi

Post od ernesto »

https://www.transfermarkt.com/ugljesa-r ... ler/143566" onclick="window.open(this.href);return false;
Nema klub!
Korisnikov avatar
Forza Voša
Postovi: 568
Pridružio se: Pet Nov 29, 2013 6:22 pm

Re: Transferi

Post od Forza Voša »


Uh, i ja bih ga voleo videti u Voši, i došao bi on ali nisam bas siguran da li u ovom trenutku, u ovakvoj situaciji. Uostalom, ja mu kao drugaru želim da je zaobiđe dokle god je pumpadžija u klubu.
„Hasta la Victoria Siempre!“
Korisnikov avatar
Salvador
Postovi: 1059
Pridružio se: Ned Maj 09, 2010 6:07 pm

Re: Transferi

Post od Salvador »

Karlsson napisao:Lepo je što dovodimo mlade snage i što se misli na budućnost, ali ko će nama izneti ovu sezonu?

Bez Bubala koji raskida ili je već raskinuo ugovor, bez Planića i Malbašića koji verovatno dolaze, bez registrovanog Cebare, mi imamo ubedljivo najmlađi klub u ligi.
Zasto Cebara nije registrovan, zna li neko?
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Transferi

Post od Stexman »

Navodno smo duzni neke pare sudijskoj organizaciji pa imamo zabranu.
Korisnikov avatar
Forza Voša
Postovi: 568
Pridružio se: Pet Nov 29, 2013 6:22 pm

Re: Transferi

Post od Forza Voša »

I Đurišić je raskinuo i potpisao za Mačvu.
„Hasta la Victoria Siempre!“
Борчевац
Postovi: 132
Pridružio se: Sre Avg 31, 2016 11:12 pm

Re: Transferi

Post od Борчевац »

vdn slaninar napisao:Ako nekog jos zanima i ako je uopste bitno ko nam igra,
http://www.zurnal.rs/fudbal/vojvodina/5 ... -vojvodinu" onclick="window.open(this.href);return false;
Овај и није нешто,код нас није могао да уђе у 1 тим и да покаже шта може у 1 РС лиги,тако да чусто сумњам да је неки таленат.
Борчевац
Postovi: 132
Pridružio se: Sre Avg 31, 2016 11:12 pm

Re: Transferi

Post od Борчевац »

Forza Voša napisao:

Uh, i ja bih ga voleo videti u Voši, i došao bi on ali nisam bas siguran da li u ovom trenutku, u ovakvoj situaciji. Uostalom, ja mu kao drugaru želim da je zaobiđe dokle god je pumpadžija u klubu.
Угољеша како сам чуо избацили га јер је показао три прста Лешинарима и Фирмашима на утакмици жељо-Борац :lol:
А као играч је посебна прича :D игра ако му се тај дан игра :lol:
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post od Karlsson »

Ne mogu smradovi bez naše dece.

http://www.mozzartsport.com/vesti/fitil ... ngu/175814" onclick="window.open(this.href);return false;
Odgovori