5. kolo: VOJVODINA - partizan 0:1 (0:0)

Zaključana tema
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: 5. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 19h

Post od Voja »

A zna li neko zasto se danas ne igra nijedan mec nego se igra u ponedeljak?
Slika
Korisnikov avatar
dulajlo
Postovi: 261
Pridružio se: Pon Avg 10, 2009 1:29 pm

Re: 5. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 19h

Post od dulajlo »

Ne znam, evo, ja sam kriv, preuzimam odgovornost što sam očekivao da može da se kupi sezonska karta dan pred utakmicu. Upućujem javno izvinjenje nadzorom odboru.
Korisnikov avatar
angua
Postovi: 244
Pridružio se: Uto Okt 05, 2010 12:07 pm
Lokacija: negde u kosmosu

Re: 5. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 19h

Post od angua »

Voja napisao:A zna li neko zasto se danas ne igra nijedan mec nego se igra u ponedeljak?

ja danas provalila. Koja debilana.
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 5. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 19h

Post od Turija »

Novosadski Dnevnik pred utakmicu:

Роцков: Неоптерећен сам и самоуверен
12.08.2017 • 15:3715:38

Извор: Dnevnik.rs
Фудбалери Војводине налазе се при самом врху табеле Суперлиге Србије после прва четири одиграна кола.
Фото: Ко ће бити успешнији на “Карађорђу”?: Емил Роцков и Урош Ђурђевић Фото: Дневник.рс

Да будемо прецизнији, Новосађани су тренутно други с максималним бројем бодова и гол-разликом 8:0, а успешнија од њих, захваљујући бољем учинку стрелаца (гол-разлика 13:0), је Црвена звезда. Дакле, голмани две црвено-беле екипе још нису примили ни један једини погодак, пуних 360 минута њихове мреже су мировале.

Пред чуваром мреже Војводине Емилом Роцковим (22) и његовим саиграчима је први велики дерби српског фудбала. У Нови Сад стиже шампионски тим Партизана, рањен после пораза од Вождовца (1:3). Верујете ли да и после ове утакмице можете да сачувате епитет несавладивог голмана?

- Не знам да ли се у ту серију рачунају и последње три утакмице из прошлог првенства, а играли смо са Јавором, Радничким из Ниша и Вождовцем, јер ни у њима нисам примио гол - дилемом и питањем одговорио је Емил. - У сваком случају, наша одбрана није се драстично променила у односу на прошлу сезону и јако је важно то што њено срце чине Вукасовић и Планић, који раде огроман посао испред мене. То и мени у великој мери олакшава задатак, а наша добра комуникација, уиграност и жеља да не примимо гол најважнији су чиниоци тога да, ево, већ 360 минута нисмо вадили лопту из наше мреже. Не бих да звучим препотентно, томе сам се и надао, али далеко од тога да смо узлетели. Обема ногама чврсто смо на земљи и тренирамо добро и јако, уз жељу да наставимо да остварујемо жељене резултате.

У госте вам долази екипа у којој је пуно играча који могу и те како да вам запрете, попут Ђурђевића, Тавамбе, Јанковића, Суме...?

- Не оптерећујем се именом противника, као ни тиме да останем несавладан. Најважније је да Војводина победи и оствари циљ. Најискреније, дечачки сан ми је да остварим још дужу серију, али не по сваку цену. Знам какви су нападачи црно-белих, али сам убеђен да имамо анти-дот за сваког од њих. Упознати смо с врлинама и манама Београђана, а могла би од пресудне важности да буде чињеница да они играју у Европи, а ми, нажалост, више нисмо у тој позицији. Баш то би могла да буде наша предност, јер смо фокусирани на домаће првенство, а Партизан се надмеће на два фронта. Било како било, у свакој утакмици коју играмо на “Карађорђу” идемо на победу и не размишљам о томе ко се налази на другој половини терена, па ће тако бити и сутра.

Очекује се и сјајна атмосфера на трибинама. Колико вам у концентрацији помажу или сметају навијачи, поготово они из противничког табора?

- Имам својеврсни унутрашњи блокатор за спољње утицаје и пронашао сам начин да се фокусирам искључиво на лопту и збивања на терену. Знам да ће трибине бити испуњене и надам се да ће наши навијачи бити гласнији, јер то нам помаже као екипи. Није баш пријатно када су на “Карађорђу”, а дешавало се то у прошлости, навијачи ривала бучнији.

Значи, не стрепите ни по једном питању пред дерби?

- Не! Нико није баук, сви ми радимо исти посао. Свако од нас зна колико тренира и вреди. Јесам понекад бајковит тип, волим да маштам, али мој осећај пред овај дуел је да можемо да победимо и верујем у то. Наравно, увек постоје разне неочекиване околности, али, с њима или без њих, верујем да ће сва три бода остати у Новом Саду – поручио је талетовани голман Емил Роцков.


А. Предојевић

Волим да сам доминантан

Младог чувара мреже одликује, између осталог, и беспрекорна физичка припремљеност?

- Не знам да ли је моја спрема баш беспрекорна, али волим да будем јак. Осећам се добро када сам доминантан у дуелима и када осећам да имам снагу и моћ. То ми улива додатно самопоуздање, а добар рад на тренинзима преноси се и на терен, када играмо утакмице.

Споразумни раскид с Кордићем

Голман Марко Кордић (22) није више члан Војводине. Младић који је прошао комплетну школу новосадског суперлигаша није био у првом плану и с њим је клупско руководство споразумно раскинуло уговор, па је слободан у избору нове средине.

Улазнице од данас

Дерби привлачи велику пажњу љубитеља фудбала у Новом Саду и местима у ближој и даљој околини. Очекује се да ће стадион “Картађорђе” бити испуњен великим бројем гледалаца, а карте у продају ће бити пуштене данас. У периоду од 12 до 18 часова, улазнице за Запад (500 динара), Исток (400 динара) и Југ (300 динара) моћи ће да се набаве на главној благајни стадиона.

Сутра од 15 до 19 часова, карте за Запад моћи ће да се купе на главној благајни, а за Исток на билетарници код ресторана “Огњиште”. Улазнице за Југ (резервисан за присталице црно-белих) продаваће се на благајни поред некадашњих тениских терена. Као и до сада, карте за Север моћи ће да се купе у просторијама навијачке групе Фирма на северној трибини, по цени од 200 динара, такође од 15 до 19 часова.

Улазак симпатизерима Партизана биће омогућен једино на јужну трибину, док су остале три предвиђене за навијаче Војводине.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: 5. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 19h

Post od Voja »

Ne znam zasto se uvek potencira da ekipa koja igra Evropu je u tezoj pozicji!? Po moeni to je samo prednost,jer je ekipa uigranija,u boljoj formi... al ajd,neka vam bude :)
Slika
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 5. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 19h

Post od Turija »

Mislim da se potencira iz razloga nedovoljne fizičke spremnosti i nedovoljnog broja kvalitetnih igrača za rotaciju.
To mi deluje jedino realno.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: 5. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 19h

Post od Voja »

Turija napisao:Mislim da se potencira iz razloga nedovoljne fizičke spremnosti i nedovoljnog broja kvalitetnih igrača za rotaciju.
To mi deluje jedino realno.
Lalat je prosle godine potvrdio da je rotacija nepotrebna. To nas i ubi sto se previse filozofira sa klupe. Grof je igrao Evropu i imao namestenu ligu i umesto da u ligi uigrava taj tim za Evropu,on izvodio sve nove igrace.Epilog je poznat. Tim moze da raste samo kroz utakmice,i sto cesce igra isti tim to ce biti kompaktniji,bolji...
Slika
Korisnikov avatar
churguzijanac
Postovi: 2018
Pridružio se: Uto Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 5. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 19h

Post od churguzijanac »

Voja napisao:Ne znam zasto se uvek potencira da ekipa koja igra Evropu je u tezoj pozicji!? Po moeni to je samo prednost,jer je ekipa uigranija,u boljoj formi... al ajd,neka vam bude :)
Ma u pitanju je losa karma...Izgubili su onomad u BG, pred Poljake, pa pre 2 godine u NS od Mice i ekipe, pa 2010 il 2011 u NS 2-0 kad su igrali grupnu fazu u Evropi (kiza bio na klupi), pa davne 1966 pred finale kupa sampiona, mi ih ugostili u NS i ispratili sa 1-0 :mrgreen:
Korisnikov avatar
Sasa1969
Postovi: 611
Pridružio se: Ned Sep 29, 2013 11:29 pm
Lokacija: Istok

Re: 5. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 19h

Post od Sasa1969 »

Danilo napisao:
Anticu obavezno dati prednost na beku u odnosu n a Burekovica
Garant se zajebavas ?
Slika
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: 5. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 19h

Post od Karlsson »

Dobri su i Antić i Bureković. Možda su i podjednaki.

Ali Bureković je trenutno u formi, našao je svoju ulogu u timu i ne treba ga dirati i menjati ništa. Barem dok su rezultati pozitivni.
Korisnikov avatar
Baltazar
Postovi: 376
Pridružio se: Pet Maj 24, 2013 9:31 pm
Lokacija: Socijalno

Re: 5. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 19h

Post od Baltazar »

Bureković ima izvanredan centaršut, praktično pola gola. Dobar osećaj za prostor i meku nogu za precizna dodavanja. U formi je i mora biti u prednosti nad Antićem, koji je takođe dobar igrač. Nama i trebaju dva leva beka zato što više nemamo Pušku koji je krpio sve rupe (usput Puška sve najbolje u životu i fudbalu ). Bureković izrasta u oslonca ekipe i ne bi smeli sada taj proces da narušimo.
Sem Rockova, Planića i Malbašića u oslonce ekipe u narednom periodu se nameću Subotić i Ovusu.
Mislim da će neko od njih odlučivati u pobedi na današnjem meču.

P.S. Može i Renan glavom za pobedu, nije problem
Vojvodina, jedna jedina!
vdn slaninar
Postovi: 985
Pridružio se: Pet Mar 30, 2012 9:46 am

Re: 5. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 19h

Post od vdn slaninar »

Ne igra im ni Djurdjevic.Neko je rekao da smo sad mnogo vise trkacka ekipa nego prosle sezone,bas bi to mogla da nam bude prednost a i u napadu imamo sasvim dovoljno kreacije za njihovu odbranu.Jankovic im dodje kao glavni i mislim da ce ga Antic\Burekovic pocepati ko svinja masan dzak.Voleo bi da im Mesarovic zavuce golcinu.
Korisnikov avatar
Душан
Postovi: 471
Pridružio se: Sub Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: 5. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 19h

Post od Душан »

Само нек одиграју борбено, па шта буде.
Korisnikov avatar
naseljekolumbija
Postovi: 1101
Pridružio se: Čet Avg 02, 2012 12:03 pm
Lokacija: NS,NN

Re: 5. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 19h

Post od naseljekolumbija »

Овај њихов шарлатан на клупи изгледа чува играче, вероватно им не играју Евертон и Ђурђевић. Одбрана им је шупља као швајцарски сир и брани им неки анонимус. Имамо велику шансу да их размонтирамо вечерас
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: 5. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 19h

Post od Voja »

Sve mi se nesto vrzma po glavi gol Vukasovica sa 24-25 metara :mrgreen:
Slika
Zaključana tema