Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post od Karlsson »

I šta je sa Mićinom? Dokle traje da suspenzija?

Ostadosmo bez krila. Sreća pa je Bempah prilagodljiv svakoj situaciji i poziciji pa može da igra i tamo.
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Transferi

Post od Turija »

E sad, ovako gledano izdaleka, o nasim transferima.
Dobro je da se oslobadjamo igraca koji nisu za Vojvodinu.Lose je sto smo se olako odrekli nekih koji jesu ili su ,,pali,, na probi"?
Cini mi se da se predsednik nadzornog odbora malo pribrao (ili se varam?) ali mi izgleda da je nesto nauceno iz sopstvenih gresaka, koje su nas kostale jako mnogo ( kao sto je promena trenera u zao cas, sukob sa vodecim igracima i gubitak evrica od UEFA ispadanjem u prvom kolu, kao i pad cene svim nasim igracima zbog toga...).
Nadam se da pocinje da shvata i prihvata da Vojvodina nije benzinska pumpa ili FK Veternik.Sto rece zvezdin igrac Vujadin Savic (parafraziram) dobio sam ime velike Legende i to je veliko breme i odgovornost za mene.
Vojvodina nije samo jedan covek.I nikad to ne moze biti.
Predsednik je dobio priliku da vodi veliki i legendarni Klub i to je velika odgovornost; da li ce u istoriji Kluba biti upamcen po dobru ili zlu?
A to najvise zavisi od njega samog, saradnje sa trenerima i igracima, kao i ostalima u Klubu, koji nadam se postoje i lojalni su Vojvodini.
Voleo bih da smo okrenuli taj list i naucili lekciju (makar i uz previsoku cenu).
Sto pre zatvorimo to poglavlje, bice nam bolje.Malo je ljudi koji imaju par stotina hiljada evra da podmire tekuce troskove Kluba do prelaznog roka i zato ko je imao te pare i preuzeo upravljanje Klubom, mora da preuzme i odgovornost za njega i njegove navijace, kao i siru drustvenu zajednicu.FKV je mnogo vise od fudbalskog kluba.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Transferi

Post od Rabba »

Steaua je poprilično zapela za Planića. Bekali i danas ima informacije o Bogdanu, navodno je uspeo da se dogovori sa upravom oko neke razlike u kešu, što je predstavljalo problem. Nekako mi se čini da naši odugovlače do utakmice sa grokbarima, da vide da li može eventualno da se pojavi neki novi kupac.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Transferi

Post od Turija »

Ozbiljan je trgovac Vukovic kada prodaje, samo dobro bi bilo da od toga imaju koristi Vojvodina i nasi igraci.
Zasad, samo je Klub ,,odrzan" 8 meseci.A dalje - ne zna se.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post od Voja »

Ko casti? :mrgreen: 6.strana u Zurnalu :mrgreen:
Slika
Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4043
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Transferi

Post od Milan »

Onako na prvu... kordic?
POŠTO OBRAZ ???!!!
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Transferi

Post od Rabba »

Voja napisao:Ko casti? :mrgreen: 6.strana u Zurnalu :mrgreen:
Ja nemam 6. stranu ispred sebe, a ni žurnal :mrgreen: Može neki info za neobaveštene?
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post od Voja »

Rabba napisao:
Voja napisao:Ko casti? :mrgreen: 6.strana u Zurnalu :mrgreen:
Ja nemam 6. stranu ispred sebe, a ni žurnal :mrgreen: Može neki info za neobaveštene?
Slika
Slika
Dragojlo
Postovi: 692
Pridružio se: Uto Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: Transferi

Post od Dragojlo »

Plakyy, nedostajaće mi njegova zaleganja na zemlju kad mu neko uputi malo višlji šut... :cry:
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Transferi

Post od gospodinFKV »

I tapkanje lopte kad je uhvati.

Putuj, srecno ti bilo! :cheers:
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post od Karlsson »

Najbolji potez dosadašnjeg prelaznog roka.
recni galeb
Postovi: 768
Pridružio se: Čet Okt 28, 2010 3:55 pm

Re: Transferi

Post od recni galeb »

У биографији да му стоји "човек који је пркосио гравитацији :lala: ", пола сата пада земљи на ниску лопту а на центаршут докаже сасвим супротан ефекат, Земља има несавладиву моћ да се од ње одлепи... :frown:
Ко се са њим усрећи Бог нека му је у помоћи...
Danilo
Postovi: 1012
Pridružio se: Ned Avg 17, 2014 1:07 pm

Re: Transferi

Post od Danilo »

Evo Partizan trazi golmana

Kosan nam ozbiljno rovari kod generacije 02, zvezda pokusava na sve nacine da dodje do dvojice najboljih iz te generacije.Za neupucene generacija 02 izuzetno jaka mozda i jaca od Sergejeve , 6 igraca u reprezentaciji 02 standardna

Nisam siguran da li ih Panta i dalje vodi upravo iz koketiranja sa zvezdom

Zna li neko vise
Korisnikov avatar
Red Marquis
Moderator
Postovi: 3777
Pridružio se: Ned Nov 09, 2008 4:49 pm
Lokacija: West Side

Re: Transferi

Post od Red Marquis »

Ima da kupim majicu Viskol zbog ovog otpuštanja Kordića :dance2:
Io odio Belgrado
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Transferi

Post od Turija »

Vojo, duplo pice za ovu vest od mene :cheers:
Vukovicu jedan veliki plus, rasteretili smo se permanentne brige za gol Vose.
Kordicu, kao momku, sve najbolje u daljoj karijeri i zivotu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Odgovori