5. kolo: VOJVODINA - partizan 0:1 (0:0)

Zaključana tema
Korisnikov avatar
KoKanidja
Postovi: 615
Pridružio se: Sub Feb 12, 2005 4:29 pm
Lokacija: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Re: 5. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 19h

Post od KoKanidja »

Umesto "TADA" samo napisao "sutra" :D . Meni utakmica izgleda sutra pocinje. A sto se tice Subotica mislim da moze jos bolje, nekad mi je predugo odsutan i neupotrebljiv i onda u potezu bljesne, sto je svakako dobro imati takvog u ekipi, a i borbenost mu ne manjka ali bi tu mogao jos malo agresivnije u defanzivi.
"...МИСЛИМ ДА САМ ТИ ВЕЋ РЕКАО ДА НЕЋЕМО СТАТИ"
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: 5. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 19h

Post od Karlsson »

Poredeći linije timova definitivno imamo boljeg golmana, odbranu (rekao bih da su sva četiri naša igrača bolja u odbrani), dvojac Vukasović-Jovančić bolji od dvojca Kosović-Jevtović, međutim sada će uskočiti Everton umesto Kosovića, pa bih rekao da smo tu negde. Njihov napad sa Tavambom, Sumom, Đurđevićem, pa i Jankovićem dosta jači od našeg. Jedino bi Malbašić mogao da im parira, možda i Bempah, ali on je bez iskustva što se ovakvih utakmica tiče. Subotić iako igra sve bolje mislim da nije taj kvalitet, a Mesarović je još zelen.

Dakle njihov jak napad protiv naše jake odbrane, naš slabiji napad protiv njihove slabije odbrane.
Korisnikov avatar
Forza Voša
Postovi: 568
Pridružio se: Pet Nov 29, 2013 6:22 pm

Re: 5. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 19h

Post od Forza Voša »

Karlsson napisao:Poredeći linije timova definitivno imamo boljeg golmana, odbranu (rekao bih da su sva četiri naša igrača bolja u odbrani), dvojac Vukasović-Jovančić bolji od dvojca Kosović-Jevtović, međutim sada će uskočiti Everton umesto Kosovića, pa bih rekao da smo tu negde. Njihov napad sa Tavambom, Sumom, Đurđevićem, pa i Jankovićem dosta jači od našeg. Jedino bi Malbašić mogao da im parira, možda i Bempah, ali on je bez iskustva što se ovakvih utakmica tiče. Subotić iako igra sve bolje mislim da nije taj kvalitet, a Mesarović je još zelen.

Dakle njihov jak napad protiv naše jake odbrane, naš slabiji napad protiv njihove slabije odbrane.
Ako stavimo napred Mihajlovica da nam bude sidras a iza njega Malbasic (levo), Bempah (sredina) i Neskovica/Afrije-a (desno) mogu da se slikaju, mogu da se kladim da bi smo im samo u prvom poluvremenu dali 3 komada.
„Hasta la Victoria Siempre!“
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: 5. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 19h

Post od Rabba »

Forza Voša napisao:...
Afriyie nije registrovan za superligu i dalje.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Cane
Postovi: 974
Pridružio se: Pet Jul 07, 2017 9:16 am

Re: 5. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 19h

Post od Cane »

Iako mislim sve najgore o trenutnom stanju u klubu, prilikama koje vladaju, a posebno ljudima koji ih kreiraju, ipak do nedelje u 21h traba da nam je jedino na pameti kako što jače i efikasnije podržati naše momke na terenu. To je najvažnije i to nam mora biti prvenstveni cilj sada, za druge i suštinske stvari će biti vremena narednih dana. Srećno momci i držite se, nema pritiska na vas, a svakako znam da se možete nositi s njima! Uz vas smo svim srcem!
Danilo
Postovi: 1012
Pridružio se: Ned Avg 17, 2014 1:07 pm

Re: 5. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 19h

Post od Danilo »

Forza Voša napisao:
Karlsson napisao:Poredeći linije timova definitivno imamo boljeg golmana, odbranu (rekao bih da su sva četiri naša igrača bolja u odbrani), dvojac Vukasović-Jovančić bolji od dvojca Kosović-Jevtović, međutim sada će uskočiti Everton umesto Kosovića, pa bih rekao da smo tu negde. Njihov napad sa Tavambom, Sumom, Đurđevićem, pa i Jankovićem dosta jači od našeg. Jedino bi Malbašić mogao da im parira, možda i Bempah, ali on je bez iskustva što se ovakvih utakmica tiče. Subotić iako igra sve bolje mislim da nije taj kvalitet, a Mesarović je još zelen.

Dakle njihov jak napad protiv naše jake odbrane, naš slabiji napad protiv njihove slabije odbrane.

Ako stavimo napred Mihajlovica da nam bude sidras a iza njega Malbasic (levo), Bempah (sredina) i Neskovica/Afrije-a (desno) mogu da se slikaju, mogu da se kladim da bi smo im samo u prvom poluvremenu dali 3 komada.
Mozda ne na ovoj utakmici ali treba ozbiljno razmisliti o taktici vracanja Malbasica na krilo ,a Mihajlovica staviti na spica.Subotica na krilo , a Bempah i Jovancic da se rotiraju na poluspica, mada razumem da Mesarivica treba istrpeti

Anticu obavezno dati prednost na beku u odnosu n a Burekovica
Korisnikov avatar
KoKanidja
Postovi: 615
Pridružio se: Sub Feb 12, 2005 4:29 pm
Lokacija: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Re: 5. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 19h

Post od KoKanidja »

Nece se gotovo sigurno sad nista menjati u ekipi, mada bi ja mozda zamenio mesta Suboticu i Bempahu, jer partizanova desna strana je dosta opasnija sa Sumom, a nasa leva strana sa Suboticem i Burekovicem je defanzivno dosta slabija od nase desne sa Bempahom i Lakicevicem. Al nece se ni to desiti.
"...МИСЛИМ ДА САМ ТИ ВЕЋ РЕКАО ДА НЕЋЕМО СТАТИ"
Korisnikov avatar
naseljekolumbija
Postovi: 1101
Pridružio se: Čet Avg 02, 2012 12:03 pm
Lokacija: NS,NN

Re: 5. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 19h

Post od naseljekolumbija »

ssnigd napisao: Koga bole za njih, neka namestaju I sudije, nece im biti prvi ni poslednji put.
Мажић суди, мислим да је он једини судија са којим можемо да будемо мирни што се тиче неког намештања. Али направио је велику грешку на јна у априлу у првенству, није судио чист пенал за нас.
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 5. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 19h

Post od Turija »

Videcemo, ali nije se nimalo proslavio u nasim utakmicama, narocito sa partizanom.
Ne ocekujem nista, samo da nas ne osteti u zoni suta i u 16m. Ovi sa arene bi to lako pokrili otrcanim floskulama sudijskog ubedjenja i vidjenja i visoko kotiranog statusa sudije.
Najvise me plasi da mi ne podlegnemo nekom strahu od partizana i ne pruzimo ono sto mozemo.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Banat
Postovi: 56
Pridružio se: Pon Sep 26, 2016 4:31 pm

Re: 5. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 19h

Post od Banat »

Suma im igra levo krilo, ali se ne snalazi dovoljno dobro jer prvo nije na odgovarajućem nivou fizičke spreme/forme, drugo što je polušpic, tako da očekujem da će Bempa špartati uz njega sve vreme, pritom im na levom boku igra i Miletić koji je u timu samo zato što po pravilima mora biti 11 igrača (samo da me ne demantuje sad iz vedra neba). Promeniće golmana i štopera, ali sam prilično siguran da će im Malbašić pobeći barem jednom, a to može biti meč viner. Ako Mesarović bude uspeo da se snađe na sredini, biće dobar igrač od njega.
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 5. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 19h

Post od Stexman »

Ja se secam Steve Milovca kako je resavao pitanja najboljih igraca... Kao recimo Piksija nekad...
U prvih 15 minuta ih tako odelje da se ovi ne vide posle celu utakmicu. Odmah od starta u kost... pa da vidis kako se preskace svako uklizavanje ;)
Bez respekta samo.... ni oni nas ne cene ni malo.
Korisnikov avatar
Qr0nJa
Postovi: 416
Pridružio se: Čet Sep 06, 2007 6:23 pm

Re: 5. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 19h

Post od Qr0nJa »

Ja jedva čekam da vidim ovog naseg Dijega Kostu kad krene da tuce Djurdjevica :D
...i nikad ne shvatiti to,sto volim tebe ja ludo jer srce moje vecno za tebe kucace znaj....
Korisnikov avatar
dulajlo
Postovi: 261
Pridružio se: Pon Avg 10, 2009 1:29 pm

Re: 5. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 19h

Post od dulajlo »

Da li neko ima sezonsku a ne ide na utakmicu? Ja sam zakasnio da kupim svoju a subotom, dan pred utakmicu, sezonske karte se ne prodaju.
recni galeb
Postovi: 768
Pridružio se: Čet Okt 28, 2010 3:55 pm

Re: 5. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 19h

Post od recni galeb »

Те би да злоупотребиш туђу? :shock:
У овом тешком тренутку за наш клуб само још ти да нам задаш завршни ударац! :cry:
Korisnikov avatar
Red Marquis
Moderator
Postovi: 3777
Pridružio se: Ned Nov 09, 2008 4:49 pm
Lokacija: West Side

Re: 5. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 19h

Post od Red Marquis »

Znači Dulajlo sledeći Vukovićev kandidat za suspenziju :whistler:
Io odio Belgrado
Zaključana tema