Super Liga - sezona 2023/24

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
vdn slaninar
Postovi: 985
Pridružio se: Pet Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od vdn slaninar »

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.p ... id=1291745" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od Voja »

Danas procitam komentar: Lalatovic je za Zvezdu osvojio vise bodova kao trener drugih klubova,nego sto je osvojio dok joj je bio trener :mrgreen:
Slika
ssnigd
Postovi: 3320
Pridružio se: Sre Maj 02, 2007 5:46 pm
Lokacija: NS

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od ssnigd »

Voja napisao:Danas procitam komentar: Lalatovic je za Zvezdu osvojio vise bodova kao trener drugih klubova,nego sto je osvojio dok joj je bio trener :mrgreen:
A golova je primio vise, nego prodavacica ljubavi na kackoj petlji. Ovaj Ilija Hoklica ne deluje lose kao trener.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od Turija »

Ivanovicu sve krenulo niz brdo, kad je napustio Napredak ili ti od onog naseg poraza od zvezde?
Dodje mu to kao kletva ostavljene devojke.
A o Lalatovicevim utakmicama protiv zvezde, sta reci osim da je najnasmejaniji kad izgubi od zvezde.Najvise im pomogne na protivnickoj klupi.
Sa ostalim protivnicima je vise nego korektan i lojalan trener klubu u kome radi.Ne moze da bude profesionalac protiv zvezde, samo sto bi bilo posteno da to kaze i protiv zvezde preda ekipu pomocnicima da vode utakmicu.
Medjutim, kakve pomocnike vodi sa sobom, to je isto.Tako da nema spasa tom klubu u mecu sa zvezdom.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Душан
Postovi: 471
Pridružio se: Sub Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od Душан »

Пенал за цигане за нијансу смешнији од јучерашњег пенала за партизан.
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od Turija »

Jel" neko gleda prenos utakmice Radnik-zvezda?
Sramota od sudjenja, umesto da dobije zuti karton zbog simuliranja, Pesic dobija penal.Umesto faula u zoni suta za Radnik, sudija odmahuje rukom itd, itd...
Ali zato u pomoc priskace komentator arene, da 5 puta ponovi kako je Cancarevic skrivio penal, ali se posle iskupio.
Ne znas ko je gori, komentator arene ili sudija djokic (valjda je taj?)Toliko nepostenog i nemoralnog sveta u javnosti, da je neverovatno i sve to jos u tv prenosu, kojeg gleda ogroman broj ljudi u Srbiji.Obraz ne postoji.
Ako nam ovako bude sudjeno u nedelju, malo sta cemo moci?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Душан
Postovi: 471
Pridružio se: Sub Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od Душан »

Turija napisao:Jel" neko gleda prenos utakmice Radnik-zvezda?
Sramota od sudjenja, umesto da dobije zuti karton zbog simuliranja, Pesic dobija penal.Umesto faula u zoni suta za Radnik, sudija odmahuje rukom itd, itd...
Ali zato u pomoc priskace komentator arene, da 5 puta ponovi kako je Cancarevic skrivio penal, ali se posle iskupio.
Ne znas ko je gori, komentator arene ili sudija djokic (valjda je taj?)Toliko nepostenog i nemoralnog sveta u javnosti, da je neverovatno i sve to jos u tv prenosu, kojeg gleda ogroman broj ljudi u Srbiji.Obraz ne postoji.
Ako nam ovako bude sudjeno u nedelju, malo sta cemo moci?
Издржао сам до пенала
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od Voja »

[video]https://www.youtube.com/watch?v=vYphuIyzeCQ[/video]

[video]https://www.youtube.com/watch?v=hfg8gi01rKo[/video] (premotati na 2:55)

[video]https://www.youtube.com/watch?v=lL-qZZ3uv70[/video] (premotati na 3:33)

[video]https://www.youtube.com/watch?v=PokPk-v_Mws[/video]

Da ne kopam dalje... nastupi golmana Radnika vec redovno protiv malih ekipa i protiv blizanaca su nebo i zemlja... slucajno?
Na prva 3 linka ucinak protiv blizanaca,a na cetvrtom proizvoljan,recimo ucinak protiv Vozdovca,mogao je i ucinak iz Krusevca...
Slika
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od ernesto »

Steta za Backu ali mislim da se ove sezone nece izvuci....
Borac ce se izvuci ponovo(grad je stao iza njih plus par bas jakih privatnika)!
Mislim da ce ispasti ili Radnik ili Zemun!
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od Karlsson »

Ja sam napisao još pre početka prošle sezone da sam čuo da će Bačku pustiti da ''preživi'' jednu sezonu u Superligi, a da će već iduće ispasti. Tako će izgleda i biti.
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od ernesto »

Karlsson napisao:Ja sam napisao još pre početka prošle sezone da sam čuo da će Bačku pustiti da ''preživi'' jednu sezonu u Superligi, a da će već iduće ispasti. Tako će izgleda i biti.
Steta,imaju prosek preko 2,000 po utakmici!
Korisnikov avatar
Marcello
Postovi: 954
Pridružio se: Sre Jan 10, 2007 2:21 pm
Lokacija: uvek na našoj strani

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od Marcello »

Karlsson napisao:Ja sam napisao još pre početka prošle sezone da sam čuo da će Bačku pustiti da ''preživi'' jednu sezonu u Superligi, a da će već iduće ispasti. Tako će izgleda i biti.
Ništa me ne čudi. Zaista mi deluje da je naš, nazovi fudbal, organizovan na nivou "Petoletki".
A, iskreno, Bačka je bila vrlo slaba i prošle sezone, prosto se videlo da se sve namešta da opstanu u ligi.
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
Korisnikov avatar
Душан
Postovi: 471
Pridružio se: Sub Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od Душан »

Приметио сам да се клубови жале на суђење после утакмице са Радничким. Ево Рад је већ трећи клуб, а одиграли су четири утакмице.
Korisnikov avatar
Del_Boske
Postovi: 365
Pridružio se: Ned Apr 25, 2010 1:30 am

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od Del_Boske »

Шта је било с тим кабловима и струјом на Чаиру?

Одложили су ваљда Лучане због несигурног стадиона, сад видим играју комотно?

Причало се да су измислили то са струјом како се не би окупљала неконтролисана маса на дан посете председника Нишу :D
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od Voja »

Uh... pregledao sad izvestaje sa svih utakmica proslog kola. Neverovatno je kakvi penali se sude na nasim terenima,pa sve smesniji od smesnijeg,na svakom mecu. Strasno. Mislim da gotovo nijedan penal nije bio u ovom kolu,a svirano ih je brdo,za Spartak,Zvezdu,Borac,Napredak,Vozdovac... pisem iz glave,mozda ih je jos bilo. Katastrofalno sudjenje. Na osnovu snimka rekao bih da je Macva zestoko pokradena u Subotic. Ali isto tako moram dodati da mi se dopadaju suboticki spic Nikolic i onaj japanac. Vozdovac zaista igra lep fudbal,izdominirao protiv Javora,njhov izvestaj je sadrzajan kao nosi prosle godine,milion sansi... Zemun protiv Cuke prezentovao brazilske akcije kod golova :mrgreen: Golman Radnika ponovo dobar,siguran i doneo doneo bod Radniku. Znaci,covek kiksa samo protiv blizanaca. Fudbalerima Mladosti ocigledno trebaju golovi vecih dimenzija,vec po ko zna koji put gledam izvestaje gde imaju bar 10-12 suteva na mecu,van okvira gola :o Golman Radnickog iz Nisa me lagano kupuje svojim odbranama,a za promasaje Pavkova rekao bih nista novo :mrgreen: Zamisli,navijas za klub u kojem se iz sezone u sezonu smenjuju Pavkov i Kojic u spicu napada :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Dobro,oni su bar igrali pojedinacno,a tandem Ozegovic Mudrinski je prica za sebe :mrgreen: Vredi ovo kolo pogledati u skracenim izvestajima,svega ima,najmanje ustvari najvise penala :mrgreen:
Slika
Odgovori