5. kolo: VOJVODINA - partizan 0:1 (0:0)

Zaključana tema
Korisnikov avatar
Grof Žekula
Administrator
Postovi: 2658
Pridružio se: Pet Jan 28, 2005 10:25 pm
Lokacija: Bulevar

5. kolo: VOJVODINA - partizan 0:1 (0:0)

Post od Grof Žekula »

Какви год да смо, какви год да су, где год да смо, где год да су, ово је више од утакмице.
Колико части и образа, знања и вештина, жеље и могућности имамо, видећемо у недељу од 19 часова!
Четири везане победе без примљеног гола, њихово "окретање" мислима ка Европи, гарантују да МОЖЕМО!
Зато нема пр(о)едаје у напред. Јасно?
Ко није у НС, пренос има на Арени 1.
Korisnikov avatar
madda fakka
Postovi: 1114
Pridružio se: Sre Jun 04, 2008 7:15 pm
Lokacija: Adice

Re: 5. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 19h

Post od madda fakka »

Rabba napisao:.... Zamislite šamarčinu našem fuzbalu, ako crni izgube dve vezane tekme...
Ovo sam i ja pomislio kada sam video 1:3 a isto tako me krenula paranoja sta ako dobijemo nkp? Jel to znaci da moramo da izgubimo od Javora i Spartaka? Ja se nadam dosadnom 0:0 rezultatu u nedelju, tj. mirnoj mrezi 5 utakmica za redom.
I Bog je Slaninar...
Korisnikov avatar
N13
Postovi: 1968
Pridružio se: Pet Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 5. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 19h

Post od N13 »

Onaj Kljajic je gori od Kordica... Samo sutati cim se ukaze prilika za to, i neki ce uci sigurno!
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: 5. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 19h

Post od Voja »

Bice zanimljiv mec,tradicionalno grizemo protiv njih... njihov napad mozda i najbolji u ligi,nasa odbrana za sada dobro stoji... nas napad solidan njihova odbrana nikakva. Vezni red bez velikih znalaca u obe ekipe,oni imaju Evertona mi Jovancu i Vukasovica... ne treba da ih se plasimo.
Slika
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: 5. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 19h

Post od gospodinFKV »

Voja napisao:ne treba da ih se plasimo.
Davno nisu sastavili ekipu koje se bilo ko od nas plasi. Svako ko se plasi ove tekme, plasi se svih onih mogucih scenarija van terena, iza kulisa. Kanta od kluba, kanta od ekipe :cheers:
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: 5. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 19h

Post od Karlsson »

Ja se najviše plašim da smradovi sada ne posegnu za nekim delovanjem izvan terena kako bi ostvarili pozitivan rezultat posle blamaže sa Voždovcem.

Posle ispadanja od Olimpijakosa i poraza od Voždovca teško mi je da poverujem da će i našu utakmicu prepustiti slučaju, pa da rizukuju opet skandiranja ''Uprava napolje'' što je tamo neretka pojava.
knudsen
Postovi: 17
Pridružio se: Sre Avg 17, 2016 11:12 am

Re: 5. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 19h

Post od knudsen »

Evo već neko vreme čekamo da kola krenu nizbrdo, ali nekim čudom pobede se ređaju. Niko nije očekivao 4 4 0 0 / 8:0. Ipak, da se ne lažemo, igra nije bila toliko blistava. Bilo je tu i malo sreće i nešto lakšeg rasporeda. Ali svaka čast za ovih 12 od 12.

Sad nam stižu ovi tuđmani u vrlo zgodnom trenutku. Oni moraju, a mi ne moramo ništa. To bi moglo da igra ulogu. Nešto mi pada na pamet da bi mogli da prođu i gore nego protiv Voždovca ako se budu previše otvorili. Odbrana im je suviše nesigurna da bi smeli da ostave toliko prostora igraču poput Malbašića. A i Bempah bogami dobro šparta do desnoj liniji, mogle bi tu sevati dobre kontre. Zatim, Subotić je zapravo vrlo zanimljiv igrač, a smejao sam se kad je stigao kao pojačanje iz Dobanovaca. Sad je već nakupio nekoliko asistencija i čini se da odlično sarađuje sa Malbašićem.

Ukratko, imamo oružja da pobedimo crno državno mezimče. Pamte oni par baš ružnih noći na Karađorđu u bliskoj prošlosti. Priredimo im još jednu. :devil:

I naravno, dočekajmo kako dolikuje našeg dragog Vuleta i milog nam Nebojšu Kosovića. Mahnimo i Ivici Ilijevu u svečanoj loži.
vdn slaninar
Postovi: 985
Pridružio se: Pet Mar 30, 2012 9:46 am

Re: 5. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 19h

Post od vdn slaninar »

Bez Leonarda su smesni,on je pravio taj visak,razliku.Kosovic,Everton koga se mi tu bojimo,suvi prosek.Odbrana im je poljuljana,neuigrana i sem Ostojica ostalo su rupe.Lakicevic i Burekovic treba da se paze vise kartona i foliranja od Djurdjevica i Jankovica nego njihovog znanja,tu cemo i lomiti mec.Tambalamba nema sta da trazi pored Planica i Alvesa.Nasi aduti su jaka odbrana,maestralni Malbasic,Bempah,Subotic koji se namece svojim asistencijama,odgovornoscu u igri.Uz posteno sudjenje mozemo da igramo,cak smo i blagi favoriti.I dalje ne ocekujem neki visok plasman,al protiv cigana i grobara uvek ocekujem borbu do krvi i pobedu.
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: 5. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 19h

Post od Rabba »

Kao što sam već napomenuo, vodim neku svoju mini statistiku ligaških utakmica i golova, i jedna zanimljiva informacija mi je upala u oko, pa da je podelim sa vama u vidu trivije, dok čekamo tekmu sa grohbarima :)

Dakle, samo 6 igrača od onih koji su u klubu su postizali golove u ligi za Vošu. Evo i liste:

1. Filip Malbašić - 20
2. ? - 4
3. Joseph Bempah - 3
4. ? - 2
5. Nemanja Subotić - 1
5. Stefan Mihajlović - 1

Da li možete bez konsultacije neta da odgonetnete dva upitnika?
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: 5. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 19h

Post od Voja »

2 Zlicic... 4...mozda Jovancic... a rekao bih da je i Lakicevic mozda dao gol,a mozda i nije
Poslednja izmena od Voja u Čet Avg 10, 2017 1:44 pm, izmenjeno 1 put ukupno.
Slika
Dragojlo
Postovi: 692
Pridružio se: Uto Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: 5. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 19h

Post od Dragojlo »

Valjda Zličić 2,a Antić 4,a!??
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: 5. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 19h

Post od gospodinFKV »

Zlicic 4 valjda, a dva tipa Jovancic
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: 5. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 19h

Post od Karlsson »

Zličić 4, Jovančić 2.
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: 5. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 19h

Post od Rabba »

4 gola ligaška za Vojvodinu do sada je postigao Lazar Zličić, i on je trenutno drugi po tom parametru u našem klubu, što je info koji je za mene bio prilično iznenađenje. 2 gola u ligi je postigao Dušan Jovančić.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Korisnikov avatar
PelezinhoFkv
Postovi: 210
Pridružio se: Uto Avg 19, 2014 8:57 am
Lokacija: Liman, Novi Sad

Re: 5. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 19h

Post od PelezinhoFkv »

Istok naš kao i prošle godine, malo pre rekoše kad sam išao po sezonsku :cheers:
"Zvezda i Partizan uvek bile političke organizacije koje su se bavile sportom"
Zaključana tema