3. kolo: VOJVODINA - Bačka 1:0 (0:0)

JackSparow
Postovi: 99
Pridružio se: Čet Sep 24, 2009 12:15 pm

Re: 3. kolo: VOJVODINA - Bačka, subota 5. avgust u 20h

Post od JackSparow »

Kreteni sa B92 su ladno ovo objavili kao vest:

"Vojvodina je u lokalnom derbiju nadigrala Bačku 1:0, golom sedam minuta pre kraja sa igračem više.
To je treći trijumf ekipe Nenada Lalatovića u nizu, a treći poraz Bačke ove sezone.
Pobedu dana zabeležila je Mačva koja je razbila Javor sa 4:0. Šapčani su u Ivanjici izdominirali u poslednjih pola sata kada su postigli sva četiri pogotka.... "


http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.p ... id=1290287" onclick="window.open(this.href);return false;

Slobodno im posaljite komentar.
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: 3. kolo: VOJVODINA - Bačka, subota 5. avgust u 20h

Post od Voja »

Voja napisao: Kvalitetniji smo tim na vise pozicija i trebali bi da ih ocetkamo,ali... Dovoljno je da Malbasic nema dan i oni maltene vec imaju bod u dzepu....
Mec je protekao tacno prema ocekivanju. Ne znam sta bih rekao,prelepa akcija kod gola,sta cemo kad Malbasa ode!? Kakav crni Zlicic? Prodao je danas sve sto se prodati moglo. Nas veliki problem je sto na klupi nemamo igraca koji moze da podigne tim kad udje,da preokrene igru... Spremo,Stamenic,Zlicic,Mihajlovic... lele majko mila.... Mihajlovic jos nesto i pokazuje,ali mi logicnije da pocne mec,da izmori stopere,pa da onda udje neko ko ce zavrsiti posao. Rockov,Planic,Vukasovic,Jovancic,Malbasic... kicma ovog tima,ostali se slepaju
Slika
Korisnikov avatar
naseljekolumbija
Postovi: 1101
Pridružio se: Čet Avg 02, 2012 12:03 pm
Lokacija: NS,NN

Re: 3. kolo: VOJVODINA - Bačka, subota 5. avgust u 20h

Post od naseljekolumbija »

Утакмица благи ужас, али играчима свака част што су издржали на 33,34 степена по мраку. Ово су били нехумани услови.
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 3. kolo: VOJVODINA - Bačka, subota 5. avgust u 20h

Post od Turija »

Ko šiša b92, ne moraju ni objaviti naš rezultat, ali kad objave tabelu mi 9 bodova iz 3 kola.
Arena popušta u anti Vojvodina stavu, barem m ise tako čini, dok je Jovana uvek i bila korektna.
Utakmica teška.
Bačka motivisana (dosta je bilo i naših bivših igrača ,trener, pa možda i zbog toga, a i zbog lošeg starta).
Pobeda zaslužena, uz dosta naših propuštenih šansi za gol.
Slažem se Vojo da je to navedena kičma tima, ali polako se uklapaju u tim Bureković, odličnim prodorima i centaršutevima iz trka i prekida.
Zatim Mesarović. Moramo ga istrpeti, kao i mladog Neškovića.Šteta ako i Mićina ne vratimo u pogon.
Svakako, ako se kičma tima slomi, bićemo u velikom problemu.
Ne znam kakav je stoper mladi Veselinović?Verovatno, nije džabe na klupi.
Liga je vrlo nedefinisana, po pitanju kvaliteta timova.Otuda i puno čudnih i neočekivanih rezultata.Tako da sve je otvoreno.
Inače, čestitke svima na večerašnjoj pobedi, želji i zalaganju.
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
lazarr
Postovi: 812
Pridružio se: Sre Okt 20, 2010 10:01 am

Re: 3. kolo: VOJVODINA - Bačka, subota 5. avgust u 20h

Post od lazarr »

Užas od utakmice. Stvarno je bilo pretoplo i to je opravdanje za slab tempo utakmice ali su i tu napravljene extremne razlike.
Ista je temperatura bila i za Lakićevića i Vukasovića kao i za ostale pa su ova dvojica pretrčala kao svi ostali zajedno...
Sram nek bude svakog ko se pita i protestvuje zašto Zličić ne igra više. Dečko nažalost čak ni ne liči na profi fudbalera. Čist rekreativac poput likova sa Đačkog igrališta.
U Bačkoj je bilo više takvih, i to baš naši bivši igrači. Luka Luković i pogotovo Makarić. Taj je i Zličića zajebao. Dečko ne može na 100m ispod 17-18 sekundi da istrči. Mladi momci a toliko nespremni. Traba da ih je sramota zbog Veseljka koji u poznim godinama vredi više od celog tima.
Kod nas Malbašić ipak jeste klasa, posle njega Planić, treća kategorija Jovančić i Renan a ostali srpskoligaški prosek. Zbog tih par igrača sakupljamo bodove, a kad oni ovih dana odu, onda će biti povuci-potegni sa svima.
Danilo
Postovi: 1012
Pridružio se: Ned Avg 17, 2014 1:07 pm

Re: 3. kolo: VOJVODINA - Bačka, subota 5. avgust u 20h

Post od Danilo »

Neko ce reci , najvaznije da smo uzeli 3 boda ,vazna su 3 boda itekako ,ali ovo sto sam danas gledao nekad nije bilo ni na nivou Novosadske lige i nista mi ne uliva optimizam u bilo kakav plan kvalitetne Vojvodine ,posebno ako odu Malbašić i Planić,
Blizanci nikad nisu imali dominantnije timove ,sve ovo ispod je blaga katastrofa
Ne slazem se sa većinom forumaša u pogledu Burekovića i smatram da je Antic igračina za njega
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: 3. kolo: VOJVODINA - Bačka, subota 5. avgust u 20h

Post od Rabba »

Vojo, uz duzno postovanje, Spremo i Stamenic nisu vise u klubu.

Klupa nam je bila

Pilipovic, L. Zlicic, Antic, Dejan Zukic(2001. godiste), Veselinovic, Neskovic i Mihajlovic.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: 3. kolo: VOJVODINA - Bačka, subota 5. avgust u 20h

Post od Voja »

Rabba napisao:Vojo, uz duzno postovanje, Spremo i Stamenic nisu vise u klubu.
Ma pricam o igracima,koji su do sada uvodjeni da prave preokrete :mrgreen:
Slika
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 3. kolo: VOJVODINA - Bačka, subota 5. avgust u 20h

Post od Turija »

Možda je na terenu to izgledalo drugačije (mnogo slabije), ali meni na TV i nije izgledalo tako loše.
Za onu sinoć Napredak-Radnik, neuporedivo.
Videćemo sutra Spartak i Čukarički na pravom testu.
Nadam se da će dobro namučiti favorite?
Baš da vidimo blizance, kad ne igraju 150%.Da vidimo ,,suvu materiju,, ekipe.
Poslednja izmena od Turija u Ned Avg 06, 2017 12:30 am, izmenjeno 1 put ukupno.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: 3. kolo: VOJVODINA - Bačka, subota 5. avgust u 20h

Post od Karlsson »

Za pola godine smo promenili prva dva golmana bez da nas je i jedan golman napustio ili novi došao.
Korisnikov avatar
Душан
Postovi: 471
Pridružio se: Sub Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: 3. kolo: VOJVODINA - Bačka, subota 5. avgust u 20h

Post od Душан »

Уживајмо стањем на табели , и резултатима док су сви на окупу. Не могу ни да замислим каква ће екипа бити без Планића и Малбашића , а можда и још неког.А ви што причате да нам је лига на српсколигашком нивоу, јел мислите на српску лигу или ову као супер лигу, јер нам је лига на нивоу аметерске а не српсколигашке. Све захваљујући држави која убацује милионе у два бунара без дна, а остали клубови немају ни за киселу воду.Она два зла ће уништити све живо захваљујући буздованима који навијају за њих и држави. Издвојиће се Чукарички као приватни клуб, и вероватно Раднички кога је преузео нишки СНС. То не значи да ће гристи против близанаца што ће се видети већ данас. Остали клубови по систему снађите се.
ssnigd
Postovi: 3320
Pridružio se: Sre Maj 02, 2007 5:46 pm
Lokacija: NS

Re: 3. kolo: VOJVODINA - Bačka, subota 5. avgust u 20h

Post od ssnigd »

Drzava ( Vucic) je odredila strategiju razvoja sporta u Srbiji, trpaj ciganima I grobarima kintu, narod srecan I zadovoljan. Ne daj Boze da cigani udju u grupe, onda smo propali totalno.
PS. Bitna su tri boda, a igracima ne zameram nista, cak ni Zlicicu posto se videla neka zelja I zar u odnosu na ranije tekme. Gazi decko, radi na odbrani, znacice I tebi I klubu.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Korisnikov avatar
KoKanidja
Postovi: 615
Pridružio se: Sub Feb 12, 2005 4:29 pm
Lokacija: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Re: 3. kolo: VOJVODINA - Bačka, subota 5. avgust u 20h

Post od KoKanidja »

To je onih 1-0 koje smo ocekivali. Ali sigurno smo ocekivali i mnogo vise na terenu da vidimo posle prve dve pobede. Dobro je da smo se mislim spustili na zemlju malo, i mi i igraci, a pobedili smo. Na terenu je bilo uzas igrati kako sam cuo. Zato sad svi koji su mozda izneverili ocekivanja na terenu (po meni kompletan vezni red i napad osim Malbasica) imaju dobru priliku da se iskupe vec u sredu, a ovo treba sto pre zaboraviti, pogotovo drugo poluvreme gde nas nije bilo nigde a uveli smo drugog napadaca, i da nije bilo crvenog kartona za koji nas je sudija debelo castio, nebi pobedili verovatno.
"...МИСЛИМ ДА САМ ТИ ВЕЋ РЕКАО ДА НЕЋЕМО СТАТИ"
Korisnikov avatar
Sasa1969
Postovi: 611
Pridružio se: Ned Sep 29, 2013 11:29 pm
Lokacija: Istok

Re: 3. kolo: VOJVODINA - Bačka, subota 5. avgust u 20h

Post od Sasa1969 »

Za mene utisak veceri Firma
Ludacko navijanje i solidna brojnost s obzirom da je avgust mesec i da je temperatura +40 C.
Slika
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 3. kolo: VOJVODINA - Bačka, subota 5. avgust u 20h

Post od Turija »

Da li je bio penal, nad Burekovićem, kada ga je sudija sankcionisao žutim kartonom, navodno zbog simuliranja?
Jovančić je trgao nogu, pre nego što je Makarić pao.E sad, da li je bilo ikakkvog kontakta, teško je bilo videti i na ponovljenom i usporenom snimku?
Mislim da je sudija ,,častio,, i Palančane za još jedan neosuđeni penal, kada se Stefan Nikolić branio rukama od lopte u stilu golmana.
Sada, neko ko poznaje dobro propise, mogao bi nam objasniti tu situaciju.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Zaključana tema