Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
vdn slaninar
Postovi: 985
Pridružio se: Pet Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Transferi

Post od vdn slaninar »

http://www.zurnal.rs/fudbal/vojvodina/5 ... -ofk-backu" onclick="window.open(this.href);return false;
Ode jos jedan.Stvarno nije nista pokazao,srecno.
Korisnikov avatar
Душан
Postovi: 471
Pridružio se: Sub Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: Transferi

Post od Душан »

Да, само је овај први који је отишао а да није отеран.
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Transferi

Post od Rabba »

http://www.fkvojvodina.rs/2017/08/vanic ... ravom-putu" onclick="window.open(this.href);return false;
Vanić napisao:Šef stručnog štaba Vojvodine nije želeo mnogo da govori o igračima koji još uvek nisu registrovani za prvi tim, ali se još jednom osvrnuo na odlaske fudbalera.

- To su pitanja za administraciju, ali nadam se da ćemo do kraja prelaznog roka na raspolaganju imati sve igrače koji su nam došli. Bubalo je na putu da raskine ugovor, Stamenić je prešao u Borac, a Spremo u Bačku.
Pa ovo je spektakl :lol:
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post od Karlsson »

Znao sam da Bubalo neće ni igrati posle odlaska Bataka, ali baš da će odmah raskinuti...
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Transferi

Post od Rabba »

Ode Trujić, i zvanično.

http://www.fkvojvodina.rs/2017/08/truji ... samo-lepo/" onclick="window.open(this.href);return false;
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Korisnikov avatar
newnowapv
Postovi: 589
Pridružio se: Ned Dec 06, 2009 4:05 pm
Lokacija: Telep

Re: Transferi

Post od newnowapv »

Jel ostaje neko?
Jesmo inkasirali koji dinar ove godine?
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Transferi

Post od Rabba »

Saga oko Planića se nastavlja, mediji u Rumuniji danas tvrde da je dogovor između FCSB(Steaua, kojoj je vojska oduzela ime, grb i istoriju) i Vojvodine postignut i da bi Planić koliko već danas mogao da potpiše za rumunskog vicešampiona.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Korisnikov avatar
Душан
Postovi: 471
Pridružio se: Sub Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: Transferi

Post od Душан »

Дакле још Малбашић, и удри бригу на весеље.
Banat
Postovi: 56
Pridružio se: Pon Sep 26, 2016 4:31 pm

Re: Transferi

Post od Banat »

Kako pišu "mediji", Steaua nudila 300 'iljada, Voša tražila pola miliona. Zanima me na čiju stranu je prevagnulo.
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Transferi

Post od Rabba »

Koliko sam razumeo, to su bili pregovori u trenutku dok je Steaua došla tek do Plzenja. Sad kad su prošli, i kad su sigurni učesnici evrope, Bekali je navodno spreman da se otvori. 300.000 mu je neko rekao da je otpusna klauzula za Planića, ali pošto se kod nas ništa ne zna, navodno mu je klub tražio 500k. Jasno je da od 500k nema ništa, čini se da bismo mogli oko 400 prihodovati od Planića. No, ovo su samo moja nagađanja, da sačekamo realizaciju posla, pa ćemo znati tačno.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Transferi

Post od Turija »

Sta bi znacio sporazumni raskid ugovora? Po logici stvari igrac oprasta dug, klub za uzvrat daje papire.
Sve je to ok, smanjujes dug, ali novaca nema, a treba klub da funkcionise i dalje. Kako?
Mora da ulazi u obecanja i nove dugove. Malo je 500k za zivot FKV. Znaci, mora otici jos neko da bi imao efektivu za tekuce troskove do narednog prelaznog roka. Zvezda uvali Plavsica za preko milion, mi ne mozemo Panica za pola. Nesto tu ne stima.
Realno, imamo jos samo 3 igraca za koje mozemo dobiti pare iz inostranstva: Malbasic, Rockov i Jovancic. Ali ako i oni odu, onda mozemo da se pozdravimo sa prvom polovinom tabele.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
churguzijanac
Postovi: 2018
Pridružio se: Uto Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Transferi

Post od churguzijanac »

500 milki za Malbasica je malo.Verovatno racunaju da ce to da udje u klub, a to sto ide po dzepovima je bar dva puta vise.Za Melega je trazio milionce, tako da Filip ne bi smeo za manje.Nego jel zna neko kako se to zavrsilo sa Melegom?
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post od Karlsson »

Богдан Планић у Стеауи, Војводину напустио и Бубало

http://www.zurnal.rs/fudbal/super-liga/ ... o-i-bubalo" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Transferi

Post od Rabba »

Karlsson napisao:Богдан Планић у Стеауи, Војводину напустио и Бубало

http://www.zurnal.rs/fudbal/super-liga/ ... o-i-bubalo" onclick="window.open(this.href);return false;
To su sve prepakovane informacije postavljene ovde na forumu danas. Nista se nije znacajno dogodilo...
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Transferi

Post od ernesto »

Mi imamo samo 50% od Plane a 50% njegov menadzer
Odgovori