Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3911
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Transferi

Post od Rabba »

Srecno Nikola u daljoj karijeri.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9555
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post od Voja »

Mislim da sa ovih zadnjih par odlazaka aposlutno nista ne gubimo... svi su imali sansu,nisu se pokazali
Slika
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Transferi

Post od gospodinFKV »

Nije bitno ko je otisao, da li je pokazao nesto, i da li je kvalitet ili ne. Ovde je bitno na koji nacin su otisli. Pumpadzija je potpuno van kontrole.
vdn slaninar
Postovi: 985
Pridružio se: Pet Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Transferi

Post od vdn slaninar »

Nisam neki fan Bate al od kad je on umro postojanje nase skole je obesmisleno.On je gurao nasu decu u prvi tim,od tada do danas nismo nikog afirmisali i prodali iz nase skole,pogotovo za ozbiljnu lovu.Posle njegove smrti rasprodala se sampionska generacija omladinaca i to je to.Postavlja se pitanje sta ce nama skola,za koga mi pravimo igrace.Mi nismo afirmisali napadaca sto godina pa nisu Susnjar,Mudrinski,Ilic,Curko,Krstevski nista losiji od Vlahovica,Jovica,Saponjica.Te kombinacije sa menadzerima ce unistiti klub. Micina suspendovati na pola godine za primer drugima,naravno ako ima ugovor i ako ga je klub ispostovao.Slucaj Micin mi je isti kao onda Vukelja kad je hteo kod Muslina i ciganije, pa suspenzija pa ode Muslin,pa nikom ne trebas,svi te zaborave,zbog tih menadzera koji su ga lozili nije nikad postao neki igrac kako su mu predvidjali.Nikola stvarno nema kvalitet za nas,al postoji valjda normalan nacin da mu se kaze.Stvarno je sustina problema ovo sto je rekao gospodinFKV.
Brane
Postovi: 517
Pridružio se: Sre Jan 26, 2005 5:18 am
Lokacija: Otava, Kanada

Re: Transferi

Post od Brane »

Jedno (ili dva) hipoteticko pitanje: Dodje omladinac da potpise profesionalni ugovor zajedno sa svojim menadzerom I zahteva da bude vlasnik 50% ugovora?
Ili, pozoves prvotimca na potpisivanje novog ugovora gde bi se izbrisala slicna klauzula u postojecem ugovoru. On naravno odbije. Sta dalje?

Da podvucem, hipoteticka pitanja jel nemam pojma sta se desava u klubu. Ali ovo bi bili prvi koraci koje bih ja uradio da preuzmem klub.
I sta bi se dalje desavalo? Pa skrajnuo bih te igrace I trazio nove. Naravno bez samaranja u svlacionici :-)
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Transferi

Post od Stexman »

Ozbiljan klub ne moze da pristaje na ovakve uslove. Na pola ugovora, na kojekakve procente...
To se mora unapred objaviti, koji su uslovi pod kojim moze igrac doci u Vojvodinu i nema popustanja!
Ako se mora pristati na 50% ugovora, to moze pod uslovom da je izlazna klauzula mnogo veca od procenjene i uz duplo duzi ugovor.

A nasim omladincima pod stipendijskim ugovorom zabraniti kontakt sa menadzerima sve dok ne potpisu prvi profesionalni ugovor.
Ja ne vidim drugo resenje... Jer sta ce detetu, koje je proslo sve nase selekcije i pod stipendijom je, menadzer? Ako je pod stipendijom to valjda znaci da mi imamo prece pravo na potpis profesionalnog ugovora ili se mozda varam. Sta ce mu menadzer dok ne dodje do prodaje u neki drugi klub...
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3911
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Transferi

Post od Rabba »

Kovacevic je juce i zvanicno postao clan niskog Radnickog.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Transferi

Post od ernesto »

Rabba napisao:Kovacevic je juce i zvanicno postao clan niskog Radnickog.
I nas bivsi ljubimac blizu potpisa tamo....Rulet majstor :mafia:
recni galeb
Postovi: 768
Pridružio se: Čet Okt 28, 2010 3:55 pm

Re: Transferi

Post od recni galeb »

Како ми се чини том Радничком само још Корда фали... :devil:
ssnigd
Postovi: 3320
Pridružio se: Sre Maj 02, 2007 5:46 pm
Lokacija: NS

Re: Transferi

Post od ssnigd »

recni galeb napisao:Како ми се чини том Радничком само још Корда фали... :devil:
Nismo mi te srece :beg:
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Korisnikov avatar
Neizlecivi
Postovi: 1446
Pridružio se: Pet Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Transferi

Post od Neizlecivi »

Au koja ekipa... Korda, Trajko, Kovacevic... :mafia:

Inace, jedna lepa slika sa Gojkovog Instagram profila :)
https://www.instagram.com/p/BXT012qgGmI ... ojko_kacar" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3911
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Transferi

Post od Rabba »

U nedostatku boljih informacija, cini se da posle inicijalnog izduvavanja zbog 200.000 razlike u ceni Bekali ipak skontao kvalitet kod Planica. Opet divlja po tv-u, i objavljuje igrace koje ce dovesti. Planic je ponovo jedan od njih, i najavljuje realizaciju svih poslova u narednih 4-5 dana.

Sto se tice Kordica, nije registrovan i dalje, tako da ga sigurno jedno vreme necemo gledati. Malo razmisljam, Rockov, Peric, Kordic i Ilic. Mislim da imamo najjaci golmanski cetverac u ligi od nastajanja Srbije.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Korisnikov avatar
tulip
Postovi: 633
Pridružio se: Pet Jan 23, 2009 10:31 am
Lokacija: tik uz VOŠU

Re: Transferi

Post od tulip »

Ko je bekali?
DAJ GOL!!!
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post od Karlsson »

Vlasnik Steaue.
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Transferi

Post od ernesto »

Korda je suspendovan,zato sto se bio uspavao za jutarnji trening!
Odgovori