1. kolo: VOJVODINA - Čukarički 1:0 (0:0)

Zaključana tema
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Čukarički 1:0 (0:0)

Post od Turija »

naseljekolumbija napisao:Не заносим се, него само не волим те приче као згазиће нас. Ко овде да нас згази? Можда само лажне величине уз помоћ судија
Iskren da ti budem, ja sam ocekivao da ce nas razbiti presing igrom.Ne bas 4:0, kao nedavno, ali na srecu Lalatovicev presing je izostao, a mi imali Ovusua na terenu 3ipo minuta, za pobedu i prvo mesto na tabeli.
Sta ces vise :dance2: .
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Banat
Postovi: 56
Pridružio se: Pon Sep 26, 2016 4:31 pm

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Čukarički 1:0 (0:0)

Post od Banat »

Daj da ne očajavamo. Kod projektovanih 0:4 svako od nas bi potpisao ovu pobedu, koliko god mršava i bleda bila. Ovusu bratina :mrgreen: Ovo ce mu doneti kredit, a da se posteno nismo ni upoznali s njegovim kvalitetima. Imao je onu stvar da šutne kako je šutnuo i uđe. Ono što me čudi je promašaj Malbašića u situaciji 1 na 1, fudbalski je izbacio čuvara, ali bi svako od nas plasirao loptu u dalji ugao, no dobro, klasa je on, nećemo mu zameriti. Mićin dobro osveženje, Brazilac korektan, nadam se da će Planić ostati dovoljno dugo u klubu da se uz njega nauči disciplini. Ostali manje-više na očekivanom nivou. Idemo dalje...
Danilo
Postovi: 1012
Pridružio se: Ned Avg 17, 2014 1:07 pm

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Čukarički 1:0 (0:0)

Post od Danilo »

Ono sto sam video ne uliva mi nikakvo poverenje u tim i igru i ne bi voleo da poletimo kao sto znamo.Imali smo srece.Čukaricki s obzirom na kvalitet i finansijsku stabilnost veliko razocarenje.

Radujem se pobedi i cestitke igracima
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Čukarički 1:0 (0:0)

Post od Turija »

Banacanin, bas to sto kazes da bi svi uradili, Malbasic nije hteo, vec je hteo da nadmudri Kirovskog (koji je, ipak, imao srece, jer vise je Malbasic pogodio njega u nogu, nego sto je ovaj to odbranio, kada je vec telom posao u dalji ugao).Barem ja imam takav utisak.
U biti, dobro je Malbasic hteo, samo nije uspeo.Desava se to i najvecim igracima.Ja bih mu vise zamerio na rezervisanoj igri, ali ne mogu ni to, s obzirom na cinjenicno stanje u Klubu i odnos uprave prema njemu.
Neocekivano solidno smo veceras izgledali, znajuci kroz sta prolazimo.
Drugo, dobro kazes, iako smo se nadali porazu, svi smo zeleli pobedu.
:cheers:
Ovom pobedom sacuvali smo imidz i ime velikog kluba, koji i kad je u problemu je nedostizan na terenu za ostale novokomponovane.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Čukarički 1:0 (0:0)

Post od Stexman »

Ja bih da pohvalim malog Mićina za debi. Decko je odigrao sasvim lepo za svoju prvu utakmicu. Vracao se nazad da pomogne i u par navrata oduzeo loptu protivniku. Steta sto mu nije bolje sela ona jedna lopta, bio bi to debi za pamcenje.
Planic i Alves odlicni, ali spori. Planic i ne toliko spor. Alvesu treba utakmica ali onih par dodavanja u prazno kad je izbacio Burekovica pokazuje da je skolovan fudbaler.
I ovaj Mihajlovic mi sve vise deluje kao dobar posao. Bio sam skeptican ali momak dobio sve vazdusne duele sa igracem na ledjima... Ako ohladi ludu glavu, bice od njega nesto.
Bemba, sta reci postade junak za 3 minuta.
Ostale necu da kudim ali ima tu par momaka koji nisu za prvi tim.
Roki
Postovi: 73
Pridružio se: Ned Jul 14, 2013 9:04 pm

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Čukarički 1:0 (0:0)

Post od Roki »

Ovoj ekipi nedostaje kreativac na sredini bezidejnost na trideset metara lopta levo desno gore dole pa na kraju nigde,fali tu i Trujic,Bempah ni manje minutaze ni boljeg ucinka dobro se kretao,trazio loptu otvarao,bili smo bolji od Cuke za Bempahovih tri minuta trke sa vremenom i to je to...Inace Vanic nema veze sa zivotom opskuran tip na nivou Jasara.
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Čukarički 1:0 (0:0)

Post od Karlsson »

Meni niste jasni vi koji kažete da brazilac nije bio loš. Ja sam ga danas barem 5 puta opsovao. Nije mi bilo svejedno svaki put kada je imao loptu. Kao da se plašio lopte i protivnika, pa je gledao što pre da je se oslobodi kako zna i ume.

S druge strane nije mi jasan toliki hejt prema Mihajloviću, a bilo je dosta ljudi na stadionu koji su mu dobacivali. Smatram da je apgrejd u odnosu na Ašćerića i Trifunovića. To je valjda jedina pozicija gde smo se pojačali. Da je moglo bolje, moglo je, ali kao što sam rekao deluje mi bolje od prethodna dva rešenja.
CRD FCV
Postovi: 1457
Pridružio se: Pon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Čukarički 1:0 (0:0)

Post od CRD FCV »

johnny napisao:Trujićeva "reč"??!
Veruješ u to?
Да, а ти у вуковићеву?
Korisnikov avatar
Pera Centar
Postovi: 810
Pridružio se: Sub Jan 18, 2014 12:01 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Čukarički, petak 21.07. u 20h

Post od Pera Centar »

Lokalpatriota napisao:
Pera Centar napisao:
Lokalpatriota napisao:Ko iole normalan moze i dalje da ide na utakmice nakon svega sto su nam ovi skotovi uradili?
Sad je pravo vreme da se ide na stadion, podrzi Vojvodina i otera peta kolona!
Sanjaj sanjaj... ne idu stvari tako kako si ti zamislio. Da to tako funkcionise, sto puta bi se stvari promenile vikanjem "uprava napolje", a to se cuje na stadionu vec bar 10 godina... to je grebanje po povrsini i izbegavanje sustine problema, hiljadu uprava se izmenilo do sada, a stvari uvek ostaju iste. Idenje na stadion je davanje legitimiteta celokupnoj situaciji koliko god da je namera ljudi koji idu plemenita...
Secam se kad se na vremena kada su se na povike i peticiju navijaca(pravih) menjale uprave i odlazili treneri.

Od 1989. godine sam bio protiv svih uprava predsednika i finansijera, ali navijam za Vojvodinu.

Nikom ja ne dajem legitimitet.

Gledam zato sto su utakmice koje igra Vojvodina za mene vise od fudbala.
Danilo
Postovi: 1012
Pridružio se: Ned Avg 17, 2014 1:07 pm

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Čukarički 1:0 (0:0)

Post od Danilo »

Mihajlovic je dobar spic , mnogo bolji od Ascerica,Pavkov...treba mu malo podrske od svih nas.imao je ili ima prgavu narav ,ali na treneru i timu je da to iskoriste na pravi nacin, na terenu.Kao klinja bio je dominantan u svon uzrastu

https://youtu.be/Jab6sxe8kaI" onclick="window.open(this.href);return false;

Ne moze ovo svako
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Čukarički 1:0 (0:0)

Post od Turija »

Danilo napisao:Mihajlovic je dobar spic , mnogo bolji od Ascerica,Pavkov...treba mu malo podrske od svih nas.imao je ili ima prgavu narav ,ali na treneru i timu je da to iskoriste na pravi nacin, na terenu.Kao klinja bio je dominantan u svon uzrastu

https://youtu.be/Jab6sxe8kaI" onclick="window.open(this.href);return false;

Ne moze ovo svako
Slažem se i napisao sam sinoć da Mihajlovica može (is)koristiti.
Žustar je, snažan i ima jak nagon za borbu i gol, kao što smo sinoć videli i od Bempaha, s tim što Bempah ima i brzinu, a to ubija domaće fudbalere.
Malbašić, Bempah, pa i Mićin (u perspektivi) su nerešivi problemi za spore odbrane srpskih timova.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Čukarički 1:0 (0:0)

Post od Voja »

Volim predvideti nesto na kladionici... juce zovu sa svih strana,pitaju "dvojka,je l da?". rekao sam im,nemojte se sa Vosom zajebavati.I tako na srecu i bilo,srce mi puno. Da je ostalo 0:0,bilo bi da smo nekako odrzali nulu,ovako je bogovski. 3 velika boda. Konkurentni smo za titulu i u drugom kolu :mrgreen: :cheers: Sastav... sta znam,meni brdo novih igraca,koje sam prvi put gledao. Rockov,Planic,Jovancic,Vukasovic i Malbasic po meni zasluzuju dres Vose. Svi ostali su zamenjivi. Strasno sam razocaran sto nemamo ofanzivnu igru po bokovima,da bekovi istrcavaju,otvaraju i veznjacima bi se tako olaksao posao. Onaj brazilac,podseca i na Pleca pomalo :) Ne mogu donositi sud na osnovu jednog meca,ali moguce da bude bolji od Puskarica na toj poziciji. Taj Micin je i meni odmah zapao za oko. Samo rad i trud decko i vratice ti se kad tad. Sto se Mihajlovica tice,svaka cast za onaj duel pre gola,kako mu je samo legao na kicmu onaj iz Cuke,juuu.... Inace i ponovo cu ponoviti,ucinkom Ascerica u Vojvodini sam zadovoljan. Mihajlovic moze biti koristan samo ako su Lakicevic i Burekovic 65% utakmice na protivnickoj polovini. I dalje tvrdim da bi nam Stojanovic iz Nisa legao kao budali samar. Sto se Malbasica tice ne zameram mu promasaj,onako osloboditi se cuvara je fudbalska umetnost,a to sto nije usla... uci ce drugi put. Definitivno najveci majstor sa loptom u timu. I na kraju Bempah :mrgreen: Odusevljen sam kako na kraju sve ispalo. Za to malo vremena na terenu neverovatno koliko se otvarao i uvek bio slobodan... samo ne znam zasto,da li sto je radilica,munja,da li sto ga Vanic ubacio samo da popuni izmene ne dajuci mu nikakve obaveze u igri... uglavnom,idealan scenario. Sa 3 boda u Surdulici,bili bi vec posle drugog kola najprijatnije iznenadjenje sampionata :mrgreen: Samo... ovaj Vanic... gde njega iskopase... ako se dobro secam,mislim da su nam tada (za vreme igrackih dana) iz Zvezde dosli Vani i napadac Vulevic... da nam je bar ovaj drugi trener pa da se na utakmicama nadamo ponekad i 3+ :mrgreen:
Slika
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Čukarički 1:0 (0:0)

Post od Turija »

Voja napisao: Mihajlovic moze biti koristan samo ako su Lakicevic i Burekovic 65% utakmice na protivnickoj polovini. I dalje tvrdim da bi nam Stojanovic iz Nisa legao kao budali samar. Sto se Malbasica tice ne zameram mu promasaj,onako osloboditi se cuvara je fudbalska umetnost,a to sto nije usla... uci ce drugi put. Definitivno najveci majstor sa loptom u timu. Samo... ovaj Vanic... gde njega iskopase... ako se dobro secam,mislim da su nam tada (za vreme igrackih dana) iz Zvezde dosli Vani i napadac Vulevic... da nam je bar ovaj drugi trener pa da se na utakmicama nadamo ponekad i 3+ :mrgreen:
Dugo (možda i nikad) neću zaboraviti tih prvih pola sata naše igre protiv Slovaka, sa Batakom kao trenerom, tj igru naših bekova na protivničkoj polovini.Batak me je neočekivano prijatno iznenadio tom ofanzivom, kada su svi naši igrači, a pogotovo veznjaci, mogli da podignu svoju igru skoro na evropski nivo.Za veznjake je ,,banja,, kada se otvaraju bekovi, isto kao i za c-fora.A noćna mora , kada to izostane.I dalje verujem da bi Batak i tamo napao Slovake, barem u prvih pola sata, za koje vreme bi uletela jedna lopta u mrežu domaćina i to bi bio kraj njihovih nadanja.
Vanić ih je taktikom zakočio našu igru i igrače i tamo i sinoć ovde, a imao je oproban model na dlanu.Nisu svi igrači kao Malbašić da mogu na petoparcu da okrenu protivničkog fudbalera ili Bempah da im pobegne.
Ovakvom taktikom Vanić ubija veznjake, krila i bekove.I, naravno, realizaciju napadača.
Vojo, gde je Vulević trener?Da je li sa njima dvojicom tada došao i Matijašević u Vošu?Čisto podsećanja radi.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Борчевац
Postovi: 132
Pridružio se: Sre Avg 31, 2016 11:12 pm

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Čukarički 1:0 (0:0)

Post od Борчевац »

Искрен да будем нисам се надао побједи Воше,синоћ нисам стигао да погледам утакмицу,па сам погледао снимак на арени 3,а прије него што сам кренуо да гледам,нисам улазио на нет да провјерим како је завршила утакмица,и када сам очекивао Х,фрајко га скуца у мрежу :D ,фудбал и није био нешто,Малбашић промашио нешто што се ријетко маши,али након гола у 93 минути то се лако заборави :D :cheers:
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Čukarički 1:0 (0:0)

Post od Voja »

Turija napisao:Vojo, gde je Vulević trener?Da je li sa njima dvojicom tada došao i Matijašević u Vošu?Čisto podsećanja radi.
Ma ne znam da li je Vulevic uopste trener :mrgreen: A i sa datumima/godinama sam na ratnoj nozi,nego mi eto ostalo u nekom secanju V&V cini mi se da su bili Vanic i Vulevic. Za Matijasevica iskreno ne znam... Sta je imena proslo kroz Vosu.... Pa mi smo vise trenera promenili nego neki klub igraca :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Gleda li neko Jamajku,igra li onaj nas tamo? Vidim da su odlicni na prvenstvu. Steta, za tog igraca,bio bi pojava i atrakcija,(jos ako i nesto zna...) kao onaj najbolji drugar brzog Gonzalesa :mrgreen:
Slika
Zaključana tema