1. kolo: VOJVODINA - Čukarički 1:0 (0:0)

Zaključana tema
Борчевац
Postovi: 132
Pridružio se: Sre Avg 31, 2016 11:12 pm

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Čukarički, petak 21.07. u 20h

Post od Борчевац »

Волио бих да Воша стартује побједом,али је то нереално за очекивати,туга шта стока из ваше управе раде клубу.Срећно данас,требаће вам.
CRD FCV
Postovi: 1456
Pridružio se: Pon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Čukarički, petak 21.07. u 20h

Post od CRD FCV »

На текму бих отишао само да поздравим Лалата, Ожеглог и наравно Пушкарића, неискоришћеног аса. Али нека, преживеће и они и ја без тога.
Lokalpatriota
Postovi: 15
Pridružio se: Pon Jul 10, 2017 10:28 pm

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Čukarički, petak 21.07. u 20h

Post od Lokalpatriota »

Pera Centar napisao:
Lokalpatriota napisao:Ko iole normalan moze i dalje da ide na utakmice nakon svega sto su nam ovi skotovi uradili?
Sad je pravo vreme da se ide na stadion, podrzi Vojvodina i otera peta kolona!
Sanjaj sanjaj... ne idu stvari tako kako si ti zamislio. Da to tako funkcionise, sto puta bi se stvari promenile vikanjem "uprava napolje", a to se cuje na stadionu vec bar 10 godina... to je grebanje po povrsini i izbegavanje sustine problema, hiljadu uprava se izmenilo do sada, a stvari uvek ostaju iste. Idenje na stadion je davanje legitimiteta celokupnoj situaciji koliko god da je namera ljudi koji idu plemenita...
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Čukarički, petak 21.07. u 20h

Post od Karlsson »

Ti se potpisuješ ''Lokalpatriota'', a jedan od prvih postova ti je ''šta ćete na utakmici''?

Ja idem, pre svega zbog Vojvodine, jer Vojvodina je Vojvodina bez obzira na razne Vukoviće i igrače koji su trenutno u njoj.

Iću dok imam živaca i volje i zato što je tek početak sezone, pa bar da vidim kako će nas krenuti rezultatski.
Danilo
Postovi: 1012
Pridružio se: Ned Avg 17, 2014 1:07 pm

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Čukarički, petak 21.07. u 20h

Post od Danilo »

Ja idem, pre svega zbog Vojvodine, jer Vojvodina je Vojvodina bez obzira na razne Vukoviće i igrače koji su trenutno u njoj.


BRAVO
Procice i ova nesreca
CRD FCV
Postovi: 1456
Pridružio se: Pon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Čukarički, petak 21.07. u 20h

Post od CRD FCV »

Војводина у којој се шамарају играчи није Војводина
Lokalpatriota
Postovi: 15
Pridružio se: Pon Jul 10, 2017 10:28 pm

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Čukarički, petak 21.07. u 20h

Post od Lokalpatriota »

Karlsson napisao:Ti se potpisuješ ''Lokalpatriota'', a jedan od prvih postova ti je ''šta ćete na utakmici''?
Pa upravo zato to i kazem. Patriotizam se ne ogleda u politickoj korektnosti, vec bas suprotno. Ovo sto trenutno nosi to ime nije moja voljena Vojvodina. Ovo je jedan najobicniji parazit koji zivi na racun gradjana Novog Sada. Ja volim Vojvodinu, a ne Zvezdu 2. Jedino privatizacijom se moze povratiti FK Vojvodina kojom ce se Novosadjani ponositi, samo sto ce morati da prodje jos 50 godina dok se ta osnovna stvar ne ukapira... do tada je idenje na ovaj cirkus gubljenje vremena. I nisam ja bogamo bas jedini koji tako smatra, jer da jesam, prosecan broj gledalaca bi bio puuuuuuno veci, Vojvodina ima armije pravih navijaca kojima je dokurcilo da gledaju sta im lesinari decenijama rade od kluba koji sada ne pripada nikome, a opet omogucava situaciju raznima da raskosno zive na racun svih nas!

I nece stvari samo tek tako "proci" same od sebe, pogotovo ne radjenjem stvari koje nikad nisu donele rezultate. Ako "uprava napolje" nikad nije pomoglo, sto bi sad bilo drugacije?
Korisnikov avatar
Del_Boske
Postovi: 365
Pridružio se: Ned Apr 25, 2010 1:30 am

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Čukarički, petak 21.07. u 20h

Post od Del_Boske »

https://youtu.be/kjJ1bsnxxhs" onclick="window.open(this.href);return false;

"We're up to our ears in gloaters here 'Can I come in for a gloat?' they shout and we shout back 'Oh you heartless gloaters!"
#Blackadder
Korisnikov avatar
Душан
Postovi: 471
Pridružio se: Sub Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Čukarički, petak 21.07. u 20h

Post od Душан »

И поред победе екипа нам је јако танка. Момцима свака част на борбености, Планић докторски, овај Алвеш може бити појачање само да се спреми у на тренинзима, а брат Бембах :D . Идемо даље.
johnny
Postovi: 386
Pridružio se: Sub Mar 19, 2011 1:56 pm
Lokacija: wild east

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Čukarički, petak 21.07. u 20h

Post od johnny »

@ crd

Trujićeva "reč"??!
Veruješ u to?
Lokalpatriota
Postovi: 15
Pridružio se: Pon Jul 10, 2017 10:28 pm

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Čukarički, petak 21.07. u 20h

Post od Lokalpatriota »

johnny napisao:Trujićeva "reč"??!
Veruješ u to?
Verujem u Melegovu rec kome su kao prvo jedva dali mesto u timu, pa ga onda ponizavali, oteli mu traku kapitensku, a onda ga oterali ko poslednje pseto i sad jos tvrde da on zeli da osteti klub??? I to ce naravno sve lepo da se zaboravi, ko sto se stvari zaboravljaju vec godinama unazad i sve ispocetka...
Korisnikov avatar
naseljekolumbija
Postovi: 1101
Pridružio se: Čet Avg 02, 2012 12:03 pm
Lokacija: NS,NN

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Čukarički, petak 21.07. u 20h

Post od naseljekolumbija »

Где су ови "прогнозери" типа 4:0 за Чукарички?
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Čukarički, petak 21.07. u 20h

Post od Turija »

Cestitka momcima za pobedu, a Vanic neka slavi Bempaha (da on je znao da ce Bempah za 3 minuta provedenih na terenu resiti utakmicu agresivnoscu :roll: ).Bolje mu je da prizna da je publika uvela Bempaha, a on napravio alibi izmenu.
Veliko iznenadjenje je nasa pobeda i veoma slabo izdanje Cukarickog (u pravu je Lalatovic sto se ljuti na upravu, koja je pustila Radonjica u zvezdu, pred prvu prvenstvenu utakmicu, a sa kojim je uigravao ekipu na pripremnim utakmicama - toliko o privatnom profesionalnom klubu kao uzoru i resenju problema u srpskom fudbalu).Struka se vec mora izboriti da se pita za teren, a ne da su alfa i omega uprave klubova, a treneri odgovorni za rezultate.
Mi ne treba da se zanosimo ovom pobedom, jer nismo igrali nista. Bempah nam doneo 3 boda, kao sto bi recimo i Meri to radio, da je dobio sansu.
Videli smo tu razliku, sta znaci brz, cvrst i zeljan gola fudbaler.
Odlican je bio Planic, Jovancic, Vukasovic i Rockov.Dopao mi se Micin.
Brazilac ce biti OK na stoperu.
Dobra partija i Burekovica, samo ga Vanic sputava u ofanzivi.
Malbasic prokockao zicer.
Mihajlovic moze da posluzi na domacem terenu, da se dobro rve u 16m.
Ostali slabo vidljivi.
Prekasne izmene, ali eto imao je Vanic srece, sto je poslusao publiku.
Tim nema kondicije za celu utakmicu, a i takticki i mentalno je razbijen.
Svaka pobeda Vojvodine mi je draga, pa i ova, a narocito zbog Bempaha.
Dosta publike na zapadu, s obzirom na sva dogadjanja u Vosi.
Nista nam ne preostaje, nego da igramo dalje u nezanimljivom domacem prvenstvu i nadamo se da ce doci bolja vremena za Vojvodinu, nekom ludom srecom.
PS
Naselje, ne zanosi se.Lako mozemo da puknemo vec na sledecoj ili nekoj drugoj utakmici i sa 4:0.
Srecom imamo Rockova, pa je to malo teze.
Cukaricki je veceras odigrao neverovatno slabo sa igracima koje ima u timu. Naravno za domace prilike.
Nije cak bilo ni poznate Lalatoviceve presing igre i kondicione spremnosti.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
naseljekolumbija
Postovi: 1101
Pridružio se: Čet Avg 02, 2012 12:03 pm
Lokacija: NS,NN

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Čukarički 1:0 (0:0)

Post od naseljekolumbija »

Не заносим се, него само не волим те приче као згазиће нас. Ко овде да нас згази? Можда само лажне величине уз помоћ судија
ssnigd
Postovi: 3320
Pridružio se: Sre Maj 02, 2007 5:46 pm
Lokacija: NS

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Čukarički 1:0 (0:0)

Post od ssnigd »

Niko se ne zanosi pobedom. Losi smo da to boli, ali onaj osecaj kada brat Owusu daje gol nema cenu I masa koja je podivljala :mrgreen: Cini mi se da ce to biti jedino lepo secanje na ovu sezonu.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Zaključana tema