1. kolo: VOJVODINA - Čukarički 1:0 (0:0)

Zaključana tema
Korisnikov avatar
Forza Voša
Postovi: 568
Pridružio se: Pet Nov 29, 2013 6:22 pm

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Čukarički, petak 21.07. u 20h

Post od Forza Voša »

ernesto napisao:Od samoc pocetka treba krenuti: UPRAVA NAPOLJE!!!

I na svako pozivanje severa prema istoku ili zapadu treba odmah krenuti sa uprava napolje a mozda i skandiranjem Nikoli Trujicu.
„Hasta la Victoria Siempre!“
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Čukarički, petak 21.07. u 20h

Post od ernesto »

Nas mentalitet ubi,mogu da se kladim da nece biti UPRAVA NAPOLJE cak i ako izgubimo!
Korisnikov avatar
Душан
Postovi: 471
Pridružio se: Sub Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Čukarički, petak 21.07. u 20h

Post od Душан »

Forza Voša napisao:
ernesto napisao:Od samoc pocetka treba krenuti: UPRAVA NAPOLJE!!!

I na svako pozivanje severa prema istoku ili zapadu treba odmah krenuti sa uprava napolje a mozda i skandiranjem Nikoli Trujicu.
И Стаменићу. А и Пушкарића и Ожеговића треба поздравити.
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Čukarički, petak 21.07. u 20h

Post od Rabba »

Jel se to samo meni čini, ili se smeši prvi start Mihajloviću, već sutra?

Nije registrovan Spremo, Bubalo je povređen... Čini se ili Živković na krilu, Malbašić u špicu, ili Malbašić na krilu, Mihajlović u špicu...

Mali Živković mi ni malo ne uliva neko poverenje, protiv Proletera je bio bukvalno nevidljiv... Mihajlovića odbijam i da komentarišem...
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Korisnikov avatar
naseljekolumbija
Postovi: 1101
Pridružio se: Čet Avg 02, 2012 12:03 pm
Lokacija: NS,NN

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Čukarički, petak 21.07. u 20h

Post od naseljekolumbija »

severozapad napisao:Sve kapiram ali ne i da se Vojvodina piše malim slovom a drugi klubovi velikim.
Видиш да је трол
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Čukarički, petak 21.07. u 20h

Post od Turija »

http://sport.blic.rs/fudbal/domaci-fudb ... sa/n1qxx9e" onclick="window.open(this.href);return false;
Mozemo reci za Lalatovica i ovo i ono, ali on sebi ne bi dozvolio da pred mec sezone, ode da igra utakmicu za veterane zvezde, kao sto je ,,spasilac,, Vanic ucinio, a Vosa ispade iz Evrope, kao neki seoski klub.
Veoma postujem ovo sto je Lalatovic izjavio, sada kada nije morao. Ostala je samo mracna senka u mecu sa zvezdom. Ali ok, ipak je to emocija. I nasem Vujketu, Vojvodina je bila u srcu iznad svih.
Ovo sada sto je Lalatovic rekao vrlo je korektno, iako na nasu zalost nije tacno, jer pregazice Vosu, kao plitak potok.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Marcello
Postovi: 954
Pridružio se: Sre Jan 10, 2007 2:21 pm
Lokacija: uvek na našoj strani

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Čukarički, petak 21.07. u 20h

Post od Marcello »

Bitno je da Vanić ne odustaje od titule. malo me sramota i u njegovo ime. :oops:
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Čukarički, petak 21.07. u 20h

Post od gospodinFKV »

Taj vanic je smesan kao crtani film. Jasar je za njega Murinjo licno. Prosto neverovatno da neko moze posle samo jedne zvanicne i jedne generalke prijateljske da izgleda kao da je potpuno izgubio kompas. Uzas...
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Čukarički, petak 21.07. u 20h

Post od Voja »

U ruznalu na samo 5cm razlike u dva teksta pisu razliciti termini meca,jedan je 19h drugi 20. U medjunarodnoj rubrici Vukan Savicevic daje izjavu kako ce njegov Slovan valjda pobediti Brana i Bran se spominje na par mesta u tekstu. Ima li u ovoj zemlji bilo sta normalno vise!?
Slika
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Čukarički, petak 21.07. u 20h

Post od gospodinFKV »

Kad smo vec kod Brana, Ruzomberok ih razmontirao u Norveskoj i prosao dalje.
Cane
Postovi: 974
Pridružio se: Pet Jul 07, 2017 9:16 am

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Čukarički, petak 21.07. u 20h

Post od Cane »

Turija napisao:http://sport.blic.rs/fudbal/domaci-fudb ... sa/n1qxx9e
Mozemo reci za Lalatovica i ovo i ono, ali on sebi ne bi dozvolio da pred mec sezone, ode da igra utakmicu za veterane zvezde, kao sto je ,,spasilac,, Vanic ucinio, a Vosa ispade iz Evrope, kao neki seoski klub.
Veoma postujem ovo sto je Lalatovic izjavio, sada kada nije morao. Ostala je samo mracna senka u mecu sa zvezdom. Ali ok, ipak je to emocija. I nasem Vujketu, Vojvodina je bila u srcu iznad svih.
Ovo sada sto je Lalatovic rekao vrlo je korektno, iako na nasu zalost nije tacno, jer pregazice Vosu, kao plitak potok.
Iako sam u startu imao ogromnu rezervu i negativan odnos prema njegovom dolasku, priznajem da sam pogrešio jer je Lalatović sve vreme boravka na našoj klupi bio više nego korektan, a uz to i pokazao mnogo više emocije za Vošu od mnogih "naših". Takođe, koliko god je mogao borio se s vetrenjačama, savezom, sudijama i ostalim nefudbalskim stvarima, zbog čega je svaki čas dobijao kazne i opomene i često bio pljuvan u medijima za koje znamo ko ih kontroliše.

Svi pominju te mečeve sa zvezdom, ali realno gledano do danas niko nije izneo bilo kakav ozbiljan i iole proverljiv argument da on tada nije želeo pobedu nego je eto bio srećan zbog poraza. Sve se svodi na lične utiske, koji mogu a ne moraju imati veze s realnošću. Eto, posle ga nije bilo pa nam se desio onaj veleobrt na Karađorđu, a ja sam ubeđen da bi pod njegovim vođstvom ta utakmica bila drugačije završena, ali i to je takođe samo moj utisak, jer ko zna šta bi bilo kad bi bilo. Uostalom, setimo se da je baš on zaustavio onaj "neverovatni i rekordni niz pobeda" o kojem su trubili do iznemoglosti i duvali se da su u 2-3 evropska kluba po tome i da će postaviti nedostižni rekord. U svakoj izjavi je na pitanja o zvezdi iskreno odgovarao da su oni klub kojem u svakom pogledu duguje mnogo i najviše, ali da kao profesionalac prvenstveno zastupa interes kluba u kojem se trenutno nalazi, tada smo to bili mi.Za mene sasvim dovoljno da ga poštujem.

Na stranu i to da sam 100% siguran da bi sa njim i drugačijim prilikama u klubu sad mislili o trećem kolu kvalifikacija, a ne bavili se ovom kataastrofom i tugovankom, ali to je sad posebna priča.

Zbog svega toga, ja ću ga, pored Puškarića i Ožegovića, večeras pozdraviti kad se pojavi na stazi, a siguran sam da ni njemu ovo večeras neće biti jedna od onih običnih utakmica i da će imati drugačiji osećaj od prvog trenutka kada se pojavi na Karađorđu.
Lokalpatriota
Postovi: 15
Pridružio se: Pon Jul 10, 2017 10:28 pm

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Čukarički, petak 21.07. u 20h

Post od Lokalpatriota »

Ko iole normalan moze i dalje da ide na utakmice nakon svega sto su nam ovi skotovi uradili?
vdn slaninar
Postovi: 985
Pridružio se: Pet Mar 30, 2012 9:46 am

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Čukarički, petak 21.07. u 20h

Post od vdn slaninar »

Ja i dete vodim,bolest.
Vosa je sve
Postovi: 118
Pridružio se: Čet Feb 09, 2017 11:48 pm

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Čukarički, petak 21.07. u 20h

Post od Vosa je sve »

Lalat nije izgubio u novom sadu dok je bio u vosi
ocekujem da ce nam pokazati gde smo
primamo 3 4 komada bez sikiracije
Korisnikov avatar
Pera Centar
Postovi: 810
Pridružio se: Sub Jan 18, 2014 12:01 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Čukarički, petak 21.07. u 20h

Post od Pera Centar »

Lokalpatriota napisao:Ko iole normalan moze i dalje da ide na utakmice nakon svega sto su nam ovi skotovi uradili?
Sad je pravo vreme da se ide na stadion, podrzi Vojvodina i otera peta kolona!
Zaključana tema