1. kolo: VOJVODINA - Čukarički 1:0 (0:0)

Zaključana tema
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Čukarički, petak 21.07. u 20h

Post od gospodinFKV »

Ma na papiru ova ekipa uopste nije losa. Problem je mentalno stanje u kojem su igraci. Ovakve turbulencije bi i na Ronalda ostavile traga, a ne na njih. Ljudi, ovi momci su u kanalu. Pokazali su u nekoliko navrata da umeju da odigraju kako treba, ako je atmosfera u timu dobra.

Kako bilo ko da odigra kad zna da sutra moze i pored 16-17 golova u sezoni da bude oznacen kao slaba karika u timu. Ovaj lik je potpuno van kontrole, i to utice na tim definitivno.
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Čukarički, petak 21.07. u 20h

Post od Turija »

KoKanidja napisao:Ja se jos nadam da mozemo da odigramo dobar fudbal dok su Planic i Malbasic tu, posle ce biti bas velik problem.

Rockov - Antic, Planic, Alves, Lakicevic - Bempah, Jovancic - Zlicic (Mesarovic), Subotic (Cebara), Malbasic - Mihajlovic (Afrije)

Po meni ovako nesto moze da izgleda. Mislim da je u ovom trenutku Malbasic mnSSogo upotrebljiviji u vezi nego u spicu tigde bi verovatno bio odsecen skroz.
Iako mislim da bi mnogo opasniji bili sa 2 spica, Malbasic i Afrije, jer ovaj moze da igra, a ovaj i da gradi i skoci, a pogotovo pobegne za razliku od Mihajlovica, al to nema niko muda da odigra, cak ni da proba na treningu.
Kod nas se igra 4-2-3-1 kao da niko nikad u fudbalu nije igrao drugacije, cak sam mozda i ja zaboravio da postoji druga taktika
Slazem se da su nabrojanih 11 i jos 2-3 igraca OK za nasu ligu.
Samo svi domaci treneri se drze jedne taktike 25 godina, kao pijan plota, a ona odvela fudbal u ambis.
Kao da ne gledaju evropske timove, nemaju internet i svu vrstu komunikacije na dlanu.
Jeste, ali onda nema novaca od menadjera.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Душан
Postovi: 471
Pridružio se: Sub Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Čukarički, petak 21.07. u 20h

Post od Душан »

Ових 11 још и боже помози, и под условом да уместо Суботића игра Стаменић јер је класа за њега. Али с обзиром ко нам је на челу клуба од овога нема ништа, нема теорије да овај Алвеш заигра, а знајући какву тактику воли наш тренер нисам сигуран да ће екипа уопште почети утакмицу са шпицем. Нисам неки оптимиста ни по питању Бембаха у стартних 11.
Korisnikov avatar
KoKanidja
Postovi: 615
Pridružio se: Sub Feb 12, 2005 4:29 pm
Lokacija: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Čukarički, petak 21.07. u 20h

Post od KoKanidja »

I ja bih stavio Stamenica pre, i za Bubala bi tu bilo mesta kad bi se spremio 100%, ali njega nema sad ni na treninzima, nemam pojma sta je sa njim. Tako da sam napisao ovo sa obzirom na to sta se desava sa njih dvojicom.
Alves nadam se da ce igrati jer pricaju da je dosta bolji od Kovacevica i Babica. Samo i kod njega je problem sto nije prosao pripreme, pa se bio nesto malo povredio kad je dosao i onda bio bolestan pa zato nije igrao zadnju prijateljsku, al sad opet trenira redovno.
"...МИСЛИМ ДА САМ ТИ ВЕЋ РЕКАО ДА НЕЋЕМО СТАТИ"
Korisnikov avatar
KoKanidja
Postovi: 615
Pridružio se: Sub Feb 12, 2005 4:29 pm
Lokacija: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Čukarički, petak 21.07. u 20h

Post od KoKanidja »

A Bempah ili Vukasovic ce biti pitanje kroz celu sezonu verovatno. Mislim da je Bempah pravi moderan zadnji vezni, ne bezi od igre i trazi loptu, ako je izgubi odma je tu da je vrati, tako je vaspitan :) ima odlican i pas, i shut i ubacaj, dok Vukasovic mislim da se sakriva od lopte, i stariji je 5 godina, a ganac sa jednom sezonom ovde moze biti pozvan za reprezentaciju.
"...МИСЛИМ ДА САМ ТИ ВЕЋ РЕКАО ДА НЕЋЕМО СТАТИ"
Danilo
Postovi: 1012
Pridružio se: Ned Avg 17, 2014 1:07 pm

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Čukarički, petak 21.07. u 20h

Post od Danilo »

Lagana pobeda Čuke, borimo se za 6 mesto ove sezone.
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Čukarički, petak 21.07. u 20h

Post od Voja »

Danilo napisao:Lagana pobeda Čuke, borimo se za 6 mesto ove sezone.
Ne brini,zategnuce to sve cika Vukovic,niko nece smeti od gostiju da se javi u svlacionicama kada budu kod nas,a ne da pricaju sa sudijama na poluvremenu :mrgreen: Lagano napadamo titulu,samo opusteno :cheers:
Slika
Korisnikov avatar
Grof Žekula
Administrator
Postovi: 2658
Pridružio se: Pet Jan 28, 2005 10:25 pm
Lokacija: Bulevar

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Čukarički, petak 21.07. u 20h

Post od Grof Žekula »

ДНЕВНИК napisao:Вошине дилеме пред старт сезоне против Чукаричког

Жреб је хтео да се у петак (20 часова), у 1. колу нове сезоне у Суперлиги Србије састану фудбалери Војводине и Чукаричког.

Биће то најзанимљивији сусрет премијерне рунде, уједно и утакмица којом се првенство званично отвара, а веома незахвално било би определити се за то ко је фаворит. Због чињенице да играју на свом стадиону, црвено-бели из Новог Сада имају минималну стартну предност, али остали чиниоци указују на то да су изгледи за победу прилично уједначени.

Биће ово први долазак Ненада Лалатовића у Нови Сад од када је, у децембру прошле године, напустио Вошу и “Карађорђе”. Емоције су, убеђени смо, и даље изражене и код овог младог стручњака, али и код играча и навијача црвено-белих. Популарни Лала, заједно са сарадницима Драганом Шарцем и Видаком Братићем, провео је у највећем војвођанском граду, како је не једном истакао, најлепши део у тренерској каријери. Наравно, то је сада већ део прошлости, а професионалне обавезе везале су га уз Чукарички, с којим има амбициозне планове у наступајућој сезони. Уз тренерски трио, црно-бели дрес клуба с Бановог брда носе и некадашњи играчи Војводине Дарко Пушкарић, Огњен Ожеговић и, од скоро , Огњен Мудрински. Током паузе, стигао је у овај клуб и искусни Здравко Дринчић, баш као и Ђорђе Црномарковић, односно голман Александар Кировски и сви они, уз плејаду младих играча који су показали да поседују завидан квалитет, јесу темељ за Лалатовићев оптимизам када је у питању трка за сам врх табеле.

С друге стране, Новосађани су такође доста тога променили у тиму, ослонивши се, пре свега, на нове снаге, младиће од којих је велики број њих поникао у Омладинској школи “Илија Пантелић” у Ветернику. У односу на прошлу сезону, осим отишлих Пушкарића, Александра Палочевића, Синише Бабића, Филипа Кнежевића и Марија Маслаћа, у тиму више нису ни Дејан Мелег (чији је статус око преласка у турски Кајзери и даље прилично нејасан), као ни Никола Трујић (који жели да раскине уговор на штету клуба и под клупском је суспензијом због избегавања професионалних обавеза), али ни због недисциплине суспендовани Никола Ковачевић. За то време, у екипу су дошли Немања Суботић (Будућност, Добановци), Милан Бубало (Тајланд), Стефан Михајловић (Борац, Чачак), Ренан да Силва Алвеш (Бразил), Милан Миросављев (Пролетер) и Стефан Цебара (Канада), дакле играчи који, осим донекле Михајловића, тек треба да пронађу своје место на домаћој суперлигашкој сцени. Исто се односи и на млађарију Војводине, коју предводи Александар Месаровић, а за њим тек се очекује пристизање дечака попут Кристијана Живковића, Младена Деветака, Ранка Веселиновића и Петра Мићина. Ту су и нешто старији Филип Бабић, Лазар Зличић, Милан Спремо, Урош Стаменић, Милан Лазаревић, као и тамнопути Џозеф Бемпах Овусу из Гане, дакле момци који се и даље нису у потпуности доказали и пред којима је прилика (верујемо и доста простора) да коначно то учине.

Стабилност једном од наших најстаријих суперлигаша треба да обезбеде искуснији првотимци, па ће улога Филипа Малбашића, Богдана Планића, Душана Јованчића, Марка Вукасовића, Ивана Лакићевића, Николе Антића, а онда и Емила Роцкова, Марка Кордића и Џенана Бурековића, бити веома важна.

Тренер Ненад Ванић, већ четврти стручњак који је преузео Војводину после Лалатовићевог одласка, такође је пред правим изазовом, јер дошао је у клуб богате прошлости и славне историје, али и у средину која се бори с огромним финансијским проблемима и налази се пред широком и захтевном раскрсницом, која ће определити даљи првац и судбину Воше.

У петак сезона почиње, а дерби у Новом Саду указаће на то у ком смеру могу и морају да иду размишљања и Војводине и Чукаричког. Навијачи, али и сви они који воле клуб из највећег војвођанског града, наћи ће се, такође, на озбиљном испиту, јер, шта год мислили о усмерењу клуба и политици коју спроводи руководство, без њихове помоћи тешко ће црвено-бели пребродити ове турбулентне дане у којима живе. Управо због тога, очекује се да трибине на “Карађорђу” буду испуњеније него обично и да својеврсна сиергија фудбалера и навијача омогући и помогне екипи да покаже све што уме и храбро уђе у, у то никакве сумње нема, дугу и тешку такмичарску годину.
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Čukarički, petak 21.07. u 20h

Post od gospodinFKV »

ДНЕВНИК napisao:Током паузе, стигао је у овај клуб и искусни Здравко Дринчић
Sta ti je profesionalna deformacija :cheers:
Korisnikov avatar
naseljekolumbija
Postovi: 1101
Pridružio se: Čet Avg 02, 2012 12:03 pm
Lokacija: NS,NN

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Čukarički, petak 21.07. u 20h

Post od naseljekolumbija »

Danilo napisao:Lagana pobeda Čuke, borimo se za 6 mesto ove sezone.
Аааааа- Ја баш мислим да ћемо се борити за пето, престани да тролујеш
Danilo
Postovi: 1012
Pridružio se: Ned Avg 17, 2014 1:07 pm

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Čukarički, petak 21.07. u 20h

Post od Danilo »

naseljekolumbija napisao:
Danilo napisao:Lagana pobeda Čuke, borimo se za 6 mesto ove sezone.
Аааааа- Ја баш мислим да ћемо се борити за пето, престани да тролујеш

Po meni

3 Čuka
4 Napredak
5 Mladost Lucani
6 vojvodina ili Nis

Eventualno nekako izvucemo 5mesta ,pa i tvoju prognozu postujem

Da je sve normalno mogli bi i sa ovim timom da pucamo na 4 mesto,al kad u timu nema hemije i kad su fudbaleri psihicki silovani sve mi to izhleda mnogo tesko

Jbg mozda svi gresimo , mozda nas iznenade ipak je trener najavio duplu krunu,navijaci su podrzali upravu tako da mozda mi laici i gresimo
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Čukarički, petak 21.07. u 20h

Post od ernesto »

Danilo napisao:
naseljekolumbija napisao:
Danilo napisao:Lagana pobeda Čuke, borimo se za 6 mesto ove sezone.
Аааааа- Ја баш мислим да ћемо се борити за пето, престани да тролујеш

Po meni

3 Čuka
4 Napredak
5 Mladost Lucani
6 vojvodina ili Nis

Eventualno nekako izvucemo 5mesta ,pa i tvoju prognozu postujem
Nema sanse 5mesto,Lucanci su bolji!
6to mesto i to borba sa Radncikim i Vozdovcem!
vdn slaninar
Postovi: 985
Pridružio se: Pet Mar 30, 2012 9:46 am

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Čukarički, petak 21.07. u 20h

Post od vdn slaninar »

Nase mesto ce zavisiti ko i uvek od stabilnosti kluba i trenera.Trenutno se ne zna gde je gora situacija,tako da je pesimizam opravdan,jos ako krene serija losih rezultata,voda u usi,Vukovic nervozan,malo se sa istoka i zapada cuje " uprava napolje",ajao kad prorade kompleksi.
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Čukarički, petak 21.07. u 20h

Post od ernesto »

Od samoc pocetka treba krenuti: UPRAVA NAPOLJE!!!
Korisnikov avatar
severozapad
Postovi: 611
Pridružio se: Sre Nov 10, 2010 3:23 pm
Lokacija: Liman 4

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Čukarički, petak 21.07. u 20h

Post od severozapad »

Sve kapiram ali ne i da se Vojvodina piše malim slovom a drugi klubovi velikim. Jesmo trenutno baš u lošoj priči ali to ne treba da ima veze sa našim osećajem prema klubu.
Zaključana tema