1. kolo: VOJVODINA - Čukarički 1:0 (0:0)

Zaključana tema
Korisnikov avatar
Grof Žekula
Administrator
Postovi: 2658
Pridružio se: Pet Jan 28, 2005 10:25 pm
Lokacija: Bulevar

1. kolo: VOJVODINA - Čukarički 1:0 (0:0)

Post od Grof Žekula »

Нека је ФК Војводини Бог у помоћи (ове сезоне). Јер не знам ко (и шта) више и може да јој помогне...

Ко не оде на Стадион, а "жели" ово да гледа, има пренос на Арени 1.
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Čukarički, petak 21.07. u 20h

Post od gospodinFKV »

Ne pamtim da sam u poslednjih 10 godina s manje optimizma docekao pocetak sezone. Razmontirace nas Cuka, sraf jedan nece ostati. Mozda je tako i najbolje. Odmah da nas zakopaju, da budemo sigurni sta nas ceka ove sezone, da se slucajno ne ponadamo.

Do kraja sezone ocekujem par interesnih grupica, roditelje i eventualno par ''budala'' na stadionu. To je to. Navijacko telo FKV se sistematski unistava vec deset godina, i ako se u petak ne ujedine sve tribine u teranju ovog olosa, nemamo o cemu vise da pricamo, jer ocigledno drugacije gledamo i shvatamo FKV. :lala:

Ovaj, od cijeg imena mi se peglira, je samo poslednji ekser u kovceg ovog kluba, nece se mnogo sta promeniti kad ga sutnemo (ako ga sutnemo), ali cemo barem s koliko-toliko dostojanstva propasti. Ako nista, kad se otera ovaj, vratice se odredjen broj ljudi na stadion, pa makar se i za opstanak borili. :cheers:

Ne ocekujem da se u petak nesto fundamentalno promeni, ali ce dati potvrdu kojim putem idemo, i pokazati ko je kakav. :cheers:
vdn slaninar
Postovi: 985
Pridružio se: Pet Mar 30, 2012 9:46 am

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Čukarički, petak 21.07. u 20h

Post od vdn slaninar »

Ne znam sta je gore pumpadzija,navijaci oko njega,trener,zalutali igraci koji se guraju u prvi tim,raspad na sve strane.Cime privuci obicnog simpatizera a ne slagati ga.Doci pogledati za nase uslove zdrav klub kao sto je Cuka,nervirati se sto smo po potencijalu mi mogli biti svetlosnu godinu ispred njih,podrzati momke u pola belo pola crvenim dresovima.
Korisnikov avatar
Grof Žekula
Administrator
Postovi: 2658
Pridružio se: Pet Jan 28, 2005 10:25 pm
Lokacija: Bulevar

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Čukarički, petak 21.07. u 20h

Post od Grof Žekula »

Из табора гостију, вест од јуче...
Вечерње новости napisao:Fudbaleri Čukaričkog se vratili sa priprema


Izabranici Nenada Lalatovića odigrali pet pripremnih mečeva u kojima su zabeležili četiri trijumfa i jedan remi

Fudbaleri Čukaričkog su se vratili sa dvonedeljnih priprema u Sloveniji.

Izabranici Nenada Lalatovića su odigrali pet kontrolnih mečeva u kojima su zabeležili jedan remi (Dinamo Tbilisi) i čak četiri pobede (ruski Tosno i Amkar, mađarska Niđerhaza i slovenački drugoligaš Rogaška).

U poslednjoj proveri protiv Slovenaca “brđani” su slavili sa 2:1 golovima Ognjena Ožegovića i Nemanje Obradovića.
Korisnikov avatar
N13
Postovi: 1969
Pridružio se: Pet Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Čukarički, petak 21.07. u 20h

Post od N13 »

Da li ce vaziti proslogodisnje sezonske?
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Čukarički, petak 21.07. u 20h

Post od Rabba »

Čuka potpisuje Mudrinskog i Sašu Jovanovića iz Lučana, po poslednjim informacijama :shock:
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Korisnikov avatar
Душан
Postovi: 471
Pridružio se: Sub Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Čukarički, petak 21.07. u 20h

Post od Душан »

Rabba napisao:Čuka potpisuje Mudrinskog i Sašu Jovanovića iz Lučana, po poslednjim informacijama :shock:
Могу да доведу и Месија. Када дођу ултрамегагига галактикоси са Топчидера наступиће бежанија са терена.
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Čukarički, petak 21.07. u 20h

Post od ernesto »

Ako je istina za Jovanovica i Mudrinskog,pod uslovom da svi ostanu,Cuka napada titulu!
Nije gazda Obradovic debil covek da ulaze svoje pare a da Lalat pusta cigane!!!
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Čukarički, petak 21.07. u 20h

Post od Karlsson »

Nego šta je? I onako im je poklanjao igrače i jednima i drugima, puštao im utakmice, pogotovo Zvezdi. Setite se samo onih sramnih sedam golova.

Taj Obradović je sitna riba koja se zadovoljava time da s vremena na vreme proda po kojeg igrača za solidan novac i da odigra koju utakmicu u Evropi.

Prošle godine je štedeo i zato si završili kako su završili. Sada će da uloži malo više i imati bolje rezultate, a onda će opet da proda sve što valja, pa onda sve ispočetka.

Boli njega uvo za titulu. Zna da nema šanse pored odvratnih blizanaca, njihovog budžeta i lobija.
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Čukarički, petak 21.07. u 20h

Post od gospodinFKV »

Душан napisao:
Rabba napisao:Čuka potpisuje Mudrinskog i Sašu Jovanovića iz Lučana, po poslednjim informacijama :shock:
Могу да доведу и Месија. Када дођу ултрамегагига галактикоси са Топчидера наступиће бежанија са терена.
Cuka ove godine napada prvo dozvoljeno mesto, a to je trece. Nema veze sto imaju tim da budu konkurentni i za prva dva. Zna se vec da ce zapeti onog trenutka kada im se signalizira. Takodje, trenutno ni mi nemamo prava da se javljamo i prozivamo ih po toj osnovi, pogotovo posle prosle sezone i 4:1/2:3.

Svestan je gazda Obradovic da u najboljem slucaju moze da bude Vojvodina od pre 7-8-9 godina i to je to. Prosle godine se opekao, misleci da moze da bude to i s nula ulaganja, pa se zaje*ao. Ove nece...

Takodje, to nas nesto ne treba da tangira posebno, jer ce nama ove sezone konkurenti biti Javor, Rad, Vozdovac, Spartak, Backa, itd. Plej of na jedvite jade ce biti maksimum ovog igrackog kadra, u ovom stanju mentalnom u kojem se nalaze.

Sto se tice vec tog perioda sto sam spomenuo, bio je ok niz, guzili smo :shit: kad god smo mogli, jednom bili i drugi. Nije ono sto smo hteli (titula ili kup dok je vredeo), ali nije bilo ni lose. Bojim se da se vracamo u onaj period pre svega toga - Govedaricino prase, prvih deset u najboljem slucaju,...
Korisnikov avatar
Pera Centar
Postovi: 810
Pridružio se: Sub Jan 18, 2014 12:01 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Čukarički, petak 21.07. u 20h

Post od Pera Centar »

Pustite Cukaricki i price o takmicenju koje je vecinom namesteno.
Sad treba svi da dodjemo na stadion da podrzimo nas klub!
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Čukarički, petak 21.07. u 20h

Post od Voja »

Cuka potpisuje,mi otpisujemo... Dobro,realno i nije strasno,za jedan autogol :wink:
Slika
Korisnikov avatar
Душан
Postovi: 471
Pridružio se: Sub Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Čukarički, petak 21.07. u 20h

Post od Душан »

https://www.google.rs/url?sa=t&rct=j&q= ... LgIdTfe2og" onclick="window.open(this.href);return false; :D
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Čukarički, petak 21.07. u 20h

Post od gospodinFKV »

Ja sam mislio da je misija pumpadzije da nas unisti, a ne pojaca :dance2:
Korisnikov avatar
KoKanidja
Postovi: 615
Pridružio se: Sub Feb 12, 2005 4:29 pm
Lokacija: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Čukarički, petak 21.07. u 20h

Post od KoKanidja »

Ja se jos nadam da mozemo da odigramo dobar fudbal dok su Planic i Malbasic tu, posle ce biti bas velik problem.

Rockov - Antic, Planic, Alves, Lakicevic - Bempah, Jovancic - Zlicic (Mesarovic), Subotic (Cebara), Malbasic - Mihajlovic (Afrije)

Po meni ovako nesto moze da izgleda. Mislim da je u ovom trenutku Malbasic mnogo upotrebljiviji u vezi nego u spicu gde bi verovatno bio odsecen skroz.
Iako mislim da bi mnogo opasniji bili sa 2 spica, Malbasic i Afrije, jer ovaj moze da igra, a ovaj i da gradi i skoci, a pogotovo pobegne za razliku od Mihajlovica, al to nema niko muda da odigra, cak ni da proba na treningu.
Kod nas se igra 4-2-3-1 kao da niko nikad u fudbalu nije igrao drugacije, cak sam mozda i zaboravio i ubedice me uskoro da ne postoji druga taktika ako ovako nastave.
Poslednja izmena od KoKanidja u Uto Jul 18, 2017 2:00 pm, izmenjeno 1 put ukupno.
"...МИСЛИМ ДА САМ ТИ ВЕЋ РЕКАО ДА НЕЋЕМО СТАТИ"
Zaključana tema