fkvojvodina.com

It is currently Sun Oct 22, 2017 4:31 pm

All times are UTC + 1 hour

Post new topic Reply to topic  [ 9509 posts ]  Go to page Previous  1 ... 606, 607, 608, 609, 610, 611, 612 ... 634  Next
Author Message
 Post subject: Re: Uprava
PostPosted: Fri Jul 14, 2017 9:39 pm 

U trenutku kad je klub u situaciji koja je više nego ozbiljna ovde se piše o izmeštanju stadiona. :frown:
Uzgred, stadion nije u našem vlasništvu ali bez obzira na to, nečijoj eventualnoj ozbiljnijoj zamisli da se to učinii se treba suprotstaviti na svaki mogući način. Neka ga srede, modernizuju, sruše i naprave novi, ili ne rade ništa od toga, ali MORA ostati na istom mestu.

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Fri Jul 14, 2017 10:27 pm 

Mislim da je prica o izmestanju stadiona dosta verovatna
Dnevnik
Quote:
" Град ће учинити све да „Непи” има најбоље услове за пословање, да немају административне проблеме, да могу у предвиђеним роковима да заврше инвестицију. Град ће, на задовољство грађана Лимана и Старог града, реконструисати и уредити потес око тржног центра, који ће добити потпуно нову димензију и потпуно нови изглед. То ће бити један од најлепших делова града.", рекао је градоначелник.

Quote:
Данас преговори о Спенсу

Градоначелник Вучевић је рекао да ће се већ данас преговарати о Спенсу и његовом опстанку. Како је навео, до краја године знаће се стратешка одлука о томе шта ће се радити са Спенсом јер има више преговарачких опција. Неки су за јавно-приватно партнерство, концесију или продају, али, како каже, има и оних који су за то да се на истом месту изгради потпуно нови објекат. Он сматра да Спенс може да се сачува, али, како каже, биће то тешка одлука и један од највећих изазова јер је у овом тренутку енергетски неиздрживо финансирати Спенс на дуже стазе. По Вучевићевим речима, тржни центар „Променада” неће бити конкуренција Спенсу, нити та два објекта треба поредити.

Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Fri Jul 14, 2017 10:29 pm 

Sve je to super...sve ideje su vise nego odlicne.Nikada na ovom forumu i u celokupnom navijackom korpusu FCV nije manjkalo kreativnih i pametnih ljudi sa odlicnim idejama ali ljudi moji to se uvek ali bukvalno uvek od kad ja pratim nas klub (a to je bogami vec 28 godina) zavrsavalo samo na tome.Na idejama.Uvek se u klub na ovaj ili onaj nacin uvuku nekakvi probisveti i razvlace aman bas sve sto se razvuci moze.Svi mi zajedno ali bojim se da nemamo kapacitet za to,moramo skontati koji koncept i koji model moze ovaj klub ostaviti u zivotu narednih 20-tak godina.Ovaj koncept da je sve svacije i nicije nas je evo doveo tu gde smo trenutno...a to je vise nego blizu kompletnom kolapsu i nestanku...

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Fri Jul 14, 2017 10:40 pm 

Ljudi, ne bavimo se nepostojećim i sasvim eventualnim temama kraj gorućih koje su više nego urgentne. Sve da je juče neko rešio da izmešta stadion, da bi se to desilo trebale bi godine. Počev od trenutno krajnje zamršenih i dobrim delom nesređenih imovinsko pravnih odnosa na zemljištu i samom objektu do mase drugih stvari ...
Nisu to lego kockice da se tek tako mogu pomerati. Ali ukoliko zaista nekom i padne na pamet ta suluda ideja treba je osujetiti na svaki način. Ali trenutno je na nigde ne vidim.

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Sat Jul 15, 2017 10:13 am 

Spens je jedan od simbola Novog Sada,nesto sto nas izdvaja od ostalih,dosta sportista je proslo kroz Spens.Lako je srusiti tako nesto,ajde napravi ovakav objekat,po meni to bi bio veliki poraz vlasti,bas kao sto je nekad kad se pravio bio veliki uspeh.

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Mon Jul 17, 2017 7:09 am 

Neki kažu da je stara država živela na kreditima, ali jedan od pokazatelja kolika je to budalaština je kad vidim kako ništa ne pravimo već 30 godina, samo krčmimo i rasprodajemo, a još nismo pomrli od gladi.

Ovi ni ovce ne bi mogli sačuvati, kamo li državu/grad voditi. Puna usta tradicije, a sve su sjebali i pogazili. Pečurka - kao da je nikad nije ni bilo!? Sad još spens da sruše...

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Mon Jul 17, 2017 9:16 am 

http://www.novisadinfo.info/2017/07/vuk ... takva.html

Vuković za Novosti: Situacija je takva da Vojvodina više ne može da izdrži

http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.h ... iti-kradje

Vuković o finansijama Vojvodine: Ovde više neće biti krađe

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Mon Jul 17, 2017 10:44 am 

Kako sada dva miliona? Zar nije skoro u izjavio da je skinuto oko 900 000 evra duga?

Ovaj kao Terzić.

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Mon Jul 17, 2017 11:54 am 

Taj terzic je i sa tom poternicom, i svime sto ga prati, manje smesan od ovog.

Covek je u rekordnih 6 meseci smrvio ugled Vojvodine u inostranstvu. Znaju klubovi s kakvim likom imaju posla, nisu ludi da nude kes za nase igrace. Urusava nas na svim poljima, dok se ovde prica o izmestanju stadiona. Ljudi, ako se ovaj ne otera u narednih mesec-dva, taj isti stadion ce samo AK Vojvodina koristiti vrlo brzo.

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Mon Jul 17, 2017 3:13 pm 

ma to je uredu skroz znamo svi da procenti lete na sve strane .... samo kako to da od coveka koje je uzeo 50% na jednog igraca sad to sve smeta

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Mon Jul 17, 2017 6:49 pm 

A sto da mu ne smeta. Saznao covek da je njegov deo, ovoliki :greenbutt:

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Tue Jul 18, 2017 10:59 am 

http://www.mozzartsport.com/vesti/haos- ... ima/173008

„Vojvodina liči na kuću nasred puta. U nju svraća ko hoće, uzme šta mu treba i ode ostavljajući za sobom otvorena ulazna vrata. Zbog toga sam ovde, da sprečim dalje urušavanje, odnosno da ne dozvolim dalje čerupanje Vojvodine i sprečim da se ugasi. Mnoge opasnosti prete I, verujte, kad bih digao ruke od kluba propast bi brzo usledila“, tvrdi Vuković. :greenbutt:

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Tue Jul 18, 2017 12:26 pm 

Mislim, jasno mi je da je ovo samo farsa medijska, iza koje se lapa iz kluba samo tako, ali da taj covek tako ne poznaje granice drskosti :pegla:

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Thu Jul 20, 2017 9:31 pm 

Нешто ми се већ неко време мота по глави...да ли зна неко колико је повезано Вуковићево преузимање ФКВ и ове приче о измештању (читај: рушењу) Карађорђа и СПЕНС-а? :| Да није све ово у клубу ескалирало да би се лакше спровеле овакве намере? :whip: Можда грешим, али ако се све то спроведе у дело, нови градски стадион ће вероватно бити нека ливада на периферији са неке две трибинице и могуће атлетском стазом...капацитета око 5-6.000, јер се за више нема...а ви онда господо извол`те нови стадион и ј***те се. :popa:

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Fri Jul 21, 2017 11:40 am 

мализека wrote:
Нешто ми се већ неко време мота по глави...да ли зна неко колико је повезано Вуковићево преузимање ФКВ и ове приче о измештању (читај: рушењу) Карађорђа и СПЕНС-а? :| Да није све ово у клубу ескалирало да би се лакше спровеле овакве намере? :whip: Можда грешим, али ако се све то спроведе у дело, нови градски стадион ће вероватно бити нека ливада на периферији са неке две трибинице и могуће атлетском стазом...капацитета око 5-6.000, јер се за више нема...а ви онда господо извол`те нови стадион и ј***те се. :popa:

Pa, to je uvek aktuelna opasnost. Još od šećerka Kostića strepim od takvog scenarija. Svaka njuška koja se pojavila u i oko kluba u zadnjih 20-ak godina, ima to u glavi, makar kao stidljivu ideju, od koje joj krenu bale na usta...mislim da smo trenutno najbliži tom raspletu, s obzirom ko nam vodi klub i ko ga kontroliše (ubeđen sam da braca "sveprisutnog" nije zaboravio svoju "prvu ljubav").

Profile  
Reply with quote  
Post new topic Reply to topic  [ 9509 posts ]  Go to page Previous  1 ... 606, 607, 608, 609, 610, 611, 612 ... 634  Next

All times are UTC + 1 hour