Pripreme

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Korisnikov avatar
salefkv
Postovi: 592
Pridružio se: Sre Avg 01, 2012 11:28 am

Re: Pripreme

Post od salefkv »

Postujem tvoje misljenje, a moje je da za nekog ko treba da bude organizator nase igre to deluje previse neubedljivo. Imao je i 2 duga pasa na stranu gde je krilni igrac morao da se vraca par koraka po nju umesto da je iz prijema unese napred i gazi njihovog beka, a i izgleda mi nekako ishitreno svaki put kad je lopta kod njega, ne mogu opisati jednostavno ne stima mi nesto tu, ja imam utisak kao da momak ima ogromnu tremu, Radoja, Poletanovic, Sergej, Ivanic svi su mi delovali mnogo ozbiljnije nego on sad.
E sad to je samo moje misljenje, daj Boze da me demantuje i pokaze u sledecoj sezoni da nije slucajno to sto je godinama clan reprezentativnih selekcija!
Korisnikov avatar
KoKanidja
Postovi: 615
Pridružio se: Sub Feb 12, 2005 4:29 pm
Lokacija: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Re: Pripreme

Post od KoKanidja »

Ja mislim da ovako los fudbal se davno nije igrao na nasem stadionu. Ovakav Proleter smo trebali da dobijemo 10:0. Ovo sto sam gledao danas, bolu me sad oci.
Trener je izgleda totalno izgubio kompas, tu niko ne zna ko sta igra i sta treba da radi. Mali Mesarovic ima tehniku i lucidnost ali je spor, nema daha i davi loptu cesto previse, u odbrambenom delu isto slab, Subotic i Zivkovic kao krila skroz neupotrebljivi. Mihajlovic zbog greske Proletera izlazi sam na golmana i dodaje mu loptu. Iz jedine akcije mozda na utakmici, Subotic promasuje ono sto bi Kuzman Babeu dao.
Uopste nikakav sistem igre nismo imali.
I onda kad mislis da ne moze gore, tu je drugo poluvreme. Trener onda pravi izmene i tumba totalno ekipu gde na kraju Babic koji je igrac za trecu ligu eventualno igra zadnjeg veznog, a to mozda nije u zivotu igrao ni na treningu. Zlicic spor, trom, davi loptu pa ga tako svi stignu, dodavanja nikakva, nijednu sansu nije napravio, nikad u zivotu nece nikome pobeci ili pretrcati ga, u odbrani je neupotrebljiv, nije oduzeo bukvalno nijednu loptu, ne vraca se, duvalo nam tada u sredini. Mirosavljev ne moze apsolutno nista, ali bas bas nista, oba spica nam mogu eventualno glavom odigrati, ali da predju nekog ili pobegnu, to nema teorije.
Ono drugo poluvreme je bilo najmucnije sto sam ja gledao u zadnjih ne znam kolko godina.
"...МИСЛИМ ДА САМ ТИ ВЕЋ РЕКАО ДА НЕЋЕМО СТАТИ"
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Pripreme

Post od Turija »

Hoce li to, opet, protiv Cukarickog biti 0:4?
Srecom, imamo na golu Rockova, pa ce biti manje.
?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Душан
Postovi: 471
Pridružio se: Sub Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: Pripreme

Post od Душан »

Два Роцкова на голу не помажу поред овакве одбране и везног реда.
Korisnikov avatar
Pera Centar
Postovi: 810
Pridružio se: Sub Jan 18, 2014 12:01 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Pripreme

Post od Pera Centar »

Oko 300 ljudi na utakmici, a neverovatno je da nema glasa protiv ovoga sto se sad desava u klubu.Sinoc ni jedan povik protiv uprave i njenih egzibicija.

Secam se ranijih godina su se uprave menjale za mnogo manje greske, sto je najgore ovde nema greske to je stav ovih ljudi.

Sto se tice Zlicica ocigledno je da zasluzuje mesto u prvoj postavi, zato sto je jedini kreativac koga Vojvodina trenutno ima.
Jedini je protiv Proletera pokretao svoje suigrace i davao im upotrebljive lopte, e sad sto je 4-5 tih lopti isao na Sprema koji u ovom trenutku nije ni za Index to je drugi problem.

Jos jedna stvar je vidljiva, a to je da su igraci iz nekog razloga(?) psihicki ubijeni i deluju vrlo plasljivo. tj ukoceno.
Cane
Postovi: 974
Pridružio se: Pet Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Pripreme

Post od Cane »

Pera Centar napisao:Jos jedna stvar je vidljiva, a to je da su igraci iz nekog razloga(?) psihicki ubijeni i deluju vrlo plasljivo. tj ukoceno.
Koji li bi to razlog mogao biti? :?: :idea:
Stvarno nije jasno, kad u klubu sve tako dobro funkcioniše. Baš zanimljivo.
Korisnikov avatar
Sasa1969
Postovi: 611
Pridružio se: Ned Sep 29, 2013 11:29 pm
Lokacija: Istok

Re: Pripreme

Post od Sasa1969 »

Pera Centar napisao:Oko 300 ljudi na utakmici, a neverovatno je da nema glasa protiv ovoga sto se sad desava u klubu.Sinoc ni jedan povik protiv uprave i njenih egzibicija.

Secam se ranijih godina su se uprave menjale za mnogo manje greske, sto je najgore ovde nema greske to je stav ovih ljudi.

Sto se tice Zlicica ocigledno je da zasluzuje mesto u prvoj postavi, zato sto je jedini kreativac koga Vojvodina trenutno ima.
Jedini je protiv Proletera pokretao svoje suigrace i davao im upotrebljive lopte, e sad sto je 4-5 tih lopti isao na Sprema koji u ovom trenutku nije ni za Index to je drugi problem.

Jos jedna stvar je vidljiva, a to je da su igraci iz nekog razloga(?) psihicki ubijeni i deluju vrlo plasljivo. tj ukoceno.
Kod Zličića postoji problem što mu nijedan trener do sada nije dao ulogu u timu koja mu leži.
Traže od njega da bude zadnji vezni da kida,trči,kvari igru.
Jednostavno on nije taj tip igrača treba da ima više slobode u igri a ja ne znam kad će je dobiti ako sad ne dobije dok igra sa ovim balvanima u srednjem redu.
Govorio sam za Merija da treba da igra i bio sam u pravu a isto tako sam siguran da ce Stamenic i Zličić biti dobri fudbaleri samo ako ih istrpimo 10 utakmica u kontinuitetu.Uostalom ako to neće Vojvodina ima sigurno ko hoće.Kako sad stvari stoje teško da ćemo mi njihove dobre igre gledati na Karađorđu.
Slika
Vosa7991
Postovi: 5
Pridružio se: Pon Mar 13, 2017 8:15 pm

Re: Pripreme

Post od Vosa7991 »

Ne znam sto mi ovde napadamo i pricamo o igracima,po meni su sve to solidni i dobri igraci koji su nekada bili na mnogo visem nivou,oni nisu zaboravili da igraju fudbal, nije problem zelja, problem je sto su psihicki ubijeni torturom koja traje 6 meseci vec...To je nas jedini problem,pricamo ovde o Zlicicu taj mali je pre godinu dana davao golove,namestao ulazio igrao i sta je sad zaboravio da igra fudbal? Ne nego je ubijen psihicki od raznih strucnjaka.Sta tek reci za Stamenica...Sad stavi decka i kazi evo ti sansa ,kakva je to sansa 2 godine te ubijemo psihicki pa evo ti sansa,pa ti igraj...Kazem nije problem u njihovom kvalitetu!!! Niko nije pustio nasu decu da igraju 5-6-7 utakmica po 90 u kontinuitetu pa da vidimo koliko mogu.Mi ovde velicamo Owusua cim stignemo,po cemu je on bolji od Djurisica? Juce katastrofa koliko ozgubljenih lopti i svi pasovi u nazad,pa bolje nase dete da igra...Svuda na svetu stranac mora biti duplo bolji od domaceg da bi igrao samo ovde ne,pitam se zasto...Niko nikada nije vise javno napadao i vredjao igrace od ovih sada i onda kazemo nemamo ponudu ni za koga pa kako da imas kad takvu sliku dajes u javnost o sebi i drugima?!?! Uporedite ovo leto i proslo i nadjite razliku.Fali kvaliteta,ali fali i normalnog ,stabilnog,postenog rada i odnosa.Ubijeni smo od ovih strucnjaka u klubu i nema nama srece dok su oni tu,juce na tribini samo rodbina igraca i par trenera zalutalo da pogledaju retko tuznih 90 minuta.Meni je zao svih tih mladih ljudi kroz sta prolaze...Toliko od mene,ko od poslednji neka ugasi svetlo. UPRAVA NAPOLJE!
Korisnikov avatar
Душан
Postovi: 471
Pridružio se: Sub Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: Pripreme

Post od Душан »

Екипа без Малбашића, Планића,Мелега,Трујића, Палочевића па и Бабића и Пушкарића може само да се слика. Од појачања нико, а омладинци су далеко од нивоа Сергеја,Тадића, Гаћиновића, Радоје...Пролетер је једва изборио опстанак у другој односно првој лиги, а Роцков наш најбољи играч против њих. Биће весела сезона. И нема овде никаквог мрачења, то је реално стање.
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Pripreme

Post od Rabba »

Ne bih se baš složio da omladinci nisu na nivou... Ima tu par momaka, itekako kvalitetnih. Zličić i Mesarović odskaču, ko ga je gledao hvali mladoga Lazarevića, a i Rockov je naš omladinac... Zličić i Mesarović u paketu kad se igra 4-1-4-1 bi moglo biti odlično, kad bi bilo struke. Ovaj Mićin je ostavio onako solidan utisak, jedino mi nije jasno ko gura ovog Živkovića :? I naravno Stamenić u 11.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Korisnikov avatar
postman
Postovi: 260
Pridružio se: Ned Avg 16, 2009 8:24 pm
Lokacija: Klisa

Re: Pripreme

Post od postman »

Vaniću dajem najviše tri utakmice. Posle toga leti iz kluba. Posle toga ćemo vratiti Sosu Babića ili nekog od bivših trenerskih magova koji su već imali nekoliko šansi kod nas. Posle 8 utakmica ćemo imati isto toliko bodova i pumpadžija će reći da ne možemo bolje jer je klub u dugovima do guše. Pošto će taman proći svi prelazni rokovi, a on proda šta može (čitaj Planić, Malbašić...) reći će :"Evo ja ne mogu više, ako ima ko bolji, nek izvoli"). Apsolutno ne vidim nikakav izlaz iz ove situacije jer se osim par pojedinaca na forumu niko ni ne buni. Stanje je manje-više kao i u celoj zemlji. Svuda sranje, a gotovo niko se ne buni. Teška apatija i strah. Ne volim da potežem teorije zavere, ali povezano je sve to i sa SPENSOM i sa stadionom. Za nekoliko godina eto nama novog tržnog centru na potezu - ulica Sutjeska - Dimitrija Tucovića...
Cane
Postovi: 974
Pridružio se: Pet Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Pripreme

Post od Cane »

postman napisao:Vaniću dajem najviše tri utakmice. Posle toga leti iz kluba. Posle toga ćemo vratiti Sosu Babića ili nekog od bivših trenerskih magova koji su već imali nekoliko šansi kod nas. Posle 8 utakmica ćemo imati isto toliko bodova i pumpadžija će reći da ne možemo bolje jer je klub u dugovima do guše. Pošto će taman proći svi prelazni rokovi, a on proda šta može (čitaj Planić, Malbašić...) reći će :"Evo ja ne mogu više, ako ima ko bolji, nek izvoli"). Apsolutno ne vidim nikakav izlaz iz ove situacije jer se osim par pojedinaca na forumu niko ni ne buni. Stanje je manje-više kao i u celoj zemlji. Svuda sranje, a gotovo niko se ne buni. Teška apatija i strah. Ne volim da potežem teorije zavere, ali povezano je sve to i sa SPENSOM i sa stadionom. Za nekoliko godina eto nama novog tržnog centru na potezu - ulica Sutjeska - Dimitrija Tucovića...
Nema to veze ni s kakvim tržnim centrima nego sa nespremnošću nekolicine ljudi iz skupštine kluba da svoje sitne interese i neke privilegije podrede interesima opstanka kluba. Zna se ko je doveo Vukovića i ko ga i sada tvrdoglavo drži i pušta da masakrira klub.
Korisnikov avatar
KoKanidja
Postovi: 615
Pridružio se: Sub Feb 12, 2005 4:29 pm
Lokacija: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Re: Pripreme

Post od KoKanidja »

Po meni Zlicic moze da igra samo na mestu gde je sad Mesarevic, zajedno ne mogu skoro nikako, i mislim da bi se tu najbolje i stvarno uklopio jer ne moze da igra ni zadnjeg veznog ni na mestu Jovancica, jednostavno decku je defanziva katastrofa i ne oduzme nijednu loptu, a to napred iza spiceva moze mozda i da se istrpi, ali ovamo gde ga sad stavljaju ne moze.
Vosa 7991, Djurisic sa svojim ponasanjem ne moze da igra u Proleteru, a u nizim ligama bi mu verovatno neko otkinuo glavu ili slomio noge, a ne da se poredi sa Bempahom, koji ga je sad na predzadnjoj prijateljskoj razvalio po svakom pitanju, da ga je ovaj dva puta iz kompleksa udario namerno u glavu. Mali je zestoko iskompleksiran i bezobrazan i to vec ceo grad zna, a i fudbal je izgleda zaboravio da igra. Kako se vi pojedini igraci odnosite prema ovom momku je sramota, i cela vasa atmosfera u timu je katastrofalna, i zasto lazete i lupetate da je momak davao lopte unazad kad to jako retko radi i jedino kad je primoran, a to sto je izbacio Mihajlovica skoro samog na golmana to si zaboravio. Sam se izborio za to mesto, niko ga nije gurao ili sugerisao na njega. Uostalom pitajte trenere strucnjaci. Meni je majke mi zao sto sam usao u situaciju u Klubu malo dublje i sto znam vase relacije jer vi ste daleko od cvecki i niste nimalo ni pametni ni ispravni i ne mnogo vas zasluzuje da je tu. Ja se slazem da vas ovaj ubija u pojam, ali vi ste kao neke devojcice, previse kukate, znam da vas je zivot mazio i da ste mozda jos mladi, mekani, neiskusni, ali igrajte taj fudbal ako nista zbog sebe samih i pokusajte da budete svakim danom bolji opet ako nista zbog sebe samih jer cete sigurno kad tad otici iz Vojvodine, pa cete onda tamo gde odete isto morati da pokazete vas super kvalitet i kondiciju gde je od vas 40, mozda troje stvarno spremno za pravih 90 minuta ozbiljnog fudbala, i zato dajte sve od sebe bez obzira ko sta prica, plate dobijate, to je vas posao i vi ste u FK Vojvodini. Ko sta prica, koga boli k***c vise ustvari.
Poslednja izmena od KoKanidja u Ned Jul 16, 2017 11:23 pm, izmenjeno 1 put ukupno.
"...МИСЛИМ ДА САМ ТИ ВЕЋ РЕКАО ДА НЕЋЕМО СТАТИ"
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: Pripreme

Post od Karlsson »

- Стаменић има проблем са ураслом длаком у пределу леђа, а на загревању је добио ударац у то место и сам је тражио да не игра. Осећао је, како је нагласио, јак бол и зато га није било у игри.
Korisnikov avatar
MiSmoFKV!
Postovi: 1253
Pridružio se: Pet Maj 24, 2013 11:39 pm

Re: Pripreme

Post od MiSmoFKV! »

Djurisic je naš Pato :greenbutt:
Naravno, ne po fudbalskom umeću, već zbog Barbare Berlusconi :greenbutt:
Odgovori