Marketing kluba

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Marketing kluba

Post od ernesto »

Kad se uporede umbro dresovi evropskih timova nas kao da nije original!
Korisnikov avatar
Neizlecivi
Postovi: 1446
Pridružio se: Pet Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Marketing kluba

Post od Neizlecivi »

Takvi su, jer ozbiljni timovi dobiju cele timove strucnjaka koji im dizajniraju dresove sa umbrovim zaposlenima. Dok smo mi dobili katalog i rekli su nam, izaberite od ovih varijanti koje imamo sta vam godi.
Korisnikov avatar
Душан
Postovi: 471
Pridružio se: Sub Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: Marketing kluba

Post od Душан »

Кад погледам какве дресове имају тимови који имају исте боје као Војводина,делује ми као небо и земља. А и ови плави гостујући дресови делују толико монотоно, дај макар комбинујте мало са белим шортсевима.
Korisnikov avatar
ragazzi di Neoplanta
Postovi: 350
Pridružio se: Pon Dec 17, 2012 11:46 pm

Re: Marketing kluba

Post od ragazzi di Neoplanta »

Plavi su još i najbolji, čak ni crveni u kojima smo igrali u Mađarskoj nisu loši za treću garnituru...
Samo verujem da u klubu ima toliko problema da je izgled dresa na poslednjem mestu, kao i šop.
Naravno, sve to može uz malo entuzijazma, uz pomoć štapa i kanapa da se napravi da zadovolji potrebe naše publike. Jednom sam pomenuo u istom kontekstu Firmin šop, koji je oblačio stotine, što ljudi koji su bili aktivni, što simpatizera. Ali tada se znalo za šta se radi, i zbog čega. Moglo se slično uraditi i sa klupskim šopom, pomoći, bilo nas je dosta sa tom idejom i entuzijazmom, ali sada ne verujem da bi iko normalan to hteo, niti treba.
Mada ja da se pitam, u ovom trenutku ga ne bih ni otvarao, samo bi bio trošak. Uzmimo da ljudi koji prate forum se poklapaju u većem delu sa grupom koja bi kupovala u tom šopu, pa mi 40 majica uz maksimalno cimanje jedva napravimo da produžimo hosting foruma.
"Kontam da 99% mase sa ovog foruma stoji pola sata ispred rafa sa hlebom, ne znajuci koji da izabere."
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Marketing kluba

Post od Rabba »

Ode zvanični sajt :)

Neko nam je zaključao domen, kanda :)
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
limanfkv
Postovi: 2825
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Marketing kluba

Post od limanfkv »

Punk!
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Marketing kluba

Post od ernesto »

Ljudi samo da vam javim da nas 10tak Slaninara imamo grupu na viberu gde nam svaki dan neko gostuje na po par sati od bivsih igraca,ako ste zainteresovani javite se na pp!
Pozzz
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Marketing kluba

Post od ernesto »

https://youtu.be/3Bh6rkHseSg" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
torrente
Postovi: 500
Pridružio se: Čet Avg 06, 2009 3:16 pm
Lokacija: Srem bato

Re: Marketing kluba

Post od torrente »

to je to,ne treba mnogo pametovati!
moja familija je došla u Vojvodinu pre žaba...
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: Marketing kluba

Post od Karlsson »

Ljudi šta je sa klupskim sajtom i stranicom na fejsu? Nisu valjda oterali i ljude koji vode računa o tome?

Cigani još juče odredili cene ulaznice, a kod nas se ne zna ništa.
Korisnikov avatar
ragazzi di Neoplanta
Postovi: 350
Pridružio se: Pon Dec 17, 2012 11:46 pm

Re: Marketing kluba

Post od ragazzi di Neoplanta »

Sajt je aktivan, vidim da su postavljene neke vesti skorijeg datuma. Ne mora baš za sve da bude razlog to što se raspadamo :mrgreen:
"Kontam da 99% mase sa ovog foruma stoji pola sata ispred rafa sa hlebom, ne znajuci koji da izabere."
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: Marketing kluba

Post od Karlsson »

Sajt obično izbacuje 2,3 vesti svaki dan, a evo prođe već nedelju dana, a nikakvih dešavanja ni tamo, ni na Fejsu.
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Marketing kluba

Post od Turija »

Najbolji marketing Kluba su nase Legende, cijih velicina nismo svesni kolike su one. Cesto to drugi treba da nam (po)kazu.
Iako je momak zvezdas, svestan je velicine imena kojeg nosi. Svaka cast Vujadine!
http://www.butasport.rs/fudbal/vujadin- ... -ime-foto/" onclick="window.open(this.href);return false;
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Neizlecivi
Postovi: 1446
Pridružio se: Pet Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Marketing kluba

Post od Neizlecivi »

OVAJ VIDEO CU POSTAVITI I NA TEMU ODNOS CLANOVA...
NOVINAR NEKA POJE go**o A DUCI TADICU SVAKA DA PODA NAJMILIJIE!!!

[video]https://www.youtube.com/watch?v=2F_5Wzgogng[/video]

p.s. Oko 4. minuta pa na dalje krece cuveno pitanje...
recni galeb
Postovi: 768
Pridružio se: Čet Okt 28, 2010 3:55 pm

Re: Marketing kluba

Post od recni galeb »

Е ово је маркетинг који треба да имамо! :mrgreen:

http://superzena.b92.net/zivoti-poznati ... id=1279979" onclick="window.open(this.href);return false;
Odgovori