O Forumu i Sajtu

Sve o sajtu i forumu
Odgovori
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: O Forumu i Sajtu

Post od Voja »

Au,tek sad primetih da sam usao u "klub 5000" :mrgreen:
Nadam se da je od 5000 postova,bar 100 bilo kvalitetnih i podobnih svima. A za sve ostale,ako sam nekog povredio,ostetio,iznervirao.... IZVINJAVAM SE,nikada ni jednim postom nisam pozeleo da to nekom ucinim niti da omalovazim bilo koga.Bilo je i krize i padova,i srece,radosti,uspeha.... leti vreme... idemo dalje :cheers:
Slika
Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4043
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: O Forumu i Sajtu

Post od Milan »

Trebalo bi podesiti vreme na forumu...
POŠTO OBRAZ ???!!!
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: O Forumu i Sajtu

Post od Stexman »

Znam da je premestan forum na novi server pa sam primetio da na temi Transferi nesto ne stima... Kad se klikne na prikazi poslednji post( skorz desno na onu strelicu) ne otvara poslednji post vec otvara prvu stranicu.
Za sad samo to. :lala:
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: O Forumu i Sajtu

Post od Radoye »

Stexman napisao:Znam da je premestan forum na novi server pa sam primetio da na temi Transferi nesto ne stima... Kad se klikne na prikazi poslednji post( skorz desno na onu strelicu) ne otvara poslednji post vec otvara prvu stranicu.
Za sad samo to. :lala:
Na naslovnoj foruma kao poslednji post u podforumu Aktuelno izlazi faretov bas sa teme transferi, a on i jeste poslednji (barem koji ja mogu da vidim).

Kad se udje u podforum stoji da je u toj temi poslednji odgovorio Dragojlo, no ja taj post ne vidim. Kada kliknes na link za poslednji post (taj Dragojlov) posto on ne postoji softver se zbuni pa te posalje na prvi post u temi. Ako kliknes na link za poslednji post na naslovnoj foruma, on ide na faretov post (kako i treba).


EDIT: Dodao sam post na temu, i sad prikazuje moj kao poslednji i na naslovnoj i na podforumu, sad linkovi rade kako treba!
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
ogi
Administrator
Postovi: 1619
Pridružio se: Čet Jan 13, 2005 10:27 am
Lokacija: Свуда по мало

Re: O Forumu i Sajtu

Post od ogi »

Da, znam na sta mislite i to je samo za neke postove, taman one zadnje koji su postavljeni pre nego sto sam zakljucao forum i poceo transfer na novi hosting. Svi postovi posle i sve funkcije rade kako treba. Trebace jos dan-dva da svima fkvojvodina.com ide na novi hosting, a nekima verovatno ide cas na novi cas na stari. Nista strasno, tako je i meni.
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: O Forumu i Sajtu

Post od Stexman »

Sad je ok sa tim. Pregledao sam ja ostalo al nisam nasao nista vise cudno. Mislim da je transfer uspeo za razliku od ostalih transfera o kojima pisemo :)
Korisnikov avatar
N13
Postovi: 1970
Pridružio se: Pet Mar 22, 2013 1:10 am

Re: O Forumu i Sajtu

Post od N13 »

Primetio sam jedan detalj vezano za sajt. Mislim da nije toliko bitan, ali ajde da napomenem:
Ostala je default ikonica (favicon.ico) od hosting firme: http://www.fkvojvodina.com/favicon.ico" onclick="window.open(this.href);return false;

Nije toliko znacajno, ali opet, bezveze izgleda kada se npr na Mozili doda sajt u favorites ili u topsites:
Slika

Bolje bi izgledalo da se to ukloni, ili, jos bolje, da se zameni nasom plavom zvezdom :)
Korisnikov avatar
ogi
Administrator
Postovi: 1619
Pridružio se: Čet Jan 13, 2005 10:27 am
Lokacija: Свуда по мало

Re: O Forumu i Sajtu

Post od ogi »

N13 napisao:Primetio sam jedan detalj vezano za sajt. Mislim da nije toliko bitan, ali ajde da napomenem:
Ostala je default ikonica (favicon.ico) od hosting firme: http://www.fkvojvodina.com/favicon.ico" onclick="window.open(this.href);return false;

Nije toliko znacajno, ali opet, bezveze izgleda kada se npr na Mozili doda sajt u favorites ili u topsites:
Slika

Bolje bi izgledalo da se to ukloni, ili, jos bolje, da se zameni nasom plavom zvezdom :)
Skroz sam zaboravio da prebacim .ico fajl na novi server. Ajde probaj ponovo pa javi da li se vidi plava zvezda.
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
Korisnikov avatar
N13
Postovi: 1970
Pridružio se: Pet Mar 22, 2013 1:10 am

Re: O Forumu i Sajtu

Post od N13 »

Na URL-u za favico se promenila ikonica, ali ne u plavu zvezdu, vec nesto cudno :D
Slika

Dok u 'Top Sites' listi, i dalje stoji onaj krokodil (pretpostavljam da je neko kesiranje u mozilli u pitanju, promenice se vremenom).
Korisnikov avatar
ogi
Administrator
Postovi: 1619
Pridružio se: Čet Jan 13, 2005 10:27 am
Lokacija: Свуда по мало

Re: O Forumu i Sajtu

Post od ogi »

N13 napisao:Na URL-u za favico se promenila ikonica, ali ne u plavu zvezdu, vec nesto cudno :D
Slika

Dok u 'Top Sites' listi, i dalje stoji onaj krokodil (pretpostavljam da je neko kesiranje u mozilli u pitanju, promenice se vremenom).
Ok, sada sam promenio u plavu zvezdu kako treba. E sad, za krokodil, nigde to ranije nisam video. Svuda mi je plava zvezda. Probaj ocistiti kolacice i kes, pa videti ako se promeni?
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
Korisnikov avatar
N13
Postovi: 1970
Pridružio se: Pet Mar 22, 2013 1:10 am

Re: O Forumu i Sajtu

Post od N13 »

To je to :cheers:
Slika
Korisnikov avatar
severozapad
Postovi: 611
Pridružio se: Sre Nov 10, 2010 3:23 pm
Lokacija: Liman 4

Re: O Forumu i Sajtu

Post od severozapad »

Cao ljudi,
Ja znam da ljudi ovde sve rade volonterski i iz ljubavi ali je l moguce da nam se Malbasic provlaci po prvoj stranici konstantno i dalje posle toliko vremena i neka najava utakmice sa crnima u 2016.-oj.
Isto znam i da je forum prakticno najvaznije mesto sajta ali sta znam, malo bode oci i u skladu je sa stanjem u klubu i njihovim angazmanom u marketingu.
Nista jos od sezonskih a od dresova ni u prici.
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: O Forumu i Sajtu

Post od Voja »

6000 postova,6000 recenica sam ostavio ovde :o
Valjda se mogla naci i neka pametna. Malo sam sad pogledao po forumu,nema nas mnogo u toj grupi (6000+),a iskreno voleo bih da nas bude sto vise,jer ovo je mesto koje je nekako posebno,nesvakidasnje,mesto gde je svega bilo i bice,ali na kom ljubav prema Vosi nikada nije ugasena :thankyou: :cheers:
Slika
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: O Forumu i Sajtu

Post od Turija »

Voja napisao:6000 postova,6000 recenica sam ostavio ovde :o
Valjda se mogla naci i neka pametna. Malo sam sad pogledao po forumu,nema nas mnogo u toj grupi (6000+),a iskreno voleo bih da nas bude sto vise,jer ovo je mesto koje je nekako posebno,nesvakidasnje,mesto gde je svega bilo i bice,ali na kom ljubav prema Vosi nikada nije ugasena :thankyou: :cheers:
Kako, uz osmeh, rece Emil Rockov, posle penala u finalu kupa
,,Jesam li uradio nesto...?"
Ako je nasa i jedna rec, na ovom forumu, sprecila najgori scenario za Vosu, onda svi jesmo uradili nesto.
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
churguzijanac
Postovi: 2018
Pridružio se: Uto Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: O Forumu i Sajtu

Post od churguzijanac »

Jedan moj post mi je posebno drag.Napisao sam ga pred utakmicu sa Sampdorijom inspirisan nacinom na koji su se Sampdorijini navijaci na forumu sprdali sa nama, a sve u nadi da ce ta sprdnja probuditi inat kod nasih igraca.Tako je i bilo, a nadam se da je neko od igraca procitao post i zainatio se malo i zbog mog posta.
Odgovori