Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Korisnikov avatar
Red Marquis
Moderator
Postovi: 3777
Pridružio se: Ned Nov 09, 2008 4:49 pm
Lokacija: West Side

Re: Transferi

Post od Red Marquis »

Vosa je sve napisao:
Ne treba se ovako javno istupati ali ima igraca koji stvarno nisu za Vosu
To je rekao samo da opravda rasprodaju koja sledi. Veće su verovatnoće da škart ostane, a oni koji vrede tutanj za kikiriki...
Io odio Belgrado
Korisnikov avatar
KoKanidja
Postovi: 615
Pridružio se: Sub Feb 12, 2005 4:29 pm
Lokacija: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Re: Transferi

Post od KoKanidja »

Rabba, nemam pojma stvarno, znam da isticu ugovori Palocevicu, Puskaricu i Babicu.
A i da su verovatno svi na prodaju, pa ako stigne nesto OK da ce otici bilo ko. Ocekujem da ode Malbasic i Meleg, mozda Antic. Ne znam, to napamet pricam.
"...МИСЛИМ ДА САМ ТИ ВЕЋ РЕКАО ДА НЕЋЕМО СТАТИ"
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Transferi

Post od Rabba »

Kontam i ja da nam sledi potpuna rasprodaja. S tim da sam veći pesimista. Moje viđenje je da sigurno ili skoro sigurno odlaze Meleg, Malbašić, Paločević, Trujić, Puškarić, Lakićević, Antić i Planić, a da bi mogli da odu i S. Babić, Jovančić, Rockov i Kordić. Puno je veći problem ko će doći i kako. Ako se sa igračima budu potpisivali ugovori kao sa Maslaćem i Lotincem(na 12 meseci, gde nema teorije da zaradimo) ugasili smo.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Korisnikov avatar
salefkv
Postovi: 592
Pridružio se: Sre Avg 01, 2012 11:28 am

Re: Transferi

Post od salefkv »

Ja imam info da Rockov i Korda sigurno odlaze(ovaj drugi raskid verovatno), a da Peric razmislja da prekine karijeru...
Tako sam cuo!
Korisnikov avatar
Marcello
Postovi: 954
Pridružio se: Sre Jan 10, 2007 2:21 pm
Lokacija: uvek na našoj strani

Re: Transferi

Post od Marcello »

salefkv napisao:Ja imam info da Rockov i Korda sigurno odlaze(ovaj drugi raskid verovatno), a da Peric razmislja da prekine karijeru...
Tako sam cuo!
Todiću, ti li si? :mrgreen:
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10575
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Transferi

Post od Turija »

Red Marquis napisao:
Vosa je sve napisao:
Ne treba se ovako javno istupati ali ima igraca koji stvarno nisu za Vosu
To je rekao samo da opravda rasprodaju koja sledi. Veće su verovatnoće da škart ostane, a oni koji vrede tutanj za kikiriki...
Sve te izjave, treneri, rezultati, rad, zalaganje, poslovanje...slute u Vosi rekordnu letnju rasprodaju u bescenje i raspad kluba.
Sav domaci fudbal je u katastrofalnom stanju.Ono sto je gore od toga je sto nije jedini.
No, dugo smo i temeljno pripremani, pa ce nam to doci jos kao olaksanje - jedna briga manje.
I tako...jedna po jedna, a vreme tece - nepovratno.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Душан
Postovi: 471
Pridružio se: Sub Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: Transferi

Post od Душан »

Ни боље играче које смо имали нисмо успели тако лако да продамо, па ме интересује ко ће да купи ове наше ведете.Знам само да ће опет главне играче медији да шаљу у близанце.Једва чекам :dance2:
Korisnikov avatar
Neizlecivi
Postovi: 1446
Pridružio se: Pet Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Transferi

Post od Neizlecivi »

Ja mislim da su igraci na kojima mozemo makar nesto zaraditi trenutno Rockov, Meleg, Malbasic, Planic i eventualno Antic i Mogli za neke sitnije novce. Samo sto od Planica, Melega, Antica imamo 50%, potom od Trujica ako ga neko zeli 60%, jedino cini mi se Malbasic moze da nam donese neku zaradu. I eventualno da Tadica ili Sergeja neki klub iz drigog saveza kupi sa ogromne novce. To je nasa nada za zaradu. Evropu mozemo da sanjamo, eventualno drugo, trece kolo. Pojacanja? Posle ovakve sezone i raspleta, te stanja u klubu jedino budale ce hteti da dodju. Ovi momci koji igraju, zaista vrede. Imaju znanja, trudili su se... ( ne zalazim u stelovanje sa blizancima). Jovancic i Vukasovic su dobri na pozicijama, ali tesko da mogu doneti neke vece pare. I za Perica, vidim da je decko non stop u provodima, da je uz alkohol svaki dan, a jako mi je zao. Do operacije je bio odlican. Moze da napravi sasvim lepu karijeru, greota je da odustane od fudbala, pogotovo kad je vec na nekom solidnom nivou. Prijatelju, potrudi se, stisni zube i ganjaj neko inostranstvo bilo gde. Mator si za odustajanje, a mlad za penziju.
Ono sto je problem je sto nama igrace treba da proda i klub vodi covek koji je najsjajniju generaciju sa Sergejem, Vanjom, Mijatom, Babicem, Ivanicem vodio tako sto je uzeo procente, i na sve to nelegalno ostetio klub. Joj bolje da cutim. Tuzno je sve. Klub nam iz godine u godinu napusti nekoliko momaka, dece, koji mogu vredeti mnogo. Shvatam ja da je nerealno govoriti sada, ali taj Sergej sada u Laciju ima izlazku klauzuli od 50 miliona evra! Ej bre, da nam klub nisu unistavali svi od Gajica, Scepanovica, Balse, Vukovica, pa opet Vukovica... Mi bi sa dva tri pametna transfera tipa Mijat, Sergej, Vanja, mogli da ne dohvatimo zelenu grano, no da budemo 10 miliona u plusu!!! Ovo vise nije pitanje naseg kluba, nego drzave. Svima odgovara da se krade iz klubova, da se lome procenti, da se pune dzepovi. Samo sto mi ovde satro vodimo svoj klub, upravljamo njime, a klepa nas ko kako hoce.
Za iducu sezonu nam ostaje da se nadamo da ovi Afrikanci vrede nesto, da su neki novi klinci spremni, da Stamenic eksplodira, da Rockov (ako vec ne ode, kao gore pomenuti Vanja) stekne malo sigurnosti, da nam padne neki dar sa neba...
Danilo
Postovi: 1012
Pridružio se: Ned Avg 17, 2014 1:07 pm

Re: Transferi

Post od Danilo »

Nisam pratio,sta je sa onim Afrikancima sto su dosli na probu
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: Transferi

Post od Radoye »

Neizlecivi napisao:Za iducu sezonu nam ostaje da se nadamo da ovi Afrikanci vrede nesto, da su neki novi klinci spremni, da Stamenic eksplodira, da Rockov (ako vec ne ode, kao gore pomenuti Vanja) stekne malo sigurnosti, da nam padne neki dar sa neba...
...da nam klub uopste bude postojao...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Transferi

Post od Rabba »

Prelazni rok u Srbiji traje od 19.6. do 31.8. ako nekoga interesuje.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: Transferi

Post od Radoye »

ogi napisao:Evo resenja za napad! Vukovicu reaguj! :greenbutt:

http://mondo.rs/a1007739/Sport/Fudbal/P ... ovora.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Znam da se zajebavas, ali ne prizivaj djavola! :devil:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
ŠoneVoša
Postovi: 123
Pridružio se: Sre Jan 28, 2015 4:05 pm

Re: Transferi

Post od ŠoneVoša »

VOŠA OSTAJE BEZ KAPITENA: Antić jednom nogom u Primeri!

http://www.butasport.rs/fudbal/vosa-ost ... u-primeri/" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
Душан
Postovi: 471
Pridružio se: Sub Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: Transferi

Post od Душан »

ŠoneVoša napisao:VOŠA OSTAJE BEZ KAPITENA: Antić jednom nogom u Primeri!

http://www.butasport.rs/fudbal/vosa-ost ... u-primeri/" onclick="window.open(this.href);return false;
Прво вест је објавио Бута спорт, Еспањол 900 хиљада лепо звучи,али чак и да је тачно, колико би клуб зарадио његовом продајом?
Korisnikov avatar
Neizlecivi
Postovi: 1446
Pridružio se: Pet Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Transferi

Post od Neizlecivi »

Ako je ova slika tacna, onda je on 100% u nasem vlasnistvu. http://static.mondo.rs/Picture/572450/j ... vodina.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
Ono sto treba da nas brine je to ko su ljudi koji raspolazu nasim novcima. Takodje ocekujem na leto da odu Mlabasic, Meleg, mozda jos neko. Propustili smo sansu da prodamo Palocevica, njemu ugvor istice i ne znam bas da li ce ga ikako produzavati sa nama. Ukoliko ima neku ponudu, mislim da ce i otici, mada jeste onomad govorio da zeli da Vojvodina zaradi nesto od njega.
Ostaje nam da cekamo i grickamo nokte kad na leto stupi na scenu prof. dr. generalni direktor, predsednik, trener, koordinator mladjih kategorija i sportski direktor Vukovic.
Odgovori