Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: Transferi

Post od Radoye »

N13 napisao:
ssnigd napisao:Ako nista drugo, kod Trujica cu uvek postovati to koliko se bori dok igra za nas klub, koliko pretrci, batina dobije,... Bez obzira na to sto je jednostavno septrlja.
+1

Samo lud covek moze zamerati Trujicu bilo sta. Covek nema zavrsnicu, ali trci non stop. Izvlaci se, krece se, nudi se... Svaku dugu loptu uspe primiti i pored 2 cuvara. Dobija batine, a nije padavicar. I ume pretrcati coveka. Nije njegov stil da daje golove, druga stvar je sto ga treneri teraju na to.
Promasio covek profesiju, jebiga, ali trud i volja mu se ne mogu poreci. Po tome mi lici na Branu Ilica.

A stvarno je najvise kriv onaj zbog koga trujic mora da igra spica - sad, da li je to trener ili onaj ko je selektirao ekipu tako da medju registrovanim igracima nemamo nijednog napadaca po formaciji pa opet secemo usi da krpimo dupe, to je vec drugo pitanje. Uostalom, navikli smo tako, to prosto ne bi bila Vojvodina ako nam vadnji vezni ne bi igrali bekove, bekovi stopere, krila spica... jos samo golmana u vezi nismo probali u ovih zadnjih 10-tak godina, sve ostale kombinacije smo izeksperimentisali! :deal:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
playmaker
Postovi: 514
Pridružio se: Ned Sep 18, 2011 1:31 am

Re: Transferi

Post od playmaker »

Kako bih vam rekao malo mi je postala smesna ta prica da ja treba da se zadovoljim sa time sto se trudi.

Ljudi on je profesionalni fudbaler koji radi za platu i najbolje jos da se ne trudi. Decko je promasio profesiju kao sto neko rece, klasican igrac za livadu koji nabije glavu dole i trci.
Ja vam mogu na bilo kom NS malom fudbalu svaki vikend naci takvih koji bi se trudili koji ce za 200 eur igrati mesecno.

Pitanje je upravo to, ko je selektirao ekipu i ko je dozvolio da se brukamo da cele sezone igramo bez napadaca, pritom u formaciji koju mi igramo taj sraf je jedan od najvaznijih. :idea:

A imali smo Pavkova i Merija pa kakvi god da su bolji su sigurno :frown:
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post od Voja »

playmaker napisao:A imali smo Pavkova i Merija pa kakvi god da su bolji su sigurno :frown:
Cesto uhvatim sebe kako razmisljam o situaciji da je Meri postigao 15 golova u nasem dresu.A posto sam mislim promasio samo jednu utakmicu da ga nisam gledao svih 90 minuta mogu reci on u celom prvenstvu nije imao vise od 22-25 sansi za gol,pa tek tada tih 15 golova dobija na znacaju. A Vosa nekada na dve utakmice stvori toliko sansi,i zato ostaje zal sto coveku nije pruzena sansa
Slika
Korisnikov avatar
Душан
Postovi: 471
Pridružio se: Sub Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: Transferi

Post od Душан »

Да Трујић игра на крилу,а да је Бабић форсиран на шпицу дао би више голова од Павкова сигурно.Уосталом имали смо Ашћерића који је на нивоу Павкова, па колико је дао голова? Пљуван је после сваке утакмице.
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: Transferi

Post od Radoye »

playmaker napisao:Ljudi on je profesionalni fudbaler koji radi za platu i najbolje jos da se ne trudi.
Jebiga kod nas ni to nije sigurica, nagledali smo se ljutih profesionalaca u nasem dresu koji se vecinu utakmica nisu ni oznojili. Metro Mario recimo, u sezoni je grizao sveukupno na 3-4 utakmice maksimum, ostalo je igrao po 15-tak minuta dok mu ne dosadi pa se setao po terenu. A nije bio jedini takav, samo mi je prvi pao na pamet, da ne ispadne da ga izdvajam.

Pored takvih manekena mene ne cudi sto se ljudi obraduju kada vide nekog igraca da "preorava teren", pa makar ovaj bio i operisan od fudbala (a i takvih smo imali, ne jednog), ono prosto ti milo da neko na terenu pokazuje makar malo zelje da potrci za loptom. Samo, jako retko nam se potrefi da sastavimo krstenog igraca koji i zna i trudi se svaku utakmicu...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Transferi

Post od Rabba »

8. maja su u fudbalskom savezu Srbije registrovana dva ugovora. Novi igraci su nam dva Ganijca:

Francis Afriyie - spic, 23 godine i
Joseph Owusu Bempah - desni bek, 22 godine.

Obojici je poslednji klub bio Bechem United iz Gane.

http://gh.soccerway.com/players/francis ... ie/436353/" onclick="window.open(this.href);return false;
https://www.transfermarkt.com/joseph-be ... ler/266461" onclick="window.open(this.href);return false;
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Transferi

Post od Stexman »

Ovaj Bempah je kapiten Gane U20! Nije lose.
A ovaj drugi, okacio snimak sa veternika sa treninga na YouTube i napisao Germany. Taj ili ne zna gde je ili ga sramota da kaze gde je. :rolll: :rolll:
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Transferi

Post od ernesto »

Rabba napisao:
ernesto napisao:https://www.transfermarkt.com/yvan-eric ... ler/111011

Stoper za sledecu sezonu!
Da, ja sam hteo da pitam, jel to konstatuješ ili predlažeš? Ako predlažeš, lično, mesta stranaca bih pre popunio nekim kreativcima i brzincima nego halfovima... Sledeće sezone 4 strana igrača su dozvoljena po ekipi.
Predlazem!
Korisnikov avatar
KoKanidja
Postovi: 615
Pridružio se: Sub Feb 12, 2005 4:29 pm
Lokacija: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Re: Transferi

Post od KoKanidja »

Nisu dobri bas ti podaci za ovu dvojicu iz Gane,

"Joja" Bempah jeste igrao za reprezentaciju i bio kapiten kao desni bek, ali vise je defenzivni vezni ili box to box midfielder, ali moze da igra i desnog i levog beka.

Afrije je spic ili eventualno krilo, ali nije 94 godiste.

Obojica u 95-to godiste.

I imaju pravo igranja u ova zadnja 3 kola, ako trener odluci.

Dosli su na preporuku jednog naseg trenera iz Gane.
"...МИСЛИМ ДА САМ ТИ ВЕЋ РЕКАО ДА НЕЋЕМО СТАТИ"
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Transferi

Post od Rabba »

KoKanidja napisao:Nisu dobri bas ti podaci za ovu dvojicu iz Gane,

"Joja" Bempah jeste igrao za reprezentaciju i bio kapiten kao desni bek, ali vise je defenzivni vezni ili box to box midfielder, ali moze da igra i desnog i levog beka.

Afrije je spic ili eventualno krilo, ali nije 94 godiste.

Obojica u 95-to godiste.

I imaju pravo igranja u ova zadnja 3 kola, ako trener odluci.

Dosli su na preporuku jednog naseg trenera iz Gane.
Ono što sam uspeo pronaći na netu za njih dvojicu sam okačio... Njihova registracija je izašla u najnovijem "Fudbal"-u. Nemam neke predrasude prema njima, osvojili su kup sa Bechem Unitedom prošle sezone, Bempah je igrao za Hearts of Oak, odakle je više pobegao nego otišao. Deluju interesantno, a videćemo da li i šta će nam doneti u evropi(ukoliko do iste dođemo, obzirom da nam i Radnički i Mladost dišu za vratom). Više me brinu odlasci igrača na kraju sezone, jer se čini da bismo mogli ostati bez jedno 10-12 igrača koji su u ili oko prvog tima.

Menadžer im je izgleda isti kao Džon Meriju.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: Transferi

Post od Radoye »

Rabba napisao:Menadžer im je izgleda isti kao Džon Meriju.
Sudeci po tome, ovi Ganci ce se naigrati fudbala tek u Sloveniji... :-|
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
KoKanidja
Postovi: 615
Pridružio se: Sub Feb 12, 2005 4:29 pm
Lokacija: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Re: Transferi

Post od KoKanidja »

Nisam ni rekao da imas predrasude, samo sam te malo ispravio, tj. hteo da dam tacne informacije ljudima.

Joja nije igrao za Bechem, potpisao je za njih u Januaru i posle nedelju dana raskinuo ugovor jer mu se ukazala ova prilika. Inace je imao neke ludacke ponude dok je bio pod ugovorom ali Hearts of Oak nije hteo da ga pusti i dogovori obestecenje i onda je jedva sacekao kraj ugovora da ode iz tog Kluba jer su mu u tom momentu prakticno unistavali karijeru. Bio je kapiten i kluba i mlade reprezentacije Gane.

Bili su odbijeni za vizu iz prvog puta, zato nisu dosli na vreme, i onda iz drugog puta su ipak dobili vizu za Srbiju, i tako posle sigurno 3 meseca cimanja ipak dosli. Oni su ovde vec mesec dana, a jos uvek je tu i onaj momak Lambert sa Jamajke (njegov status ne znam).

Nije im taj momak menadzer, on jeste pomogao Klubu oko njihovog dolaska i pomaze i dalje Klubu oko nekih stvari vezano za njih, ali nije im menadzer.

Dosli su kao slobodni, besplatni igraci i imace smesne plate. A kao sto sam rekao, dosli su na preporuku i nagovor naseg trenera iz Gane koji isto za tu uslugu nije nista trazio.
"...МИСЛИМ ДА САМ ТИ ВЕЋ РЕКАО ДА НЕЋЕМО СТАТИ"
Korisnikov avatar
Krle
Postovi: 1365
Pridružio se: Pon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: Transferi

Post od Krle »

http://mondo.rs/a1007287/Sport/Fudbal/V ... a-tim.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
Vosa je sve
Postovi: 118
Pridružio se: Čet Feb 09, 2017 11:48 pm

Re: Transferi

Post od Vosa je sve »

Ne treba se ovako javno istupati ali ima igraca koji stvarno nisu za Vosu
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Transferi

Post od Rabba »

KoKanidja napisao:...
Možda nije baš pravo vreme za pitanje, ali jel imaš info ko nas napušta na kraju sezone? I da li imamo još nekog dogovorenog igrača za leto?
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Odgovori