Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Korisnikov avatar
Neizlecivi
Postovi: 1446
Pridružio se: Pet Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Transferi

Post od Neizlecivi »

Pisalo se negde da ga zele Kinezi iz Milana. Klauzula mu 10miliona, a plata trenutna 300hiljada godisnje, sto je mizerno u odnosu na ono sto fudbaleri tamo zaradjuju. Njima pare nisu problem, tako da ako zaista imamo 30% treba da navijamo za Kineze.
ssnigd
Postovi: 3320
Pridružio se: Sre Maj 02, 2007 5:46 pm
Lokacija: NS

Re: Transferi

Post od ssnigd »

Mislim da imamo max 20%, ali svakako ti novci nece otici u klub, nego ko zna gde.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Vosa je sve
Postovi: 118
Pridružio se: Čet Feb 09, 2017 11:48 pm

Re: Transferi

Post od Vosa je sve »

ssnigd napisao:Mislim da imamo max 20%, ali svakako ti novci nece otici u klub, nego ko zna gde.
http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.h ... 00000-evra" onclick="window.open(this.href);return false;
30 % brate moj,lepa lova za onog ko je smota :cheers:
vdn slaninar
Postovi: 985
Pridružio se: Pet Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Transferi

Post od vdn slaninar »

Taman da Vukovicu isplatimo bar jednu menicu.
Korisnikov avatar
churguzijanac
Postovi: 2018
Pridružio se: Uto Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Transferi

Post od churguzijanac »

E kako su standardi i ocekivanja navijaca spusteni i raspusteni, ne veci od zelje da se dug namiri i igraju kvalifikacije za LE. Mislim, situacija je takva da bolje od toga nije realno,ali sama pomisao na sta bi mi licili da u timu i dalje imamo Radoju,Sergeja,Gacinovica,Medojevica,Brkica pa i Kacara, grupna faza LE se ne bi dovodila u pitanje.
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Transferi

Post od gospodinFKV »

churguzijanac napisao:E kako su standardi i ocekivanja navijaca spusteni i raspusteni, ne veci od zelje da se dug namiri i igraju kvalifikacije za LE. Mislim, situacija je takva da bolje od toga nije realno,ali sama pomisao na sta bi mi licili da u timu i dalje imamo Radoju,Sergeja,Gacinovica,Medojevica,Brkica pa i Kacara, grupna faza LE se ne bi dovodila u pitanje.
Sta ja znam, ne mogu da krivim te ljude cija su ocekivanja tako niska. Kad budemo imali zivotni vek kao kornjace s Galapagosa, mozda cemo i moci sebi da priustimo da razmisljamo malo vise unapred. U ovoj drzavi toliko toga treba da se promeni da bi fudbal i unistavanje fudbalske mafije doslo na red.

Lako je gledati na svet kroz ruzicaste naocare i pricati kako mozemo da se izvucemo iz dugova i budemo stabilni. Sve i da nadjes ljude za klub koji to hoce, ima toliko nivoa mulja i sra*a u nasem fudbalu, kojima to nije u interesu, da je u ovom trenutku to nemoguce, te su ta ''daj sta das'' ocekivanja skroz opravdana.
мализека
Postovi: 311
Pridružio se: Uto Feb 04, 2014 3:07 pm

Re: Transferi

Post od мализека »

Без бриге, чекам неку лову да легне...чим се то деси, одмах купујем Вошу, градим нов стадион и купујем Бразилце! :mrgreen:
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Transferi

Post od ernesto »

https://www.transfermarkt.com/yvan-eric ... ler/111011" onclick="window.open(this.href);return false;

Stoper za sledecu sezonu!
playmaker
Postovi: 514
Pridružio se: Ned Sep 18, 2011 1:31 am

Re: Transferi

Post od playmaker »

ernesto napisao:https://www.transfermarkt.com/yvan-eric ... ler/111011

Stoper za sledecu sezonu!
Ako nesto postoji u ovom nasem tuznom fudbalu to su stoperi, i sad mi treba da dovodimo nekog lika sa 27 godina na kome ne moze da se zaradi :?:

To je siguran put u propast, crveni blizanac nam je svima primer... :whistler:
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Transferi

Post od Rabba »

ernesto napisao:https://www.transfermarkt.com/yvan-eric ... ler/111011

Stoper za sledecu sezonu!
Da, ja sam hteo da pitam, jel to konstatuješ ili predlažeš? Ako predlažeš, lično, mesta stranaca bih pre popunio nekim kreativcima i brzincima nego halfovima... Sledeće sezone 4 strana igrača su dozvoljena po ekipi.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
playmaker
Postovi: 514
Pridružio se: Ned Sep 18, 2011 1:31 am

Re: Transferi

Post od playmaker »

I o kakvim uopste transferima pricamo kada nemamo za leba? :evil:
Pa jel nam opet trebaju Green i slicne price da smo im duzni pare narednih 5 godina da nas razvlace.

Treba biti pametan i selektirati u okruzenju i domacem prvenstvu, te strance zaboravite, jedan je Abu a i ta prica znamo kako se zavrsila.

Po meni najveca glupost u skorije vreme je sto je Pavkov najuren, ne zato sto je igrac ne znam kakvog kalibra nego zato sto je jedini koji je licio na napadaca i sada cele sezone gledamo Trujica kako se bruka iz utakmice u utakmicu... :frown:
Korisnikov avatar
Djisa
Postovi: 1187
Pridružio se: Ned Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Transferi

Post od Djisa »

playmaker napisao:I o kakvim uopste transferima pricamo kada nemamo za leba? :evil:
Pa jel nam opet trebaju Green i slicne price da smo im duzni pare narednih 5 godina da nas razvlace.

Treba biti pametan i selektirati u okruzenju i domacem prvenstvu, te strance zaboravite, jedan je Abu a i ta prica znamo kako se zavrsila.

Po meni najveca glupost u skorije vreme je sto je Pavkov najuren, ne zato sto je igrac ne znam kakvog kalibra nego zato sto je jedini koji je licio na napadaca i sada cele sezone gledamo Trujica kako se bruka iz utakmice u utakmicu... :frown:

Da je Pavkov ostao, onda bi gledali Pavkova kako se bruka iz utakmice u utakmicu........
Pa da se ne ljubimo!
playmaker
Postovi: 514
Pridružio se: Ned Sep 18, 2011 1:31 am

Re: Transferi

Post od playmaker »

To je vrlo moguce, ali ne mogu da se pomirim sa time da momku nije data sansa sada kada alternativa u nasim redovima izgleda da ne postoji.
Na kraju krajeva pokazao je u Nisu da moze da odigra sasvim solidno, losije od ovoga sto Trujic radi prosto nije moguce.

Trujic em ogranicen kao takav kada ga jos pomeris na poziciju koja mu nije prirodna dobijes duplo golo koje gledamo iz kola u kolo...
ssnigd
Postovi: 3320
Pridružio se: Sre Maj 02, 2007 5:46 pm
Lokacija: NS

Re: Transferi

Post od ssnigd »

Ako nista drugo, kod Trujica cu uvek postovati to koliko se bori dok igra za nas klub, koliko pretrci, batina dobije,... Bez obzira na to sto je jednostavno septrlja.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Korisnikov avatar
N13
Postovi: 1968
Pridružio se: Pet Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Transferi

Post od N13 »

ssnigd napisao:Ako nista drugo, kod Trujica cu uvek postovati to koliko se bori dok igra za nas klub, koliko pretrci, batina dobije,... Bez obzira na to sto je jednostavno septrlja.
+1

Samo lud covek moze zamerati Trujicu bilo sta. Covek nema zavrsnicu, ali trci non stop. Izvlaci se, krece se, nudi se... Svaku dugu loptu uspe primiti i pored 2 cuvara. Dobija batine, a nije padavicar. I ume pretrcati coveka. Nije njegov stil da daje golove, druga stvar je sto ga treneri teraju na to.
Odgovori