Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
recni galeb
Postovi: 768
Pridružio se: Čet Okt 28, 2010 3:55 pm

Re: Uprava

Post od recni galeb »

ma jos ne mogu sve da svarim... nije red ovde opsovati sve sto treba bas licno.
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Uprava

Post od Stexman »

Nije da branim nikog al sta mi kao nismo znali da cemo pustiti cigane? Javna tajna... samo sto je ovaj saban to rekao javno i jos ga snimili( ako je snimak autentican). Treba sam da podnese ostavku ako ima trunke savesti, al opet da je ima ne bi ni dolazio nazad u klub.
playmaker
Postovi: 514
Pridružio se: Ned Sep 18, 2011 1:31 am

Re: Uprava

Post od playmaker »

Ovde se ne radi uopste o tome da li smo mi to znali i da li smo se iznenadili. Niko ovde nije glup i svi dobro znamo kako mi sa njima igramo kada njima treba.

Ovde se radi o tome da je sada prvi put javno ovo izaslo iz ovog kluba i mi kao navijaci ako ne odreagujemo na to kako znamo i umemo ne zasluzujemo da postojimo!
Ovo je javno brukanje kluba na svim nivoima, ukoliko ne popije ostavku onaj ko je ovo izjavio ko god da je on mene stadion vise nece videti u zivotu!
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Uprava

Post od Stexman »

Slazem se. Mada sto vise slusam onaj snimak sve vise mislim da je izmontiran. 30 godina se bavim zvukom, montazom pa mislim da smem da kazem da sumnjam u autenticnost snimka. Tim pre sto se na snimku ne vidi niko iz Vojvodine, i sto je lako moguce da je snimljen posle napustanja nase uprave.
Korisnikov avatar
Friend
Postovi: 664
Pridružio se: Sre Sep 20, 2006 12:18 am

Re: Uprava

Post od Friend »

Poznat glas to izgovara,poslušajte konferenciju za štampu člana nadzornog odbora i sve će vam biti jasno.
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: Uprava

Post od Radoye »

Da mi je deda danas ziv, bilo bi mu pune 92 godine. Da mi je otac danas ziv, punio bi 71. Obojica mi strasno jako nedostaju. Ali, kada vidim sta nam se radi od kluba drago mi je sto nisu ovde da vide u kakva smo se go**a pretvorili. Verovatno bi obojica od stida svisnuli.

:frown:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
N13
Postovi: 1971
Pridružio se: Pet Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Uprava

Post od N13 »

Evo ovako, sad kad su se smirile malo strasti, da se i ja oglasim.

Prvo, daleko od toga da podržavam Zbiljića ili bilo koga ko ima veze sa politikom da bude u klubu... ali kako vreme odmiče sve je jasnije da se napravila ogromna greška smenom uprave.
Možda smena stare uprave i nije toliki problem, ali dozvoliti da alfa i omega kluba bude čovek koji je najveći zlotvor koji je kročio u naš klub u novijoj istoriji?!?! Čovek koji je napravio najveću štetu klubu u poslednjih 10 godina tako što je Sergeja (igrača za kojeg se danas otima pola Evrope i nude neverovatne sume novca), prodao sam sebi za siću? Pod izgovorom da je to uradio da bi spasio klub? I posle tražio za istog tog igrača još preko 2 miliona? Pa jel se tako spašava klub? Čovek koji tuži klub i pušta ukradenu menicu i blokira račun kluba. On danas VODI naš klub, a mi ćutimo! On danas ima pečat kluba, on može prodati i ostale igrače sam sebi, može izdati još 30 menica. Mi ćutimo? Slavili smo što su navijači pobedili na skupštini... a ja pitam zašto ti navijači dozvoljavaju da ovaj zlotvor vodi klub???
Da li treba da čekamo da čovek proda sad i Rockova (jedini igrač koji trenutno vredi nešto) sam sebi za 100k, pa posle od kluba traži 2 miliona za to?

Svašta bih još rekao, ali zadržaću za sebe. Dodao bih samo još da, ako ova uprava ne obezbedi evro licencu (ali ne štetnom prodajom igrača sumnjivim firmama), i ako ne uđemo u finale kupa, a navijači (firma) nastavi ćutati na sve to, ja lično ću pokidati svoju sezonsku i Karađorđe me neće videti duže vreme. Nadam se da će tako postupiti i većina drugih navijača.
Ovo više nije u pitanju ljubav prema Vojvodini, već čast i princip.

Uprava napolje!!!!
playmaker
Postovi: 514
Pridružio se: Ned Sep 18, 2011 1:31 am

Re: Uprava

Post od playmaker »

Takodje se slazem sa misljenjem da sve vise ide na vodenicu kako "FIRMA" (ili ko su vec nasi ljudi sa tribine u upravi) nije ni malo nevina u celoj ovoj prici vec naprotiv, debelo su odgovorni za trenutno stanje kluba.
Korisnikov avatar
borrissey
Postovi: 1063
Pridružio se: Pet Avg 26, 2011 9:25 pm
Lokacija: ograda na Istoku

Re: Uprava

Post od borrissey »

Nemam stomak da gledam snimak onog vola Ilijeva, još manje Vukovićevu konferenciju. Taj snimak ne može dokazati ništa, kao što se očigledno ne može doakzati ni to da smo pustili zvezdu, iako je to svima jasno. Tragična je cela situacija u klubu, a najtragičinije je što ovde očigledno postoji zavera ćutanja ljudi koji su kao navijači ušli u upravu. To je mogao biti poslednji bedem odbrane. Ovako izgleda da će Mijić ostati dva puta upisan u istoriju Kluba. Prvi put kao osvajač titule, a drugi put kao predsednik za čijeg je mandata klub ugašen.
Korisnikov avatar
Rivelinjo
Postovi: 306
Pridružio se: Čet Maj 09, 2013 12:29 pm
Lokacija: Middle Earth
Kontakt:

Re: Uprava

Post od Rivelinjo »

Minja napisao:Генерално, не подржавам да се овакви снимци објављују у било којем облику. Свакоме од нас може да се деси да каже било шта због чега ће се касније стидети, али овако ниједан Сланинар не сме да размишља. Речено је у афекту, очигледно, под емоцијама, под тензијом. Тако не сме један Сланинар да размишља. Не сме.

Нисте ви тамо никога да пуштате. Срам да вас буде.

Управа напоље!
Možda nije pametna bila objava snimka, ali je to, po meni, svakako posao za policiju. Kad bi smeli raditi svoj posao...
Sve što se uradi brzo, mora se raditi iz početka - polako.
Korisnikov avatar
PelezinhoFkv
Postovi: 210
Pridružio se: Uto Avg 19, 2014 8:57 am
Lokacija: Liman, Novi Sad

Re: Uprava

Post od PelezinhoFkv »

Mrzim sam sebe sto i dalje razmišljaam o svemu ovome i što ujutro prvo što uradim je da pokupim dnevnu dozu negativnosti ulaskom na ovaj forum, ali i dalje mi se 2 stvari vrte po glavi:
1. priča o "umišljenom bogu" neverovatno me podseća na stanje u državi gde jednog već imamo na više pozicija vlasti, pa ovo doživljavam kao neko manje božanstvo koje jelte moramo da trpimo, još samo trener nije zvanično postao
2. priča koja je povezana sa prvom a to je - pazite kad bude plaćeno tih 250k (ako već nije jer ne znam šta se dešava od tolike transparentnosti) iz ličnih sredstava člana uprave, sa sličnim ili istim uslovima kao za Sergeja ( koji inače zvanično vredi 15 miliona , a po nekim procenama sadašnji klub bi ga se odrekao za čak 50-60 miliona !!! ), s tim što će ovoga puta biti npr Rockov+Zličić za tih 250k i mi igramo Evropu. Puf. Magija.
"Zvezda i Partizan uvek bile političke organizacije koje su se bavile sportom"
draganas
Postovi: 185
Pridružio se: Čet Sep 15, 2016 2:44 pm

Re: Uprava

Post od draganas »

Svako ko danas u klubu ćuti na iživljavanje i brukanje Vukovića je saučesnik. Početak i kraj, nema šta da nam dodaju i oduzimaju. Sediš sa njim, isto si :shit: kao i Vuković. Tačka.
Korisnikov avatar
Red Marquis
Moderator
Postovi: 3777
Pridružio se: Ned Nov 09, 2008 4:49 pm
Lokacija: West Side

Re: Uprava

Post od Red Marquis »

Ovaj Vuković ne prestaje da nas blamira.
http://mondo.rs/a1002488/Sport/Fudbal/V ... ezdom.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Io odio Belgrado
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Uprava

Post od Stexman »

A ovi iz zajednice tvrde da niko nista nije podneo! Lazu svi na sve strane i nasi i njihovi! Ne veruj nikom, takvo je vreme.
Dragan
Postovi: 6
Pridružio se: Ned Apr 23, 2017 3:30 am

Re: Uprava

Post od Dragan »

playmaker napisao:Takodje se slazem sa misljenjem da sve vise ide na vodenicu kako "FIRMA" (ili ko su vec nasi ljudi sa tribine u upravi) nije ni malo nevina u celoj ovoj prici vec naprotiv, debelo su odgovorni za trenutno stanje kluba.
Naravno da su odgovorni. Uvek smo besni na razne likove koji nam vode klub, ali nikad se ne spominje da je te ljude neko doveo! Nisu oni sami dosli i pokucali na vrata FKV! Mozda je ovima iz skupstine obecano dozivotno snadbevanje VISKOLOM a za uzvrat Vukovic moze da pisa pa nama i da radi od kluba sta hoce! Skupstinari, opet vas pitam, spavate li mirno??
Odgovori