32. kolo: partizan - VOJVODINA 1:0 (1:0)

Korisnikov avatar
ogi
Administrator
Postovi: 1619
Pridružio se: Čet Jan 13, 2005 10:27 am
Lokacija: Свуда по мало

32. kolo: partizan - VOJVODINA 1:0 (1:0)

Post od ogi »

У другом колу горњег дела табеле, после победе против Крушевљана у последњим тренуцима меча, гостујемо другопласираном на табели, истом оном ривалу, с којим ћемо и у среду бити прву битку у рату званом "Финале Купа".

Два везана меча са њима, нама значи само једно - дати све од себе да их не видимо срећне и насмејане. У та четири дана која следе, надиграти их, биће задатак свих који истрче на терен и оних који поред истог командују.

Да ли смо томе кадри, видећемо већ у суботу, од 17 часова (ко не иде, пренос има на Аренаспорт 1 каналу). Прилика је то да "испипамо" од каквог су материјала, пре него што их угостимо средином следеће недеље. Неки су за одмор, неки за клупу свакако, па колико-толико, још увек, новом шефу струке остављамо да "шара" састав, како би нам обојио дане који предстоје.
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10553
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 32. kolo: partizan - VOJVODINA, subota u 17h

Post od Turija »

Lepa najava dvomeca :!:
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
novosadjanin
Postovi: 1351
Pridružio se: Pon Nov 13, 2006 12:30 pm
Lokacija: CURVA OCCIDENTALE

Re: 32. kolo: partizan - VOJVODINA, subota u 17h

Post od novosadjanin »

http://www.oddsportal.com/soccer/serbia ... -IP8QVWxR/" onclick="window.open(this.href);return false;

Mi kao da gostujemo Realu a ne raspalom crnom blizancu :mrgreen:

Imaju kompleks od Vose i od Novog Sada. Tri utakmice na Karadjordju ove sezone imaju skor 2 remija i jedan poraz, a mi smo ih i na njihovom lavoru tukli. Gazi bre to!
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9527
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: 32. kolo: partizan - VOJVODINA, subota u 17h

Post od Voja »

ocekivani scenarij: taktiziramo protiv pfc u prvenstvu gaze nas,u kupu ispadamo,zvezdi se sklanjamo.

Sto se nekih mojih zelja tice,zelja je pobeda na Marakani. Sve ostalo mozemo prodati.
Slika
ssnigd
Postovi: 3318
Pridružio se: Sre Maj 02, 2007 5:46 pm
Lokacija: NS

Re: 32. kolo: partizan - VOJVODINA, subota u 17h

Post od ssnigd »

Voja napisao:ocekivani scenarij: taktiziramo protiv pfc u prvenstvu gaze nas,u kupu ispadamo,zvezdi se sklanjamo.

Sto se nekih mojih zelja tice,zelja je pobeda na Marakani. Sve ostalo mozemo prodati.
Tako idu I moja razmisljanja, osim prodaje. Inace sam pesimista pred tekme sa blizancima, a posebno kada u sedam dana tri tekme igramo sa njima. Ako tucemo cigane za mene ce to biti najvece iznenadjenje prvenstva.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: 32. kolo: partizan - VOJVODINA, subota u 17h

Post od ernesto »

Voja napisao:ocekivani scenarij: taktiziramo protiv pfc u prvenstvu gaze nas,u kupu ispadamo,zvezdi se sklanjamo.

Sto se nekih mojih zelja tice,zelja je pobeda na Marakani. Sve ostalo mozemo prodati.
Slazem se u potpunosti! Samo crveni da ne uzmu titulu!
vdn slaninar
Postovi: 979
Pridružio se: Pet Mar 30, 2012 9:46 am

Re: 32. kolo: partizan - VOJVODINA, subota u 17h

Post od vdn slaninar »

Ako se pokidamo na terenu protiv i jednih i drugih bice mi dosta,sada nismo u formi koja nam daje za pravo da im pretimo.Treba igrati flaster ili udvajati Leonarda i izbaciti ga iz igre,to je pola posla i nimalo nije lak.Presing na loptu vec na njihovoj polovini,mnogo trcanja,tako smo ih dobijali ranije.Ako nam odbranana krece na 30-40 m od naseg gola to je vec kasno mi ne znamo da se branimo ,oni imaju Tavambu kojem nasa odbrana u vazduhu ne moze nista al imamo Antica i Lakicevica koji su mnogo bolji od njihovih bocnih igraca i ocekujem da ih zatvore skroz.
Korisnikov avatar
churguzijanac
Postovi: 2017
Pridružio se: Uto Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 32. kolo: partizan - VOJVODINA, subota u 17h

Post od churguzijanac »

ernesto napisao:
Voja napisao:ocekivani scenarij: taktiziramo protiv pfc u prvenstvu gaze nas,u kupu ispadamo,zvezdi se sklanjamo.

Sto se nekih mojih zelja tice,zelja je pobeda na Marakani. Sve ostalo mozemo prodati.
Slazem se u potpunosti! Samo crveni da ne uzmu titulu!
Ista go**a i crveni crni.Sjasio kurta uzjasio murta.Nego da mi pokidamo u ta 3, ako bog da mozda i 4 meca sa blizancima pa sta nam bog da.

Ne bi bilo lose da Jovanca odigra bar poluvreme u subotu, takodje ocekujem da Emil briljira u subotu.

Nadam se da nece biti mnogo kombinatorike i da ce igraci igrati na pozicijama na kojima se najbolje snalaze.
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8753
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: 32. kolo: partizan - VOJVODINA, subota u 17h

Post od Radoye »

churguzijanac napisao:Nego da mi pokidamo u ta 3, ako bog da mozda i 4 meca sa blizancima pa sta nam bog da.
Bice 4 sigurno, polufinale kupa se igra na 2 utakmice.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2545
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 32. kolo: partizan - VOJVODINA, subota u 17h

Post od Stexman »

Alo bre ljudi, pa jel vi stvarno mislite da cemo mi moci njima da uzmemo bodove? Da ce sve biti regularno? Ova sezona ce biti upamcena po tome sto se vise lopovi ne skrivaju vec kradu bahato i ne obaziru se dal neko gleda i dal se neko buni!

Glupo je trositi snagu na utakmice koje nemaju takmicarski znacaj. Ne kazem da treba da ih pustimo, ali ne treba da se upiremo iz sve snage i da kiksnemo u kupu kad je potrebnije. Treba da iskoristimo ovu utakmicu sutra i da im vidimo mane pa da to iskoristimo u sredu! Ja ne znam kako vi gledate na to da nam se "najveca utakmica svih vremena" odigra na Karadjordju!? Ali mene hvata jeza od same pomisli na to. Budite sigurni da ce cigane smestiti na sever u tom slucaju...
Danilo
Postovi: 1012
Pridružio se: Ned Avg 17, 2014 1:07 pm

Re: 32. kolo: partizan - VOJVODINA, subota u 17h

Post od Danilo »

Ocekujem premije od zvezde za remi ili pobedu nad partizanom ,sa druge strane i partizan ce nesto ponuditi da bude sigurica.Videcemo ko nudi vise.
Raspalio bi sve utakmice sa blizancima snazno pa sta bude
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9527
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: 32. kolo: partizan - VOJVODINA, subota u 17h

Post od Voja »

Danilo napisao:Raspalio bi sve utakmice sa blizancima snazno pa sta bude
Zato i nisi u klubu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Slika
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4704
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: 32. kolo: partizan - VOJVODINA, subota u 17h

Post od gospodinFKV »

Zelje su jedno, a ocekivanja sasvim drugo.

Crna :shit: ce sada morati svaku tekmu da grizu, jer cemo se svi skloniti ciganskom kanceru.

Sve manje od petarde na mitru miricu smatram iskljucivo politickom pobedom i povlascenim statusom medju filijalama :mrgreen: Ulazimo u takvu zavrsnicu prvenstva gde ce pobede cigana delovati kao da igraju pripremne sa sedmoligasima. Crna :shit: ce zato gristi protiv svih.

Ako odigramo pametno i na kontre, imamo cemu da se nadamo. Takodje, na klupi (fala bogu) nemamo vise onog ciganskog fanatika, te vise ni protiv parmezana necemo gristi kao da se za goli zivot borimo, pa treba i to uzeti u obzir. Imajte na umu i cinjenicu da su onaj partizan s pocetka sezone i ovaj dupe i oko.

Generalno nisam optimista, ali ono sto me od svega najvise plasi je to sto gomilu nas to sve manje i manje tangira... :(
Korisnikov avatar
salefkv
Postovi: 592
Pridružio se: Sre Avg 01, 2012 11:28 am

Re: 32. kolo: partizan - VOJVODINA, subota u 17h

Post od salefkv »

Da li smo mi to ozbiljno ostali bez trenera vece pred ovu utakmicu :?: :?: :?:

http://www.mozzartsport.com/vesti/vojvo ... ice/165360" onclick="window.open(this.href);return false;
carlons
Postovi: 182
Pridružio se: Uto Sep 22, 2009 9:32 pm
Lokacija: Detelinara

Re: 32. kolo: partizan - VOJVODINA, subota u 17h

Post od carlons »

Sosu Babića na klupu, on je streptomicin za crne, a i kup zna da uzme.
Samo pusti decu da igraju fudbal :P Bogotac.
Zaključana tema