Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Vosa je sve
Postovi: 118
Pridružio se: Čet Feb 09, 2017 11:48 pm

Re: Uprava

Post od Vosa je sve »

nek VISKOL pokaze karakter i nek uleti sa 250 000 ako mu je stalo da ga gledaju u evropi, pa nek mu klub vrati kad zarade nesto od evrope ... nema smisla napadati igrace oni pare cekaju vec godinama i stalno slusaju isto.
SPRECITE OVAKVU SRAMOTU ILI PODNESITE OSTAVKE.
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: Uprava

Post od Radoye »

vdn slaninar napisao:
Vrhunac je da nam Vukovic objasni ko je u stvari Ivanic.Da, nema sluha al ne za klub vec za tebe,verovatno te dobro poznaje,a ti koliko imas sluha za klub vec si pokazao vise puta,nemoj vise molimo te nece ostati kamen na kamenu od nas posle tebe.Nek veliki navijaci Vojvodine koji su u upravi objave kako je resen spor izmedju Vukovica i kluba i da li smo prodali ciganima poslednju tekmu,kad vec pricamo o sluhu.
:thankyou:
Vosa je sve napisao:nek VISKOL pokaze karakter i nek uleti sa 250 000 ako mu je stalo da ga gledaju u evropi, pa nek mu klub vrati kad zarade nesto od evrope ... nema smisla napadati igrace oni pare cekaju vec godinama i stalno slusaju isto.
SPRECITE OVAKVU SRAMOTU ILI PODNESITE OSTAVKE.
:cheers:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
Neizlecivi
Postovi: 1446
Pridružio se: Pet Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Uprava

Post od Neizlecivi »

Ja kao najobicniji navijac, pitam sve clanove uprave, sve navijace koji su doveli ovu garnituru samo jednu stvar: Sta je sa 750.000 e za koje se tuzimo sa Vukovicem? Da li su ti novci vraceni na racun kluba, ili je ta tuzba otpala sada kad je dosao na celo kluba koji ga tuzi? Mozda sam preskocio to, ali me zanima da li je to reseno i kako stoji stvar oko toga?
Vosa je sve
Postovi: 118
Pridružio se: Čet Feb 09, 2017 11:48 pm

Re: Uprava

Post od Vosa je sve »

Neizlecivi napisao:Ja kao najobicniji navijac, pitam sve clanove uprave, sve navijace koji su doveli ovu garnituru samo jednu stvar: Sta je sa 750.000 e za koje se tuzimo sa Vukovicem? Da li su ti novci vraceni na racun kluba, ili je ta tuzba otpala sada kad je dosao na celo kluba koji ga tuzi? Mozda sam preskocio to, ali me zanima da li je to reseno i kako stoji stvar oko toga?
Nisu vracene sigurno nikad nece ni biti, a de su nezna se i nikad se nece znati to je za garant.
Poslednja vest o tome bila je na sajtu pod naslovom RACUN ODBLOKIRAN odma par dana nakon sto Vojislav Gajic seda na mesto presednika ... i bila je rec da je Vukovic puvukao menicu a da ce pravni timovi to resiti tolko ja znam ...
Korisnikov avatar
PelezinhoFkv
Postovi: 210
Pridružio se: Uto Avg 19, 2014 8:57 am
Lokacija: Liman, Novi Sad

Re: Uprava

Post od PelezinhoFkv »

Radoye napisao:
vdn slaninar napisao:
Vrhunac je da nam Vukovic objasni ko je u stvari Ivanic.Da, nema sluha al ne za klub vec za tebe,verovatno te dobro poznaje,a ti koliko imas sluha za klub vec si pokazao vise puta,nemoj vise molimo te nece ostati kamen na kamenu od nas posle tebe.Nek veliki navijaci Vojvodine koji su u upravi objave kako je resen spor izmedju Vukovica i kluba i da li smo prodali ciganima poslednju tekmu,kad vec pricamo o sluhu.
Vosa je sve napisao:nek VISKOL pokaze karakter i nek uleti sa 250 000 ako mu je stalo da ga gledaju u evropi, pa nek mu klub vrati kad zarade nesto od evrope ... nema smisla napadati igrace oni pare cekaju vec godinama i stalno slusaju isto.
SPRECITE OVAKVU SRAMOTU ILI PODNESITE OSTAVKE.


!!!

p.s. da počnemo novu akciju u saradnji sa upravom da kupovinom svakog Viskol pakovanja čak 1 dinar ide u fond za dug ?
"Zvezda i Partizan uvek bile političke organizacije koje su se bavile sportom"
Korisnikov avatar
salefkv
Postovi: 592
Pridružio se: Sre Avg 01, 2012 11:28 am

Re: Uprava

Post od salefkv »

Sindikat profesionalnih fudbalera Nezavisnost napisao:Dešavanja u FK Vojvodina su za mnoge iznenađenje ali ne i za nas jer smo upoznati sa problemom. Klub je postao igračka jednog čoveka koji je umislio da je Bog. Igrači se omalovažavaju, vređaju, diskriminišu. Radna zajednica zabrinuta i uplašena.
Klub je tužio Nina Pekarića sa zahtevom da se raskine ugovor na štetu Nina Pekarića jer se povredio igrajući za klub a brzo su zaboravili da je upravo Nino Pekarić podigao prvi pehar kupa Srbije kao kapiten kluba i da je mnogo dao klubu. Tako se ne poštuju legende kluba.
Pojedinim igračima se ne dozvoljava da treniraju jer su rekli "Ne" umišljenom Bogu( :?: :?: :?: ). Vojvodina kao jedan od najvećih srpskih klubova ne zaslužuje da bude predmet negativnih dešavanja ali su se njeni rukovodioci potrudili da tako bude.
Odlazak šefa stručnog štaba je njegov moralni čin i to treba pozdraviti i podržati.
Velika podrška od SPFN za sve igrače, trenere i radnu zajednicu velike Vojvodine.
Vosa je sve
Postovi: 118
Pridružio se: Čet Feb 09, 2017 11:48 pm

Re: Uprava

Post od Vosa je sve »

salefkv napisao:
Sindikat profesionalnih fudbalera Nezavisnost napisao:Dešavanja u FK Vojvodina su za mnoge iznenađenje ali ne i za nas jer smo upoznati sa problemom. Klub je postao igračka jednog čoveka koji je umislio da je Bog. Igrači se omalovažavaju, vređaju, diskriminišu. Radna zajednica zabrinuta i uplašena.
Klub je tužio Nina Pekarića sa zahtevom da se raskine ugovor na štetu Nina Pekarića jer se povredio igrajući za klub a brzo su zaboravili da je upravo Nino Pekarić podigao prvi pehar kupa Srbije kao kapiten kluba i da je mnogo dao klubu. Tako se ne poštuju legende kluba.
Pojedinim igračima se ne dozvoljava da treniraju jer su rekli "Ne" umišljenom Bogu( :?: :?: :?: ). Vojvodina kao jedan od najvećih srpskih klubova ne zaslužuje da bude predmet negativnih dešavanja ali su se njeni rukovodioci potrudili da tako bude.
Odlazak šefa stručnog štaba je njegov moralni čin i to treba pozdraviti i podržati.
Velika podrška od SPFN za sve igrače, trenere i radnu zajednicu velike Vojvodine.
A samo se zapitajmo zasto Meleg nije isao na pripreme i zasto ga malo po malo nema u timu, a bio kapiten i vosino dete od malena.
Mislim da je ovde sve receno, covek je dosao jos zimus da rasproda ceo tim uzme pare i ode al mu nije poslo za rukom.
DUSA ME BOLI !!
Korisnikov avatar
ogi
Administrator
Postovi: 1619
Pridružio se: Čet Jan 13, 2005 10:27 am
Lokacija: Свуда по мало

Re: Uprava

Post od ogi »

Vukovic hoce i trener da bude. Kao sto rece :) , mozemo se samo podmazati viskolom.
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Uprava

Post od Stexman »

A i vi svi verujete Poledici? Kad je on rekao bilo sta protiv blizanaca a i slepi znaju da oni imaju najvise putera na glavi?
Ne verujem ja ni Vukovicu da se ne lazemo... ali brate mili ne verujem nikom bez dokaza.
Korisnikov avatar
PelezinhoFkv
Postovi: 210
Pridružio se: Uto Avg 19, 2014 8:57 am
Lokacija: Liman, Novi Sad

Re: Uprava

Post od PelezinhoFkv »

Ja iskreno verujem da smo u tolikoj dubiozi kao sto nismo bili u prethodnih 10 godina. I da su nam ruke tako vezane da mi je zao i igraca i nas na tribinama sto se lozimo da ce sve biti ok. A takodje i verujem da bi pojeli ovaj mrtvi Partizan danas kao i Zvezdu pre par kola samo da nas ne buse sa svih strana, a najvise iznutra. Ne cudi me da doticni izigrava boga, tako i deluje, vidi se da su igraci ubijeni u pojam i da jedva cekaju leto da pale. .... a liga Evrope?
i jos jednom: ZASTO se ne oglase ljudi koji su nadlezni za desavanja u klubu i koji mogu nesto da ucine, mislim na skupstinu?
"Zvezda i Partizan uvek bile političke organizacije koje su se bavile sportom"
fare
Postovi: 2744
Pridružio se: Pet Apr 06, 2012 11:32 pm
Lokacija: LALIC

Re: Uprava

Post od fare »

Ja mislim da je vreme da ova nasa vajna sadasnja uprava polako pakuje kofere a mi da molimo gospodina Zbiljica i njegovu ekipu da se vrati on makar ima para,a i lepo nam je islo dok je on bio tu.Mogu se cuti svakakve price a izmedju ostalog i da se kasni igracima sa platama minimum 3 meseca ima i vise i da ce na kraju sezone svi igraci dobiti sporazumni raskid ugovora na stetu kluba e onda definitivno mozemo da se ugasimo posto evrica kletog necemo videti od evrope a zadnje vreme smo lepe pare tamo dobijali.
Dragan
Postovi: 6
Pridružio se: Ned Apr 23, 2017 3:30 am

Re: Uprava

Post od Dragan »

Skupstinari tkzv. "navijaci", spavate li mirno??
playmaker
Postovi: 514
Pridružio se: Ned Sep 18, 2011 1:31 am

Re: Uprava

Post od playmaker »

http://www.sportske.net/vest/domaci-fud ... 98539.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Uopste me neinteresuje ko je ovo licno rekao, znam samo da smo dotakli dno i znam samo da *igane pustamo sezonama u nazad.

Povraca mi se od kluba za koji navijam ceo zivot, polako ali sigurno tonemo u tom zivom blatu na cijem dnu su BG blizanci od njihovog nastanka... :evil:
1892
Postovi: 1009
Pridružio se: Pet Jan 28, 2005 3:34 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Uprava

Post od 1892 »

Sramota je kakve smo mi trule kompromise napravili. O tom Vuku ni majka rođena nema lepo mišljenje a kamoli bilo ko drugi u gradu, i takav nam čovek vodi klub. Treba da se ugasimo. Klub se urušava godinama i leka nema, čak ni ta famozna privatizacija ništa ne bi uradila jer gledajući ko nam se mota oko kluba, jasno je ko bi bili takmaci da nas privatizuju i prisvoje. Iako ovde na forumu ljudi pljuju Čuku ( pošto znam kako im klub funkcioniše iznutra ) sutra bi pristao da nas uzme neko takav i postavi stvari na svoje mesto.....sve ostalo je teška priča....
Come on you Reds!
Korisnikov avatar
Neizlecivi
Postovi: 1446
Pridružio se: Pet Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Uprava

Post od Neizlecivi »

Molim nekog ko se razume i poznaje da kaze ko je osoba koja ovo govori? Da li cemo ovako lagano preci preko ovoga? Ovo je takva pljuvacina po klubu. NIKO OD OVIH IZ UPRAVE, OD OVIH IGRACA, A BOGAMI NI OD NAS BESKICMENIH I POKVARENIH NAVIJACA NIJE ZASLUZIO DA STOJI UZ OVAJ KLUB KOJI JE BIO GOSPODSKI I SLAVAN!

[video]https://www.youtube.com/watch?v=ZYedO9aBKr0[/video]
Odgovori