OK Vojvodina

Nije fudbal, ali i oni nose ime Vojvodina!
Odgovori
Korisnikov avatar
borrissey
Postovi: 1063
Pridružio se: Pet Avg 26, 2011 9:25 pm
Lokacija: ograda na Istoku

Re: OK Vojvodina

Post od borrissey »

zukenp napisao:Ali gledam sinoc malo snimak Zvezda Radnicki ,pa ono nije imalo 100 ljudi na tribinama :( . Ne znam kako je bilo kod vas,negde sam procitao 200 ,sto je premalo za tolike gradove i klubove tog renomea .Posle stvarno nije cudno sto slabije igraju pred vecim brojem ljudi.
Apsolutno si u pravu. Kad god idem da gledam bilo koju utakmicu osim fudbala, gotovo uvek idem sam, jer nikoga ne interesuju "mali sportovi". Odbojka se prati kada dođe Sisley i kada se igra finale play offa ili eventualno kupa. A onda su nam posle puna usta blizanaca i njihovih navijača iz Novog Sada.
Korisnikov avatar
madda fakka
Postovi: 1114
Pridružio se: Sre Jun 04, 2008 7:15 pm
Lokacija: Adice

Re: OK Vojvodina

Post od madda fakka »

Momci su popravili utisak sinoc i pobedili na gostovanju u Ljigu 0:3 (19:25 23:25 18:25). Premovic, Kujundzic i Mehic najzapazeniji na terenu. Protivnika u polufinalu play off cemo morati da sacekamo jer je Ribnica izjednacila pobedom od 3:2 protiv Jedinstvo Stara Pazova. :cheers:
I Bog je Slaninar...
Korisnikov avatar
Grof Žekula
Administrator
Postovi: 2658
Pridružio se: Pet Jan 28, 2005 10:25 pm
Lokacija: Bulevar

Re: OK Vojvodina

Post od Grof Žekula »

021 napisao:Počinje polufinalna serija, Voša dočekuje Jedinstvo na Spensu

U ponedeljak se na Spensu igra prva utakmica polufinalne serije plej-ofa između odbojkaša Vojvodine i Jedinstva iz Stare Pazove.

gra se na tri dobijene, a prednost domaćeg terena imaju Novosađani koji su regularni deo šampionata okončali na prvoj poziciji. Trener crveno-belih Nedžad Osmankač smatra da njegovim igračima predstoji serija teških mečeva.

- Samo pobede se računaju i one će i biti naš cilj. Moramo da pružimo maksimum, da budemo borbeni, koncentrisani i rezultat neće izostati - rekao je Osmankač.

Pazovčani su hit prolećnog dela, sa možda najiskusnijom ekipom uz Novi Pazar. Kapiten Miroslav Radišić ističe da je njegova ekipa učinila mnogo više od onoga što je bilo zacrtano pre početka sezone.

- Naš primarni cilj bio je opstanak u ligi, a sada nas evo u polufinalu. Vojvodina je najzreliji kandidat da osvoji titulu, ali bez obzira na to, borićemo se do kraja i očekujem u polufinalnoj seriji bar četiri utakmice - rekao je Radišić.

Duel u maloj sali Spensa počinje u 18:30h, a ulaz je slobodan.

Naredni meč je takođe na Spensu, u četvrtak, 30. marta od 17 časova. Treći susret na programu je u Staroj Pazovi, po potrebi i četvrti, dok će se eventualna majstorica opet igrati u Novom Sadu.

U drugoj polufinalnoj seriji sastaju se Novi Pazar i branilac titule Crvena zvezda.
Korisnikov avatar
madda fakka
Postovi: 1114
Pridružio se: Sre Jun 04, 2008 7:15 pm
Lokacija: Adice

Re: OK Vojvodina

Post od madda fakka »

Pobeda 3:0 (28:26, 25:22, 25:23) :cheers: Iako je Stara Pazova u zestokom zaletu poslednja 2 meseca uspeli smo da ih zaustavimo (za sada). Za tri dana opet mec na spensu pa se nastavak polufinala "seli" u Staru Pazovu. U drugom polufinalnom mecu (juce) Novi Pazar kod kuce pobedio cigane 3:2. Samo nastavite tako momci :cheers:
I Bog je Slaninar...
zukenp
Postovi: 189
Pridružio se: Pon Mar 04, 2013 12:34 pm
Lokacija: Pazar

Re: OK Vojvodina

Post od zukenp »

Da,jos jednom im zabismo tamo gde najvise boli,u tajbrejku :) . Fali nam energije( psihicke pre),al opet igraci nekako skupise snagu i pokazase da su satkani od neceg posebnog .Ocekujem laksu pobedu sad u drugom mecu,nadam se da je ovo bila inekcija za dalje.Vi igrate u cetvrtak,stoga eto prilike da se pogleda prenos na rts-u . Jedinstvo sam malo gledo vs Ribnice,nisu losi ,i cini mi se da imaju nekog visocijeg tehnicara,da bi bili jos opasniji.Ovako deluje da je preslab u bloku,i sigurica za vecinu napadaca ove tri preostale ekipe... Ne znam jestel vi stekli takav utisak u vecerasnjem mecu ..
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: OK Vojvodina

Post od Radoye »

Ej, ali pazi naslov:

http://www.b92.net/sport/odbojka/vesti. ... id=1244377" onclick="window.open(this.href);return false;

Pobeda od 3:0 "jedva", sta bi bilo da je rezultat bio 3:2? Psihopatologija, ne moze toliko mrznje da bude zdravo... :frown:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
borrissey
Postovi: 1063
Pridružio se: Pet Avg 26, 2011 9:25 pm
Lokacija: ograda na Istoku

Re: OK Vojvodina

Post od borrissey »

Radoye napisao:Ej, ali pazi naslov:

http://www.b92.net/sport/odbojka/vesti. ... id=1244377" onclick="window.open(this.href);return false;

Pobeda od 3:0 "jedva", sta bi bilo da je rezultat bio 3:2? Psihopatologija, ne moze toliko mrznje da bude zdravo... :frown:
Pa pazi, u ovom slučaju termin "jedva" i nije potpuno neistinit. Svako ko je gledao utakmicu video da je smo se mučili i u svatri seta stizali i po 4, 5 poena zaostatka. Zapravo je pravo čudo što nisu uzeli makar jedan set.
Korisnikov avatar
ДушанСП
Postovi: 712
Pridružio se: Uto Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: OK Vojvodina

Post od ДушанСП »

Нови Пазар-Звезда 1:3
zukenp
Postovi: 189
Pridružio se: Pon Mar 04, 2013 12:34 pm
Lokacija: Pazar

Re: OK Vojvodina

Post od zukenp »

Mislio sam da ce nam prosla bit inekcija,al dzaba,moralo je do ovoga da dodje.Bukvalno nismo mogli dvojni blok da sastavimo,skoro ceo mec.Mislim da je to pravi pokazatelj kakvi smo sa energijom( ili voljom) bili.Prvi odigrali korektno,2.i 3.su dva najslabija seta ove god.na nasem terenu bar.Cetvrti vodimo 21-16 i onda gubimo sve poene do kraja.To nam se nije desilo ni jednom do sad.Msm da je to direkt posledica toga sto smo razigrali zvezdu u 2.i3.setu,i tako na krilima tog samopouzdanja su preokrenuli . Da je situacija drugacija,da imamo snage,moglo bi doci do preokreta,ovako tesko..Mada i pre ovog meca sam reko da cemo lako dobit,pa pogresio,nadam se i sad da cu :) .I da ,Kobiljski je poceo mec sa drugim tehnicarom,Petrovic valjda,mlad momak.Mislim da je iznenadio sa njim,ne igra tolko preko sredine ko njihov prvi,ali daje brze lopte na krajeve,i sigurno da mali deo krivice za pobedu ide njihovom treneru.Veci deo je nasa slaba igra na svim poljima,od gotovo svih igraca :) .
Korisnikov avatar
ДушанСП
Postovi: 712
Pridružio se: Uto Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: OK Vojvodina

Post od ДушанСП »

Са Звездом у финалу,ајд да видимо хоће ли се наши усрати.
Korisnikov avatar
madda fakka
Postovi: 1114
Pridružio se: Sre Jun 04, 2008 7:15 pm
Lokacija: Adice

Re: OK Vojvodina

Post od madda fakka »

ДушанСП napisao:Са Звездом у финалу,ајд да видимо хоће ли се наши усрати.
Nezvanicna info: Prve dve utakmice finalne serije se igraju 13.4. i 18.4. u NS, pa se seli u BG 23.4. eventualna preostala dva termina ce biti naknadno odredjeni. Ko nije posecivao do sada mogao bi do spensa da da podrsku ovim mladim momcima, sto i dalje stvrdim, da su buducnost srpske Odbojke. Samo hrabro do nove titule :!: :cheers:
I Bog je Slaninar...
fare
Postovi: 2745
Pridružio se: Pet Apr 06, 2012 11:32 pm
Lokacija: LALIC

Re: OK Vojvodina

Post od fare »

Ne mogu da verujem da nema tv prenosa ni na jednom j.....m kanalu ej finale plej ofa :evil: :evil: :evil: .
Korisnikov avatar
borrissey
Postovi: 1063
Pridružio se: Pet Avg 26, 2011 9:25 pm
Lokacija: ograda na Istoku

Re: OK Vojvodina

Post od borrissey »

3:0, razbili smo ih ko beba zvečku. Ko nije bio, grdno se zajebao.
Korisnikov avatar
naseljekolumbija
Postovi: 1101
Pridružio se: Čet Avg 02, 2012 12:03 pm
Lokacija: NS,NN

Re: OK Vojvodina

Post od naseljekolumbija »

Svi u ponedeljak na spens da ih jos jednom pocistimo i pokazemo gde im je mesto. Napred Vojvodina
Korisnikov avatar
madda fakka
Postovi: 1114
Pridružio se: Sre Jun 04, 2008 7:15 pm
Lokacija: Adice

Re: OK Vojvodina

Post od madda fakka »

borrissey napisao:3:0, razbili smo ih ko beba zvečku. Ko nije bio, grdno se zajebao.
+1, jos mi se u nekim trenucima cinilo da igraju kada moraju a ostatak da su odmarali... Slazem se sa gore navedenim svi u ponedeljak na spens da podrzimo momke :!:

P.S. Bio je snimak na rts posle ponoci :evil: ali naredna utakmica ima uzivo na rts2, ponedeljak 17:25
I Bog je Slaninar...
Odgovori