Kupi majicu - podrži sajt!

Korisnikov avatar
ragazzi di Neoplanta
Postovi: 350
Pridružio se: Pon Dec 17, 2012 11:46 pm

Kupi majicu - podrži sajt!

Post od ragazzi di Neoplanta »

Došlo je ponovo vreme za obnovu hostinga. Imamo mesec dana da sakupimo pare, s tim što ovaj put nećemo ići putem donacija, već ćemo spojiti lepo i korisno. Profit od majica će ići za hosting, a svako od nas će imati novu slaninarsku majicu da šeta u ove tople dane koji dolaze. Ako odziv bude kakav je bio i za majice Kosta Hadži, skupićemo pare bez problema, ako ne - ostatak ćemo pokriti donacijama. Cifra je 300 dolara, odnosno 35 000 dinara.

Plan je sledeći - pare za majice će se skupljati unapred i prilikom porudžbine će se reći veličina (dimenzije će biti kao i za majice Kosta Hadži, ali ću postaviti i dimenzije za svaku veličinu). U narednih 7-10 dana će izaći konačno grafičko rešenje za majice. Do tada skupljajte pare :D

Što se tiče štampe, nabavke majica to imamo rešeno, grafičko rešenje je u pripremi - ali takođe pozivam sve talentovane slaninare da ako smisle i nacrtaju nešto mi pošalju na pp pa ćemo razmotriti (samo imajte na umu da se radi sito štampom, tako da obratite pažnju na broj boja i program u kom radite).

Takođe ako je neko voljan da pomogne što se tiče sakupljanja para i porudžbina, ako ima otvoren dinarski račun, bilo bi dobro da se javi. Član koji je prošle godine to preuzeo na sebe zbog privatnih obaveza nije u mogućnosti ove godine.
"Kontam da 99% mase sa ovog foruma stoji pola sata ispred rafa sa hlebom, ne znajuci koji da izabere."
Korisnikov avatar
ragazzi di Neoplanta
Postovi: 350
Pridružio se: Pon Dec 17, 2012 11:46 pm

Re: Majicama do obnove hostinga!

Post od ragazzi di Neoplanta »

Majice će se naručivati i unapred plaćati u kafe baru "Kod Fleka" u nedelju 9. aprila, od 15:00 do 16:40. Tu će biti nas par, videćete nas sigurno.
Cena je 1300 dinara.
Cimajte drugare, postavljajte na svojim stranicama na društvenim mrežama, nagovorite komšiju ispred dragstora što je išao 80-ih na Vošu da uzme i on jednu.



Slika

Veća rezolucija
http://i.imgur.com/ntNScFx.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
"Kontam da 99% mase sa ovog foruma stoji pola sata ispred rafa sa hlebom, ne znajuci koji da izabere."
Korisnikov avatar
Marcello
Postovi: 954
Pridružio se: Sre Jan 10, 2007 2:21 pm
Lokacija: uvek na našoj strani

Re: Majicama do obnove hostinga!

Post od Marcello »

Ako možete, dajte info o veličinama majica u cm, pošto je tako najlakše odrediti šta kome odgovara.

Razlikuju se veličine...npr "L" nije isto kod svakog prodavca "klot" garderobe.
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
Korisnikov avatar
ragazzi di Neoplanta
Postovi: 350
Pridružio se: Pon Dec 17, 2012 11:46 pm

Re: Majicama do obnove hostinga!

Post od ragazzi di Neoplanta »

Bice iste velicine kao kod Kosta Hadzi majica ili bilo koje Firmine majice u zadnjih 5-6 godina, ali bice postavljene dimenzije.
"Kontam da 99% mase sa ovog foruma stoji pola sata ispred rafa sa hlebom, ne znajuci koji da izabere."
Danilo
Postovi: 1012
Pridružio se: Ned Avg 17, 2014 1:07 pm

Re: Kupi majicu - podrži sajt! Sutra u kafe bar "Kod Fleka"

Post od Danilo »

Jel postoji jos neki vid kupovine npr ako neko ne moze stici u nedelju
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Kupi majicu - podrži sajt! Sutra u kafe bar "Kod Fleka"

Post od ernesto »

Ja bih isto uzeo majicu,ali nisam u Srbiji!
Kako da izvedemo to? Dolazim krajem juna!
Korisnikov avatar
ragazzi di Neoplanta
Postovi: 350
Pridružio se: Pon Dec 17, 2012 11:46 pm

Re: Kupi majicu - podrži sajt! Sutra u kafe bar "Kod Fleka"

Post od ragazzi di Neoplanta »

Odziv za majice je blaga katastrofa. Prosto je neverovatno da 1231 čovek koliko ima registrovanih, a računajmo da nas barem 300 aktivno prati forum, ne može da skupi 300 dolara.
Od ponedeljka će biti objavljen još jedan termin za sakupljanje narudžbina za majice, i verovatno račun za donacije ko ne želi ili ne može da kupi majicu a želi da pomogne rad sajta i foruma.
"Kontam da 99% mase sa ovog foruma stoji pola sata ispred rafa sa hlebom, ne znajuci koji da izabere."
Korisnikov avatar
ragazzi di Neoplanta
Postovi: 350
Pridružio se: Pon Dec 17, 2012 11:46 pm

Re: Kupi majicu - podrži sajt! Sutra u kafe bar "Kod Fleka"

Post od ragazzi di Neoplanta »

U sredu od 20:30 do 22:30 će se sakupljati ponovo naružbine za majice, isto u kafe baru Kod Fleka.
Takođe od danas pa do petka 14. aprila, ko želi može da uplati donaciju na:
Br. računa 160-5800100811000-81, Banca Intesa. (ne plaća se provizija)

Apelujem na sve, svaka čast u prošlosti nekim igračima i nekim našim ljudima odavde i iz tuđine što izvuku stvar finansijski, ali nemojte dozvoliti da nam svake godine zavisi opstanak foruma od toga da li će se skupiti pišljivih 300 dolara, na ovaj broj članova. Što se mene tiče, ako nismo sposobni za to, ne treba forum ni da postoji!
"Kontam da 99% mase sa ovog foruma stoji pola sata ispred rafa sa hlebom, ne znajuci koji da izabere."
Korisnikov avatar
PelezinhoFkv
Postovi: 210
Pridružio se: Uto Avg 19, 2014 8:57 am
Lokacija: Liman, Novi Sad

Re: Kupi majicu - podrži sajt! Sutra u kafe bar "Kod Fleka"

Post od PelezinhoFkv »

ragazzi di Neoplanta napisao:U sredu od 20:30 do 22:30 će se sakupljati ponovo naružbine za majice, isto u kafe baru Kod Fleka.
Da li postoji mogućnost danas ili sutra da se u Fleku naruči majica ?
"Zvezda i Partizan uvek bile političke organizacije koje su se bavile sportom"
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Kupi majicu - podrži sajt! Danas "Kod Fleka"

Post od Rabba »

Ni jedan od termina mi zbog posla nije ni najmanje odgovarao. Želim da ovaj forum nastavi da postoji, sa majice ili bez. Gde, šta kad i kako.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8760
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: Kupi majicu - podrži sajt! Danas "Kod Fleka"

Post od Radoye »

Rabba napisao:Želim da ovaj forum nastavi da postoji, sa majice ili bez.
Nastavice da postoji, bez sekiracije. Dok sam ja zdrav i prav za hosting ce uvek biti.

Pomoc je naravno dobrodosla, ali stagod bude falilo dogovorili smo se vec Ogi i ja da cemo dotirati pola-pola.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
newnowapv
Postovi: 589
Pridružio se: Ned Dec 06, 2009 4:05 pm
Lokacija: Telep

Re: Kupi majicu - podrži sajt! Danas "Kod Fleka"

Post od newnowapv »

Ne mogu da verujem da 30 majica ne mozemo da skupimo...
Korisnikov avatar
ragazzi di Neoplanta
Postovi: 350
Pridružio se: Pon Dec 17, 2012 11:46 pm

Re: Kupi majicu - podrži sajt! Danas "Kod Fleka"

Post od ragazzi di Neoplanta »

Eto, nažalost bez pomoći ljudi iz inostranstva teško da bi skupili.

Svako ko hoće da naruči majicu (plaćanje je unapred, još jednom ponavljam), neka mi se javi privatnom porukom, u ponedeljak ćemo se naći. To će ujedno biti i poslednji termin za majice. Ko želi da uplati donaciju, to može uraditi do ponedeljka, u utorak ujutru se šalju pare.
"Kontam da 99% mase sa ovog foruma stoji pola sata ispred rafa sa hlebom, ne znajuci koji da izabere."
Korisnikov avatar
ragazzi di Neoplanta
Postovi: 350
Pridružio se: Pon Dec 17, 2012 11:46 pm

Re: Kupi majicu - podrži sajt! Danas "Kod Fleka"

Post od ragazzi di Neoplanta »

Akcija je gotova.
Naručeno je 40 majica. Hvala svima koji su doprineli akciji, naručili majicu ili donirali. Skoro smo dogurali do potrebne cifre, za ostatak dugujemo zahvalnost emigraciji :) Nadajmo se da će sledeće godine biti bolje.

Svima koji su naručili majicu biće javljeno mesto i termin gde će pokupiti majicu. (7-10 dana od danas, u zavisnosti od dobavljača i štamparije)
"Kontam da 99% mase sa ovog foruma stoji pola sata ispred rafa sa hlebom, ne znajuci koji da izabere."
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8760
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: Kupi majicu - podrži sajt! Danas "Kod Fleka"

Post od Radoye »

I ja se zahvaljujem svima koji su organizovali i ucestvovali u akciji. :cheers:

Ovaj put se Ogi ponudio da ce sam da pokrije razliku, pa hvala i njemu. :cheers:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Zaključana tema